0

@SeeleyBooth zVARioVARłeś ? Real jest tak wielki jak wóz transmisyjny VARu ;)

0

@MarioVeB! Pjanic to co najwyżej były ofensywny pomocnik, obecnie jego wartość ofensywna jest znikoma, a obecny sezon to tragedia. Sprowadzenie Pjanica w tym wieku i w tej dyspozycji i w rozliczeniu z Arthurem to obłęd zarządu.

2

@betonito wiesz jaka jest przewaga Arthura nad Pjanicem. Że ten pierwszy może być jeszcze znacznie lepszy, a ten drugi jest na równi pochyłej w dół ... I to już w dolnej jej części... Poogladalbys Serie A w tym roku, wiedziałbyś o czym mówimy

0

@Firestone nie, masz rozumieć, że Suarezz dawno spłacił Barcelonie te pieniądze za które został kupiony, a Griezman, nie spłacił nawet samej tej końcówki z olbrzymiej kwoty, za którą przyszedł. Notabene duża wyższej niż kosztowało przyjście Suareza.

3

@Firestone tak, tyle, że Suarez już swoje udowodnił w Barcelonie. To zawodnicy jednak znajdujący się w innym miejscu swojej kariery.

3

Griezman to chyba najdroższy w historii "zawodnik do liczby- statysta". On po prostu jest, żeby było 11, ale nie wnosi absolutnie nic. Nie jest jakiś słaby, ale jest po prostu strasznie przeciętny.

0

Setien ma fajną koszulę od Armaniego xd

0

@Avada Kedavra
chociażby "- natarczywa, nieustępliwa bądź agresywna agitacja ideologiczna."

niektórzy jak dla mnie podchodzą też pod "trolling"

0

@Avada Kedavra rozmawiaj, zmieniaj, ale musisz na forum o piłce ?
kurła, człowieku, kiedyś po lewej stronie były tutaj umieszczane najciekawsze dyskusje, co kto dziennie uruchomił i dla kogoś, kto nie odswieża Rambli co minutę, było to fajne. Dzisiaj jest tam sam polityczny gnój, który właściwie tak czytając, nic nie wnosi, nikogo nie przekonuje, nikt zdania nie zmienia. Naprawdę... ile można ? Moderatorzy powinni zgodnie z regulaminem kasować to, ale chyba jest tego zwyczajnie za dużo i dlatego przymykają oko.

0

Czy ktoś z Was, został tutaj przekonany przez PiS-fanów lub Peło-wyznawców do głosowania na Dude lub Trzaskowskiego? A może ktoś pod wpływem wypisywanych agitacji politycznych zmienił zdanie i zagłosuje jeszcze na innego Bosaka albo Stacha Żółtka ? Bo naprawdę zaczynam się zastanawiać, czy jest sens prowadzenia tych dyrdymałów politycznych i przekonywania się nawzajem, kłócenia, kto komu, ile i za ile, kto co podpisał, a kto molestował itd. Moim zdaniem, te agitacje naprawdę nie zmienią zdania wielu osób i są zwykłą stratą czasu. Nie lepiej zamiast napisać post nauczyć się 2-3 słówek w języku obcym, albo 2-3 minuty szybciej położyć się spać ? Tutaj to szambo wybija nawet na godzinę przed meczami Barcy, robi się gorzej niż po porażkach za Valverde.

1

@ryba84 skoro we wczorajszych wydaniach, nawet madrycka prasa miała wątpliwości przechodzące niemalże w pewność co do tych sytuacji, a dla Ciebie są takie czarno-białe, to może jednak warto zadać sobie odrobinę refleksji, że coś jest nie tak. Z ostatnim zdaniem natomiast zgadzam się.

6

@ryba84 A co ma gra Barcelony z Sevillą do sędziowania na korzyść Realu ? Mistrzem Hiszpanii z tego co wiem, nie zostaje drużyna, która wygra wszystkie mecze, tylko tak która uzbiera najwięcej punktów, na które mogą składać się remisy i prrzegrane. słaba dyspozycja Barcy to inny temat do dyskusji i ja nie widzę związku z faworyzowaniem madryckiej *****

2

Sędziowie niestety są naostrzeni na to by dać Realowi to mistrzostwo, ale to niestety nasza postawa i gra w tym sezonie będzie decydująca w tej materii.

0

@Sztosik nie tylko ...

7

Odeegard trochę gra tak, jakby miał już na sobie trykot Realu, bezjajecznie, niestarannie, odpuszczająco. Może dlatego właśnie, Real nie umieścił w wypożyczeniu swojej słynnej "klauzuli strachu" zakazujacej zagrać w tym meczu

0

@Dajnatace tego posunięcia, nawet @MarioVeB! nie obroniłby ...

1

@VamosRakieta moja mała lista to:
1) Shine on your crazy diamond
2) Schody do Nieba
3) Czeska Rapsodia Freddiego :)

0

@MESSIah16 Konfederacja, przynajmniej dotychczas ma to do siebie, że z niej się wyrasta. Jedyna szansa jest taka, że być może Korwin pójdzie na emeryturę, a Braun odsunie się w cień i pierwsze skrzypce będą grać takie osoby jak Mentzen, Berkowicz, Wilk, Dziambor itd. Wtedy może skończa się durne ddywagacje o Hitlerze, kobietach, niepełnosprawnych itd.

1

@Visca el Barca !! No trochę nakręciłem z tą logiką :D

0

@Nolife1899 tak , tak , tylko że może się okazać , że kazde potknięcie może być decydujące, a drużyna obecnie nie wygląda jak maszyna do zwyciężania. 7 punktów w trzech meczach- niby tragedii nie ma , ale rywale byli dość łatwi (oprócz Sevilli) a sytuacji strzeleckich relatywnie mało.

0

Moim zdaniem, patrząc na mentalność i formę poszczególnych formacji FCB , nie ma nawet co myśleć o mistrzostwie, bo to Real wygląda na odbudowany i bardziej zdeterminowany po przerwie, o czym świadczy choćby ilość sytuacji bramkowych. Na miejscu Setiena, odstawilbym ze składu bezproduktywnego Griezmana, na ławce posadził Busquetsa , Rakitica, i Suareza, a próbował obudować drużynę wokół Messiego i Vidala (który ma najlepszy mental) młodymi piłkarzami. Zaryzykowalbym Puiga i Ansu, FDJ jako defensywnego pomocnika i być może zamienił Albę za Semedo. To ryzyko, ale moim zdaniem w obecnym stanie drużyny, mamy mało do stracenia

0

@Messinio82 i była ta burza ? :) jakie miasto/województwo ?

2

@Messinio82 dziewczyna wpadła w odwiedziny, czy sąsiadka po sól ?xD

0

Cruyff sie w grobie przewraca.

1

@student97r Ja u rodziców zostawiłem dużą kolekcję książek, ok 200 pozycji. Nie mieszkam już w domu jakieś 13 lat, ale stale powtarzałem, żeby trzymali to, bo kiedyś jak wybuduję dom chcę mieć biiblioteczkę z tymi pozycjami. Pewnego smutnego dnia, dostałem od mamy przelew na 3500 zł... okazało się, że sprzedała antykwariuszowi całą moją kolekcję, tuż przed generalnym remontem domu. te 3,5 kloca, to dla mnie jak judaszowe srebrniki były, ale teraz już jestem w stanie ją zrozumiec. Niestety obecnie, moja kolekcja składa się głównie z książek elektronicznych.

0

@cat_r37 mimo statystyk działających na korzyść Griezmana w tym sezonie, o wiele bardziej wolałbym mieć w Barcelonie Hazarda niż Francuza. On ma znacznie większy potencjał, lepszy drybling i przede wszystkim konkretnie przypisaną pozycję na boisku, a nie nominalnie wolnym elektronem, a dla drugiego miejsca na boisku po prostu nie ma. Ten transfer od początku był pozbawiony sensu.

3

@TheNekro94 ale tu jednak chodzi o to, że my możemy się podniecać jak 10-letnie dzieci które cycki w gazecie zobaczyły, ale zarząd operując kwotami setek milionów eurasów już nie powinien. Inna sprawa jest taka, że transfer Coutinho i Dembele bronił się bardzo mocno i nic nie wskazywało na to, że to się może nie udać. Przeciwnie było z przyjściem Griezmana, kiedy nic nie wskazywało na to, że to ma prawo wyjść komukolwiek na zdrowie.

0

1

Jak Kubo grał w pierwszej połowie ?

0

@LuisSalvano a tam już jest pewny właściciel śpiący na kasie ? Jeśli tak to ok, bo póki co to z tego co wiem nie było to jeszcze wszystko klepnięte.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?