panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@RosjaninBut "Niemcy powinno się bombardować co 50 lat, profilaktycznie, bez podania przyczyny”
Winston Churchill
Nie, żebym chciał bombardować Niemcy, ale Winston to akurat Niemców miał rozłożonych na czynniki pierwsze :)
0
@horang w Barcelonie wreszcie pojawiają się inni zawodnicy niż Messi , którzy potrafią i chcą dryblować. Wczoraj tutaj prym wiódł Pedri, dużo pokazał też Dembele. Oni trochę niestety muszą grać na ryzyku strat. To nie tak , że da się w tym grać bezbłędnie. Po to Pedri ma za sobą jednak obronę żeby asekurowali te jego straty. Problem się zrobi , jeśli tych strat będzie generował bardzo dużo, dryblingi będą bezproduktywne, a Pedri nie będzie robił gry.
0
@TylkoBarca7273 czerwoni vabank sprzedane !
0
u nas Arthur schodził średnio w 60 minucie, w Juve wchodzi na ostatnie 8 minut... chłopak zyskał na tym transferze ewidentnie, jeszcze mniej się będzie przemęczał, bez stresu, praca mało obciążająca, a też dobrze płacą.
0
@Jon_Snow a tak sobie chciałem coś po****ć pod nosem, nie sądziłem, że komuś będzie się chciało mnie zgasić :)
0
@Jon_Snow a taką tam jedną, że gość strzelił i był gol, a nie było :)
1
I tutaj drodzy fani VARU w wydaniu hiszpańskim jest ten szkopuł: w Lidze Hiszpańskiej, gdyby Real strzelił taką bramkę, VAR by tego nie analizował...
0
@Mahcioo że Var jest narzędziem do manipulacji wyników w Hiszpanii.
1
@Archie @Czarny_ck nie wyczuliscie ironii w tej wypowiedzi ?
1
raczej nie cieszyłbym się z Ligi Europy dla Realu. Póki co rywale koncertowo grają pod nich remisikiem za remisikiem. Real po dwóch meczach z 1 pkt jest w super sytuacji i stratę ma do odrobienia w jednej kolejce.
0
@Dari0G proszę bardzo :) cieszę się, że w tych trudnych czasach udało mi się na czyjeś usta trochę uśmiechu wlepić :)
9
smętnym wzrokiem spojrzał na murawę, dostrzegają zbliżający się koniec spotkania, dobył swej ostatniej i jedynej, najsilniejszej broni - zaklaskał- na ten sygnał rozpoczęły się huraganowe wrzutki, których podmuch odczuwalny był nawet na Gwinei Równikowej i Samoa...
0
@tmQbassive no to Ty proszę Cię siedź i oglądaj, a reszta proszę na pornhuba :)
0
@Chaoss jak przyszedł do Barcelony to nie była najlepszym klubem w danej lidze, wyciągał ją z dość sporego dołka, chociaż oczywiście potencjał oj drzemał i drzemał.
1
Niech Was teraz ręka boska broni wchodzić i mecz Realu oglądać !!!
0
@Bykunn w pierwszej kolejności, to politycy powinni przestać dawać sobie narzucać tę moralność i to do nich można mieć największe pretensje. Kościół jest instytucją z natury lewicową, która broni najsłabszych, ale jest też instytucją mega konserwatywną, wręcz staroświecka. Jezus w swych poglądach był bardzo lewicowy, wstawał się za odrzuconymi, nie potępiał grzeszników, trzymał z celnikami i prostytutkami . Tyle że niestety ale jest problem z przełożeniem nauki Kościoła na XXI wiek, a politycy powinni w pierwszej kolejności odpowiadać za to , by zasady społeczne szły z duchem czasu i były przede wszystkim dla ludzi.
0
Pytanie do osób dotychczas/wciąż popierających Konfederację, czy w związku z ostatnimi wydarzeniami i firmowaniem, powiedzmy sobie szczerze, nieco chorej psychicznie osoby, którą jest Kaja Godek, zostajecie z Konfederacją i będziecie dalej na tę partię głosować, czy też kierujecie się w inną stronę (choćby najbardziej odjechane jak np Ruch Hołowni)?
0
@Lupercal https://www.google.com/amp/s/www.sport.pl/pilka/7,65082,26431869,spore-kontrowersje-w-el-clasico-gdyby-gwizdano-takie-akcje.amp
Najlepsze jest to, że nad tymi sytuacjami pochylają się sędziowie i często widzą to inaczej, a tutaj za wyrażenie opinii przy co najmniej niejednoznacznej sytuacji jeden z drugim okresli cię paranoikiem albo przygłupem.
0
@MeMyselfAndI Nad emocjami w intenecie przestaje się panować, kiedy rozmówca zaczyna swoją wypowiedź od wyzywania drugiej osoby. Nazwałeś mnie "paranoikiem" (było coś jeszcze czego nie zapamiętałem, a Twój komentarz został skasowany) twój kolega "przygłupem". Chcesz dyskutować ? Chętnie podyskutuję. Zaczynasz do mnie walić wyzwiskiem, a później piszesz coś o panowaniu nad emocjami i poziomem który reprezentuję... to już jest hipokryzja.
Nie pamiętam tej sytuacji, ale jeśli sędzia nie odgwizdał faulu, to nie znaczy, że go tam nie było... po prostu nie odgwizdał faulu.
1
Barcelona ligę musi wygrywać zdecydowanie. W sytuacjach , kiedy prześcieradła mają podjazd do Katalończyków, sędziowie z VARem wchodzą do gry i są czynnikiem decydującym. Trolle z Madrytu mogą udawać , że jest inaczej, ale taka jest prawda. Żałuję tylko, że Barca kolejny raz podała rękę tonącemu Zidanowi. To człowiek do którego VAR jest przyrośnięty, odejdzie ZZ , odejdą tzw pomyłki i przeoczenia , raz już to zresztą widzieliśmy.
0
@Euphoria czy ty debilu nie rozumiesz, że jak zawodnik wchodzi w drugiego jak lokomotywa, to zgodnie z przepisami nie ma znaczenia,ze tracił piłkę, ale jak wycina w całości gracza to jest faul ? Czy jesteś naprawdę takim kretynem , że nie rozumiesz podstaw ? Może dlatego posłuchaj mądrzejszych od siebie co sędziują , a nie kieruj się swoim wiesniackim łbem pajacu.
0
@Euphoria Zacznij używać interpunkcji, no chyba że tego jeszcze w szkole nie przerabiałeś. Póki co , to wypowiedzi ekspertow nawet takiej promadryckiej gazety jak Marca (np. sędzia Iturade Gonzales) mówią dokładnie to samo co ludzie z odrobiną rozsądku i obiektywizmu. Także najlepiej, bądź pajacem gdzie indziej.
0
@MeMyselfAndI jesteś obłąkany...
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@pax ok, to może faktycznie :) był czas, że na słowo Tusk byłem cięty, ale id kilku tygodni troszkę tęsknię :)
3
@Statistics no chyba że się przewinie ciut wczesniej tę sytuację, to można dokładnie zobaczyć, jak Ramos odpycha Longlet'a. Jak już po aptekarsku, to dyktujemy wolny dla Barcelony i cześć. ale nie o to chodzi w lidze hiszpańskiej...
0
@pax no ja zanotowałem tam z tego co pamiętam w czterech postach Tuski, ale nie chce mi się przewijać teraz Rambli i nie będę też się w związku z tym upierał :) Nie przeszkadza mi to, lubię, jak ludzie dyskutują, chociaż nie zawsze się włączam. Nie pamiętam jednak takiego ukierunkowania w tematach przed GD, to dla mnie nowość, ale może faktycznie się czepiam. Z pewnością przesadziłem pisząc w co drugim poście.
3
@Statistics ja się czasami zastanawiam, czy jest coś, czy jest w ogóle możliwa jakakolwiek sytuacja, taki wierzchołek bezczelności, który spowodowałbym obudzenie w Was odrobiny obiektywizmu, czy też ten stan umysłu jest już jednak zbyt głęboki. Tu nie chodzi tylko o ten jeden mecz, tu chodzi o całą litanię sytuacji z tego sezonu, z końcówki poprzedniego.
34
Komentarz usunięty