panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
W Madrycie liczą, że odejście Ronaldo uwolni Benzemę i to on ma wziąć ciężar strzelania goli na siebie.
0
Pavon - wreszcie wjedzie miał kto wykonywać rzuty różne , na MŚ po jego dosrodkowaniach aż się gotowało w polach karnych
0
Tak, tak ... Arda Turan do dzisiaj robi wiatr na skrzydle ...
0
Nie jestem przekonany czy Leo na dzisiejszy mecz trafił że składem... ale w końcu on tu jest trenerem i on zna najlepiej piłkarzy i ich możliwości, dlatego też ją się zamykam, zapinam pasy itd.
86
To może spróbują jeszcze ściągnąć Andresa Iniestę z Japonii ? W sumie niewiele jest starszy od Williana, a zna klub, łatwo wkomponowałby się i posiada DNA Barcy ...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Obojętnie kto zagra w ataku będzie siła rażenia, byleby nie wprowadzał w trakcie gry Pavona.
1
patrząc na okładkę Asa czuję mały niesmak widząc co robi Jordi Alba. Nie dość, że scena jak na Titanicu, to jeszcze w roli głównej sami widzicie kto...
44
Laskowski stwierdził, że piłkarze wykorzystując chwilę przerwy schodzą do linii się napić... biorąc pod uwagę, że tam czekali gotowi do wejścia Peszkin i Teo, brzmiało to dość dwuznacznie :D
0
nie to miałem na myśli... raczej chodziło mi o to, że nie należy sobie obiecywać po młodych piłkarzach za wiele, bo niektórzy zapowiadani na wielkie gwiazdy i nadzieje po prostu nigdy się nie spełniają i zostają ligowymi przeciętniakami rozbijającymi się między Las Palmasami, MAlagami i Sportignami Gijon. Ostatnia dostawa piłkarzy Ajaxu również nie błyszczy (El Ghazi, Schone, Dolberg czy Klaasen). Ja podchodziłbym do tematu De Jonga ostrożnie, na pewno nie pakowałbym 50 mln, a jeśli już to czulej spoglądałbym na De Ligta.
0
Ja już pamiętam taką jedną młodszą wersję Modrica, ostatnio widziany bodaj na ławce rezerwowych Las Palmas (Halilovic, żeby było jasne o kogo chodzi)
3
Ja możesz pytać już o popołudniowe, kiedy jeszcze nie było przedpoludniowych ? Troszkę cierpliwości ...
1
tak, to w zasadzie prawda, na tle kolegów nie wygląda najgorzej, szczególnie takich jak Pogba czy Griez, z francuskich atakujących lepiej od niego wygląda Mbappe.
1
Coutinho - zakup kontrolowany jak najbardziej na plus
ale postawa Dembele niepokoi
1
Panie, papier równie łatwo przyjmuje 10 mln, jak 180 mln i 1800 mln, a nawet 180 000 mln... napisać można wszystko, a i tak wiadomo, że ani Liverpool tyle nie da, ani Real go nie sprzeda. Poza tym nie jest wart takiej kasy.
1
od Pavona na skrzydle lepiej zagrałby nawet Caballero, a z pewnością lepiej biłby rzuty rożne
0
Meza + Pavon #niedobrazmiana
15
przecierałem dzisiaj oczy, czytając opinie, że Ronaldo zderzył się z Irańczykiem "przypadkiem", albo że Irańczyk sam sprowokował faul CRa
mam wrażenie, że gdyby Ronaldo wyciągnął w czasie meczu pistolet i zastrzelił Irańczyka, to te osoby domagałby się czerwonej kartki dla Persa za nielegalne posiadanie amunicji.
0
słuchajcie, są pierwsze komentarze nawiedzonych... posłuchajcie tylko tego "a ja widziałem, że chciał przejąć pozycje rywala, wepchnał się ale uderzył przedramieniem a nie pięścią..." to oczywiście o "panie ładnym".
6
Takie przemyślenie z dotychczasowych meczy... kibice uwielbiają takie drużyny jak Iran czy Maroko, ewidentnie słabsze, posiadające nieco zaimprowizowany skład, a jednak walczące, gryzące trawę i walczące w meczach jak o życie... szkoda, że sędziowie wspomagani nowymi technologiami, nie pozwalają by takie bajki kończyły się nawet zasłużonym, należącym się happy endem i w ten sposób Dawid przegrywa z Goliatem, pomimo tego, że choć mniejszy lepiej walczył. To, za co kiedyś kochałem football, czyli okrągła piłka, bramki dwie i te piękne historie pisane potem i walecznością zawodników, dzisiaj, przez tych sk****ów przechodzą do lamusa, w imię tego, że pewien opalony portugalczyk ma przerośnięte ego i po prostu musi przeczołgiwać się do kolejnych rund. Dzisiejszy mecz powoduje odruch wymiotny.
4
"ewidentny szwindel" - komentator TVP jest genialny ! Koledzy z wiadomości powinni się uczyć obiektywizmu od komentatorów TVP !
0
jeśli diabeł = UEFA + FIFA, to się zgadza
33
Roberto za cośtakiego dostał cztery mecze + czerwo, odechciewa się ten sport oglądać widząc to chamstwo
0
z Paco jest ciężki dylemat, z jednej strony Barca chyba nie wskaże lepszego zawodnika, który zgodziłby się siedzieć na ławce rezerwowych, bez cienia szansy na zastąpienie Suareza. Z drugiej jednak (jakby przecząc poprzedniemu zdaniu), co jeżeli Suarez z formą będzie leciał w dół i będzie potrzebny ktoś za niego ? Czy Paco to udźwignie? Ja mam wątpliwości. Dylematu nie zazdroszczę.
0
Portugalia - Persja , pachnie Wam tu sensacją ? Ja ja czuję od samego rana, a wietrzylem już mieszkanie ...
0
miałem to samo napisać, ale to chyba coś się w głowie poszpakowało...
1
świetne, umknęło mi to ! :)
0
a jakie jest rozwiązanie zagadki ? :D
0
Niby tak, ale czy się to komuś podoba czy nie (mi się nie podoba) Złota Piłka kładzie się cieniem na ostateczny wynik drużyny w danym roku. Real wygrał LM (w ZP niestety LM jest ważniejsza niż liga), jeżeli jeszcze CR zostanie krulem strzelców, albo dojedzie na tej szkapie zwanej Portugalia do ćwierćfinału albo półfinału, to niestety znów będziemy musieli oglądać jego uśmiechniętą facjatę.
0
jedną trzecią