0

dorzuciłbym do niego jeszcze Jose Gaya no i Rodrigo chociażby z uwagi na jego fenomenalne statystyki.

0

Czytałem gdzieś, że ponoć Cucurella grywał na prawej obronie, w wieku 20 lat można spróbować go zaadoptować na tej pozycji, ewentualnie wykorzystywać tam Roberto jako opcję awaryjną. Oczywiście występy Cucurelli na prawej obronie to mógł być nieudany incydent (nie mam wiedzy na ten temat). Moim zdaniem trzeba jednak postawić na Semedo na tej pozycji, albo sklonować Daniego Alvesa :)

1

za 70 brałbym jak rolnik dopłaty z Unii

1

Najtwardszy orzech do zgryzienia to jest ten Jerry Mina, moim zdaniem racjonalne byłoby jednak sprzedanie go na tym etapie z opcją odkupienia. Można na nim całkiem nieźle zarobić (ponoć 35 mln jest do wyciągnięcia), więc zarobek z tego piłkarza byłby całkiem spory. Nie wiadomo tak naprawdę jak Jerry poradzi sobie w europejskim footballu, grał za mało do tej pory by cokolwiek powiedzieć. A patrząc na obecny skład obrony (Lenglet, Verma, Umtiti i Pique) mielibyśmy dwóch starszych, doświadczonych obrońców i dwóch solidnych młodszych, ogranych w Europie. Naprawdę szkoda byłoby pozbywać się Vermy, bo ten facet jest ultrasolidnym zawodnikiem i najlepszym z obrońców których mamy, pod warunkiem, że jest zdrowy oczywiście.
Z pozostałych, Andre Gomes, Vidal, Rafinha i Marlon do obowiązkowej sprzedaży. Luka Digne uważam, że również mógłby przejść do Evertonu, pod warunkiem dobrej oferty. Wtedy zrobiłoby się miejsce dla kogoś ze szkółki (Miranda, Cucu), bo nie oszukujmy się, Digne to nie jest piłkarz, który zastąpiłby w przyszłości Albę. Podobnie na prawej stronie również można wpuścić kogoś z młodziaków, a Roberto przesunąć tam, gdzie mówi jego genetyka, czyli do środka. Jeżeli zostałby tam przesunięty, to nikogo do środka pola już nam nie potrzeba, jest jeszcze przecież Alenia. Nie ma sensu sprowadzać De Jonga za tak wielkie pieniądze, który w Eredivisie zagrał raptem jeden sezon. Lepiej zawrzeć z Ajaxem jakąś umowę przyszłościową (prawo pierwokupu czy coś). Nawiasem mówiąc czuję w kościach, że ten sezon będzie należał do Sergiego Roberto. Paco i Munir, powinni zostać w drużynie i być zmiennikami Suareza. Mimo wszystko uważam, że Paco ma papiery na to, żeby zastąpić Sureza w przyszłości, a patrząc na formę i jednak wiek Louisa, może to nastąpić niestety już wkrótce.

0

oprócz nich, jeszcze Balcerowicz musi odejść.

0

słabe kluby w europejskich pucharach jeszcze o niczym nie świadczą. Pomyślcie o lidze w której grają takie tuzy jak: Dynamo Zagrzeb, Hajduk Split, Pula ... a reprezentacja jest wicemajstrem świata.

0

i jedna sprawa od której należy właściwie zacząć ten wywód: Liga Mistrzów będzie grała nadal bez VARu (nie ważne jak absurdalnie to brzmi, zważywszy że VAR będzie teraz prawie wszędzie), wnioski nasuwają się same.

2

przy takich wpisach jak twój, ogarnia mnie olbrzymi smutek, że nie można polecać dwa razy jednego komentarza :D

5

poczekałbym, aż Monchi zawęzi tę listę do jednego nazwiska i wtedy łup :D

1

spoko, sorry :) chyba potrzebuję kawy :D

3

trochę szacunku do kibiców Romy. Są rozczarowani i wściekli pewnie na Barce za podkupienie zawodnika i ja potrafię ich zrozumieć, pomyśl sobie jak Ty byś się czuł czekając na lotnisku w Barcelonie i dowiedział się że godzinę przed wylotem podkupił go Real. Wiadomo, że w biznesie nie ma miejsca na skrupuły, ale na szacunek już jest i należy go okazać każdemu rywalowi.

107

Monchi - facet z klasą, podejrzewam, że wściekłość i emocje w trakcie tych wydarzeń dominowały u niego, ale jego wypowiedzi czyta się z przyjemnością.

1

a Kuba Błaszczykowski w Moskwie wciąż czeka na wejście na boisko ?

1

ponoć i tak jest tańszy niż książę Harry z Tottenhamu.

0

czekamy jeszcze na brazylijskich piłkarzy o imionach: Makbet i Banquo xD

0

No kolega to się raczej powinien cieszyć, że rywal zza miedzy nie będzie silniejszy niż jeszcze wczoraj gazety zakładały, nie ma to jak kolejne scudetto zanim rozgrywki się zaczęły :)

1

może dlatego że statystyki w lidze francuskiej wykręcił mniej więcej takie jak Mbape, tyle że w znacznie, znacznie słabszym klubie i mniej zacnym otoczeniu.

0

myślę, że zarząd, działacze Romy wiedzą, że biznes jest biznes i tak jak nas nikt nigdy nie traktował ulgowo pod tym względem, tak i my nie możemy mieć względów i korzystać ze wszystkich legalnych środków. Oczywiście znienawidzą nas kibice Romy, ale to normalne i należy się tego spodziewać.

1

#sorrymonchi #41jakzadarmo

0

"nie ma nikt... takiej ... nadziei jak ja " iksde :D

4

z goal.com

Cristiano Ronaldo want Juventus to raid Barcelona for Andre Gomes, according to Don Balon.
The report claims that Ronaldo believes his countryman would fit perfectly beside him under Massimiliano Allegri.

Podoba mnie się ten ceer w Juve :)

1

na wikipedi jest już fichado :)

1

takim komentarzom na stronie Romy w zasadzie się nie dziwię, też byłbym wściekły. Lepsze są jeszcze komentarze na stronie realu, ale to już jest stan umysłu, do którego wszyscy są przyzwyczajeni

0

może pachnąć i jednym i drugim :)

1

Pachnie pozaboiskowym rewanżem za zeszłoroczna Ligę Mistrzów

0

efekt Monchiego działa ...

27

słabo to widzę... mój dziadek był Francuzem i nic z tego :( łatwiej byłoby Ci jakbyś był Algierczykiem :D

0

Coś czuję, że ten Malcolm w Romie odpali, że hej. Myślę, że ten transfer to strzał w dziesiątkę.

4

no teraz to Cię już ponosi xD

10

i skąd ten biedny Neymar miał czerpać wzorce ? taki warchlak jaki knur.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?