panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@katalonia15 to wciąż nic nie daje :(
3
Na dzień dzisiejszy , z obecną gra to dla nas Atalanta byłaby wyzwaniem i problemem. Jeśli przejedziemy Napoli to w sierpniu wiele może się zdarzyć. To dużo czasu i Bayern może nie być aż tak w wysokiej formie. Dzisiaj mielibyśmy prawdopodobnie łojenie jak parę lat temu za Taty Martino, ale wiele może się wydarzyć.
0
@reloaded koszule , garnitury zdecydowanie Vistula
Odzież codzienna: pracuję w laboratorium więc nie inwestując dużo w ciuchy Medicine, Massimo Dutti i również Vistula, z tańszych lubię Reserved.
Jeansy: Levis i Lee, ten ostatni ma różne fajne edycje np że Smiley.
1
@Coutinho007 i tak będziesz odczuwał do czasu aż wróci Frenkie, zobaczysz, że nic się nie zmienia i wtedy będziesz tęsknił za tym którego zastąpi i tak w kółko Macieju...
0
@Zoker zapomniałeś o dwutlenku węgla :)
6
@Zoker napisałeś o tym co Cię denerwuje, kolega @mekston również :)
2
@Greenalley prezydentura Laporty nie była z pewnością idealna, o ile jakakolwiek, kiedykolwiek była, ale porównywanie Laporty i Bartomeu jest co najmniej niestosowne i absurdalne. To tak jakby porównać Mercedesa z Maluchem, Kazimierza Wielkiego z Michałem Korybutem Wiśniowieckim albo Leo Messiego z Grzesiem Rasiakiem.
10
Najgorszym prezesem w historii klubu nie jest, bo tutaj zasiadali naprawdę gorsi partacze, ale tak spalonych transferów i pieniędzy wyrzucanych w błoto nie widziano chyba za żadnego ze sterników...
0
@Ramos9248 podsumowując to co tutaj koledzy piszą: częstotliwość błędów rozkładająca się na poszczególne zespoły, pozwala wnioskować, że sporadyczne błędy na niekorzyść Realu, jak również brak takich błędów, które wyrzucałyby ten zespół z rozgrywek albo odbierały tytuły to efekt pomyłek sędziowskich. Z kolei multum błędów w drugą stronę raczej naprawdę nie ułatwia podciągnięcia tego pod przypadek i ludzki błąd. Człowieku... przecież po wznowieniu rozgrywek wyście bodaj JEDEN mecz wygrali bez pomocy arbitrów, a ty będziesz próbował udowadniać, że to jest przypadek. Brzmisz rozsądnie, więc rozsądnie i obiektywnie popatrz na to co się dzieje i jak to wygląda, jak podsumowują tę sytuację piłkarze zespołów, ogrywani przez kolejnych "niezniszczalnych z Madrytu".
0
@Gall otóż to ! Lekarze naprawdę kojarzą mi się z wiecznie biadolącą i płaczącą grupą ludzi. Przepraszam bardzo, ale jeżeli płacz rozbija się o to, że przez pierwsze 4-5 lat po studiach, kiedy tak naprawdę uczą się dopiero właściwego zawodu specjalizując się w swojej dziedzinie, nie dostają pięciocyfrówki na rękę, to nawet nie ma o czym rozmawiać... Wieczne biadolenie, płacz, przyklaskiwane przez ludzi z klapkami na oczach.
0
@fhero czasem człowiek musi uderzyć się w pierś i przyznać do błędu :) Mam nadzieję, że to zapowiedź lepszego. miłego dni i pozdrawiam ! :)
0
@tobiasson92 to sytuacje medyków trzeba jakoś poprawiać w Polsce ? Patrząc po ich garażach to się raczej nie wydaje, a sam fakt, że Państwo nigdy nie ukróciło łączenia pracy w państwowych szpitalach z prywatnymi praktykami, co jest oczywistym konfliktem interesów powoduje, że raczej powinni odzywać się jako ostatni.
20
Bartomeu powinien wywierać presję na arbitrach już znacznie wcześniej, a nie teraz kiedy jest już pozamiatane i oszuści są na pierwszym miejscu z bezpieczną przewagą. Nie wiem czy to by pomogło, bo jednak siła i skala tych machlojek jest ogromna. Jeśli madrycka prasa już o tym kolejny raz wspomina to najlepszy dowód , że nie jest to tylko bezpodstawne biadolenie drużyny, która jest niżej.
0
@BarcaInfo to cała pierwsza połowa na zero z przodu... Setienowi chyba confetti upadło na głowę, że wystawił Griezmana, który nic nie wnosi do zespołu. Suarez to wiadomo, za zasługi pozycja obowiązkowa. Jeśli Setiene pogodził się z brakiem mistrzostwa to lepiej dawać minuty Fatiemu.
0
Już mi się zbiera na wymioty, jak pomyślę o okładce jutrzejszej Marci w porannym przeglądzie prasy z biegnącym koniem po golu z karniaka.
0
Komentarz usunięty
45
@BarcaInfo Muniain swój chłop... mówi jak jest
20
Trudno jest oczekiwać szacunku dla drużyny, która wygrywa jawnym oszustwem, a jej mecze to parodia od pierwszego do ostatniego gwizdka. Wraz z trenerem pompowanym przez federację i kapitanem, który jest chyba jedynym zawodnikiem w lidze, który poluje na trwałe kontuzje i uszkodzenia rywali. Ja nie mam szacunku do tej franksistowskiej organizacji, gdzie na dobrą sprawę niewiele się zmieniło. Real może się domagać o ten szacunek, ale tak naprawdę, gdyby na niego zasługiwali, nie musieliby się o niego upominać. Szkoda było dogrywać ten sezon.
0
@fhero aaa widzisz, bo ja tu bardziej zestawiam parę Griezman z Ansu i uważam, że ten drugi znacznie więcej daje drużynie niż Francuz. Za Suareza wolałbym Braitwite, trójkę uzupełnia Messi i ja bym to tak widział.
0
@fhero ok, być może niedostatecznie jasno się wyraziłem... tu nie chodzi w tym wpisie o Collado i minuty dla niego, tylko chodzi o beznadziejność dawania kolejnych minut Griezmanowi, są to moim zdaniem minuty stracony dla drużyny, bo ten zawodnik nic a nic nie wnosi do gry zespołu.
0
@Gall strzelił -> słowo klucz...
tyle -> naciągnięcie faktów
kluczowych -> w skali meczu może i kluczowych, ale dla sezonu to się okaże, czy przyniosą finalnie jakiekolwiek trofea
przypominam, że mówimy o 8 bramkach w lidze i 2 w LM, choćby połowa z nich była kluczowa, to naprawdę jest aż taka ilość, by się rozpływać i wpuszczać gościa, który kopie się bezlitośnie po czole ?
0
@fhero przynajmniej gra, bo Griezman raczej siedzi niż gra, a po Collado i tak nikt wiele nie oczekuje bo nie kosztował 120 baniek.
1
Szkoda meczu na występ Griezmana. Dopóki są matematyczne szanse to trzeba naciskać, a nie wpuszczać zawodnika, który nic nie wniesie. Już więcej dałby Collado...
0
@xaarix wystarczy obejrzeć trochę Serie A w tym sezonie, naprawdę, żeby ten transfer spowodował odruch wymiotny.
0
@arasz1819 nie wiem czy Rambla to najlepsze miejsce na takie pytania. Wydaje mi się, że ojców posiadających dzieci w wieku szkolnym i to jeszcze konkretnie ze stolicy wcale nie musi być tu tak wielu. A jak próba badanych mała, to wynik ankiety raczej też mało wartościowy.
0
Przestałem już dopingować zawodników wprowadzanych ostatnio przez zarząd do zespołu. Po prostu im szybciej to wszystko j***e tym wieksza szansa, że przyjdzie ktoś spoza kliki Bartomeu i zacznie odbudowę tego wraka, którym stała się Barca.
0
@Hushovt dla mnie ekipa do wyjazdu jest znacznie dłuższa i oprócz wspomnianych przez Ciebie, z pewnością pozycją obowiązkową jest też Griezmann. Paradoksalnie Ivana i Vidala bym zostawił, a Busquetsa odesłałbym do Vissel Kobe, ewentualnie z Pjanicem gratis.
0
@Ratamahatta a z drugiej strony masz za 120 mln małego Francuza, który co prawda szybkością i dryblingiem nie grzeszy, ale za to imię zagrać kombinacyjnie i dobrze strzelić. Niestety przychodząc do Barcelony spadło na niego confetti , które sam na siebie wysypał i w wyniku urazu zapomniał nawet swoich atutów i stał się słabym statystą w zespole. Nie wspominając już o tym że wylądował na skrzydle, chociaż tak naprawdę nikt do końca nie wie jaka jest jego pozycja... Wtedy uświadamiasz sobie , jak wielkie są dzbany, które zarządzają twoim klubem.
2
Nie wnosi kompletnie nic do zespołu. Ansu w 15 minut robi więcej niż ten egocentryk w 75 minut. Nowy zarząd powinien pozbyć się tej klapy transferowej, która nie nosiła żadnych znamion racjonalności.
2
To za 20 mln proponuję do Bayernu. Przecież kupiliśmy Pjanica.