panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
45
Swoja drogą Neymar przez wzgląd na stare czasy mógłby zażądać transferu brazylijskiego kumpla Douglasa do PSG...
0
i o dziwo za rok na Rabiota jak mu się kontrakt skończy :D
7
do Peszkina to bardziej Pijović
1
jak zobaczyłem zdjęcie, to już pomyślałem, że Barca kupiła Firmino.
1
podsumowując także, ten, no .... tylko KORWIN XD !
12
To będzie jak znalazł na Hazarda.
2
Abramowicz xD
0
to okienko transferowe wydaje się trochę dziwne i nieprzemyślane. Moim zdaniem:
jeżeli ma przyjść Rabiot to już nie De Jong
Hazard > Griezman
Lenglet < De Ligt ( ale ten transfer wydaje się upaść)
i ostatnie, chociaż najważniejsze: NIECH W KOŃCU KOGOŚ SPRZEDADZĄ, bo ponoć Valverde chce mieć węższą kadrę. i nie wypożyczać tylko sprzedawać.
0
a ja dodam też, że Vida wraz z drugim trenerem po meczu z Rosją krzyczał "Sława Ukrainie" zawołanie banderowskie, które poprzedzało banderowskie rzezie na Wołyniu. Ja Chorwatom nie kibicował i kibicował nie będę mimo całej sympatii do Rakiety.
13
Nie rozumiem tego podniecania się Chorwacją... awansowali dwa razy dzięki karnym, a więc z dużą dozą farta. Dania była lepsza... Dziś wiele wskazuje że farta mieć nie będą bo Anglia jest znacznie lepsza.
0
Potwierdzenie przelewu na konto babsztyla powinno załatwić sprawę.
0
https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/niemcy-i-nato-przygotowuja-sie-na-wojne-z-rosja
0
przy tak dużym ciśnieniu -> eksplozja więcej niż gwarantowana :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
12
W Barcelonie jak w Bondzie: " jutro nie umiera nigdy"
1
Mam nadzieję że brak Andre w plotkach , to tylko cisza przed burzą.
1
przypominam, że jeszcze mistrzem świata może być książę Harry i Lwy Albionu
5
Griezmann w czasie mistrzostw chyba dzieli pokój z Żiru ...
0
85 minuta , zaczyna się dramat reprezentacji Francji
1
Jeżeli chodzi o Pogbe to jest bardzo przereklamowany, ale jednej rzeczy mu nie można odmówić: ma genialnego agenta. Normalnie to on grałby pewnie max w Evertonie a reprezentacje oglądał w Tv
1
Nie ponosi Cię? Ochłoń xD
48
mnie martwi coś innego... od dawna w podsumowaniu porannych plotek nie widziałem nagłówka "Andre Gomes"
6
Ramos oprócz tego, że jest urodzonym przywódcą jest też urodzonym chamem, prostakiem i bandytą boiskowym. Czasami warto mieć kapitana, który jest dżentelmenem, a nie burakiem i takich właśnie zawsze miał Real: Hierro, Raul, Iker, który może nie piłowali tak jak Ramos, ale klub nie musiał się za nich wstydzić, wręcz przeciwnie. Zawsze, aż do obecnego ***** oczywiście.
0
Sergio Ramos nie lubi tego.
2
A jednak Janusze ...
0
Czy jest ktoś jeszcze na PGE Narodowym na Roling Stones ?
0
Ale wciąż może osiągnąć poziom Grzmota.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Czasami dobrze jest zrobić save'a przed przeczytaniem czegoś
1
Przepraszam po kogo ?!?! Pogba ? A komu to potrzebne , a dlaczego ?