3

@Mr.Monteg oprócz skorzystania z pomocy specjalisty, czasami pomaga po prostu zmuszenie się i zrobienie czegoś dla siebie. Albo weź plecak i idź w Bieszczady na tydzień, rozbijaj się od schroniska do schroniska, choćby samotnie. Mi to kiedyś pomogło (dokładnie dwa tygodnie w górach śpiąc pod namiotem i w schroniskach). To naprawdę oczyszcza głowę, zaczynasz widzieć, że świat jest jednak piękne, nabierasz więź z przyrodą, ładujesz baterie.
Możesz też zrobić coś dla siebie, to zawsze pomaga, cokolwiek: zacznij biegać i wyznacz sobie cel: półmaraton, a w przyszłym roku maraton, kup sobie model i postanów, że go wykonasz najlepiej jak potrafisz i postawisz na półce, zacznij uczyć się nowego języka obcego, wsiądź na rower i wykonaj swoją rekordowo-długą trasę ... cokolwiek.

Specjalista na pewno Ci pomoże, jeśli sobie sam nie poradzisz, jeśli chcesz jednak spróbować sam, to ja bym spróbował powyższych metod.

0

@Azi na swoje usprawiedliwienie powiem tylko, że nie jestem jedynym, którego poniosło przez ostatnie 48 h na Rambli i napisał stek bzdur ;)

0

@BarcaInfo szczury, które czują że jeszcze mogą coś pokopać opuszczają tonącą łajbę, chociaż z drugiej strony są takie uczepione glony jak Umtiti Rakitic, Busi, które nie chcą odczepić się mimo braku wystarczających umiejętności i zaangażowania...
już nie wiadomo co lepsze.

0

@Survier oczywiście, że wiem, już trochę tych prób zastąpienia Iniesty, Xaviego, Neymara było, ale prawda jest taka, że kogoś w jego miejsce sprowadzić musi ewentualnie może próbować załatać dziurę Cou lub Griezmanem. No i teraz najważniejsze, po takiej stracie, musi sprowadzić głośne nazwisko, żeby nieco uspokoić kibiców i media. Nie ma innej możliwości, nawet jeśli to będzie kolejne nietrafiona przereklamowana gwiazdunia.
@sokot mogą tak, tylko czy jest sens na rok czasu i potem pozwolić odejść za darmo?

0

Tych trzech piłkarzy City nie odda za żadnego piłkarza, który ma już 33 lata, nawet jeśli jest to Leo Messi. Byłbym zadowolony, gdyby jeden z dwójki Jesus/Bernardo i Garcia z kończącym się kontraktem zostali włączeni w transfer, ale mam przeczucie, że niefrasobliwy zarząd będzie w stanie dołączyć w rozliczeniu tylko Erica Garcię, a resztę w jakiejś gotówce.
Bartomeu znowu będzie musiał główkować, kim zastąpić Messiego, pewnie padnie na Sancho i mam nadzieję, że tak będzie, a nie jakieś Dybały czy inne Lautara.

28

@goldenboy mi się wydaje, że to prowokacja, nie jestem w stanie uwierzyć, że ktoś może mieć tak na*****e w głowie :D

3

@jordus100 Ty tak na serio ? xD

0

boli was wielka Legia ?!?

0

Szczególnie Andre Gomes był Portugalczykiem, który napisał piękną historię w Barcelonie.

0

@piotr_styk do wygrania jest uścisk dłoni prezesa @Janiama po kolejnym wielkim powrocie :D

1

Konkurs: niech ktoś spróbuje napisać coś, co na rambli jeszcze nie zostało napisane przez ostatnie 24 h w temacie Messiego.

0

@wroclawskifan dokładnie to miałem na myśli :D zastanawiałem się, czy kolega przytoczy jakieś statystyki z treningów gdzie Lautaro gra pierwsze skrzypce w drużynie, albo może w FIFE jest wybitnym graczem Interu. :)

0

@normasubiektywna które statystyki bronią Lautaro? ... Bo chyba coś mi umknęło.

1

@Coutinho007 tak, tego , który namiętnie obsypywał się konfetti.

5

Chyba najbardziej dołujácą statystyką po obecnej Lidze Mistrzów jest ta, że za całą jedenastkę, która wybiegła a finale LM , Bayrrn zapłacił łącznie mniej niż Barcelona za samego Griezmana. Nic bardziej wymownego chyba nie znajdziecie.

3

Radzę trochę schłodzić głowy i opamiętać się z tego entuzjazmu po Koemanie. Będzie pozbywał się wypalonych zawodników ( i bardzo dobrze), ale jeśli nie trafi z ich następcami albo zorganizuje po raz kolejny holenderską kolonie jak niegdys w Realu Madryt, to burdel jaki zapanuje w klubie i pusta kasa spowodują chaos, który może potrwać kilka ładnych sezonów. Być może odzyska takich zawodników jak Cou czy Griez, ale jeśli nie, to nie będzie miał armii leśnych dziadków, żeby w razie czego ich zastąpili. Niby gorzej być nie może- moim zdaniem moze, m nadzieję że Koeman wie co robi. Ja jestem sceptyczny, bo to człowiek nominowany przez Bartomeu... Trudno mi uwierzyć , że temu gościowi może się udać nominacja jakiejś persony.

1

@Daniel1411 obaj out- Busquets gra bez ikry, nie stara się nie wakczy, Vidal ma charakter, ale jest chimeryczny i nie pasuje do drużyny.

0

Kurzawa- zmiana stulecia, absolutnie kluczowy

0

@Triv44 wszystkie, każda pokazywała kopnięcie Kimmicha w nogę Kyliana.

0

W dobie VARu faul na Mbape nie miał prawa nie zostać zagwizdany ...

0

@Lucassito ja też tego nie zrozumiem, podobnie jak nie rozumiem jak można życzyć zwycięstwa drużynie pewnych siebie, aroganckich bufonów, którzy rozkradają swoich biedniejszych rywali i mają rozbrykane ego, jakby odziedziczyli je po samym wujku Dolfie. Najchętniej chciałbym, żeby nikt nie wygrał ten Ligi Mistrzów.

0

Mój scenariusz marzeń : 1:0 dla PSG (samobójcza Tumasa Myle)

0

Ten Paredes to zwykły kmiot, typowy wiejski głupek...

1

W obecnej formie środkowych obrońców i fakcie fiaska transferu De Ligta, obowiązkiem powinno być sprowadzenie Upamecano, a nie całej chmary holenderskich piłkarzy, nawet na pozycje, które mamy obsadzone. Moim zdaniem van de Beek i Depay to rozsądne opcje. De Room mi się też bardzo podoba, ale jego nie potrzebujemy, a na pewno mamy większe priorytety jak np Gaya.
Równie ważne jak kupowanie będzie wietrzenie i pozbywanie się Vidali i innych Rakiticów

0

Do wszystkich, którzy uważają, że gorzej być już nie może. całkiem niedawno, bo pod koniec lat 90. Barca nie łapała się nawet do Ligi Mistrzów. Uwierzcie mi: może być dużo gorzej niż wam się wydaje.

Ale fakt faktem, perspektywicznie zostaliśmy za czołówką Europy, a patrząc na młodych to nawet za Realem Madryt.

0

@Barca1992 wiadomo :) nie od dziś

24

Dziś w nocy Harell z LA Clippers nazwał w trakcie meczu Luke Doncica pier....ym białasem. Reakcji ligi NBA na te skandaliczne rasistowskie słowa czarnoskórego koszykarza Clippers, z tego co wiem wciąż się nie doczekaliśmy. "Wspaniała", nachalna lewicowa poprawność wciąż daje o sobie znać i kwitnie nawet w sporcie. Gdyby było odwrotnie, Doncic z pewnością zostałby zawieszony na poerdyliard spotkań, wyrzucony z ligi i medialnie ukrzyżowany.

0

@MESSIah16 ja z tego powodu bardzo szanuję Leicester i np BVB ...

0

@masq No to ja pójdę w ciężki kino i trudne przeboje, głównie horrory, chociaż czasami zabawne jak najlepsze komedie: 1) Roma - Barcelona 2) Liverpool - Barcelona 3) Bayern Barcelona

1

@masq pewnie dlatego, że Rakitica już nikt nie widzi w klubie, jego już praktycznie tutaj nie ma, nawet na czarnej liście nie było sensu go umieszczać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?