45

Swoja drogą Neymar przez wzgląd na stare czasy mógłby zażądać transferu brazylijskiego kumpla Douglasa do PSG...

0

i o dziwo za rok na Rabiota jak mu się kontrakt skończy :D

7

do Peszkina to bardziej Pijović

1

jak zobaczyłem zdjęcie, to już pomyślałem, że Barca kupiła Firmino.

1

podsumowując także, ten, no .... tylko KORWIN XD !

12

To będzie jak znalazł na Hazarda.

2

Abramowicz xD

0

to okienko transferowe wydaje się trochę dziwne i nieprzemyślane. Moim zdaniem:
jeżeli ma przyjść Rabiot to już nie De Jong
Hazard > Griezman
Lenglet < De Ligt ( ale ten transfer wydaje się upaść)
i ostatnie, chociaż najważniejsze: NIECH W KOŃCU KOGOŚ SPRZEDADZĄ, bo ponoć Valverde chce mieć węższą kadrę. i nie wypożyczać tylko sprzedawać.

0

a ja dodam też, że Vida wraz z drugim trenerem po meczu z Rosją krzyczał "Sława Ukrainie" zawołanie banderowskie, które poprzedzało banderowskie rzezie na Wołyniu. Ja Chorwatom nie kibicował i kibicował nie będę mimo całej sympatii do Rakiety.

13

Nie rozumiem tego podniecania się Chorwacją... awansowali dwa razy dzięki karnym, a więc z dużą dozą farta. Dania była lepsza... Dziś wiele wskazuje że farta mieć nie będą bo Anglia jest znacznie lepsza.

0

Potwierdzenie przelewu na konto babsztyla powinno załatwić sprawę.

0

przy tak dużym ciśnieniu -> eksplozja więcej niż gwarantowana :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

12

W Barcelonie jak w Bondzie: " jutro nie umiera nigdy"

1

Mam nadzieję że brak Andre w plotkach , to tylko cisza przed burzą.

1

przypominam, że jeszcze mistrzem świata może być książę Harry i Lwy Albionu

5

Griezmann w czasie mistrzostw chyba dzieli pokój z Żiru ...

0

85 minuta , zaczyna się dramat reprezentacji Francji

1

Jeżeli chodzi o Pogbe to jest bardzo przereklamowany, ale jednej rzeczy mu nie można odmówić: ma genialnego agenta. Normalnie to on grałby pewnie max w Evertonie a reprezentacje oglądał w Tv

1

Nie ponosi Cię? Ochłoń xD

48

mnie martwi coś innego... od dawna w podsumowaniu porannych plotek nie widziałem nagłówka "Andre Gomes"

6

Ramos oprócz tego, że jest urodzonym przywódcą jest też urodzonym chamem, prostakiem i bandytą boiskowym. Czasami warto mieć kapitana, który jest dżentelmenem, a nie burakiem i takich właśnie zawsze miał Real: Hierro, Raul, Iker, który może nie piłowali tak jak Ramos, ale klub nie musiał się za nich wstydzić, wręcz przeciwnie. Zawsze, aż do obecnego ***** oczywiście.

0

Sergio Ramos nie lubi tego.

2

A jednak Janusze ...

0

Czy jest ktoś jeszcze na PGE Narodowym na Roling Stones ?

0

Ale wciąż może osiągnąć poziom Grzmota.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Czasami dobrze jest zrobić save'a przed przeczytaniem czegoś

1

Przepraszam po kogo ?!?! Pogba ? A komu to potrzebne , a dlaczego ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?