14

Lopetegui w przerwie dogrywki pójdzie do szatni ogolić łeb na łyso i wróci z gumą do żucia.

5

Ten drugi trener Atletico to wygląda jak wyjęty z Gry o Tron członek nocnej straży.

4

Marcelo w 93 minucie odnowiła się dawna kontuzja której doznał po starciu z Sergim Roberto w ostatnim GD.

0

człowiek nawet nie czuje jak mu się rymuje :)

1

Jeżeli Borek zastanawia się, czy w pierwszym składzie częściej będzie ywbiegał "Lucas Hernandez czy Luis Felipe KAszmirski"... to ja się zastanawiam jakie on ma pojęcie o lidze hiszpańskiej.

66

Diego Costa w meczach z Realem to mój ulubiony zawodnik... zawsze coś strzeli i Ramosowi przy****li

1

chyba nikt Borkowi nie powiedział, że Winicjusz jest niepełnoletni i można za to iść siedzieć.

0

a to nie przypadkiem ostateczna decyzja i tak należy do sędziego meczu ? Sędziowie VAR przecież pełnią funkcję doradczą, to że mu nie podpowiedzieli nie powoduje, że on już nie może zażyczyć sobie powtórki. No i idąc dalej drogi obrońco Marciniaka, czy to nie dlatego, że tak "dobrze" sędziował w tym meczu, nie posędziował już nawet w konkursie plucia na odległość na mundialu ? Dla porównania Ci co tam siedzieli na VAR, w turnieju zostali. Trochę podowiaduj się ale i do końca i wtedy bierz w obronę polskiego sędziego.

0

wolałbym mieć wreszcie ten łut szczęścia w 1/4 LM a nie w Pucharze Gampera.

0

Patrząc na mecz z Sevillą i teraz z Boca, nasuwa się myśl: Paco! w Tobie nadzieja.

0

myślę, że pieprzysz głupoty

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Leo strzelił tak, jakby opętał go duch Andre Gomesa.

2

oczami wyobraźni już widzę, jak pajAsensio wpada w pole karne i wylatuje w powietrze przewracając się o własne nogi, a łysy Polak już biegnie w pole karne wskazując wapno.

0

do tego wszystkiego brakuje jeszcze kiksów bramkarza. Chociaż wszystko przed nami, ale w przypadku Oblaka naprawdę cholernie trudno jest mi to sobie wyobrazić.

1

szkoda było pieniędzy na ściąganie VAR-sędziów.

17

W meczu o superpuchar Europy, wciąż bez VARu, sędziuje Marciniak ... czy jest sens by Atletico w ogóle wychodziło i grało ten mecz ?

0

też bym tak powiedział,ale biorąc pod uwagę nasze relacje z Romą Kluivertowi musiałby skończyć się kontrakt chyba :)

0

Ja bym poszedł po Rodrigo z Valencii pod warunkiem, że utrzyma obecną dyspozycję, ewentualnie Lacazette z Arsenalu. Jest jeszcze Icardi, ale on raczej z Messim nie zagra. No i jest jeszcze opcja kontrowersyjna czyli sprowadzenie Moraty, który w Chelsea się nie odnajduje ale jest madritistą, więc nie sądzę, że chciałby u nas grać pewnie z wzajemnością. To trudna pozycja do obsadzenia w dzisiejszych czasach. Kiedyś w ciemno strzelałbym Kaspera Dolberga, ale on raczej nie osiągnie niebywałego poziomu, poprzedni sezon go zahamował. Może objawi się ktoś nowy w tym sezonie, wtedy trzeba reagować szybko.

9

Podobno PSG, chce 50 mln za Rabiota... chyba Allah opuścił Arabów. Zawodnik który już zapowiedział, że kontraktu nie przedłuży i za rok opuści klub za darmo powinien kosztować w granicach ceny Arturo Vidala.Ja bym nie płacił im ani złamanego eurocenta i poczekał rok, tym bardziej, że pomoc wydaje się być zabezpieczona. Dalej martwi mnie jednak "9" Barcy, tyle, że w odróżnieniu od innych martwi mnie nie od dzisiaj. W zeszłym sezonie liczby Suareza przyciemniały kompletnie jego słabą już grę. W tym sezonie może być jeszcze gorzej. Jeżeli Paco zostanie, dostanie prawdziwą szansę, choć na tę chwilę wydaje się, że to Munir w czasie tej tułaczki po hiszpańskich średniakach dojrzał. Być może to będzie jego sezon i aż strach to napisać, ale EV będzie miał ból głowy, czy postawić na Munira czy Suareza.

22

chcesz, żeby Real Madryt grał mecz w europejskich pucharach z VARem ? Oszalałeś ? Jak oni mieliby to wygrać ?

0

potwierdzam, Piratów oglądałem rok temu wszystkie sezony i poziomem intryg i akcją nie odstają od Gry o Tron.

5

trudno jednak sprzedać zawodnika ze spadkowicza drugiej ligi z zerowym doświadczeniem pierwszoligowym na 10 mln. Uważam, że 5 mln to rozsądna kwota z uwagi na jednak wciąż młody wiek (23 lata) i możliwość odkupienia.

1

z czystej, niczym nie podszytej ironii, tylko i wyłącznie xD

0

Lenglet, Arthur, Rafinha, Dembele ... to kogo po dzisiejszym meczu sprzedajemy ? xD

0

Niestety, ale na rynku obecnie jest bardzo mało typowych 9 do wyciągnięcia. Moim typem przed rozpoczęciem okienka był Batshuayi, ale wiadomo, że on już jest w Valencii. Innym jest Rodrigo, ale Valencia raczej go nie puści. Niestety, ale ja już w poprzednim sezonie mówiłem, że statystyki Suareza są fałszywie dodatnie i zupełnie nie oddają tego, że ten koleś notuje zjazd z sezonu na sezon. W tym roku może się to także odbić na liczbie strzelonych przez niego bramek. Druga strona medalu jest taka, że szansę dostaną Paco i Munir, a nóż widelec któryś ją wykorzysta.

0

a ja chyba się stęskniłem z Barcą i nawet tak tu krytykowany Rafinha mi się podoba :D a jak patrzę na grę Arthura to myślę sobie że w tym miejscu mógł być Andre Gomes i dzięki temu widzę wirtuoza ::)

0

Problem pojawia się wtedy, kiedy ludziom z tytułami doktorów habilitowanych i profesorów, którzy pół życia spędzają nad jakimś tematem, przykładowo szczepionek, na ręce patrzą osoby, które szczepionkami zajmowali się pół godziny na pudelku.

1

Bleu De Channel i Cristian Dior Farenheit - wody toaletowe bardzo polecam UWAGA - nie kupuj Perfum tych marek bo pachną kompletnie inaczej, moim zdaniem znacznie gorzej niż wody toaletowe). Oprócz tego na lato polecam Paco Rabbane Invictus - nie ryje tak po kieszeni, a kobiety nieraz pytały mnie co to za zapach :)

15

Pomogą jak trzeba będzie, przypominam kuriozum, że w LM nie ma VARu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?