- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1383 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
56 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
gumaz
1
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1383 Culés
9
Geniusze personaliów i taktyki już na barykadzie a do meczu zostało 20min.
1
@Jordi10 Napinacze z komentarzy na dwunastej brakuje jeszcze "co za głupoty"
1
@Jordi10 kurła ludzie na FORUM dyskutują o składzie, piszą co im się nie podoba, co im się podoba, nieprawdopodobne, w sumie lepiej porozmawiać o kolorze krzesełek na Camp Nou, papierze toaletowym w stadionowych kiblach, albo odbiec od tematu i podyskutować o wyprzedażach w media-markt, tygodniu włoskim w Lidlu albo wyborach do Sejmiku w Białołęce. A może lepiej pozostawić pustą ścianę ?
0
@panczo Jakby to była konstruktywna krytyka to ok, ale tu płacz jest o wszystko i z tekstami "niech Barca przegra to może Valverde poleci", "cały czas ta sama 11", "znowu Rakitic", "znowu nie taki skład, będzie nudno", "nie chce się oglądać" i mój hit " Valverde to gorsi niż handlarze ludzi". serio to daje szansę normalnej rozmowy/dyskusji?
0
@Bagsik88 Ale to jest forum publiczne, może tu się zarejestrować każdy i pisać też każdy, dlatego też tutaj jest miejsce zarówno dla ludzi ogarniętych, dojrzałych, jak również wspomnianych "geniuszy" personaliów i taktyki. Poza tym komentarze które widzę na pierwszej stronie to krytyka pod adresem Valverde, związana z nieobecnością Vidala, ewentualnie Dembele i obecnością Rakiety. Zacytowałeś kilka wypowiedzi- są one owszem skrajnie głupie i prostackie, ale moim zdaniem wciąż jednak komentarze w takim stylu są w zdecydowanej mniejszości. A to że będą ... tak jak napisałem, to forum publiczne w związku z tym - muszą być :)
pzdr
0
@panczo Rzucanie inwektywami nazywasz dyskusją?
"Są na tym świecie rzecz, są na tym świecie rzeczy...."
0
@Jordi10 chwileczkę,
"Geniusze personaliów i taktyki" - tutaj raczej zarzucasz ludziom, że komentują składa i taktykę, nie znając się na tym, albo pisząc po prostu bzdury, zarzutów o inwektywa w tym zdaniu nie widzę.
0
@Jordi10 ehhhh, no dobra... poczytałem pomeczowe komentarze na temat Rakiety, Dembele, Suareza i muszę się z wszystkiego wycofać i jednak przyznać Ci rację :) wybacz...
0
@panczo Czyli co "tydzień włoski" ? ;)
0
@Jordi10 hehe :) aż z ciekawości sprawdziłem stronkę Lidla, obecnie jest amerykański :)
0
@panczo Lobbing Trumpa jest skuteczny