panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@contowsky co z Puigiem ?
0
Po ostatniej rozprawie Realu z City zapanował trochę niepoprawny hurraoptymizm z naszej strony. Nie chcę zapeszać, ale my z tak dysponowanym Rudym i spółka, wygladalibysmy podobnie jak Real, dzisiejszy mecz zagrają dwie drużyny o podobnym poziomie "nicniegrania" i tak jak pragnę Gran Derby w wielkim starym stylu, tak bardzo się jednak na nie nie nastawiam. Obawiam się kolejnego, szachowego i wyrachowanego meczu, gdzie obu drużynom remis krzywdy nie zrobi.
2
@Coutinho007 No przepraszam bardzo, ale Digne przy nim to wyglądał jak mistrz lewej strony. Firpo póki co gra strasznie nijako przede wszystkim, zero z przodu, niepewnie z tyłu.
11
@Coutinho007 Firpo na tej lewej wygląda tragicznie, Umtiti nie zagrałby myślę gorzej od niego.
0
@xVENUMx czyli ten filmik to Twoja historia prawdziwa ? :D
Korwin pokazał Ci maseczki mówiąc: dealuj tym :D
0
@Criss18Barca Ale tu chodzi o to, że Kraft na większość tych not zasługuje, problem jednak polega na tym, że nawet jeśli zdarzy mu się słabo wylądować albo relatywnie krótko skoczyć to też dostaje wysokie noty. No ja mam jednak takie obserwacje i nie raz byłem o to wkurzony. Pamiętam jak w trakcie z jednego konkursów, komentator nawet zwrócił na to uwagę, mówił, że "jeżeli Krafta sędziowie nie pociagną za uszy" a jak zaczęły pojawiać się noty to dodał "a ciągną i to mocno". Coś jest na rzeczy moim zdaniem.
2
ciekawe czy Krafta dzisiaj znów wydrukują. Gość niezależnie od stylu łapie 19,5 i 19, mam wrażenie, że nawet gdyby podparł skok, to osiemnastki by łapał. Jak on skacze, to zastanawiam się czy tam Mateusz Lahoz sędziuje na wieży i pstryka to.
0
@Gaucho tak, zdarza mi się oglądać Lipsk i zgadzam się co do początku sezonu, było średnio, ale tak jak w trakcie sezonu rósł Lipsk tak Upamecano też się ogarnął. Obrona z nim w składzie straciła najmniej bramek w trakcie sezonu. Moim zdaniem warto zwrócić na niego uwagę, szczególnie, że De Ligt wybrał Juventus, gdzie też różnie mu idzie :)
0
Czytałem dzisiaj, że Bayern interesuje się Dayotem Upamecano, Sergino Destem, Leroyem Sane oraz Kaiem Havertzem. Moim zdaniem warto z nimi powalczyć o przynajmniej jednego z nich czyli Upamecano. Jego klauzula to 60 mln, moim zdaniem na środek obrony brzmi to jak rozsądna cena. Havert też brzmi interesująco, ale moim zdaniem za rozsądną kwotę, ponieważ w tym sezonie jednak trochę zanotował spadek formy.
5
@Pawelsky jeszcze Dortmund nie zginął ... :)
0
@AxelF no ja bym nie użył słowa "spektakularne", tak mógłby powiedzieć zawodnik City, gdyby strzelili bramkę w tej 75 minucie. Tam Kurtyna ratował skórę i to nie raz, Real do 75 min. jechał po prostu jak zwykle na farcie, który się pod koniec meczu skończył i wreszcie wpadło w ich bramkę. Naprawdę w ich grze nie było nic spektakularnego - moim zdaniem oczywiście. Idąc tym tokiem myślenia, można powiedzieć, że Napoli również zagrało spektakularny mecz z Barcą- pięknie bronili i coś strzelili, ale chyba spektakularny w odniesieniu do ich gry to nie jest dobry epitet. Śmietany już tak mają,, oni zawsze "grali spektakularnie", "zasłużyli na więcej" i "są z trenerem aż do śmierci"
5
"Zagraliśmy spektakularne 75 minut..."
Casemiro
to już chyba powikłania po Koronie, które poszły biedakowi w mózg ....
2
@MarioVeB! Przykład kontuzji Umtitiego pokazał, że no raczej jest to logiczne.
3
@MarioVeB! Porównywanie użytkownika forum do zawodnika Barcy brzmi mało logicznie.
3
Przynajmniej wiadomo, że nie zagramy Nb czterema pomocnikami, bo ich nie mamy. Wiadomo też że za Arthura koło 65 minuty wejdzie Puig bo Artur nie ma kondycji na 90 minut. No jest jeszcze opcja z Roberto w pomocy. Plus jest taki że FDJ zagra na pozycji Busquetsa.
2
@kamiVeB w takim razie gdzie my jesteśmy ? skoro wyglądaliśmy dzisiaj gorzej niż najgorsza drużyna ?
10
Firpo, De Jong, Rakitic - to dzisiaj ultratragedia
Griezz- to fenomen, ciężko się na tego gościa patrzy przez cały mecz, ale ostatecznie jakoś tę bramkę wdusi na "zamknięcie ust krytykom"
Vidal- przekreślił się na końcu tą czerwoną kartką
0
Mam wizję: widzę Longleta z Umtitim w rewanżu !
0
W dzisiejszym meczu tylko Pique stanowi jasny punkt tej obrony. Bez ściemy :)
3
Dawaj Busi samobója w doliczonym !
4
Busquets eleiminując Mertensa został graczem Barcy, który najwięcej zrobił w tym meczu by przychylić szalę zwycięstwa na nasza korzyść.
0
w Barcelonie budują "nowy Milan" rozpoczynając budowę jak każda szanowana drużyna od obrony, ze szczególnym naciskiem nad jej bokami Firpo i Semedo.
0
@Joe_Barbaro fakt, z jego kondycją to może wytrzyma ostatnie 25 minut meczu. NNo chyba że tempo będzie zbyt wysokie
1
@KamQiX 1. Rakitic = Zielu
2. Rakitic > Demme
3. Rakitic < Ruiz
4. Rakitic, Demme, Zieliński, Ruiz >>>>>>> Lobotka
0
Arthur ostatnio wyglądał dobrze, kiedy pojawiał się na boisku i to dla mnie zaskoczenie, że nie zagra od pierwszej minuty. Osobiście po cichu spodziewałem się Rakitica, w miejsce De Jonga, ale z Ansu na skrzydle. Jeśli wygrają - zwycięzców nikt nie będzie sądził, jeśli wynik będzie niekorzystny - Rambla zapłonie ogniem z Rakiety :D
0
@Mroziu a widzisz :) a Malcom błyszczał nawet w meczu z Realem :)
1
@kamil9040 to nie chodzi o to , nauka ciągle przeżywa swój rozkwit, tyle że mocno miesza się w nią politykę. I dlatego Thunberg wylądowała na tej liście. Nie sądzę by była to inicjatywa samego wydawnictwa Nature.
0
@Kuczek nie istotne, ogólnie co do sensu zgadzam się z Tobą, że jeżeli przełozyć to na ilość sezonów Bale'a i Dembele, to Bale nawet nie ma podjazdu do Dembelowskiego. Tak czy inaczej, sorry, bo zupełnie źle odebrałem Twóje komentarz i się trochę za bardzo zakukuryczyłem :) także wybacz :)
0
@Kuczek Nie komentuj...ewentualny czas na napisanie komentarza poświęć lepiej na naukę liczenia albo sprawdzenie tych bzdurnych informacji, które podajesz. Bale opuścił w Realu z powodu kontuzji 88 meczy, Dembele na chwilę obecną opuścił 66 (transfermarkt.pl).
3
@robsesh nie szkodzi :D Gran Derby to Gran Derby i to ma swój smak, zresztą taki jest football, nie kończąca się historia i wszystko się zmienia, Barca wiecznie nie będzie mistrzem, wiecznie nie będzie też wygrywać GD, ale taka rozczarowana mina kibica rywala- zawsze na propsie. Oni z pewnością mają swoje ujęcia po swoich wygranych meczach i każdy jest zadowolony :D