panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
zdecydowanie wolałbym na ławce trenerskiej oglądać Favra niż Valdusia, to w jaki sposób w zeszłym sezonie podźwignął tę drużynę i wyciągnął z niebytu robi wrażenie, stworzył kilku wspaniałych graczy jak Sancho, odkurzył Goetze, postawił mocno na Witsela. W tym sezonie bym go jeszcze nie skreślał, bo on w przeciwieństwie do kucacza, ma trochę więcej pomysłu na drużynę, niż: "może Messi coś wymyśli".
0
@Szpadla no fakt :D ale to tempo strzelanych bramek miało potencjał też na dłuższe sikanie :D
0
@Szpadla kupa czy siku ?
0
Co Paryż sklepał :D
0
@MarioVeB! patrząc na to, że w Bayernie zaczyna jakoś wyglądać, to ten kolejny trener zna się chyba jednak bardziej, niż twój chłopak :D
1
@swiergol2 wszystko co napisałeś, podpisuję się :) Ja uważam, że po Anfield to był świetny czas, żeby kulturalnie się rozstać i podziękować za swietną robotę w lidze. Teraz będą tylko kwasy, a gość nie ma pomysłu na tę drużynę... ale to już właściwie jak zauważyłeś nie ma co powtarzać, powiedziano już wszystko, pozzdro ! :)
1
@swiergol2 sorry, kawa nie weszła i nie zrozumiałem i finalnie przydzbaniłem xD
Komentarze z valverdeout to forma radzenia sobie z bezsilnoscia kibiców, niektórym robi się lżej jak kolejny raz powtórza te modne słowa. Pamiętaj też że tu na forum grasuje kilku valverde-zwolenników, którzy jak piłkarze Realu, z trenerem są zawsze do śmierci.
0
@swiergol2 napisałeś "tak jakby miało to coś zmienić" wszystkim domagającym się odejścia Valverde chodzi tylko o zmianę gry zespołu, a jeśli Ty piszesz, że odejście Valverde niczego nie zmieni, to aż człowiek zastanawia się co masz na myśli jako to "coś" ...
5
najgorsze: pudrowanie trupa trwa w najlepsze, zwolennicy Valverde mówią o trzech punktach na " trudnym" terenie i zdobyciu "twierdzy" Leganes
0
@Sienkiewko nie, nie , źle mnie zrozumiałeś, ja za Pochettino też jestem, tyle, że on dawno temu już zadeklarował, że on jako były trener Espanyolu ma ten klub w sercu i nie będzie nigdy trenerem Barcelony. Osobiście też bym go chciał, ale to nie jest nasz człowiek.
18
@Sienkiewko no chyba do Espanyolu ...
0
@Ratamahatta będę powtarzał do znudzenia, nam nie potrzeba żadnych Neymarów, w pierwszej kolejności potrzebna jest wywiezienie na taczkach zarządu, trenera, a później tego całego bałaganu którego narobili, czyli Coutinho, Dembele, Griezz, podziękować wiekowemu Busiemu i Suarezowi i przywrócenie dawnego charakteru tego klubu. Nad transferami trzeba zastanowić się później, chociaż Neymar to moim zdaniem nie jest odpowiedni kandydat, na miejscu nowego zarządu nie szedłbym w wielomilionowe transfery, w dzisiejszych czasach nie ma piłkarzy, na których warto bezwarunkowo płacić niebotyczne sumy, bo może być jak z naszymi orłami czy innymi Joviciami i Hazardami... Sterling i Mbappe i tak do nas nie przyjdą, a to jedyni gwaranci jakości.
0
@judaszowe_srebrniki a słyszałeś kiedyś, żeby dyro sportowy powiedzial o jakimkolwiek trenerze: "to jego ostatni sezon, w przyszłym roku poszukamy nowego" , przynajmniej już w listopadzie ? :)
3
Po co powielać te głupoty o Willianie , skoro wiadomo, że w lecie po Valdim już tu nawet śladu nie będzie, zostanie tylko kupa smrodu si niezgranych, niepotrzebnych zawodników w stosunkowo starej kadrze. Nowy trener z pewnością nie bedzie potrzebował kolejnego niezgranego, starego i słabego zawodnika. Więc po co dalej gwałcić ten temat?
0
@Majsteer słusznie, tylko pytanie czy po tym sezonie oferta będzie aktualna ? Pamiętajmy, że po tym sezonie ten gość będzie już po trzech bardzo słabych sezonach, w zeszłym był tylko po dwóch :) Trzeba było sprzedawać jak dawali :)
0
@Majsteer szczerze ? chciałbym, ale wątpię... każdy potencjalny nabywca w dzisiejszych czasach widzi, kogo kupuje, a jak ma nad sobą "fairplay finansowe" to robi to naprwdę ostrożnie i rozsądnie. Coutinho- od dwóch lat zaginiony w akcji, w tej chwili jest na poziomie Denisa Suareza z najlepszych lat. Dembele, albo kontuzjowany, albo dochodzi do formy po kontuzji. Kiedyś można było liczyć w takich wypadkach na PSG czy City, które brały kogo się dało. Teraz, nikt tyle nie da, bo za te pieniądze można kupić po prostu lepszych i nie chimerycznych piłkarzy.
3
124 mln nie dostaniemy nawet za Dembele i Coutinho razem wziętych... taka obiektywna prawda. Ale to już zmartwienie tego "cudownego" zarządu, który rozpieprzył koncertowo pieniądze z Neymara, a nie ucząc się na błędach sprowadził w tym roku "typowego skrzydłowego" w osobie Griezmana. Nawarzyli piwo- niech piją.
4
ten stosunek Valverde do Williana - to nie jest zdrowe, to już zakrawa na jakąś obsesję...
0
@Bykunn Jak na razie rządzą/ przez 8 lat rządzili Twoi i na skuteczne leczenie dla dzieci i dorosłych wielu ciężkich chorób trzeba się zrzucać na siepomaga itd. także tabelki nie są potrzebne to po prostu się dzieje. Jeśli ktoś siedzi w branży medycznej czy farmaceutycznej to wie, że obecne leczenie onkologiczne to jest śmiech na sali, to są preparaty, które zatrzymały się jakieś 30-40 lat temu, najtańsze gówna o ciężkich działaniach niepożądanych, dlatego mamy takie statystyki przeżywalności, a nie inne. Każdego roku FDA rejestruje kilka nowych, ultradrogich leków, o których refundacji nie ma mowy, pacjent sam musi sobie to kupić. Możesz bluzgać na korwinistów, ale oni najszybciej zabraliby 500+ i kosztem tego stworzyli nowoczesny system terapii przeciwnowotworowych. Od razu zaznaczam, wszystkie partie oprócz Konfederacji są za programemt 500+, nie tylko PiS.
1
@pax no tak tak, przeczytałem artykuł z przyjemnością i przyznaję Ci racje co do tego, że oprócz pierwszego sezonu faktycznie Villa miał słabszy czas w Barcelonie. Strzelił jednak wiele ważnych bramek, dlatego chyba jest postrzegany przez wielu, w tym mnie, za ważną postać w historii.
0
@Nano22 a dla Ciebie takie stwierdzenie oznacza, że jest on wybitny ? xD
zresztą w linku poniżej @pax zacytował artykuł którym mowa o "barcelońskim przeciętniaku", no chyba że dla Ciebie to, że nazywają go tam przeciętniakiem również nie jest tożsame z tym, że jest on przeciętny xD
0
@pax Villa uważam że odbiegał poziomem od Samuela Eto, ale jednak wcale bym nie powiedział, że grał przeciętnie. Był lepszy niż Ibra, a trzeba sobie zdać sprawę, że musiał dzielić się bramkami i zadaniami ofensywnymi ze znajdującymi się w ultraformie Messim i Pedro. Nigdy nie błyszczał tak jak w Valencii- to fakt, ale tam to on był główną postacią, a tutaj mógł być co najwyżej tłem dla Messiego i moim zdaniem był godnym. Poza tym, jeżeli Villa był przeciętny, to dla takich "gwiazd" w Barcelonnie jak Dembele, Coutinho czy Griezmann, po prostu brakuje określeń...
0
@pax prowokacja ? :)
11
@JohnA ale to przecież było na TVNie, to chyba wiarygodne media nie ? xD zresztą jak nie wierzysz, to poczytaj sobie jutro w Wyborczej xD
1
@viscajasiek poczekaj na mecz Barcy z takimi osądami, tam to dopiero mogą być "ogóry" w tym roku Barca ma na to potencjał.
2
@Bykunn wracają do dyskusji, dlatego uważam, że szkoły powinny być różnorodne i każdy powinien mieć prawo posyłać do takiej szkoły, w jakiej chce, żeby dziecko zostało wychowane. Wtedy Ty wyślesz swoje dziecko do szkoły wolnej światopoglądowo, z kartą LGBT, bez religii a choćby nawet 3 lekcjami edukacji seksualnej tygodniowo itd. , a taki @LuisSalvano czy @SuperPatsonFCB pośle dziecko do szkoły bardziej konserwatywnej, z lekcjami religii, bez nauki technik masturbacji od najmłodszych szkolnych lat i bez zajęć z transseksualistami xD Każdy będzie szczęśliwy i basta. Oczywiście pod warunkiem, że każda z tych szkół będzie uczyła wzajemnego szacunku, niezależnie od światopoglądu, orientacji itd Ale to już jest elementarna podstawa.
0
@Bykunn uważaj, bo za brak plusa po LGBT możesz zostać postawiony przez niektórych zwolenników tej ideologii w jednym rzędzie z Mussolinim Hitlereme i Korwinem :D
0
@ShawnC tak, wolę więcej napastników i De Jonga z Arthurem bliżej obrońców, jeżeli gra obronna ma być "wspierana" przez sito zwane Sergio Busquets.
@AxelF mam na myśli oczywiście Messiego ustawionego formalnie na prawym skrzydle. Przecież wiadomo, że Messiego nie jesteś w stanie przyspawać do jednej pozycji, raz wchodzi na głowę pomocnikom i rozgrywa, innym razem jest w środku, czasem zagości na prawym skrzydle. Akurat jeśli chodzi o Messiego to jego obecna gra wolnego elektrona w moim ustawieniu powinna zostać zachowana. Nie wiem, może pewnym rozwiązaniem byłoby też ustawienie De Jonga jako defensywnego pomocnika a przed nim właśnie Arthura z Griezzmanem. Griezz w tej chwili wygląda jak dziecko we mgle i najlepiej gra paradoksalnie w obronie, natomiast z przodu to jest kompletna tragedia i dziwię się, że Valverde nie próbuje znaleźć mu miejsca na boisku.
31
Nie rozumiem, dlaczego "kucający trener" w obliczu beznadziejnej gry swojego zespołu nie pozwoli sobie na chociaż minimalną próbę ze zmianą ustawienia. Mam tu na myśli 4-2-3-1, z Dembele po lewej, Messim na prawej, Griezzman jako cofnięty napastnik, a Suarez na przodzie, z tyłu oczywiście Arthur z De Jongiem i obrona standardowo. A ten gość uparcie serwuje to samo, porzygać się można z tej elokwencji taktycznej.
1
@MarioVeB! no tu się z Tobą zgodzę, że porównanie Neymara do Viniciusa czy Rodrygo jest przesadzone i trochę mnie z tym poniosło. Co do przepłacenia, moim zdaniem jednak nie przepłacił jak na obecne realia patrząc, bo sprowadził dwóch zawodników, którzy praktycznie z miejsca są w stanie udźwignąć grę w pierwszym składzie Realu. Wydanie takiej sumy pieniędzy to jest pewne ryzyko, ale w porównaniu do tego ile można wygrać, uważam, że mimo wszystko się opłaca. Niech chociaż jeden z nich odpali, to Real jest i tak dużym wygranym, a nawet biegając w samej koszulce Realu, te Brazole nabijają swoją cenę i co najwyżej zostaną w porę sprzedani. Ja w tym widzę sens i logikę, obarczoną ryzykiem, ale również możliwością olbrzymiego zysku. Sensu i logiki nie widzę dotychczas w przyjściu Griezzmana, w takim wieku... za takie pieniądze...