1

Wiem, że Mbape jest wyjątkowy w każdym calu, ale prawda jest taka, że im wcześniej zawodnik trafi do pierwszej drużyny tym dla niego lepiej. Wrzucicie Puiga teraz do Barcelony B i co ? Za dwa lata niech nawet będzie próbowany w pierwszej drużynie, przyjdzie zawodnik już dwudziestoletni, ukształtowany poziomem trzecioligowym i ma walczyć o skład z Pogbami Arthurami, Coutinho, Rakietą, De Jongami czy innymi, którzy przewijają się w kontekście gry w Barcelonie ? Iniesta, Messi, Xavi... wszyscy oni wchodzili do pierwszej drużyny już w wieku 18 lat. To jest takie pieprzenie... że sezon długi, że za dwa lata, że za trzy lata, Rakieta odejdzie, Vidal odejdzie, Busquets będzie stary i co ? I w ich miejsce za rok, za dwa zostaną sprowadzone nowe super gwiazdy środka pola. Alene już straciliśmy, ma 20 lat, a w tym roku miejsca na ławce rezerwowych wciąż dla niego będzie brakować, czy z Puigiem ma być tak samo ? Może trochę wstyd to mówić, ale powinniśmy się uczyć od Realu Madryt. Tam na ławce rezerwowych zawsze było jedno miejsce dla młodego zdolnego zawodnika ze szkółki. Tak narodzili się Jese, Morata, Lukas Vasquez. Wchodząc na ogony w wygranych już meczach i kształtując się w otoczeniu pierwszoligowców a nie trzecioligowców.
Ernesto, miej jaja, włącz Puiga do pierwszej drużyny i nie zmarnuj kolejnego talentu szkółki piłkarskiej.

2

Rzecz dzieje się na grupie wsparcia osób uzależnionych od operacji plastycznych, przychodzi prowadzący i mówi:
-witam Państwa serdecznie ...oooo widzę wśród nas nowe twarze
XD

2

Rocky

0

Przypomnę tylko, że Alena ma już 20 lat i jego pociąg na wejście do pierwszej drużyny , za chwilę odjedzie. Pamiętaj, że to piłkarz który w wieku 20 lat nie wie wciąż czym jest poziom Primera Division. Ani się obejrzymy a Puig będzie w identycznej sytuacji.

0

Żeby opalać się w blasku przecietnosci trzeciej ligi hiszpańskiej, dopasować do niej poziomem i skończyć w Rayo Vallecano ? Brzmi jak kilka karier świetnie zapowiadających się piłkarzy Barca "ogrywanych" w Barcelonie B.

0

Pytanie do zwolenników transferu Pogby ( zupełnie odchodząc od kwestii zasadnosci lub jej braku dla tego transferu ), ale czy jesteście również zwolennikami wprowadzania młodych pomocników ze szkółki jak np Puig, Alenia, a jeśli tak to jakim cudem ?

0

Z ciekawości, w ilu meczach widziałeś Mirande i Alenie ?

5

#evertonmusisz

0

widzę, że Rabiot też już jest happy :)

7

ja myślę, że tak właśnie będzie, a wiesz dlaczego ? Bo 2000 minut kiszenia się w trzeciej lidze hiszpańskiej sprawi, że Puig dopasuje się poziomem do reszty kolegów i rywali których ma po drugiej stronie boiska. Jego punktem odniesienia będzie poziom trzeciej ligi hiszpańskiej i w sumie nie chcę, by został gwiazdą trzeciej ligi. Grając nawet ogony w pierwszej lidze, oswoi się z jej poziomem i z czasem dopasuje do jej standardów i przede wszystkim nawiąże walkę o rywalizacje o pierwszy skład. Grając w drugiej drużynie trudno rywalizować z Arthurem, Sergi Roberto i innymi pomocnikami.

16

puszczają go tak chętnie i za tak niską kwotę bo ma JEDEN ROK kontraktu jeszcze, za rok mogliby go puścić za jeszcze mniejszą kwotę tzn zero.

0

upał to chyba za mało, to raczej mieszanka upałów z dopalaczami i najnowszym wydaniem wiadomości xD

4

Pogba jest w Manchesterze United.

0

100 lat ! :) które ?

22

Ponoć Sergio Ramos ma teraz grać w meczach z Barceloną z ochraniaczem na zębach i karbonowym kasku z kolekcji "Petr Cech 2018". [źródło nieznane].

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

11

Perez od kilku sezonów, zachowuje się tak jakby badał, ilu zawodników może sprzedać, by dalej wygrywać Ligę Mistrzów... jeżeli jeszcze puści Lukę Modrica, to pojedzie po bandzie na całego. Z drugiej strony jeżeli przychodzi do niego tak zasłużony dla klubu piłkarz i mówi: " tu osiągnąłem już wszystko, chcę czegoś nowego, chcę odejść" to musiałby być sk*****em by mu na to nie pozwolić.

0

bardzo podoba mi się tytuł artykułu na Onecie: " Specjaliści od kradzieży. Osobisty wróg Realu w Barcelonie".

11

pytanie podstawowe: czy będą/są potrzebne jeszcze jakieś wzmocnienia ?
pytanie dodatkowe: na co Perez tak skrzętnie odkłada pieniądze ? Człowiek który ma manie wydawania pieniędzy i kupowania nowych zawodników, wydaje jakieś "miedziaki" na transfery już od paru okienek... ba... nawet można powiedzieć, że sprzedaje swoich zawodników lekką ręką: Morata, Ronaldo, Pepe, Jese, James... Albo będzie stadion budował, albo czeka na kompletnie nieudany sezon, żeby za skumulowaną gotówkę wykupić całą Legię.

1

W Paincie wyglądałoby to sto razy lepiej, ta okładka wygląda na robioną kalkulatorem albo schabowym.

1

Ciekawy jestem, czy to był ten zaskakujący transfer Abidala i czy to już ostatni kupiony piłkarz w tym okienku. Podoba mi się bardzo, że wreszcie pojawiają się transfery zawodników, o których nawet gazety się nie rozpisywały wcześniej. Dzięki temu cena za takich piłkarzy jest odpowiednio rozsądna, a pismaki wymieniają swoje nazwiska: Rabiot, Willian, Hazard, z których na końcu niewiele wynika. Brawo Abidal ! Świetny człowiek, fantastyczny piłkarz a teraz jeszcze manager! Mieć go to posiadać skarb.

3

Fiszki które kupujesz , mają oprócz słówka zapisane także przykladowe zdanie ich użycia i kontekst. Jeżeli obejrzysz film, wiele słówek usłyszysz w nim maksymalnie raz i ich nie zapamiętasz, fiszki to forma egzaminowania się, wiele badań memologicznych wskazuje że to najlepsza metoda.

0

Oczywiście, najskuteczniejszym rozwiązaniem są kupione lub samodzielnie zrobione fiszki :)

0

Dokładnie, za Gomesa możesz chcieć jak i Real za Kovacica , problem tylko taki, kto Ci tyle da ?

1

Może Vidal z Pique filmik kręcą ?

0

Próbuj włożyć do izopropanolu i JE zostawić tam na noc, później wymień izpropanol i jeszcze raz to samo, a później wysusz porządnie, i nie włączaj ich do tego czasu, może pomóc taki zabieg

0

Kovacic wart jest może połowę tej kwoty... niby za co miała wzrosnąć tak jego wartość ? Za grzanie ławki ?

1

ktoś tu wczoraj napisał, że facet dostał 5 czerwonych kartek w całej karierze ? TO jest naprawdę taka niebotyczna ilość ? Biorąc pod uwage że profesjonalnie gra z 10 lat, jedna czerwień na dwa lata to jest aż taki problem ? Dodam tylko, że co najmniej jedną z realem, dostał za darmo ...

0

jak piszesz takie zdania, musisz spojrzeć krytycznie i ilościowo, wprowadzając pewną poprawkę statystyczną. Niestety ZAWSZE znajdą się osoby którym transfer Vidala się nie spodoba i te osoby też powiedzą to głośno, zauważ jednak, że znakomita większość głosów jest pozytywnych wypowiadając się szczególnie w kontekście niskiej ceny transferu. I to trzeba wszystko przebrać i podsumować a nie buzować, że parę osób jest przeciwnych.

0

nikt albo kto przepraszam ?!?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?