panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@voytoos1989 jeśli ktoś odwołuje spotkanie z królową Danii bo Duńczycy nie chcą sprzedać mu Grenlandii, jeśli ktoś chce zabijać niewinnych ludzi bo strącili mu bezzałogowego drona i w ostatniej chwili dopiero "zdaje sobie z tego sprawę" , jeśli ktoś jest wykonawca postanowień ludzi zza kurtyny to dla mnie jest pajacem... dlatego wolę Demokratów, nie są tak agresywni i zacietrzewieni... Często powtarzam, że moim zadaniem gdyby któryś z tych psychopatów z republikanów rządził za kryzysu kubańskiego, mielibyśmy już dawno temu wojnę nuklearną na koncie. Ale dla prawicy oczywiście pokój nie jest żadną wartością .
0
@voytoos1989 @Mow_mi_Douglas , niestety nie uważam tak, nie sądzę, żeby w USA prezydent o czymkolwiek decydował, bo tam raczej konsorcja zbrojeniowe + CIA mają najwięcej do powiedzenia (tak zgaduję, że to oni).
@Deathwing112 Twój sąsiad wyjeżdża na pół roku, Ty stawiasz na jego posesji budkę na narzędzia rolnicze, po jego powrocie, każde Ci wyp***ć ze swojej posesji, a Ty mówisz, ok, ale zapłać mi za budkę. Kto tu ma nierówno pod sufitem, kto jest tym zły ? USrAel w Iraku, Iranie, Syrii to armia okupacyjna, ludzie tam walczą z okupantem jak niegdyś Polacy z Hitlerowcami. I ma pretensje że ktosstrzela do jego żołnierzy ?
4
@Odesseiron całe szczęście że już 2020 rok i może ten psychopata zostanie wydalony z białego domu.
0
AS to niech lepiej rozważa co zrobić by golfista wreszcie zmienił dyscyplinę i wrócił do gry w piłkę nożną.
1
@Real_w_HD jest, a przynajmniej powinno być miejsce dla każdego :) nawet jak avatar kłuje w oczy ;)
0
@Real_w_HD a na notatniku można polecać ?
1
@kamilos1214 dokładnie tak jest jak napisałeś, a może racje mają nawet Ci, który mówią o istnieniu państwa USrael, czy USA jako największego, zamorskiego terytorium Izraela. Dojście do władzy Trumpa jeszcze wzmocniło to, jedną z jego pierwszych decyzji było uznanie Jerozolimy za stolicę chociażby.
0
@huberto286 "Today, tomorrow and always—I will have Barcelona in my heart." - tak dawno temu mawiał "The Special Five" Wielki Mou :)
1
@8Iniestazo8 Amerykanie patrząc na ostatnie 40 lat działania - to najwięksi terroryści na świecie. Jako Państwo Imperialistyczne już dawno zostawili w tyle chociażby ZSRR. Naprawdę nie rozumiem, jak wyznawcy PiSu mogą ciągle dochodzić na widok poczynań rządzącego USA prezydenta, który dalej powinien kręcić biznes a nie bawić się w polityka.
0
@lukas10 a to wybacz, nie zrozumiałem ironii :)
0
@matirix20 a ja wybieram się do kina na"1917", zapowiadają kino na najwyższym poziomie i najlepszy film o I wojnie światowej. Z racji tego, że mam sentyment i duże zainteresowanie I W Ś to pozycja dla mnie obowiązkowa. Z tej tematyki i przerysowanych filmów (chociaż nie tak jak Furia) polecam mocno Flyboys - bohaterska eskadra - nawet moja żona która nie trawi filmów wojennych polubiła Flyboysów.
0
@lukas10 odpowiem za kolegę,to dość logiczne, po prostu zwycięzców się nie sądzi, albo inaczej... jeżeli drużyna wygrywa, to nie szuka się przyczyn, dla których przegrywa (albo remisuje) xD - jakkolwiek głupio by to nie brzmiało
3
Nie mam zamiaru wpisać się w dzisiejszy trend ciskania po Messim za to, że nie biega. Uważam, że to wina Valverde ponieważ wiedząc, jaki styl gry reprezentuje - gra tak od zawsze- powinien zdjąć właśnie Messiego albo Suareza a zostawić Griezza, ale ja nie o tym.
Oglądając wczorajszy mecz, ale także kilka wcześniejszych zauważam szczególnie w tym sezonie wyraźnie, że drużyna wydaje się być "przytłoczona" autorytetem Messiego. Nie wiem czy dobrze to wyrażam, ale chodzi mi o to, że zawodnicy jak np Griezz czy Roberto, bardzo często szukają Messiego w sytuacjach, kiedy naprawdę zagranie mu piłki jest kompletnie pozbawione sensu i niekorzystne dla drużyny. Jeżeli Messi cofa się do lini środkowej, De Jong praktycznie bezwarunkowo oddaje mu piłkę, a ten ją rozgrywa, albo pędzi na drużynę przeciwną. Nie potrafię powiedzieć, jaka jest tego przyczyna, czy chodzi o to, że reszta drużyny jest tak przeciętna, że Messi postanowił sam sobie asystować, czy po prostu inni zawodnicy widząc Messiego dochodzą do wniosku, że "nie wypada" mu nie podać. A może przyczyny są jeszcze inne ... W każdym bądź razie mi to daje bardzo po oczach. Nie widziałem tego w meczu wyjazdowym z Interem, gdzie zawodnicy, w tym młodzi chłopcy naprawdę mieli dużo więcej luzu na boisku i z korzyścią. Nie mówię, że tam drużyna zagrała lepiej niż z Messim, ale na pewno bardziej zespołowo i dobrze się to oglądało. Oczywiście w starciu z Interem mieliśmy wóz drabiniasty szczęścia, że wpadł taki wynik, ale to nie ma znaczenia, ja skupiam się na drużynowej grze i zespołowości. Oczywiście jako receptę nie proponuję usadzenie Messiego, sprzedaż czy inny absurd, ale moim zdaniem trzeba coś z tym zrobić, bo tak się na dłuższą metę nie da.
1
@norbi77 naprawione, acz z cofniętym licznikiem, no i tylko 15 z nich było klepanych, resztą latały kobiety, niepalące i głównie do kościoła w niedziele :D
1
@Majkel34 tak, ale bez obaw, na szczęście PiS zakupił 32 sztuki myśliwców F-35, więc z pewnością wygramy... ba.... myślę, że to nawet my powinniśmy ją wypowiedzieć, ta nasz "flota powietrzna" z najlepszymi pilotami świata w kilka godzin zrówna Rosję z ziemią.
0
Longlet niektóre mecze ma dobre, ale w tym sezonie to tykająca bomba, ale przyjdą bagsiki i inne Valverdofani i będą opowiadać jak to on się rozwinął za EV.
1
Curva RCDE - dobrze że kibice Espanyolu nazywają rzeczy po imieniu :D
1
@Real_w_HD czy ja wiem ... opowieści o wygranym 11:1 przez Real Gran Derby do dzisiaj przytaczane są jako przykład politycznego nacisku okraszonego wizytą w szatni Barcelony "smutnych panów w kapeluszach" i machania czapką przez bramkarza Barcelony gdy piłka wpadała do siatki. Ludzie raczej jeszcze długo będą pamiętać, jak to sędziowie wwieźli Real na taczkach jak gnój w niektórych rundach. Takie mecze jak z Bayernem to będzie raczej klasyk oszustwa w sędziowaniu No i za 20 lat może się okazać, że po drodze jakaś inna naszpikowana gwiazdami drużyna wygra cztery Ligi Mistrzów pod rząd i to z VARem bez pchania przez sędziów.
0
@Kamilos84 jedno dla Pogby, drugie dla Neymara a trzecie nie dla kogo ? :D
1
@sintesox Mbape woli Real, ale zawsze może zmienić zdanie, nie takie scenariusze już widzieliśmy w piłce. Z PSG chyba dalej nie przedłużył kontraktu, ok, transfer skomplikowany i trudny, ale można spróbować, a nie tylko rozłożyć ręce i powiedzieć, że Mbape woli Real i zakończyć temat. Trzeba zrobić coś , żeby wolał Barce.
4
Nie warto inwestować olbrzymich , ponad 100 milionowych kwot na niepewne transfery. Biorąc pod uwagę ilość kontuzji Neymara zaliczam do takich. Jeśli duży transfer to warto zainwestować w dużą próbę wprowadzenia Mbape, ewentualnie Sancho lub któregoś z pomocników City... Lautaro po jednym dobrym sezonie może okazać się kolejnym Dembele, więcej niż 60 mln bym za niego nie dał. Z wszystkim poczekalbym jednak na nowego trenera, bo może się okaże, że np Coutinho jednak umie kopać piłkę w Barcelonie.
0
Dziwne to pytanie ostatnie, o piłkarzy Barcy B , którzy mogliby przejść do pierwszego zespołu. Wydawało mi się, że Perez i Fati już zostali włączeni do pierwszego zespołu... Chyba że te niskie procenty to mniej ogarnięci socios...
0
@Odesseiron Z tego co wiem, to donosił o tym De Telegraaf, a ten holenderski świerszczyk jest jednak trochę zorientowany w tym co się dzieje w Ajaxie i w ich transferach.
0
@Odesseiron no tak, gdyby to Ernesto decydował, De Jong kopałby w tej chwili w Paryżu, a u nas takie tuzy jak Parejo, Willian ...
0
@Pikaczu bądź obiektywny, Ernesto nie trafi 14 punktów do ekipy Kloppa w Premer League :D
0
@Mroziu ja też jestem antymadrritistą, do Fede nie mam żadnego problemu i podoba mi się jego ostatnia gra, ale pismaki madryckie dla jego dobra powinni mu dać trochę spokoju i nie obsypywać go złotem jak Kleopatra Numernabisa tylko dlatego, że od miesiąca fajnie gra w piłkę. Zresztą to jest Madryt i tu zaraz sprowadza Erriksena albo Pogbę i biedny Valverde ugrzęźnie na ławce.
15
Pompowanie Fede Valverde trwa w najlepsze. Teraz czekam na okładkę i wywiad z "przyszłym zdobywcą Złotej Piłki" jak z Asensio niegdyś.
0
Świetny wynik dla nas !
City odpada z walki o Mistrzostwo Anglii, Liga Mistrzów pozostaje jedynym istniejącym celem i wszystkie siły i starania rzucają tam... Moim zdaniem Cyklon B i resztę pajaców są w stanie mimo wszystko spokojnie odprawić z kwitkiem, przy odpowiednim nastawieniu i poziomie motywacji, której w Lidze ewidentnie już zabrakło.
1
Jeśli Valverde wygra tę Ligę mistrzów, w co nomen omen nie wierzę, to pewnie zostanie do końca tej kadencji Bartomeu. Bardziej prawdopodobne jest jednak , że w tym roku nie powachamy żadnego trofeum, a może wtedy warto jednak pozostawić Cou w zespole i dać szansę nowemu trenerowi ułożyć go w drużynie. Sprzedać teraz dadzą go radę może za 50 mln, a nóż widelec jednak sprawdzi się i nowy trener poradzi sobie z nim. Wiemy już że crackiem to on nie jest, ale to wciąż całkiem niezły , wręcz solidny piłkarz. Nowy trener to nowa szansa
2
Ja bym go widział na wypożyczeniu w Ajaxie Amsterdam :) Pytanie tylko, czy Ajax widziałby go w swoim szyku obronny. Sprzedaż to byłby na tym etapie moim zdaniem bardzo zły ruch.