panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Licytacja w sprawie Coutinho:
Totki 34,5 mln
Arsenal 35,0 mln
Man U. 35,5 mln
Totki 36,5 mln
Man U. 37 mln
Liverpool 38 mln + 0,5 mln zmiennych
cisza....
Bartomeu: 38 mln + 0,5 mln zmiennych po raz pierwszy, 38 mln + 0,5 mln zmiennych po raz drugi, 38 mln + 0,5 mln zmiennych po raz dwa i pół, 38 mln + 0,5 mln zmiennych po raz dwa i trzy czwarte ... 38 mln + 0,5 mln zmiennych po raz trzeci - sprzedany
później sprzedadzą Bartomeu w Janowie Podlaski jako "osła stulecia"
1
Jeżeli będzie ktoś kto da przynajmniej 50ln to nie zastanawialbym się nad jakimiś "drugimi szansami"... Na miejscu zarządu spróbowałbym sprzedać jego , Dembele i Griezzmana za łączną kwotę 200 mln, chociaż nie wiem czy to realna kwota do wyjecia, biorąc pod uwagę, że Dembele toraczej tylko figurant , a Coutinho gra na poziomie który kiedyś pokazywał w Espanyolu. Najwięcej kasy można wyciągnąć z Griezza, bo jak na razie niewiele drużyn zdało sobie sprawę, że on nie ma dryblingu, ani szybkości, ani nie jest dziewiątka, ani skrzydłowym...ani obrońca , pomimo tego że broni lepiej niż atakuje i wykańcza. Po prostu trudno odpowiedzieć na pytanie, kim właściwie jest Griezmann ...
0
Alba to jednak dzban . Prosi się o karnego w niegroźnej sytuacji
0
Tą runda CdR przewiduje rewanż czy Real żegnamy już dziś ?
2
@Rechcian z tą tragedią to Cię trochę poniosło. Koleś na tym L4 kasuje takie pieniądze, których zwykły śmiertelnik nawet w całym życiu nie zobaczy. Oczywiście kasa to nie wszystko i on pewnie kocha football i cierpi nie grając, ale i tak znam dużo większe tragedie życiowe niż niekonczaca się kontuzja. A ludziom trudno się dziwić, jeśli cały czas czytają w mediach o jego nieprofesjonalnym podejściu . Dembele zachowuje się od początku jak amator, więc się wszyscy wk...ą o noc dziwnego.
0
@Skaramuczi Pan Jacek Uliński z jednego z dziesięciu ?!?!? :D
0
@zodiak_10 bo ??!?!?!?!
4
Messi jest dzisiaj strasznie wku***ący z tym pomijaniem Griezza... widać na pierwszy rzut oka premedytację z tym.. nikt nie powinien być ponad klubem i dobrem zespołu, nawet taki Super-Star
0
Zion z Ingramem kontra Harden z Westbrookiem czyli młodość i fantazja vs doświadczenie i rutyna :) gorąco polecam w przerwie meczu na Canale Plus, leci czwarta kwarta a ida łeb w łeb !
0
@kubasa zero wybrałoby NBA :) a tam naprawdę ciekawe meczycho leci :D
0
Chyba po raz pierwszy w życiu , w chwili gdy gra Barca dłużej niż pół minuty zastanawiałem się czy nie oglądać jednak dalej Houston Rockets z Pelikanami , finalnie oczywiście mam już Eleven i Barcę :)
0
@kimpanjest nie wydaje mnie się :)
@RaraAvis jak to się mówi "na bezrybiu i rak ryba" :)
4
pomoc kreatywna jak "sztywny pal Azji"
szkoda, liczyłem trochę na duet Arthura z Puigiem, mimo, że ten pierwszy pod formą a drugi nieopierzony. De Jong i Busquets jak dla mnie razem nie powinni występować na boisku, albo jeden albo drugi jako defensywny pomocnik. Obecności Rakitica nawet nie będę komentował, bo bana nie potrzebuję.
0
93 minuta 54 sekunda, w meczu Milan - Chellas po stronie gości pojawia się Dawidowicz- tak kończą nadzieje polskiego footballu :(
0
Ten bramkarz Chellas Verona wygląda jak Tomy Shelby z Peaky Blinders, tylko z białymi włosami :D
0
@azysko dodaje i chyba dalej jestem zdziwiony. Oczywiście , można zrozumieć że Barca nie chce popełnić błędu Realu z Jovicem, ale nie można w nieskończoność nie kupować napastnika i grać z nienominalnymi dziewiątka mi
2
Tak się zastanawiam, dlaczego Barca nie powalczyła o znacznie tańszego i chyba bardziej doświadczonego Haalanda, a tu dość lekką ręką wydatek powyżej 30 mln. Nie narzekam na ten transfer , nie znam chłopaka, ale napastnika potrzebujemy na wczoraj, a Haaland był do ogarnięcia
1
@Kajtek77 nie wiem czy pisałeś już o tym, ale z takich ciekawych wojen polecam jeszcze wojnę footballowa między Hondurasem a Salvatorem oraz Wojnę Dorszowa między Wielką Brytanią i Islandią ;)
1
@malyras problem będzie jeśli zanim Real się potknie my potkniemy się pierdyliard że razy.
0
@usztafeusze no to po co piszesz o tym na forum ? Jeden lubi placki , drugi lubi znaczki a trzeci czytać wylewy na forum... Tylko jakie to ma znaczenie i kogo to interesuje ? Nie jest też jak widać polem do dyskusji , więc jaki jest cel publicznego zwierzania się o tym co lubisz ? Twój komentarz brzmi jednak karcąco i pouczająco , o czym swiadczy ironiczne"brawo" na końcu wypowiedzi.
6
@usztafeusze wow wow wow ! Na stronie kibiców Barcelony ludzie nie lubią Realu... Powinieneś otrzymać za to Victora w kategorii "odkrycie roku", a później poczytać na stronie kibiców Realu jak będzie grała Barcelona. Obiektywizmu szukasz na tych stronach... Really ?
1
Od odejścia Paco nie kupili zmiennika dla Suareza, syuacja nie zmieniła się gdy wypadł sam Suarez :D ten sezon chyba zarząd spisał już na straty, nawet Couto dali sobie odebrać w ostatniej chwili, podobnie zresztą jak Kubo. Taki zarząd to prawdziwy "skarb"
6
Komentarz usunięty
11
@sebasek99 ja rozumiem lewicowe poglądy i niektóre z nich podzielam, ale z tym rasizmem to już chyba nawet wyłączyłeś prawą półkulę mózgu.
4
@grubiorz młody, perspektywiczny ?!? to już samo przez się skreśla go jako potencjalne wzmocnienie Barcelony, poza tym cena poniżej 60 milionów jednak nasz zarząd odstrasza, poniżej stówy nie schodzimy xD
3
@Mroziu wiesz, Abel Ruiz też jeszcze nie zagrał a już jest skreślony. Naprawdę nie irytuje Cię, że zarząd chce zapłacić ponad 50 mln za zawodnika, który w tym sezonie trzelił dwie bramki i jest rezerwowym w Valencii ?
1
@Gaucho GRATULACJE :) Ja jestem tatą Wojtka od października ! :) Możemy spróbować kiedyś poswatać, tak, żeby było zgodnie w kolorach Blaugrana oczywiście ;)
7
Uwielbiam dyskusje pod tytułem " nowy napastnik w Barcelonie", gdzie praktycznie każdy jeden wymieniany potencjalnie zawodnik określany jest mianem " nie pasuje do naszego stylu gry" problem jest tylko taki, że według fachowców napastnicy pasujący do naszego stylu gry tworzą jednoosobowy zbiór w skład którego wchodzi Louis Suarez. Więc może zostaje sklonować Grubego , skoro nikt inny nie pasuje. Aaaa przepraszam jest jeszcze grono które widzi tutaj jako brakujący element Lautaro - gościa po raptem jednym niepełnym udanym sezonie za grubo ponad stówkę. Czy ktoś wie, czy taki idealny dla Barcy napastnik w ogóle gdzieś istnieje ? Archeolodzy natrafili na jakieś jego skamieliny ? Może to jednak tylko postać mitologiczna i warto jednak pomyśleć o jakimś realnym piłkarzu z krwi i kości ...
2
Nie wierzę... to już jest sabotaż...
0
@NGTRX tutaj te 3 pkty to najmniejsze zmartwienie, dużo gorsze jest to , że patrząc na Barcelonę i Setiena oraz Real i Łysego, to tu wkrótce przepaść powstanie ... Dla mnie ten sezon jest strącony. Taka dupa w zespole wymaga przewrotu u rewolucji a nie transferu Rodrigo z Valencii