panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Griezman ma plan: będzie biegał za Lewym i innymi sypiąc im konfetti prosto w twarz. Kiedyś jak sobie sypnął to do dzisiaj nie może się pozbierać z formą.
3
może po prostu w tym roku to my będziemy Romą czy Liverpoolem, albo sobą z dwumeczu z PSG. Pierwszy mecz, ten na słowa, wygrał już Bayern Monachium i należy im to oddać, ale w rewanżu, tym razem na boisku, wszystko może się zdarzyć.
Gdyby jednak Barcelona pokonała Bayern, najbardziej będę się karmił rozczarowaną mordą Tomasa Myla
3
Pycha i pewność siebie płynące z Monachium to absolutnie najlepsze co mogło się wydarzyć. W piątek Bayern będzie faworytem, ale tak naprawdę wszystko może się wydarzyć, a pycha często kroczy przed upadkiem. Czekam na smutną mordę Tomasz Mula i spółki, także Rumenige i Lothara.
0
@YoNoEntiendoNada od kiedy nagle ktoś z amatorów prześcieradeł docenia tytuł mistrza Hiszpanii ? Jakiś w zeszłych latach był wyraźnie w Madrycie deprecjonowany, a teraz jakby jego znaczenie wzrosło ... Coś się stało ?
0
@YoNoEntiendoNada ty tak na serio czy ja po prostu nie wyczuwam ironii w twojej wypowiedzi ?
5
@Fabik87 co w tej główce Benzemy było takiego nieprawdopodobnego , że aż został nominowany ?
0
@Criss18Barca ta pomoc akurat nie jest taka zła. Moim zdaniem optymalne byłoby posłanie Puiga za DeJonga i cofnięcie De Jonga w miejsce Rakiety, a Chorwat na ławkę. Ale tak jak jest też nie jest źle. Nie ma Busiego z Vidalem i Rakietą więc naprawdę nie ma co tak narzekać.
1
@malyras każde ustawienie z Giezmanem , a bez Puiga to będzie zło i sabotaż.
2
kolega poniżej bardzo słusznie napisał, pozyskujemy piłkarzy ustawiając ich nie na swoje pozycje, tylko na zasadzie "jakoś to będzie". Po co poszukać lewoskrzydłowego, skoro można za "jedyne" 120 mln sprowadzić tam Griezmana, który kompletnie nie pasuje ani na tę pozycję, ani do systemu 4-3-3... to samo z FDJ, zamiast wrzucić go w miejsce Sergio, który swoją formą udowadnia, że już pora do Vissel Kobe, to Frenkie ląduje w miejsce Iniesty.
0
@Gall myślę, że warto było Kubo dać pensję z pewnością, co do pierwszego składu, jak widać, Real wypożyczył go i wcale nie skończyło się to na włączeniu do kadry pierwszego zespołu. Kubo wykazywał i wykazuje ponadprzeciętne możliwości i w obliczu faktu, że w ostatnich latach napływ ze szkółki był bezproduktywny i bezowocny, należało mocno na niego postawić. Nawet kontrakt na 4 lata z taką roczną pensją, to żadne obciążenie dla budżetu. Brawo za Pedriego i Trincao, ale prawda jest taka, że nie świecimy młodzieżą która byłaby ograna porzadnie na poziomie ligowym i rokowała, w przeciwieństwie do Realu. Bardzo łatwo wypuszczamy utalentowanych zawodników, albo w ogóle nie przejawiamy nimi zainteresowania, za to kupujemy za duże pieniądze kolejne wtopy transferowe. Ostatnie lata mocno pokazały, że tak my Polski nie zbudujemy.
2
Zarząd Barcelony i dyrektorstwo sportowe śledzi ligę włoska i dostrzegło, że Martinez jest tak przereklamowany, że stracił podstawowy sklad w Interze ? Rozpipczania pieniędzy na nic nie wnoszących piłkarzy ciąg dalszy, a na Kubo 1 mln rocznie poskąpili... Dywersanci
0
@michaleu Hala Nieciecza !
2
@Dembouz1899 zawsze będzie inna w zależności od preferencji i upodobań i każda trójka się obroni... No chyba że tam Piotrka Świerczewskiego albo Roberta Mateje wrzucisz
0
@BarcaInfo jeśli MU zapłaci za Sancho choćby nawet 80 mln, a Barcelona za Martineza 111 lub chodźby 70+Firpo, to ja już nie mam więcej pytań odnośnie polityki transferowej i zarządzania klubem... Czytając info o transferach jeszcze na poziomie spekulacji, Barcelona wyłania się jako ciągle największy "dzban transferowy" na rynku, ze szczególnym uwzględnieniem kupowania piłkarzy nie na swoją pozycję.
3
@FeloRPS może jednak Griezman zmieni nie numer a klub, z korzyścią dla niego, Barcelony i być może nabywcy.
5
Z wyjątkiem Longleta, żaden z tych Francuzów nie ma wiele do zaoferowania na ten rewanż i raczej wiele nie pomoże w awansie dalej. Ewentualnie pozycja na ławce i wejście na końcówkę, chociaż jak patrzę na tego od konfetti, to nawet tych kilku minut meczu szkoda.
0
@catalanian09 ale Bartomeu nie będzie musiał opłacać jego pensji xD
4
@johny11 oczywiście, że tak, gra słaba, padaka na boisku i to wszystko prawda, tyle, żę kolega raczej zwraca uwagę na to, że obecny mistrz Hiszpanii również grał padakę, którą zatuszowano "pomyłkami sędziowskimi", a narzędziem do tego był VAR. Prawda jest taka, że mistrzostwo każdego kraju otrzymuje się wygrywając rywalizację z innymi i nawet jeśli grasz padakę, to jeśli twój rywal gra padakę, to masz szansę zostać mistrzem - słabym, bo słabym, ale jednak mistrzem .
0
@PatrykBarca Na Ligę Mistrzów ściągnąć kogoś nowego i mocno trzymać kciuki, by zadziałał tzw efekt "nowej miotły". Może to być nawet trener doświadczony, który pozostaje od paru lat w cieniu, może to być Pimienta, ale jednak nie wchodzić w Setiena.
Za Setienem przemawia tylko jedna rzecz... w Lidze Mistrzów będziemy grali z drużynami, które raczej się otworzą (pod warunkiem, że przejdziemy Napoli), podobnie jak Villareal... z Villarealem faktycznie szło to dobrze i może tu jest cień szansy, że to nie będzie taka tragedia na jaką sie zapowiada.
Ale generalnie... ta drużyna będzie miała olbrzymie problemy z każdym nawet Lipskiem czy Atalantą.
0
Honorowe 0:1 z Napoli naprawdę jawi się atrakcyjnie w zestawieniu że starciem z Bawarczykami ... Bayern może skakać naszym po głowie jak dopadnie tak grającego cienkiego Bolka
0
@Przemek2323 Karnowski to nie psychol tylko dziennikarz, który jest po prostu po innej stronie barykady politycznej niż Ty i z tamtej strony strzela narodowo-patriotycznymi hasłami i takiemu kandydatowi też smaruje. Żadne media nie są obiektywne i podobnie Karnowskiego gazeta reprezentuje inny obóz niż Twój czy mój, ale to nie znaczy że ma problemy ze zdrowiem psychicznym
... Po prostu inaczej to widzi, co Ty widzisz tak i tak
0
@sebasek99 środowisko popierające Dudę i Trzaska w wersji ultras, to jeden chłam i fanatyzm. Z jednej strony są jedynie sluszni Polacy z biało czerwonej drużyny, a każdy inny to zdrajca, neibolszewik itd. , z drugiej strony są Ci , którzy uważają że ich głos powinien liczyć się za dziesięć, wiochy i powiaty nie powinny głosować, a podkarpackie trzeba odłączyć i oddać Ukrainie. Oczywiście z dobrze zdefiniowaną demokracją: głosuj na kogo chcesz pod warunkiem że to mój kandydat. Najbardziej żałuje, że mord z jednej i drugiej strony nie da się równocześnie oglądać rozczarowanych.
1
@MarioVeB! dlaczego Macierewicz pisze, że platforma chce zlikwidować World of Tanks ? Przecież to jest porządna gra, może sam nie grał, ale ludzie w Polsce i na całym świecie bardzo ją lubią.
0
@kerouac bo to jest ta tolerancja właśnie :D
4
Jedno czego żałuje, to że nie można jednocześnie oglądać rozczarowanych mord fanatyków Dudy i Trzaska no i poczytać ich ujadania w internecie i na Facebooku. A tak można mieć ubaw tylko z jednych albo drugich.
0
@pt9 no właśnie wiem, dlatego pytam :) Nie lubię takiego nawoływania, mającego niby na celu wzrost frekwencji, ale tak naprawdę podszytego nagabywaniem do głosowania na konkretnego kandydata, dla mnie to łamanie ciszy wyborczej.
1
@Zbyszko z Bogdańca a jeśli ktoś miałby głosować nie po Twojej myśli, to też go zachecasz do głosowania ?
2
W kontekście tego meczu i poprzednich świetnych widowisk, to losowanie z Bayernem źle nie było. Inaczej wygląda blamaż z Bayernem a inaczej z Atalantą czy Lipskiem. A ta drużyna naprawdę ma ku temu potencjał.
0
@Elosek oczywiście że tak... Ale jak patrzysz na ławę, to nie ma w nim wybierać. Nie wiem czemu tak mało gra Braitwite
0
Naprawdę co mecz człowiek przekonuje się że z przodu Messiego powinni uzupełniać Ansu i Suarez. Ten ostatni wygląda jak wóz z węglem, drubluje na z gracją radzieckiego czołgu, ale liczby gwarantuje.