2

Jak wam się tak nie podoba, to proponuję na dziewiątce Antułana wystawić, jako super killera który do pustej bramki piłki wpakować nie potrafi. Proponuje też zejść na ziemię i przestać marzyć o sprowadzeniu Gabriela Jesusa, Timo Wernera czy Haalanda. Klub jest jest finansowo w takiej kondycji, że zostają wolni agenci, albo szkółka, tutaj nawet z 5. bańkami za Depaya jest problem.

3

@Marcel99 szczerze to wolę Braitwaieta strzelającego na pusta, niż ten stek klasycznych dziesiątek, które gdy tylko widzą pustą bramkę przed sobą to szukają lepiej ustawionego kolegi. Braitwait nie jest top of the top swojej pozycji, nie jest nawet Benzemą, ale w obecnie sytuacji finansowej klubu, jego postawę należy szanować i doceniać. Daje więcej niż przepłaceni Dembele, Cou czy Griezz.

0

@Adamski69 w Realu łysy się nie wysypał i obronił swoje piłki meczowe, to Poche ruszył na Paryż. Może go to przerosnąć, bo on do tej pory jednak innego typu drużyny prowadził na barykady. Zobaczymy co zrobi w obliczu tylu wielkoformatowych gwiazd i wielki oczekiwań od pierwszego praktycznie meczu.

0

@Edinho19911991 święte słowa, Vasquez daje Realowi więcej niż ten "Neymar Home Edition"

1

Atleti w kluczowych momentach sezonu zrobią pod siebie, niestety w dobie słabej Barcelony, Real jest bezkonkurencyjny z jednej prostej przyczyny: to najmocniejsza psychicznie drużyna. Zidane jest może jeśli chodzi o trenerkę co najwyżej przyzwoity, ale to "top of the top" jeśli chodzi o motywowanie i budowanie ducha zespołu do spółki z Ramosem oczywiście (nawet ten drugi ma tu większy wkład, co pokazują mecze bez Ramosa i z nim, co pokazuje jakim miernym obrońcą bez Ramosa jest Varane itd.). Atleti już w derbach pokazało, że poszumią, poszumią i koło lutego już im Real odjedzie.

13

podobno Jacek Kurski wpłacił klauzulę za @BarcaInfo , przechodzi do TVP i będzie redagował słynny pasek xD

14

"powtarzać takie wieczory jak ten w Rzymie " - niektórych wieczorów w Rzymie to ja wolałbym nie pamiętać...

1

@masik86 dokładnie, dziwne że kupili Firpo który kiedyś publicznie bluzgał na Messiego, a przy zatrudnieniu trenera nie potrafią olać jakiejś starej wypowiedzi z której Poche się wycofał publicznie.

0

@Barca_Big_Moment jeśli chodzi o ustawienie Lengleta jako wykonawcę rzutów wolnych, to w tym sezonie mniej bramek niż Messi by raczej nie strzelił.

5

Najbardziej irytuje ten strach pozornie ofensywnych graczy przed strzelaniem. Wczoraj kilka razy na linii pola karnego z piłką i zamiast strzału przekombinowane podanie do boku. No gdzie sens gdzie logika ? Przy golu Araujo to samo , dwóch tańczy przy tej piłce opadającej , aż stoper musiał huknąć. Mingueza też wczoraj się nie patyczkował i huknął z daleka.

0

Po tej zmianie jeden wniosek się nasuwa: Koeman to albo geniusz albo debil...

1

Problem jest żeby jakieś drobne na Garcia'e znaleźć a tutaj o Salahu. Klub powinien moim zdaniem mocno postawić na Pedriego, który więcej wnosi niż tankujący gruby hajs z kasy klubu Cou. Nowy prezes powinien zacząć porządku właśnie od uporządkowania sytuacji finansowej tak żeby odzyskać stabilność, pozbyć się wysoko opłacanych a niewspółmiernie do tego wynoszących zawodników. Za tym pójdzie też poprawa sportowa z biegiem czasu. Ale budowę powinno się zaczynać od filarów.

2

@LuisSalvano ale o czym w ogóle jest ta dyskusja? Naruszył nietykalność cielesną, babka zrobiła pewnie obdukcję, frajer musi za to odpowiedzieć. Nic prostszego i tym bardziej wymagającego dyskusji.

1

Na przykładzie Asa można pięknie dostrzec, jak łatwo można manipulować statystyką, żeby tylko udowodnić tezę, ktora w danej chwili jest pożądana.

0

Jak tak dalej będzie z Trincao, to trzeba będzie kontaktować się z Evertonem ...

2

to ujęcie z Destem ze schowanymi rękami za plecami, to powinni Longletowi pokazywać do porzygu...

1

@mekston no dlatego jeśli ktoś kibicował Realowi w derbach Madrytu z myślą o dobru Barcy, to nie ma pojęcia co czynił, na koniec to i tak Real będzie się liczył jako główny pretendent, pytanie tylko, czy Barca będzie w stanie im zagrozić.

5

@student97r - za wkład w kącik książkowy , które to pozycję trafiają w moje gusta no i te recenzje świetnie się czyta :)
@VamosRakieta za zawsze pozytywne nastawienie i niezłomność w uwielbieniu Ivana :)

0

Ten to już po*****li jak ci z Realu Madryt...

1

@Ratamahatta tam do strefy spadkowej jest 3 punkty, a do europejskich pucharów 5 ... my tu chyba teraz inne priorytety na ten sezon mamy,

5

Real i Barcelona mają różne priorytety na boisku. Real chce wygrywać mecze i strzelać bramki, a zawodnicy Barcelony mają za zadanie dostarczać piłki Messiemu. Jeśli Messi jest w formie, to dobrze i coś tam jesteśmy w stanie ugrać, ale jak Messi jest w dołku to ...patrz miejsce w tabeli w tym sezonie.

5

@Chakalaka coś dzisiaj mało tych zielonych się naskładało...

1

@th@les Vinicius skończy tak samo... róbcie screeny ! :D

16

@Chakalaka z lempart to chyba można jedynie omówić budowanie murów i burzenie mostów.

1

@Coutinho007 no tylko taki :D na inny nas nie stać obecnie

3

@macio_944 w nagrodę za frajerstwo, ze zwycięzcą po kolejny rekord, a raczej anty rekord

0

@kewin dobrze, że Coutinho będzie wtedy z nami, według moich wyliczeń, skończy się wtedy wynikiem 6:4 ...

0

@AmigoBlancos Man United i Inter, obie drużyny zrobiły więcej by wprowadzić PSG i Real do 1/8 Ligi Mistrzów, niż te kluby same dla siebie. Ja klasyczni dostawcy punktów.

2

Może to i lepiej, terapii wstrząsowej ciąg dalszy: 16:3 z Bayernem w dwumeczu powinno pozwolić zrozumieć, że era Messiego dobiegła końca i należy pozwolić mu odejść do innego klubu i budować na tych zgliszczach coś nowego. Leo stracił już ewidentnie serce i chęć do gry w tym klubie, co skończyło się na Anfield, przedłużanie tej agonii nie pomaga ani jemu, ani klubowi, a przede wszsytkim blokuje innych, którzy mogliby coś więcej temu klubowi dać. I nie ma co pieprzyć, że zJuve był najlepszy w Barcelonie... bo to nie o to w tym wszystkim chodzi. Liczy się klub, a nie kto jest najlepszy w przegranym wysoko meczu.

3

No to się zacznie na konferencji: "jesteśmy Realem Madryt..." , "zasłużyliśmy na to..." , "Real Madryt zawsze wraca.... "

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?