0

Psy szczekają, a karawana jedzie dalej. Założę się, że gdyby w tych trzech meczach dokładnie tak jak Braithwait zagrał w barwach Barcelony kupiony za 100 mln Gabriel Jesus, spuszczania się nie byłoby końca, a jak nagle okazało się, że Duńczyk póki co może i w meczach z ogórkami sprawdza się i przede wszystkim jakoś pełni tę rolę dziewiątki, to nagle jest hejtowanie gościa. Mam wrażenie, że niezależnie od tego co by zrobił, pociski byłyby takie same, ważne, że on i Koeman mają takie głosy w dupie i robią swoje.

1

@TheNekro94 miejmy nadzieję, że nie zakłóci jej dźwięk pękającego włókna mięśniowego i kolejna kontuzja. Piszę bez złośliwości... Naprawdę miejmy nadzieję, bo Dembele jest na dobrej drodze do odbudowania się.

0

Trener warty swojego prezesa

9

Zostawcie Zidana, nie zwalniajcie go , tam ciągle klaszcze muzyka ...

0

Żeby z Realem mi punktu nie wymęczyć , a tutaj nagle grają z Gladbach jak równy z równym. Szkoda, przeciwnicy ciągle grają dla Realu, mam nadzieję ,że na Galdbach ZZ sięgnie po starą gwardię z crackiem Marceli na czele, wielkim Mariano na 9 i zdobywcą wielu złotych piłek czyli Mario Pajacensio.

15

No i Inter został Espanyolem Realu w Lidze Mistrzów.

1

@sonek problem w tym, że Szachtar też może swoje wygrać :)

1

@BarcaInfo Ramos zagra z Gladbach ?

1

@Tomo_95 ważne że brwi wyregulowane xD

1

jak grają zdobywcy złotych piłek Marco Asensio i Vini?

1

Inter zrobił wszystko, żeby Real awansował, najśmieszniejsze jest to, że mimo takiej padaki i wyników, te parówy i tak mają dobre perspektywy do wyjścia z grupy.

2

czy są jakieś merytoryczne argumenty żeby nie popierać kandydatury Laporty ? Bo wiecie, gość stworzył prawdopodobnie najsilniejszą ekipę w historii footballu, z pewnością w XXI wieku, podniósł Barcelonę po długich latach kryzysu, był autorem dwóch świetnych projektów: najpierw Rijkarda, później Guardioli, wygrywał Ligi Mistrzów, więc tak jakby, straszy konkretem, więc właściwie co z nim jest nie tak ?

2

@NeroTFP Smuda, Brzęczek i Valverde

3

Isco w poprzeczkę i wszystkie parówy na galerii złapały się za głowę :D

2

Potężnemu Mariano Italiano popsuje się średnia bramek na mecz ...

0

@LioMessi10 przy całej sympatii do MATSa i braku sympatii do Kurtyny, pytanie powinno być postawione: Neuer czy Oblak ?
Ja wówczas wskazałbym jednak Jana Oblaka.
MATS i Kurtyna to pół półki niżej
to tylko moje zdanie

41

i bardzo dobrze, pora zacząć przykręcać kurek, odmładzać drużynę, szukać nowych opcji i uwalniać talenty młodych zawodników.

3

@Max112 nic, ja się w pełni z tym zgadzam, trochę hipokryzją trąci tutaj jedynie nauka o tym, że "nie można służyć dwóm panom: Bogu i mamonie", że kto gromadzi bogactwa tu na ziemi ubogi jest w niebie, "słowa Jezusa, że jednego Ci tylko brak, idź sprzedaj wszystko co masz a pieniądze rozdaj ubogim..." Pismo Święte wielokrotnie wskazuje na to, że bogactwo psuje duszę i charakter i taki Rydzyk jest tego najlepszym przykładem... ale generalnie masz oczywiście racje, Kościół Katolicki bardzo efektywnie spełnia się w pomocy biednym i niesie ją tam, gdzie innych nie ma i wszystkie Maria, wielibiciele Tuska i cała reszta mogą krzyczeć ile chca, że jest inaczej.

2

@Abominacja myślę, że papież nosi jeden pierścien, a Diego miał złoto na każdym palcu. Nie podoba mi się , bogactwo kościoła i cała ta otoczka i przepych, ale prawda jest taka, że jako instytucja nigdy by się nie ostała, gdyby była biedna. Kto nie ma miedzi, ten na dupie siedzi, taka jest prawda. Ale generalnie jest to oczywiście w pewnym stopniu hipokryzja , tyle że no właśnie, to takie trochę błędne koło.

2

@noface ale Valdka to Ty szanuj... choćby z uwagi na dwie Ligi i grzmocenie Realu. Jak widać choćby teraz nie jest to wcale takie proste.

0

@BARCA_FOR_EVER lepiej, niestety niedoskonale, ale mimo wszystko mam wrażenie, że patrząc oględnie i ilościowo na liczbę "rakowych" komentarzy, to jednak jest lepiej niż na notatniku. Oczywiście zachęcanie @AmigoBlancos to żart, ale prawda jest taka, że jednak co najmniej poziom wyżej jest tutaj atmosfera niż tam.

2

@BARCA_FOR_EVER nie, wyniki rywali i pozostałem mecze układają się doskonale pod nich, po takiej grze powinni teoretycznie być obecnie w czarnej d..., ale rywale robią wszystko, żeby nie byli. I oczywiście nie mówię tu o żadnym spisku, tak to się po prostu szczęśliwie dla nich układa. Grają piach, ale z grupy wyjdą, nawet porażka dzisiaj, sprawia, że do drugiego miejsca będą tylko jeden punkt.

0

@AmigoBlancos tak to już kibice Realu mają... dlatego rzuć to w cholerę i przywdziej czerwono-niebieskie barwy :)

0

@Coutinho007 słuszne spostrzeżenie :)

0

@Coutinho007 "jak odpali" ...u nas ty Filipku "odpalasz" już trzeci sezon i niby jest progres, ale coś tej petardy nie widać :)

0

@BarcaInfo sprzeda Dembele, Griezza, Firpo i może komuś opchnie Coutinho i pieniążki na Haalanda się znajdą :) i jeszcze na zaległe podatki zapłaci.

9

@dawid230188 Puig zagrał kluczowe podanie przy ostatniej akcji bramkowej.jak się chce komuś dać szansę, to trzeba mu dać pewien kredyt zaufania i wpuszczać go regularnie, choćby na ostatnie minuty.

0

@kamiVeB "kolejny" to masz na myśli po tych 6 minutach co dotychczas dostał od Koemana ?

1

Nie rozumiem dlaczego boją się sami strzelać... Przecież Messi nie gra dzisiaj.

6

Engel pieprzy tak, jakby myślami wciąż był selekcjonerem w Korei w 2002.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?