panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tbas a niby dlaczego ? To jest tylko jedna kwestia i nie jedyna w której Valverde miał rację i może stanowić co najwyżej składową jego całościowej oceny.
13
uwielbiam wywiady, w których co pytanie nie bije tylko kurtuazją, udawaną grzecznością i podziwem. Pique mówi co naprawdę myśli i dlatego to dobrze się czyta, człowiek może się oczywiście z nim nie zgadzać w niektórych kwestiach, ale przynajmniej jest jasne, jakie ma zdanie i poglądy na konkretne tematy. A w przypadku sędziowania, mówi po prostu jak jest, świetnie podsumował zeszłoroczny tytuł dla Realu.
0
@Piorun tak, generalnie to ten pierwszy jeszcze był na takiej wysokości, że bramkarz jakby dobrze pofrunął to dałby radę, ale to wciąż było bardzo trudne uderzenie, nawet dla kogoś, kto wyczuł stronę strzelającego
2
Bilbao - komplet strzałów z rzutów karnych zaliczanych do tzw. "nie do obrony"
0
trzymam kciuki za Betis, bo mam już naprawdę przesyt oglądania "przyszłego zdobywcy Złotej Piłki" Asiera Villalibre. On mi naprawdę rozgrywki prześladuje.
20
Dziennikarze Asa mieli pracowitą noc... Już mieli zapewne przygotowana okładkę z tytułem Barca KO, a tutaj nagle trzeba było wymyślić coś nowego, żeby nie podkreślało pięknego meczu i zwycięstwa FCB. Dobrze że się Eden napatoczył, na niego zawsze można liczyć.
1
Hejterzy (nie krytycy) Koemana pochowani już po norach ? xD
2
Frenkie niczym Paulinho :D tylko o niebo lepszy w rozegraniu i w pomocy
1
a przy linii bocznej wciąż stoi Kuba Błaszczykowski i czeka na zmianę :D
24
Przy każdym karnym przeciwko nam obowiązkowa jest żółta kartka dla Alby :D To już zwyczaj.
2
@FanKFC nic by to nie zmieniło, dalej nie byłoby defensywy
0
człowiek wyjdzie z Leganes, ale Leganes z człowiek nigdy... czy jakoś tak to szło :D
0
wrzutki jak u Zidana, tylko tego Benzemy tam brak.
5
przestańcie piszczeć i walić w zbroję, jest cała druga połowa, kreują okazje, jeszcze wszystko jest możliwe a piłka w grze..
1
@AxelF oczywiście, że masz rację, trochę źle wyraziłem się poprzednio. Chodziło mi o to, że gość pisze jeden do drugiego "nie jesteś tutaj nikim ważnym" i brzmiało to tak jakby tutaj byli jacyś ważni jegomoście, a jego adwersarz się do nich nie zaliczał (skąd inąd... co to jest w ogóle za argument ?) . Dlatego też napisałem " jeśli tutaj są jakieś ważne osoby, to z pewnością właśnie kolega @BarcaInfo się powinien z tego tytułu do nich zaliczać." Oczywiście zdobycie jakichś tam złotych piłek serwisu nie czyni niczyjego zdania i racji większym. Myślę, że się zgadzamy, tyle, że być może źle zostałem odebrany lub się źle wyraziłem.
1
@Herbert ok w takim razie zwracam honor i dziękuję koledze za wyjaśnienie :)
1
Przecież Marca już raz podawała, że Alaba jest już w Madrycie i będzie piłkarzem Realu od czerwca. A teraz piszą o zgodzie Rumenige, w sytuacji gdy Alabie kończy się kontrakt. Bardzo rzetelne dziennikarstwo.
0
@MarioVeB! oczywiście że nie :)
0
@Janiama a kto jest Barabaszem ? xD
1
@MarioVeB! "Nie jesteś tu nikim ważnym " no raczej chyba jest ważny... parę razy zgarnął tutaj nagrodę, która jest dowodem uznania użytkowników i jeśli tutaj są jakieś ważne osoby, to z pewnością właśnie kolega @BarcaInfo się powinien z tego tytułu do nich zaliczać.
1
Bartomeu przynajmniej można porównać do Gasparta, dla Figo nie ma stosownego porównania.
0
@johny11 przecież to Koeman zakomunikował Suarezowi, że go nie potrzebuje i nie będzie na niego stawiał. No a tutaj leciały orgazmy, że wreszcie się go pozbyliśmy. Co wina Bartomeu to jego, ale no już bez przesady
1
@PabloVEB bo zadłużenie jest zależne od tego co klub wyda i zarobi a nie od przychodu zarabianego tylko na Messim.
4
i co hejterzy ? boli was wielki Mingueza ? :D
1
szybko zaczęli tę grę na czas ...
2
Mam nadzieję, że Barcelona wygra mecz 1:0 i chłopaki w końcówce będą padać co 2-3 minuty na przerwanie meczu i grę na czas... a De Jong będzie trącał, kopał, przewracał, natomiast Inaki Williams będzie biegał z uwieszonym Minguezą obejmującym go wpółpas.
0
Mijgueza stał się tutaj generalnie "niepopularny" czy tylko "niepopularny" na prawej obronie ?
0
@dafik85 Vinicius swoim poziomem nigdy nie przebije nawet Jesusa Navasa. To będzie taki trochę lepszy sredniak w sam raz na Betis.
1
@Coutinho007 Vinicius został skrzywdzony przez swój klub i dziennikarzy go wspierających. Gdy przychodził wrzeszczeli na prawo i na lewo że nowy Netmar się właśnie objawił. Vinicius biedny pastuch z Brazylii, młody no głupi wziął i w to uwierzył i teraz masz. Zamiast sobie w ciszy dojrzewać i rozwijać, to wychodzi z łatką najbardziej przereklamowanego piłkarza.
1
@PatrykBarca na pewno nie Zydan, ja już go za wiele razy widziałem "zwalnianego" żeby uwierzyć w te historie.