panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Persyfl u nas by pewnie też zmalała... ale to jest trochę jak z akcjami. Jak widzisz, że lecą na łeb na pysk, to zwykle trzeba się ich pozbyć jak najszybciej, tak, by zminimalizować straty. wystarczyło Coutinho wtedy wytransferować, próbując odzyskać najwięcej jak się da, lub, opcja 2) zaryzykować i zostawić na kolejny sezon, próbując jednak wkomponować go w zespół. Opcja wypożyczenia to był idiotyzm, to chowanie do lodówki problemu, który na dodatek w Bayernie stał się tylko jeden rok starszy i sporo mniej warty.
6
@Hosh za te wszystkie, cholerne agitacje polityczne w dwie strony, od których już rzygać się chce powinien być ban.
1
@FCMichalo to jest portal o FC Barcelonie i piłce noznej, naprawdę nie można tego pytania zadać na portalach o tematyce politycznej ? Wybacz, ale już rzygam tym i tematami światopoglądowymi, gdzie te same osoby na okrągło ględzą to samo...
10
Sprowadzenie każdego zawodnika będę w stanie zrozumieć, naprawdę Pjanica, przeżyję Neymara, zrozumiem jak przyjdzie De Scigilio, zrozumiem Cancello, ale jednego nie jestem w stanie zrozumieć... jak można się tak naostrzyć na tego Lautaro Martineza. Statystyki ma jak raczej średniak (12 goli, 3 asysty w lidze), zagrał dobre mecze przeciwko nam w LM, ale nie były to też mecze, gdzie wkręcił naszych w ziemie i zrobił wynik dla swojego zespołu, gra w kratkę, raz zagra niezły mecz, a czasami po prostu gościa nie ma na boisku. Każdy, kto ogląda Inter wie o czym mówię. I to wszystko za "jedyne" 110 mln, ewentualnie 90 + Vidal... Passa drogich, nietrafionych transferów niczego zarządu nie nauczyła ? Bardzo fajny transfer Trincao, a za chwilę oni ponad 100 baniek za gościa, który odrobinę wyróżnił się w jednym sezonie (celowo nie piszę, że błysnął).
0
"Świetnym pomysłem" było już samo wypożyczenie go w tych pieniądzach. Jego wartość zmalała zapewne więcej niż klub zaoszczędził na jego pensji przez ten rok. Teraz, Manchester United za góra 60 mln czeka.
1
@Kusco15 akurat chyba celebrytów najmniej mi żal, sam widziałem kiedyś w akcji Hajzera w klubie i właściwie to w ogóle się nie dziwię. Oczywiście, gość który rusza ich powinien dysponować na to niezbitymi dowodami, ale nie mam za miaru występować w obronie Wojewódzkiego , Majdana czy Lipińskiej.
1
@Bykunn święte słowa... dla mnie absolutnym hitem jest ten artykuł
https://www.dziennikwschodni.pl/lublin/uczen-z-lublina-odkryl-substancje-ktora-hamuje-alzheimera,n,140129951.html
sam jestem naukowcem i pracuję w tym temacie, znam go od podszewki i wiem, że chociażby ostatni , wyłącznie objawowo działający lek na Alzheimera wprowadzonow w 2003 roku, a tu bah ! Licealista z Lublina odkrył nowy lek :D
0
@Faun , masz może jeszcze ten popcorn i się podzielisz? :D Tu jest ciekawie jak coś xD
0
@Faun sorki, chyba trochę za późno, bo dyskusja się urwała i nie wkroczyli naczelni rycerze :D także pardon, za zmarnowany popcorn :)
3
@Chakalaka
Jak już coś piszesz na forum, to każdy ma prawo to skomentować i Cię wyjaśnić, zbójeckie prawo forum :)
Obawiam się, że jeśli miałeś na myśli dupę, to raczej trudno się z Tobą zgodzić, przede wszystkim dlatego, że koledze @FC1899Barca odpisaleś :)
3
@JimMorrisonFCB nie może, bo my musimy prz****ć skrupulatnie uciułane pieniążki na Lautaro, który zagrał dwa fenomenalne mecze w dwumeczu z Barcelona. Havertz niestety nie zagrał w ostatnim sezonie dobrze z Barceloną, w związku z tym klub nie jest nim zainteresowany.
1
@student97r Patrząc po książkach, które czytasz i polecasz, mam wrażenie, że mamy podobne gusty literackie. Polecę ci zatem trzy pozycje, które uważam za genialne i połykałem bez przeżuwania.
1. Piętno Przemysława Piotrowskiego
2. Inkub Artura Urbanowicza
3. Gałęziste Artura Urbanowicza
Nie będę tutaj opisywał co i jak, świetne recenzje są na lubimyczytac... dla mnie te trzy pozycje, szczególnie Urbanowicz, zjadają dosłownie Remigiusza Mroza, którego skądinąd również cenię :) Piętno to moje najnowsze odkrycie, połknąłem w jedną noc :)
4
Moim zdaniem, główni zawodnicy do ostrzału, których trzeba pozbyć się jak najszybciej i zastąpić kimś sensownym (niekoniecznie transferem) to Firpo i Rakitic. na tego pierwszego nie mogę wręcz patrzeć, jest tak kosmicznie jałowy i bezproduktywny, nie można powiedzieć, że gdy jest na boisku, to nie mamy lewej strony, mamy tam wówczas po prostu klasycznego słupa i zapchaj dziurę, przeciętniaka, który w mojej ocenie nie nadaje się na rezerwowego Barcelony. Widziałbym tu Cucurellę, który zaczął grać podobnie trochę do Alby, wysoko, w Eibar był nawet ustawiany jako skrzydłowy.
Rakitic lata świetności już ma za sobą, ale na ławce będzie blokował miejsce dla Puiga, stąd uważam, że już czas na niego, ale na pewno nie kosztem nadejścia Pjanica. To byłaby zamiana siekierki na kijek.
8
Może oprócz wymienionych Semedo i Vidala dorzucić Interowi jeszcze Messiego do transakcji z Lautaro Martinezem i dzięki temu jeszcze bardziej zbićcenę za niego. Myślę, że wtedy kwota powinna oscylować w granicach 30-35 mln i to będzie olbrzymi sukces tego zarządu.
Coutinho zdecydowanie na wypożyczenie - to także będzie olbrzymi sukces zarządu, ponieważ jak wiadomo, kupowanie bardzo drogich zawodników, a później ich wypożyczanie to olbrzymi oszczędność na ich pensjach. Coutinho na dodatek jest młdoy (28 lat) więc ma szanse jeszcze się rozwinąć. Osobiście widzę go w Newcastle.
Kai Havertz zdementowany - ulga ulga ulga... dobrze, że zarząd odpuszcza w tym przypadku, w końcu Leverkusen bardzo wysoko podnosi cenę za najlepszego zawodnika poprzedniego sezonu. Lepiej kupić Martineza.
7
czy ktoś z tego zarządu ogląał w bieżącym sezonie Pjanica i to dno dna które on obecnie reprezentuje ? Pjanica trzeba było ściągać swego czasu z Romy, a nie teraz... w ogóle nie powinno być tematu wymiany za Arthura, Todibo... to młodzi piłkarze, którzy mają stanowić przyszłość, a nie Pjanic na emeryture do Barcy.
5
wincyj kruchych Francuzów , wincyj :)
0
@Bykunn Unia powinna wrócić do kształtu Europejskiej Wspólnoty Gospodarczej. Idea Unii jest słuszna i jej bym nie przekreślał, niestety Unia w ostatnich dwudziestu latach zrobiła się tak strasznie przeregulowaną instytucją, która na dodatek jednak za dużo chce ingerować w sprawy wewnętrzne państw. Tymczasem w obliczu Covid, kiedy jeszcze się nie zaczęło, a później jak już odpaliło we Włoszech, wykazali swoją najlepszą reakcję: "wyrazili zaniepokojenie". Dlatego Włosi chcą stamtąd za Anglikami w podskokach wiać.
0
Pytanie odnośnie dopisania do spisu wyborców, czy ktoś orientuje się, czy jeśli wybory odbędą się później (np 23.05) to będzie można jeszcze dopisać się do spisu wyborców ?
Ja muszę oddać głos na Stacha Żółtka xD
0
@D10SLEO no właśnie, to jest bardziej podniecające niż to, kto wygra !
6
Stachu Żółtek na razie miażdży Tanajno i Jakubiaka !
1
Zwycięzca wyborów jest raczej znany, może pobawimy się we wskazanie tego, który zajmie ostatnie miejsce. Mój typ: Stanisław Żółtek :D
0
czy kiedykolwiek jakaś debata sprawiła, że zmieniliście zdanie odnośnie głosowania ? Tylko proszę obiektywnie. Moim zdaniem największym przegranym możesz zostać, kiedy postąpisz jak gajowy Bronek i zaczniesz uciekać przed debatami. Obecnie Adrianek poszedł w ślady Bronia i również ucieka przed debatami, idzie tylko pod swój własny parasol. Polski naprawdę nie stać na kogoś lepszego niż ta dwójka ?
2
Nie smialbym się tak z Kurtyny na waszym miejscu. Przypominam, że drugi zespół PD zdobył Super Puchar Hiszpanii, gdzie normalnie to nie miałby w ogóle prawa walczyć o to trofeum. Te białe mendy są nauczone i przyzwyczajone, że nawet jak nie idzie to ktoś za uszy pociągnie, jakieś zmiany regulaminow zawsze korzystne dla Madrytu. Barcelonie na pewno majstra nie przyznają, prawdopodobnie nikt nie zostanie utytułowany.
2
Sancho już dawno powinien być na celowniku Barcelony w kontekście zastąpienia kiedyś Messiego kimś, kto chociaż odrobinę będzie go przypominał. Neymar jest już stosunkowo nie pierwszej młodości zawodnikiem, natomiast Fati to wielka niewiadoma. Uważam, że można próbować obniżyć cenę za Sancho wypożyczajac Fatiego na dwa lata. Szkoda że Dembele spalił za sobą most bo możnaby też spróbować go wcisnąć, ale jego w Dortmundzie już raczej nikt nie chce oglądać.
7
Ja się już przestałem podniecać tymi newsami hiszpańskiej prasy. Właściwie, to jednak w czasie Covidu, madrycka prasa pokazuje wyższy poziom niż katalońska. MD i Sport to działają trochę na zasadzie: sprzedać wszystkich, kupić wszystkich. Co dziennie pojawia się nowe nazwisko na giełdzie, dzisiejszym newsem jest : wypożyczenie Umtitiego, czego do tej pory nie grali. Jutro pewnie podadzą, że Barca chce wypożyczyć Suareza, żeby rozwijał się młody perspektywicznym klubie, Messiego żeby zaoszczędzić na pensji, a pierwszoplanową postacią ma zostać BraveHeart bo tak i już.
0
pani minister... pani minister ...
0
@MarioVeB! oceniając z perspektywy całej kariery to mógłby, bo jednak dzieli ich jakieś 14 lat różnicy, ale Pique ma już 33 lata i nigdy nie będzie taki jak jeszcze parę lat temu. Prawda jest taka, że obecnie oprócz Pique (pod warunkiem, że nie ma akurat zjazdu formy) , nie mamy żadnego pewniaka na stoperze, tylko nieudane próby zastępowania Longleta Umtitim i odwrotnie. Ja bym wolał De Ligta nawet kosztem tej dwójki i z Todibo i Aroujo na ławce.
0
@Gacu95 na początku szło mu kiepsko, ale szybko się ogarnął. Niepotrzebnie w ogóle tam przechodził, u nas nie miałby problemu z wygryzieniem Longleta i Umtitiego, którzy po prostu są za słabi na pełnienie funkcji stopera w Barcelonie. Sam się świetnie zapowiadał, ale po kontuzji to cień obrońcy. Longlet to dobry rezerwowy.
1
@Amigo_Blanco ale co do tego ma Duda, że Koalicja Europejska wystawia nieudacznika jako kandydata na prezydenta ? No chyba tylko to, żeby ułatwić Dudzie wygraną. Zawieszanie kampanii wyborczej, a później nagle jej kontynuowanie, Budka odpowiadający na pytania dziennikarzy, kiedy kandydatka stoi z tyłu... naprawdę nie było nikogo lepszego ? Przecież nawet sam Budka byłby pierdyliard razy lepszym kandydatem niż Kidawa.
0
@MXFCB kilka lat temu już był taki, co nauczył się rozpracowywać hiszpańskie kluby i kobitki, ale zapomniał jak to się robi z obroną rywala. Myślę, że jeśli on tego nie pogodził, to ARthur z Neymarem tym bardziej tego nie pogodzą.