panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
@BarcaInfo uwielbiam oglądać tę załamaną twarz kibica śmietan na koniec.
1
@Kuczek heeelllooołłł ! Hazard w Realu jest dopiero pół roku, a Dembelson w Barcelonie jest "dopiero" dwa i pół roku.... nie za wcześnie na takie porównania ? Jak szukacie Dembele w białej koszulce, to raczej pod lupę wziąłbym Bale'a, ten jest dostatecznie długo by na to miano zasłużyć.
1
@FranzMaurer a kto umarł, ten nie żyje :D
0
@BarcaInfo a nie dałoby się, żeby po prostu ten zarząd zabrał swoje manele i opuścił przedwcześnie klub i po wyborach nowy zarząd zaczął porządkować klub. Kolejne transfery w tej sytuacji to mam wrażenie pogłębianie bałaganu w kadrze, szczególnie, że zarząd nie ma żadnego planu na sprowadzanych piłkarzy, co dobitnie pokazał zakup drugiej dziesiątki w postaci Griezzmana i brak pomysłu na niego, czy brak zastępcy dla Louisa Suareza, którego nie kupili od czasu odejścia Paco. Dla mnie najlepiej, jeśli już zabiorą swoje manele Bartomeu, Abidal i cała reszta, a nowy zarząd stworzy jakiś plan i według niego zacznie organizować i porządkować drużynę .
3
Po dzisiejszych bramkach Messiego, mam nadzieję, że madrycki, zaraźliwy obłęd zwany pichichi-Benzema właśnie dobiega końca :D
0
@KSSniper złota piłka już dziś, po co czekać do końca roku !
4
Ja bym z Napoli na miejscu Setiena postawił na lewej stronie na Semedo i na prawej na Roberto (jednak). Firpo z żadnej strony nie jest gotowy na takiego rywala i jego gra wygląda po prostu nijako, to taki trochę Andre Gomes na lewej stronie obrony. Setien ma twardy orzech do zgryzienia. Chyba warto jednak przeprosić się z Cucurellą i nie kombinować, jeśli nie ma się pomysłu na sprowadzenie kogoś sensownego.
0
@kamilo0066 dlatego być może ktoś się nabierze i da 50-60 mln a nie 20-30 mln. Za cracka z Liverpoolu zapłaciliśmy 160 (ze zmiennymi bodaj), ale z gościa co kopał w Liverpoolu nie został nawet cień. Te kilka fajnych zagrań/podań być może pozwoli odzyskać 1/3 tej kwoty, nic więcej.
0
@Persyfl Nie czuję się zobligowany tłumaczyć, bo to po prostu tylko moja opinia. I nie kobietom, tylko feministkom, to jednak subtelna różnica, bo na szczęście nie każda kobieta to feministka, a raczej przyznaje się do feminizmu jakiś niewielki procent kobiet. Moje zdanie jest takie, że kobiety jeśli tylko chcą i mają trochę oleju w głowie potrafią sobie radzić równie dobrze jak faceci w większości branży i zawodów, a jak któraś sobie nie radzi, to nagle staje się uciśnioną feministką. Na szczęście większość kobiet w XXI wieku zakasuje rękawy i bierze się do roboty i czapki z głów dla nich. Kobiety na początku XX wieku, gdy nie miały żadnych prawa, miały ograniczony dostęp do edukacji, brak praw wyborczych, to były babki i prawdziwe feministki, które swoimi czynami udowadniały ile płeć żeńska znaczy.
Jak jesteś taki naostrzony feministek (?), to może staniesz też w obronie uciskanych facetów. Nie widzisz problemu, że w ogłoszeniach o pracę w nightclubach szukają striptizerek, a nie striptizerów, że w przedszkolach chcą zatrudniać przedszkolanki, a mają problem z przedszkolankami (płci męskiej) itd?
0
@Persyfl masz tak silną ścieżkę argumentacji , że przekonałeś mnie, mistrzu... Ucz mnie i definiuj mój świat na nowo. Tylko ty wiesz co sluszne i dokąd prowadzi świat, dzięki tobie wiem, że całe życie myliłem się w kwestii feminizmu. Miałem czytać Simone de Beauvoir, ale teraz już nie potrzebuję, ty rozwiałeś wszystkie wątpliwości.
0
@Jakchcesz dokładnie, prawdziwą feministką była np. Maria Curie-Skłodowska, która zamiast wyłazić na ulice, krzyczeć i oburzać się o każdą pierdołę pokazała w tamtych czasach, że kobiety mogą wchodzić do świata nauki i dorównywać facetom. A te współczesne "feministki" to jakieś nieporozumienie, zwykle zakompleksione, kobiety, które szukają atencji.
0
@Gaucho tera już widzę :) wybacz, ciężki tydzień w pracy , wykopany jak koń po westernie jestem :)
0
@Hushovt dzięki że doceniłeś :D ale napinasz się jak stringi na Kaliszu... Wyloozuj trochę, przecież wiadomo, że Braitwhaite to zmiennik a Trincao młody gniewny, także piwko i weekendzik :)
0
Komentarz usunięty
2
@Gaucho Barcelonie kibicuję porównywalnie długo do Ciebie ;) poza tym , bez kija w dupie żyje się naprawdę wygodniej :) czasem dobrze spojrzeć na coś z przymrużeniem oka :)
2
Komentarz usunięty
0
@XaviHeart w porządku,w takim razie nie kłócę się. Ja Lautaro oglądałem w kilku meczach Interu i w meczach reprezentacji. Wrażenia na mnie nie zrobił aż takiego , żeby podbijać 100 mln. Jak Ty oglądałeś jeszcze ligę argentyńska to nie dyskutuje bo ja go tam nie widziałem, ale w Interze (chociaż oczywiście wszystkich meczy Interu nie oglądam) nie powalił mnie za bardzo. Moim zdaniem Barcy nie uzdrowi, a ja zdecydowanie bardziej wolałbym Sancho.
0
@Jarema2000 Pointner stworzył coś więcej niż reprezentację, tam był cały doskonały system, młodzi zawodnicy przebijali się na potęgę, wchodzili do reprezentacji, pierwsza drużyna to byli dominatorzy w drużynówkach, indywidualne sukcesy też święcili. Dlatego wskazałem Pointnera jednak na pierwszym miejscu.
0
@XaviHeart nie poznawaj, po prostu może pooglądaj Lautaro w więcej niż dwóch meczach z Barcą i szybko Ci przejdzie. Na początek można strzelić powtórkę ostatniego meczu z Lazio. Szybko zmienisz swoje zapatrywanie się na football.
0
@Jarema2000 1. Pointner 2. Mika Kojonkoski
0
@HansLanda jasne, że Mane, wybacz, zmęczony już jestem. Ale dalej nie uważam że to racjonalne porównanie, Mane miał bodaj 23 lata jak szedł do Liverpoolu, inne statystyki. Braitwhaite jest VW wieku Neymara, ale chyba jednak na zupełnie innym poziomie, nie uważasz ? On jak Piechna już raczej nie eksploduje. Ale może inaczej... Odpowiedz na jedno pytanie. Czy gdyby trwało okno transferowe Barca sprowadziła by tego piłkarza ? Pytanie drugie, czy potrzeba zmiennika Suareza narodziła się dzisiaj ?
0
@HansLanda moim zdaniem, zupełnie nietrafione porównanie Sane do jakiegoś średniaka z łapanki za klauzule.ten gość za 3 lata będzie miał 31 lat, wybacz ale wątpię że będzie w tym wieku stanowił o sile najlepszego zespołu na świecie.
0
@MarioVeB! Jakie źródło ? Bo Transfermarkt i Wikipedia podają 5 mln ? Z tym "grał dobrze" nie komentuję nawet , bo szkoda klawiatury
2
@HansLanda kupiła średniaka , wartego może z 5 mln za 18 mln... Od odejścia Paco nie potrafili zapewnić sensownego zmiennika dla Suareza, kilka dni temu sprzedali Pereza, który już był w klubie i nawet był wartością dodaną wchodząc z ławki. Czy tak postępuje poważny klub , który chce utrzymać się w europejskim topie ?
0
@MarioVeB! Tą Raiolofobia to jakaś nowa jednostka chorobowa ? Jak Barcelona zacznie z góry banować piłkarzy od Raioli , to okaże się wkrótce, że zostaną nam same takie Black Red White'y z Leganesów, ewentualnie Angel z Getafe. W Barcelonie poza tym niedługo zmieni się zarząd (na szczęście i oby) to jednak szansa na poprawę relacji między innymi z Raiolą.
0
@DawidM111 tego nawet amerykańscy naukowcy nie ustalili. Eksperci tutaj twierdzą, że jego nominalna pozycja to dziesiątka, czyli brak pozycji na boisku, coś jak Messi. Jak wróci Coutinho, będziemy mieć trzy "klasyczne" dziesiątki i Barrego Whitea na skrzydle.
0
@barteq to wszystko prawda odnośnie porównań transferu Braithwhitea do tych wymienionych, ale prawda jest taka, że polityka transferowa Barcy to dno. Suarez od czasu odejścia Paco gra bez zmiennika , Dembele od kiedy się pojawił łamie się na okrągło, a Barcelona teraz na siłę próbuje złapać jakiegoś mocno przeplaconego przeciętniaka. Był czas, żeby kupić kogoś sensownego BBC za sensowne pieniądze. Taka jest prawda
0
Trzymacie tak mocno kciuki za Atletico, żeby w kolejnej rundzie wyrzuciło nas z Ligi Mistrzów a w finale podarowało po raz kolejny piękny puchar Realowi ? Naprawdę nie rozumiem tego przypływu miłości, do klubu, który jest naczelnym dostarczycielem pucharów dla Realu. Jeśli liczycie na to, że Oblak w karnych będzie się rzucał , to szczęść Boże.
6
Materace to naczelny dostarczyciel pucharów dla Realu Madryt. Jak grają z prześcieradłami, to od początku pełne gacie i co najwyżej do karnych dociągają, a tam Oblak nawet się nie rzuca. Mam nadzieję, że jednak na Anfield Liverpool rozgoni to defensywne towarzystwo.
0
@Peciak Dzisiaj - słowo klucz :)