0

Po tym co widziałem w ostatnich meczach, całym sercem jestem za tym, by Lewy spełnił swe "marzenia" i przelazł do Realu... to będzie nowy Owen, Cassano czy Huntelaar.

0

nie sami ...

2

błędy sędziego i błędy Bayernu to są dwa osobne tematy, Bayern miał prawo awansować dalej nawet pomimo popełnionych błędów, jeżeli sędziowie podyktowaliby zasłużone jedenastki. W dwumeczu z Juve faul na Vasquezie odgwizdał w ostatniej minucie bez zawahania (słusznie wbrew wielu tu opiniom uważam), ale na Cuadrado jakoś nie było go stać gwzidnąć w pierwszym meczu. Dzisiaj replay. Jesteście ciągnięci i nie mów mi Stary, że nie, widzą to ludzie nie tylko tak "obiektywni" jak kibice Barcelony, ale także ludzie kibicujący innym zespołom nie rywalizującymi bezpośrednio z Realem.

6

"tak już jest z sędziowaniem, raz sędziowie pomagają nam, a innym razem pomagają nam" Sergio Ramos

0

najgorsze w dzisiejszym awansie Realu jest to, że w przyszłym sezonie, prawdopodobnie znów przyjdzie oglądać tę łysą, plującą pałę na ławce rezerwowych. Tak miałem nadzieję, że skorumpowany prezio ją zwolni.

0

Liverpool niestety się nie przejedzie po "prześcieradłach" oni w LM są nie do łupnięcia, a sędziowie też im sprzyjają, tak jak nie oglądałem meczu dzisiaj, tak finał sobie też daruję.

0

"zostaje"

0

Jeżeli chodzi o Suareza, to ocena jego gry jest bardzo, bardzo trudna. Z jednej strony, jego gra dla oka stała się wręcz irytująca: mnóstwo spalonych, dużo bezsensownych, przegranych dryblingów, sporo przestrzelonych sytuacji, zdarzają mu się głupie straty, z drugiej jednak strony, to co najważniejsze dla napastnika, czyli liczby - bronią go. I teraz pytanie, czy opłaca się ryzykować lepszego napadziora, jakim pewnie jest obecnie Griezmann i zgrywać go z Messim, czy lepiej zostawić Suareza, który z Messim są jak bracia syjamscy, ale jednak piłkarsko mam wrażenie dołującego.

0

to jest tylko Twoja, bardzo swobodna interpretacja, która o niczym nie świadczy

1

w drugą stronę nie jest tak samo, po meczu w Rzymie żałoba w Katalonii trwa do dziś, a smak zwycięstwa w lidze jest słodko-gorzki.

7

Jestem przekonany, że wielcy kapitanowie Realu jak Iker, Raul czy Hierro, nawet samotnie, ale staliby oddając respekt mistrzowi, wbrew tej decyzji Łysego i Pereza. "Wyczesany Koń" jako kapitan to pewien symbol tego, że w Realu skończyła się już dawno pewna era dżentelmenów, a zaczęły się twory pod tytułem: Mourinho, Pepe, Ronaldo, Zidane i z wisienką na torcie Ramosem z opaską. JEdyne co pozostało to ich żądanie respektu i bufonada.

0

no nie przesadzałbym na tę chwilę, ale niewątpliwie ma papiery, żeby kotem się stać. Zdecydowanie, powinien zostać

9

Andrzej Gomes śmiesznie wygląda w tej czapce wpierdolce XD

0

no wiem spoko, dlatego napisałem XD

3

Messi>Salah

2

chciałem podkreślić, że to Denis wykreował tę akcję

0

ale na ławce rezerwowych go nie ma :) na trybunach jest niegroźny :D

0

w obecnej sytuacji, jest jeden plus: nie wejdzie Andre Gomes.

6

trzymać Iniestę na ławcę, a wpuszczać Paulinho, Valverde jest jak Witkacy, lubię go, ale często nie rozumiem... no chyba, że EV oszczędza Andresa już na przyszły sezon.

0

jeszcze jedna bramka dla Depor i nasi sami rozwiążą Realowi problem ze szpalerem.

0

Ernesto powinien uszczelnić drugą linię jak to zrobił w meczu z Romą xD

0

faktycznie, nie analizowałem tabeli wcześniej, a teraz rzeczywiście patrzę, że lecą, zmylił mnie też trochę komentator.

0

jeżeli dzięki temu, Deportivo ma się jakimś cudem utrzymać, to jak dla mnie może zostać 2:2

1

Ten sezon to najdziwniejszy sezon jaki pamiętam. Z jednej strony, dublet, Mistrzostwo w pięknym stylu,, ale z drugiej strony, odpadnięcie w Lidze Mistrzów na skutek zlekceważenia rywala, jako efekt frajerstwa., kiedy los otworzył właściwie drogę do półfinału. To kolejny sezon, kiedy drużyna jeszcze z Leo Messim i Andresem Iniestą nie sięgnęła po to, co najcenniejsze, niestety ale coraz bardziej czuję, że Barca trochę zmarnowała czas, kiedy niebiosa zesłały jej boga footballu. Bo z takim piłkarzem, cztery ligi mistrzów to brzmi jak "naparstek" sukcesów, po który mogli sięgać. Mnie to dzisiejsze mistrzostwo, wcale nie smakuje, zdecydowanie bardziej będzie mnie cieszyło wygranie GD.

0

Robben też nie zagra, kolejna drużyna po PSG posypała się na rewanż z bufonami Madryt, Łysy ma więcej szczęścia niż umiejętności trenerskich, a ten wózek jedzie dalej. Z jednej strony można powiedzieć: mają szczęście, z drugiej strony, my też je mieliśmy... w losowaniu... "reszta jest milczeniem"

0

Nie wiem czy na 50 minut przed meczem to pytanie"na miejscu" ale kogo fani NBA typują tutaj na majstra w tym sezonie ? :) play-offy już w pełni :)

0

dla mnie sekwencja powinna być następująca: Messi, Pique, Ter Stegen, Sergi Roberto.

1

Moim zdaniem, wielu młodych nie odejdzie, odejdą jedynie zawodnicy, którzy będą chcieli zostać w 2. lidze koniecznie, którzy nie mają perspektyw by grać w pierwszym zespole. Tak w drugiej lidze, jest przede wszystkim gra ukierunkowana na wynik i utrzymanie, a nie na ogrywanie młodych. Tak było za Pepa i tak to działało. Barca B w drugiej lidze to stosunkowo świeży wynalazek, a ilu zawodników z tej drużyny ląduje w pierwszym zespole ? YYyy niech pomyślę, Sergi Roberto i jeszcze Sergi Roberto i jeszcze udało się Sergiemu Roberto.

5

Moim zdaniem drużyna B powinna służyć drużynie A. W tej chwili Barca B grająca o utrzymanie w Segunda posiada wielu zawodników, którzy nigdy nie zagrają w pierwszej drużynie i wiadomo o tym, bo są wiekowi, za słabi itd. Grają w Barcelonie B, żeby mogła ona rywalizować na poziomie drugoligowym. Zejście do niższej klasy rozgrywek, daje nadzieję, że więcej młodych zawodników z La Masii zacznie wcześniej rywalizować w drugiej drużynie, a zawodnicy pokroju Davida Costasa odejdą do którejś z drużyn II ligi. Przykładowo w tej chwili Alena nie gra w pierwszej drużynie i mimo tego że Barca zapewniła już praktycznie sobie mistrzostwo nie zagra. Dlaczego ? Bo będzie walczył o utrzymanie w drugiej lidze. I w związku z tą walką (podejrzewam) nie zagrał ani razu w pierwszej drużynie w tym sezonie. Drużyna B powinna służyć dostarczaniu nowych piłkarzy a nie skupiać się na własnej rywalizacji.

0

Personalnie to świetna wiadomość ! Jeszcze lepszą byłoby, gdyby Barcelona B spadła do 3. ligi, a Pimienta pozostał na stanowisku. A poza tym sądzę, że Robert Fernandez musi odejść.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?