0

już Hala-Czesiek odpalił tę szantę po bramce xD

1

dokładnie, ja mam wrażenie, że w kwestii Dembele nie można powiedzieć po prostu prawdy, czyli, że jest to młody, cholernie utalentowany zawodnik, który jednak w grze ma wciąż dużo chaosu, na boisku często bywa zagubiony i wciąż musi się dużo nauczyć w kwestii taktyki.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

w meczu z Alaves nie jest akurat sztuką zagrać jak profesor. Może z silniejszym rywalem czyli Sevillą też zagrał jak profesor ? Poza tym jesteś jakimś dziwolągiem. W jednym zdaniu wyzywasz mnie od opętanego, a w drugim piszesz, że Busi zostanie najlepszym piłkarze do końca kariery... Sądząc po tak skrajnej, nieskazitelnej opinii połączonej z elementami jasnowidzenia oznaki opętania wszelkiego pochodzą raczej od Ciebie.

0

ogólnie, to Rakieta jest teraz w znacznie lepszej dyspozycji niż Busi i na Pivocie mógłby w niektórych grać i spisałby się być może i lepiej. Busi niestety miewa problemy ze stabilnością formy...

2

to są komentarze, które mają uprzedzić krytyków Dembele i zapobiec ewentualnym negatywnym opiniom na jego temat... ewentualnie poinformować co spotka osoby, które i tak odważą się na zaadresowanie negatywnych lub neutralnych słów w kierunku Dembele czy jego występów. Podsumowując: o Dembele mówimy jak o zmarłym: albo dobrze, albo wcale.

0

jasne, że powinienem użyć zwrotu "dzięki mnie", mój błąd oczywiście, tyle, że mimo wszystko uważam, że jednak brak odmiany przez przypadki rzeczowników, brak interpunkcji czy wielkich liter to po prostu totalne niechlujstwo i obrażanie innych użytkowników czytających to. Błędy się zdarzają i popełnia je prawie każdy, ale gorzej, jeżeli ktoś w ogóle nie zwraca uwagi na jakiekolwiek zasady pisowni. Pzdr.

3

Myślałem, że forum jest po to , żeby wyrażać swoje opinie i komentować... widzisz, dzięki mi, twoja obecność na forum ma sens , bo przynajmniej możesz mnie napomnieć i zwrócić uwagę na fakt, że nie wolno komentować i wyrażać swoich opinii, że może to robić tylko sztab szkoleniowy. Także czuję się spełniony.

P.s. w polskiej deklinacji po wiecie wszystko o (o kim, o czym ?) stawiamy rzeczownik odpowiednio odmienionym przypadku, tutaj jest to miejscownik, zatem powinno być "o zawodniku"... dodatkowo jest jeszcze w polskim języku coś takiego jak interpunkcja, która również pełni ważna funkcję. Spójrz na zdania: " twoja stara piła leży w garażu" i "twoja stara piła, leży w garażu"... zauważasz różnice ? Wszystko pewnie jeszcze przed Tobą w szkole...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Suarez zaczyna niebezpiecznie przypominać napastnika, który kiedyś grał w CSKA - Wagnera Love. Taki ociezaly mało biegający, ale mający nosa i strzelający te swoje bramki na mecz. Tyle że Barcelona to nie CSKA i tutaj taki zawodnik nie przejdzie.

0

Suarez pierwszy powinien dostać ławę, ale niestety na to się nie zapowiada...Munir i Paco nawet na ławce się nie zmieścili. To jest główny zarzut jaki można ewentualnie wysunąć do EV, tzn. akceptuje Suareza jako tzw. świętą krowę.Nie powinno tak być, chociaż u Lucho sytuacja była identyczna, więc może zwyczajnie trener nie ma tu nic do gadania, a jest to "inicjatywa odgórna". Suarez swoją grą zaczyna niebezpiecznie przypominać grającego kiedyś w CSKA Moskwa Wagnera Love, grubawego, nieruchawego napastnika, który jednak ładował swoją porcję bramek na mecz. Tyle, że w Barcelonie nie ma miejsca na zawodnika o takim profilu.

0

Ja to wszystko rozumiem, kadra Barcelony jest niezwykle wyrównana, ale myślę, że na takie oceny jak Twoja jest jeszcze za wcześnie. Nie można oceniać systemu rotacji po jednym meczu sezonu. W zeszłym sezonie EV owszem,rotował mało, ale też spójrzmy obiektywnie, że nie miał za bardzo kim rotować, a ewentualne zmiany skutkowały, że jakość leciała na przysłowiowy łeb i pysk.

5

Genialny komentarz w meczu Lazio Napoli do pięknego okienka Insignie :)

"Jeśli tam żył jakiś pająk, no to już koniec, to już Serie A w tym sezonie nie zobaczy ... nie zobaczy Juventusu, nie zobaczy Cristiano Ronaldo "

3

Bardzo dobry skład Valverde: przesunął Roberto do pomocy, a na prawą obronę wystawił Semedo. Przyszli nowi zawodnicy i z marszu mają wejść do pierwszej jedenastki ? Miejsce w składzie mają sobie dopiero wywalczyć, a zdrowa konkurencja zadziała tylko pozytywnie.

2

Ernesto Valverde - hiszpańskie dzienniki 1:0

18

Cristiano pod nosem: "J****y VAR"

1

myślę, że zarówno przed Ronaldo, jak i po Ronaldo, Real będzie tak samo zespołowo wrzucał piłki w pole karne przeciwnika.

3

myślę, że tak jak Cuadrado oddał mu numer na koszulce, tak rzuty wolne i karne dla Ronaldo to sprawa oczywista.
Co do decyzyjności sędziów...sędziowie hiszpańscy wbrew opiniom Tebasa są tak beznadziejni, że zanim nauczą się sędziować z VARem trochę wody w rzece upłynie. I jak to pokazały MŚ, VAR błędów, nawet kardynalnych nie eliminuje. Szczególnie dobrze pokazał to pewien łysy sędzia z Polski, który wypaczył wynik meczu Niemcy Szwecja.

0

Marlon już w Sasuolo, chodziłoCi zapewne o Malcoma :)

1

aaa to rozumiem i z takim pewniaczkiem się zgadzam :)

2

masz na myśli, że Arsenal wygra albo zremisuje na Stamford ? skąd takie typowanie ?

1

Brak powołania dla Paco i Munira wydaje mi się pomysłem dziwnym, EV nie powołuje dwóch gości, którzy hipotetycznie mogą zastąpić na boisku Suareza i w efekcie na ławce nie ma nikogo, kto mógłby ich zastąpić. Pytanie nasuwa się, czy obaj są na tyle słabi, że ich pominął ? Jeżeli tak, oznacza to, że mamy olbrzymi problem z pozycją dziewiątki w zespole. Suarez młodszy już nie będzie, a w ostatnich meczach każdy widział, że jego forma nie jest delikatnie mówiąc najwyższa... Oczywiście, na Alaves zapewne wystarczy, ale pytanie co dalej i co będzie w trudnych meczach Ligi Mistrzów. To chyba obecnie największa rysa na szerokiej jakby nie patrzeć kadrze Barcelony.

2

Probierz tak na serio, z tym mistrzostwem dla Cracovii ?

0

Skład pomocy na ten sezon wygląda już naprawdę na kompletny, jeżeli pozostanie z nami Rafinha oczywiście. Trzeba raczej dać szansę tym zawodnikom którzy są i spróbować ustawić z nich optymalną, pierwszą trójkę. W oczach zarządu i EV, pewnie będzie dostawienie kogoś do Busquetsa i Rakiety, ale zobaczymy, możliwości jest naprawdę bardzo bardzo wiele. Z drugiej jednak strony, wystarczy spojrzeć chociażby na filozofię Pepa w MC, wydaje się, że pomocników nigdy za wiele. Tam ma ich naprawdę wielu i na dodatek klasowych, a on jeszcze chciał do tego zestawu ściągnąć Jorginho z Napoli. Moim zdaniem jest u nas maksymalnie jeszcze jedno miejsce dla pomocnika, a nazwiska przewijają się co najmniej cztery: Rabiot, Pogba, De Jong i Pjanic, bo pomysł powrotu Thiago chyba upadł bezpowrotnie. Moim zdaniem najwięcej dałby właśnie Pjanic, albo ktoś kreatywny w drugiej linii. Pomimo tych dywagacji, w mojej opinii i tak już nikt do Barcelony nie przyjdzie.

0

bo Rakitic nie ma "DNA" Barcy ?

0

Co do 16 minut - "mea culpa" złapałeś mnie, gratulacje ! Uczepiłeś się tego, ale niestety nie to było najważniejszą puentą mojej wypowiedzi, chodziło mi raczej o to, że ten mecz nie był tak jednoznaczny jak większość osób tutaj pisze. Co do drugiej części wypowiedzi tzw. regulaminowy czas gry to jest 2 x 45 minut, czyli jest to minimalny czas gry który trwa mecz piłkarski. Cała reszta, czyli doliczony czas gry, dogrywki i karne zarządzane są w zależności od okoliczności.

0

Modrica trochę skrzywdzili tym zdjęciem, wygląda jak trochę młodszy Keith Richards.

0

Premier League: Liverpool, moim zdaniem wreszcie coś pęknie w tej drużynie, świetne transfery, piekielnie mocna ławka i wreszcie bramkarz z prawdziwego zdarzenia

Bundesliga: uważam, że hegemonia Bayernu tutaj też zostanie przełamana i pokaże się wreszcie jakiś konkurent. Nie wiem czy zdetronizują Bayern ale z pewnością liga nie będzie tak jednoznaczna jak w ostatnich latach.

2

i z pewnością będzie to Icard z Interu, Inter chętnie ubije z nimi interes zaraz po tym jak złożą na nich skargę ws kontaktów z Modricem. Prezesowi Florentino sufit na łeb spadł.

4

pomimo własnej radości ze zwycięstwa Atleti, a raczej porażki tej ***** *****, kilka zimnych kropel na głowę. Pomimo odejścia Ronaldo i ZZ, ten "słabiutki" jakby się mogło wydawać z komentarzy tutaj Real, przez długą część meczu prowadził 2:1 i w końcu z Atletico zremisował w regulaminowym czasie gry. Podstawowa różnica z poprzednim sezonem to nawet nie brak Ronaldo, a wszechobecnego farta, jakiegoś babola który przypieczętowałby zwycięstwo lub błędu sędziego Marciniaka. Może polisz sędzia po ostatniej krytyce stwierdził, że będzie starał się bardziej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?