panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
już Hala-Czesiek odpalił tę szantę po bramce xD
1
dokładnie, ja mam wrażenie, że w kwestii Dembele nie można powiedzieć po prostu prawdy, czyli, że jest to młody, cholernie utalentowany zawodnik, który jednak w grze ma wciąż dużo chaosu, na boisku często bywa zagubiony i wciąż musi się dużo nauczyć w kwestii taktyki.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
w meczu z Alaves nie jest akurat sztuką zagrać jak profesor. Może z silniejszym rywalem czyli Sevillą też zagrał jak profesor ? Poza tym jesteś jakimś dziwolągiem. W jednym zdaniu wyzywasz mnie od opętanego, a w drugim piszesz, że Busi zostanie najlepszym piłkarze do końca kariery... Sądząc po tak skrajnej, nieskazitelnej opinii połączonej z elementami jasnowidzenia oznaki opętania wszelkiego pochodzą raczej od Ciebie.
0
ogólnie, to Rakieta jest teraz w znacznie lepszej dyspozycji niż Busi i na Pivocie mógłby w niektórych grać i spisałby się być może i lepiej. Busi niestety miewa problemy ze stabilnością formy...
2
to są komentarze, które mają uprzedzić krytyków Dembele i zapobiec ewentualnym negatywnym opiniom na jego temat... ewentualnie poinformować co spotka osoby, które i tak odważą się na zaadresowanie negatywnych lub neutralnych słów w kierunku Dembele czy jego występów. Podsumowując: o Dembele mówimy jak o zmarłym: albo dobrze, albo wcale.
0
jasne, że powinienem użyć zwrotu "dzięki mnie", mój błąd oczywiście, tyle, że mimo wszystko uważam, że jednak brak odmiany przez przypadki rzeczowników, brak interpunkcji czy wielkich liter to po prostu totalne niechlujstwo i obrażanie innych użytkowników czytających to. Błędy się zdarzają i popełnia je prawie każdy, ale gorzej, jeżeli ktoś w ogóle nie zwraca uwagi na jakiekolwiek zasady pisowni. Pzdr.
3
Myślałem, że forum jest po to , żeby wyrażać swoje opinie i komentować... widzisz, dzięki mi, twoja obecność na forum ma sens , bo przynajmniej możesz mnie napomnieć i zwrócić uwagę na fakt, że nie wolno komentować i wyrażać swoich opinii, że może to robić tylko sztab szkoleniowy. Także czuję się spełniony.
P.s. w polskiej deklinacji po wiecie wszystko o (o kim, o czym ?) stawiamy rzeczownik odpowiednio odmienionym przypadku, tutaj jest to miejscownik, zatem powinno być "o zawodniku"... dodatkowo jest jeszcze w polskim języku coś takiego jak interpunkcja, która również pełni ważna funkcję. Spójrz na zdania: " twoja stara piła leży w garażu" i "twoja stara piła, leży w garażu"... zauważasz różnice ? Wszystko pewnie jeszcze przed Tobą w szkole...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Suarez zaczyna niebezpiecznie przypominać napastnika, który kiedyś grał w CSKA - Wagnera Love. Taki ociezaly mało biegający, ale mający nosa i strzelający te swoje bramki na mecz. Tyle że Barcelona to nie CSKA i tutaj taki zawodnik nie przejdzie.
0
Suarez pierwszy powinien dostać ławę, ale niestety na to się nie zapowiada...Munir i Paco nawet na ławce się nie zmieścili. To jest główny zarzut jaki można ewentualnie wysunąć do EV, tzn. akceptuje Suareza jako tzw. świętą krowę.Nie powinno tak być, chociaż u Lucho sytuacja była identyczna, więc może zwyczajnie trener nie ma tu nic do gadania, a jest to "inicjatywa odgórna". Suarez swoją grą zaczyna niebezpiecznie przypominać grającego kiedyś w CSKA Moskwa Wagnera Love, grubawego, nieruchawego napastnika, który jednak ładował swoją porcję bramek na mecz. Tyle, że w Barcelonie nie ma miejsca na zawodnika o takim profilu.
0
Ja to wszystko rozumiem, kadra Barcelony jest niezwykle wyrównana, ale myślę, że na takie oceny jak Twoja jest jeszcze za wcześnie. Nie można oceniać systemu rotacji po jednym meczu sezonu. W zeszłym sezonie EV owszem,rotował mało, ale też spójrzmy obiektywnie, że nie miał za bardzo kim rotować, a ewentualne zmiany skutkowały, że jakość leciała na przysłowiowy łeb i pysk.
5
Genialny komentarz w meczu Lazio Napoli do pięknego okienka Insignie :)
"Jeśli tam żył jakiś pająk, no to już koniec, to już Serie A w tym sezonie nie zobaczy ... nie zobaczy Juventusu, nie zobaczy Cristiano Ronaldo "
3
Bardzo dobry skład Valverde: przesunął Roberto do pomocy, a na prawą obronę wystawił Semedo. Przyszli nowi zawodnicy i z marszu mają wejść do pierwszej jedenastki ? Miejsce w składzie mają sobie dopiero wywalczyć, a zdrowa konkurencja zadziała tylko pozytywnie.
2
Ernesto Valverde - hiszpańskie dzienniki 1:0
18
Cristiano pod nosem: "J****y VAR"
1
myślę, że zarówno przed Ronaldo, jak i po Ronaldo, Real będzie tak samo zespołowo wrzucał piłki w pole karne przeciwnika.
3
myślę, że tak jak Cuadrado oddał mu numer na koszulce, tak rzuty wolne i karne dla Ronaldo to sprawa oczywista.
Co do decyzyjności sędziów...sędziowie hiszpańscy wbrew opiniom Tebasa są tak beznadziejni, że zanim nauczą się sędziować z VARem trochę wody w rzece upłynie. I jak to pokazały MŚ, VAR błędów, nawet kardynalnych nie eliminuje. Szczególnie dobrze pokazał to pewien łysy sędzia z Polski, który wypaczył wynik meczu Niemcy Szwecja.
0
Marlon już w Sasuolo, chodziłoCi zapewne o Malcoma :)
1
aaa to rozumiem i z takim pewniaczkiem się zgadzam :)
2
masz na myśli, że Arsenal wygra albo zremisuje na Stamford ? skąd takie typowanie ?
1
Brak powołania dla Paco i Munira wydaje mi się pomysłem dziwnym, EV nie powołuje dwóch gości, którzy hipotetycznie mogą zastąpić na boisku Suareza i w efekcie na ławce nie ma nikogo, kto mógłby ich zastąpić. Pytanie nasuwa się, czy obaj są na tyle słabi, że ich pominął ? Jeżeli tak, oznacza to, że mamy olbrzymi problem z pozycją dziewiątki w zespole. Suarez młodszy już nie będzie, a w ostatnich meczach każdy widział, że jego forma nie jest delikatnie mówiąc najwyższa... Oczywiście, na Alaves zapewne wystarczy, ale pytanie co dalej i co będzie w trudnych meczach Ligi Mistrzów. To chyba obecnie największa rysa na szerokiej jakby nie patrzeć kadrze Barcelony.
2
Probierz tak na serio, z tym mistrzostwem dla Cracovii ?
0
Skład pomocy na ten sezon wygląda już naprawdę na kompletny, jeżeli pozostanie z nami Rafinha oczywiście. Trzeba raczej dać szansę tym zawodnikom którzy są i spróbować ustawić z nich optymalną, pierwszą trójkę. W oczach zarządu i EV, pewnie będzie dostawienie kogoś do Busquetsa i Rakiety, ale zobaczymy, możliwości jest naprawdę bardzo bardzo wiele. Z drugiej jednak strony, wystarczy spojrzeć chociażby na filozofię Pepa w MC, wydaje się, że pomocników nigdy za wiele. Tam ma ich naprawdę wielu i na dodatek klasowych, a on jeszcze chciał do tego zestawu ściągnąć Jorginho z Napoli. Moim zdaniem jest u nas maksymalnie jeszcze jedno miejsce dla pomocnika, a nazwiska przewijają się co najmniej cztery: Rabiot, Pogba, De Jong i Pjanic, bo pomysł powrotu Thiago chyba upadł bezpowrotnie. Moim zdaniem najwięcej dałby właśnie Pjanic, albo ktoś kreatywny w drugiej linii. Pomimo tych dywagacji, w mojej opinii i tak już nikt do Barcelony nie przyjdzie.
0
bo Rakitic nie ma "DNA" Barcy ?
0
Co do 16 minut - "mea culpa" złapałeś mnie, gratulacje ! Uczepiłeś się tego, ale niestety nie to było najważniejszą puentą mojej wypowiedzi, chodziło mi raczej o to, że ten mecz nie był tak jednoznaczny jak większość osób tutaj pisze. Co do drugiej części wypowiedzi tzw. regulaminowy czas gry to jest 2 x 45 minut, czyli jest to minimalny czas gry który trwa mecz piłkarski. Cała reszta, czyli doliczony czas gry, dogrywki i karne zarządzane są w zależności od okoliczności.
0
Modrica trochę skrzywdzili tym zdjęciem, wygląda jak trochę młodszy Keith Richards.
0
Premier League: Liverpool, moim zdaniem wreszcie coś pęknie w tej drużynie, świetne transfery, piekielnie mocna ławka i wreszcie bramkarz z prawdziwego zdarzenia
Bundesliga: uważam, że hegemonia Bayernu tutaj też zostanie przełamana i pokaże się wreszcie jakiś konkurent. Nie wiem czy zdetronizują Bayern ale z pewnością liga nie będzie tak jednoznaczna jak w ostatnich latach.
2
i z pewnością będzie to Icard z Interu, Inter chętnie ubije z nimi interes zaraz po tym jak złożą na nich skargę ws kontaktów z Modricem. Prezesowi Florentino sufit na łeb spadł.
4
pomimo własnej radości ze zwycięstwa Atleti, a raczej porażki tej ***** *****, kilka zimnych kropel na głowę. Pomimo odejścia Ronaldo i ZZ, ten "słabiutki" jakby się mogło wydawać z komentarzy tutaj Real, przez długą część meczu prowadził 2:1 i w końcu z Atletico zremisował w regulaminowym czasie gry. Podstawowa różnica z poprzednim sezonem to nawet nie brak Ronaldo, a wszechobecnego farta, jakiegoś babola który przypieczętowałby zwycięstwo lub błędu sędziego Marciniaka. Może polisz sędzia po ostatniej krytyce stwierdził, że będzie starał się bardziej.