panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
XXI wiek, niby wielki postęp cywilizacji, ale w jednym stały regres: ludzie nie biorą odpowiedzialności za słowa.
1
@PlanetFCB United ostatnio w ogóle robi naprawdę niezłe transfery, Bruno to już w ogóle był majstersztyk a przymierzany do Barcelony, rywalizacja w Lidze Angielskiej będzie nieprawdopodobna, City, Liverpool, a wszystko wskazuje, że Chelsea i United doskoczą do nich, w Arsenal nie wierzę i złamanego grosza na top-4 na nich bym nie postawił.
1
@TenJeden dobry i tani, więc do Barcelony pewnie nie przyjdzie
2
boli was wielki wuja ?
0
@Homeopata8989 mój typ na kolejną polską myśl szkoleniową to Stokowiec, który nawiasem mówiąc byłby kilka razy lepszy niż wuja, ale i tak za słaby na ten stołek.
3
@adukla tak, Jose Maria to tak naprawdę mój awatar :D
@JohnBarça aż żal że Willian poszedł do kanonierów, wymiana za niego to byłby deal !
5
@difranco i wypłacić pensję za kolejne sezony do końca kontraktu :D
18
Sprzedać Fatiego i zaoszczędzić na pensji.
9
Leo zostaje no i się zaczyna ...
2
Z kwot od transferu Hazarda do Realu, które należały się za jego wyszkolenie małemu belgijskiemu klubowi Tubize obliczono, że Hazard kosztował tak na prawdę 160 mln, a nie deklarowane 100. Kwote z uwagi na wizerunek klubu zatajono a podano 100. Dobrze wiedzieć, że oni też mają swojego "Coutinho".
1
@Klimach fan powinien to być ktoś, kto się do tego nadaje, dla mnie pierwszym kapitanem powinien być Pique, a drugim Ter Stegen, trzecim i czwartym - ktokolwiek, ale nie Messi.
0
@Persyfl
"Żyjemy dzięki sercu i mózgowi, tlenowi i grawitacji."
gdyby te genitalia, nie wylądowały uprzednio w pochwie, nie było mózgu i serca, więc raczej bez podtrzymywania gatunku nie obyłoby się życie na świecie
'Ja się nie zgadzam, że kazda aktywność niezgodna z czyjąś wizją świata, jest obrażaniem."
Ja też się nie zgadzam, tyle, że tu nie chodzi o każdą aktywność, ale o niektóre aktywności.
"To jest zdaje się drugi raz, gdy ktoś się wypowiedział w sprawie Mego awatara, więc chyba nie za bardzo z tą prowokacją."
albo nie za bardzo, albo jest po prostu marna
generalnie, polecam mały eksperyment społeczny... wybierz spośród swoich kolegów, znajomych osobę, której jedno z rodziców już zmarło. Poświęć wieczór i zrób karykaturę tej osoby mniej więcej taką jak masz w avatarze, wydrukuj ją sobie na t-shirce, a później idź do tego znajomego w odwiedziny. Może jemu będzie wtedy łatwiej to wytłumaczyć, a Tobie zrozumieć, że to może komuś przeszkadzać. Chociaż ja i tak uważam, że robisz to specjalnie i prowokujesz celowo :)
0
@Tomek_TF racja.. a powinien zrobić wyjątek dla Leo w tej kwestii.
0
Prawdziwym pomiarem średnicy jaj dla Koemana będzie test odebrania Leo Messiemu opaski kapitańskiej. Jeśli odbierze: skala może eksplodować, jeśli nie odbierze na początku pokaże że są niewielkie. Trudne początki nowego trenera ciąg dalszy.
1
Może Bartomeu powinien grać na obronie jeśli okaże sie, że umie zrobić coś czego nie potrafi żaden obrońca LaLiga ... zatrzymać Leo Messiego.
0
@Gorostiaga daj spokój... Przecież taka jest rola tego awatara, tak żeby sprowokować i być może kogoś zaczepić/wkurzyć/dotknąć. Jak widać, można prowadzić na ten temat długie rozważania niczym nad szczególną teorią względności. Najlepsza opcja to zignorowanie i to dosłowne użytkownika, wtedy ten awatar się nie wyświetla podobnie jak posty, prowokator nie jest karminony, a Ty masz spokój :)
0
@Persyfl genitalia są ok, dzięki nim żyjemy o to się jeszcze jakoś kręci. Tu raczej problem jest taki, że tam gdzie jest nos , jest... nos i nie każdy sobie życzy mieć coś innego. Co do obrażania zmarłych osób i nastawania na ich pamięć- nie zgadzam się , zdanie szanuję, ale nie zgadzam się
Co do reszty- podobnie :)
Pozdrawiam !
0
@Persyfl
nie no w kwestii tego obrażania Jezusa, nie gadałem z nim o tym, więc nie wiem czy go to obraża czy nie. Ale np, gdybyś miał podobnie przerobione zdjęcie np Marii Curii-Skłodowskiej, takie z penisem zamiast nosa, wydaje mi się, że by to ją jednak obrażało i pewnie kilka osób nie przeszłoby wobec tego obojętnie i wypowiedziałoby się na ten temat. Ja nie daję sobie prawa do wyrażania się w imieniu Chrystusa co go obraża, ale po prostu jestem sobie w stanie wyobrazić co generalnie ludzi obraża i wydaje mi się, że prześmiewcza karykatura się do tego zalicza. Tym sposobem, można dyskutować, czy jak powiesz do mężczyzny"ty chuju" to go obrażasz czy nie, bo w końcu penisa posiada ... chociaż w poczuciu społecznym to jest raczej oczywiście obraźliwe.
"Oryginał niewiele bardziej przypominał Jezusa niż Mój awatar."
skąd wiesz ? :)
poza tym bardzo ciekawe przemyślenia :)
1
@Persyfl ciekawe dyskusje tu się wywiązują, ale już abstrahując od tego czy twój avatar obraża czy nie obraża...
Zakładam, że masz silne poglądy lewicowe, co wydaje mi się wystarczająco często w dyskusjach z twoim udziałem na tym forum padało. Twój avatar jak sam mówisz, nie obraża żadnej osoby tutaj, obraża jednak Chrystusa - traktując go jako postać historyczną oczywiście, którą niewątpliwie jest (liczba dowodów i źródeł świadczących o jego istnieniu i ukrzyżowaniu jest dość długa). Pewnie jesteś osobą niewierzącą- ok - czyli nie uznajesz natury boskiej Chrystusa, którą wyznając Chrześcijanie. Zatem traktujesz go jako postać historyczną. I tutaj moje pytanie... dlaczego właściwie w niego celujesz i uderzasz tą obraźliwą karykaturą, skoro Jezus przedstawiony w Biblii jest właściwie pełną gębą lewicowcem. Jest masa dowodów i sytuacji, które o tym świadczą: nie potępiał nikogo, przygarniał i nie odrzucał tych, wykluczonych przez społeczeństwo, w przypowieści o miłosiernym samarytaninie uderza w tzw elity (reprezentowane przez kapłanów i lewitę), a pokazuje dobro odrzuconego przez wszsytkich samarytanina i mówi "ten jest fajny", skręca bicz i biczem wyrzuca handlarzy ze świątyni... przykładów można mnożyć i mnożyć. Czasami tak nawet sobie myślę, że Jezus byłby naprawdę dobrą twarzą lewicy, ale może tu trochę przesadzam. Przykładów na jego lewicowe poglądy (oczywiście przeniesione na tamte czasy), można jeszcze parę znaleźć.
0
@DonMatteo901 naprawdę serdecznie współczuje wyborcom Nowoczesnej, wybór szanuję, nie rozumiem, ale szanuję i jednocześnie współczuję
1
@Wilczeq
1. Tadeusz Kościuszko
2. Jan Paweł II
3. Andrzej Gołota
0
@DonMatteo901 Dla mnie Jakub i Dawid to faszyści, ponieważ po LGBT zapomnieli dostawić plusa. Jak można tak dyskryminować osoby, które zawierają się w tym plusie ? Jak można insynuować, że Pani Agnieszka Gozdyra nie popiera tego plusa ?
0
@DonMatteo901 ja też nie napisałem tego w negatywnym świetle. Napisałem dokładnie, że dobrze, że Michał Sz. został aresztowany, skoro dopuścił się przestępstwa i wszyczynał burdy na ulicy.
3
@DonMatteo901 uważaj, ja tutaj za nazywanie Margot Michałem Sz dostałem bana na 48 h.
0
@adamt1996 wczoraj przecież było GP.
0
@Dzemix111 jeszcze nie raz Cię ludzie zaskoczą, nie tylko tutaj... niedawno był jeden, który twierdził, że rasizm działa tylko w jedną stronę.
0
@BarcaInfo trzeba tylko być konsekwentnym jeśli mówimy o zdobytych trofeach. Bo póki coś wychodzi, że jak zdobywa trofea to dzięki zespołowi, a jak przegrywa i odpada to przez Bartomeu. Uważam, że Bartomeu już dawno powinien odejść, ale poziom dyskusji i pewną konsekwencje w ocenie wypada zachować.
2
pokojowe odejście to chyba najlepszy pomysł, jaki można zrealizować. Jeśli na siłę Messi zostanie jeszcze przez rok, to w przyszłym roku odejdzie za darmo. Teraz należy wydębić od City ile się da, optymalnie w zestawieniu z Garcią i Jesusem na których nam zależy.
Poza tym, abstrahując już od kwestii sportowych. Za to co Messi zrobił dla tego klubu przez tyle lat, uszanowanie woli i pokojowe rozstanie należy mu się. Oczywiście... on również dużo zawdzięcza Barcelonie, ale moim zdaniem w tym przypadku Messi stawia sprawę uczciwie i zachowuje się fair. Piękna bajka dobiegła końca, kiedyś i tak musiała się skończyć. Ten rok będzie rokiem dziwnym i przejściowym. Ja osobiście w drużynę Koemana nie wierzę i myślę, że dopiero nowy zarząd i nowy trener zaczną rozwijac w klubie coś sensownego. I właściwie to dobrze, ze drużyna nie będzie budowana na 34 letnim wówczas old-boyu legendzie.
0
@adi89rg Autopsja Jane Doe
7
@BarcaInfo słaby pomysł... on był już w Hiszpanii, był w Niemczech i się kompletnie nie odnalazł. To po prostu super-armata na ligę włoską, ale poza półwysep apeniński, Ciro nie powinien udawać się w innym celu niż na wakacje.