panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mat_Cat to chyba pewnego pięknego słonecznego dnia musi je****ć , inaczej tego nie widzę.
14
@JORD10 ja to bym przy 300 nie miał wątpliwości, że trzeba puścić i budować drużynę od nowa.
9
Brak wyników, trofeów i w konsekwencji frustrację Messiego można zrozumieć, ale moim zdaniem, Leo do obecnej sytuacji dołożył swój kamyczek do ogródka. Przede wszystkim obudowywanie drużyny wokół kolegów, szczególnie Suareza i Alby (ten skądinąd spisywał się raczej dobrze) wytworzyło pojawienie się tzw. świętych krów, nie ułatwia to aklimatyzacji nowym zawodnikom, którzy traktowani byli często gęsto jak konieczni do liczby statyści. Po drugie, kompletnie wyj***e na trenerów, okazywany brak szacunku do Sarabi i odwracanie dupą, kiedy ten coś do niego mówił. Po trzecie, o ile jako piłkarz można Messiemu dać dziesiątkę, to jako kapitan jest fatalny i nijaki. Ma tak po prostu wyj***e, a po przegranej chce zwijać zabawki.
Moim zdaniem, decyzja powinna zależeć od Messiego, ale Koeman w przypadku pozostania powinien pozbawić go opaski kapitańskiej. Z odejścia też nie robiłbym tragedii. Dwa albo trzy sezony temu za Rakitica PSG chciało ponoć płacić kwtoy rzędu 80 mln, pociąg pojechał, za Rakiete obecnie wezmą może z 5 mln. Na Messim można też spokojnie zarobić, oczywiście to nie ta sama persona i znaczenie dla klubu, ale jeżeli chciałby odejść... żaden piłkarz nie może być ponad klubem, również Messi.
0
O słabości obrony Bayernu dobitnie świadczy fakt, że nawet Barca Setiena strzeliła im dwie bramki.
7
Może i kibicowalbym Bayernowi ze względu na Lewego i fakt odpadania Barcy z potencjalnie najlepszym... ale jak tylko pomyśle o Tomasie Myla i perspektywie zobaczenia jego rozczarowanej mordy, to perspektywa od razu staje się zbyt kusząca.
0
@Azi Busi nie jest największym problemem klubi, ale już największym problemem od strony sportowej- moim zdaniem tak. Spośród piłkarzy zasłużonych jest zdecydowanie w najgorszej formie, nie pokazuje przy tym zaangażowania, a ewidentnie ma status świętej krowy. Powinien jak jego poprzednicy wyczuć moment, żeby ze sceny zejść, a on trwa w takiej sportowej agonii, tym bardziej, że na jego pozycję akurat Barca ma świetnego piłkarza (FDJ), który obecnie również cierpi grając na nie swojej pozycji w pomocy.
14
Z tym Busquetsem to chyba jakiś blef agenta, on jest bardziej do odstrzału niż Suarez, bo Gruby moim zdaniem dalej ma papiery przynajmniej na dobrego rezerwowego, jeśli mu polecieć na pensji. Busquets przy obecnej grze, formie i zaangażowaniu, nie nadaje się nawet do tarcia chrzanu. Roberto bym nie ruszał bo to wszechstronny zawodnik, który jednak czy to w pomocy czy na prawej obronie pewną jakość zapewnia. Najważniejsi do odejścia to moim zdaniem Busquets, Vidal i Rakieta, czyli cała nasza kreatywna pomoc z tego sezonu.
1
Nie jestem zwolennikiem odejścia Messiego, ja myślę, że tam ciągle gra muzyka i oni tam gdzieś są ale... Nawet jeśli Leo zdecyduje się na odejście, to jest to szansa na odzyskanie Cou i Griezmana, prawda jest taka, że posproeadzano piłkarzy grających w swoich klubach na pozycji Messiego, próbując na siłę upchać ich po skrzydłach. Cou lub Griezman +Dembele +Trincao +Fati i do tego jakiś napastnik zamiast Messiego z Suarezem, moim zdaniem to ciekawa opcja
1
@IronSanHybrid oooo kur... Biorąc pod uwagę, że mówi to kłamca Bartomeu, to Messiego w Barcelonie już raczej nie zobaczymy
0
@Bartunek właśnie to samo miałem napisać :D
0
Bartomeu do Abidala: "Eric, czy po ostatniej wtopie nie zechciałbyś zrezygnować z posady dyrektora sportowego?"
Bartomeu do mediów: "Eric sam chciał zrezygnować"
0
@BarcaInfo kłamca zawsze kłamie, nawet jak mówi, że kłamie, to i tak kłamie.
3
Koeman przeszedł już testy genetyczne i biotechnolodzy potwierdzili na podstawie pobranego materiału sekwencje DNA zgodną z DNA klubu?
0
@kamilop a ktoś zagrał tam cokolwiek ? Ja bym akurat po tym meczu nie oceniał.
1
Jeśli komuś się wydaje, że Koeman wypali, to proszę się uświadomić, że to pomysł Bartomeu i już wiadomo, że to rozwiązanie nie ma prawa zatrybić.
9
Gość nam pokazał, jak nie potrafiliśmy docenić Valverde, który z tego co miał potrafił ukręcić znacznie solidniejszy bicz. Setien nie obiecywał wyników, obiecywał grę, nie było jednego i drugiego, nie było autorytetu , nie było konsekwencji, stracony czas ukoronowany historyczną katastrofą.
16
Żaden w miarę myślący piłkarz nie zamieniłby obecnie PSG na trupa sportowo-finansowego, jakim stała się Barca pod koniec rządów Bartomeu. Żaden Neymar tu nie przyjdzie, szkoda dyskutować o tym.
0
@RosjaninBut no jeśli tak jest to gitara, ja niestety obawiam się, że tym razem ma dość. Kiedyś miał ochotę zostawić reprezentację, ale mimo wszystko został, być może z Barcą też tak będzie
0
Messi chce odejść do City ? De Bruyne i Bernardo Silva w rozliczeniu i w długą ... Można jeszcze kolegów Albę i Suareza do torby z nim spakować i odesłać w gratis jako uposażenie.
0
@marcin000019 po wczorajszym meczu nikt na to nie zasłużył, MATS wydaje mi się że ma na tyle poukładane w głowie i jednak obserwując go we wcześniejszych mieczach wydaje się podołać. Lepszych niż on i Pique nie widzę, albo za krótko sa w Barcelonie.
0
@Janiama chciałoby się rzec, że tak wiele i tak niewiele... U na Arthur pluca wypluwał w 60 minucie, chyba nigdy meczu nie dograł, a Valverde bi Setiene to dwóch trenerów bez mentalu.
3
Pierwszą decyzją nowego trenera, powinno być odebranie opaski kapitańskiej Messiemu. Osobiście dałbym ja MATSowi albo nawet Pique, Messi potwierdził, że nie dźwiga tego.
0
Ja bym Flickowi za to lanie chętnie flakon dobrego whisky postawił. Gdyby wczoraj skończyło się 0:1 albo 1:2 czy 0:2 , byłaby to jedna z wielu porażek, skwitowana przez Bartomeu porażka po zaciętym meczu, gdy piłkarze dali z siebie wszystko. Drużyna Flicka obnażyła to co w klubie dzieje się od dawna: koniec epoki, nieumiejętna zmiana pokoleniowa, nietrafione lub absurdalne, przepłacone vtransfery, stratę Kubo i innych. Kupiliby na odp...ol tego śmiesznego Lautaro i w nowym sezonie na szpicy znów zaczynałby Gruby a Konfetti na skrzydle. Flick zmusił całe otoczenie do działania, wbił duży gwóźdź do trumny Bartomeu i spółki.
1
@Janiama pamiętam, że jak ludzie domagali sie od Valverde, żeby wreszcie postawił na Puiga, to pisałeś posty, przekazujące, że Puig jest przeciętniakiem, opierając się o brak powołań do młodzieżówek. Trzeba jednak uderzyć się w pierś i przyznać, że miałeś dużo racji co do zmiany Valverde w środku sezonu. Setien zaczął stawiać na młodych w przeciwieństwie do EV, ale jestem przekonany, że z EV ligę byśmy mogli ugrać.
37
Dla mnie głupota Setiena polega przede wszystkim na tym, że nie wystawił, a nawet nie wpuścił na boisko Puiga, który w ostatnich meczach udowodnił, że jest naszym najlepszym pomocnikiem. I może sobie @Janiama cisnąć chłopaka ile wlezie, ale każdy kto ma oczy to widział. Szczególnie w zestawieniu z Vidalem miażdżył go pod każdym względem.
2
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
3
Griezman ma plan: będzie biegał za Lewym i innymi sypiąc im konfetti prosto w twarz. Kiedyś jak sobie sypnął to do dzisiaj nie może się pozbierać z formą.
3
może po prostu w tym roku to my będziemy Romą czy Liverpoolem, albo sobą z dwumeczu z PSG. Pierwszy mecz, ten na słowa, wygrał już Bayern Monachium i należy im to oddać, ale w rewanżu, tym razem na boisku, wszystko może się zdarzyć.
Gdyby jednak Barcelona pokonała Bayern, najbardziej będę się karmił rozczarowaną mordą Tomasa Myla
3
Pycha i pewność siebie płynące z Monachium to absolutnie najlepsze co mogło się wydarzyć. W piątek Bayern będzie faworytem, ale tak naprawdę wszystko może się wydarzyć, a pycha często kroczy przed upadkiem. Czekam na smutną mordę Tomasz Mula i spółki, także Rumenige i Lothara.
0
@YoNoEntiendoNada od kiedy nagle ktoś z amatorów prześcieradeł docenia tytuł mistrza Hiszpanii ? Jakiś w zeszłych latach był wyraźnie w Madrycie deprecjonowany, a teraz jakby jego znaczenie wzrosło ... Coś się stało ?