1

Wymieniasz Suareza z Breita i jeszcze doplacasz do tego 7 mln. Tak to widzę finalnie.

Inna sprawa że kibice żądali odejścia Suareza, nie spodziewali się jednak że w jego miejsce nikt nie przyjdzie.

0

Na miejscu Koemana zaryzykowalisbyscie w Paryżu prawdopodbny blamaż w realnej walce o awans? Czy może jednak lepiej pojechać odklepac 2:0 jak Najman i wrócić do domu bez wyniku który pójdzie w historię klubu ?

0

@Messiah10 Jordiemu Albiemu przygadał, że zabije go na ulicy :D serio !

2

@LeoMessi1994 to tylko dwa wsiowe prostaki, największym burakiem jest Ramos

1

@JarekS to były decyzje Bartomeu które się absolutnie broniły sportowo, finansowo: bardzo przepłacone, ale wszyscy wiedzieli, że Barce stać na płacenie. Transferami, których nie da się racjonalnie wyjaśnić ze względów sportowych, finansowych itd. itd. jest przyjście Griezmana i Pjanica. To jego największe zbrodnie transferowe dla klubu, które od początku skazane były na porażkę.

0

nie ma sensu wskazywanie winnych. Ten rak zaczął się na dobre od ostatniej wygranej w Lidze Mistrzów i żre Barcelonę nieprzerwanie. Rządy Bartomeu będą jeszcze trochę odbijały się czkawką. Dzisiaj nie ma mniej winnych, bardziej winnych, każdy grał tak samo beznadziejnie i nikt nie zasługuje na wyróżnienie ani pozytywne ani negatywne. Może z wyjątkiem zmienników, którzy trochę poprawili widok, ale generalnie weszli kiedy już wszystko było rozstrzygnięte.

W rewanżu gramy o brak blamażu, nie ma najmniejszych szans na awans. Koeman spokojnie może zacząć z dwoma defensywnymi pomocnikami. A temu Busquetsowi to odpuście, bo naprawdę na tę chwilę nie ma nikogo lepszego na jego pozycję, nie ważne jak słaby jest. Pjanic to jest mem piłkarza, a Frankie wygląda tam jeszcze gorzej niż SB.

Były lata tłuste, gdzie się kibiców narobiło, to teraz będą lata chude i zobaczymy kto z nami dalej pozostanie. W takim miejscu jesteśmy już od grubo ponad roku i jeszcze długo będziemy, trzeba się przyzwyczaić, bo nie ma pieniędzy żeby to zmienić. Barca w historii wielokrotnie była już w takim położeniu i zawsze podnosiła się i wracała, ale to trwało.

2

Z jednej strony Griezman mnie tak irytuje tą swoją nieskutecznością, że wprowadziłbym za niego Trincao, z drugiej strony wydaje mi się, ze to jest niemożliwe, żeby jeszcze jednej tak dobrej sytuacji nie wykorzystał... Nie rozumiem tego faceta, dostaje piłkę wysuniętą naprzeciwko bramki, klasyczną patelnię, tylko strzelac bez przyjęcia, a ten jeszcze próbuje jakiegoś "magicznego dotknięcia" żeby posłać sobie tę piłkę do boku i dać czas Navasowi na skrócenie konta. Naprawdę, skuteczniejszy byłby na jego pozycji Umtiti albo Neto.

1

@BarcaInfo zastanawiałem się czy Koeman zaryzykuje Desta albo Pique, a tutaj Dest i(!) Pique... ma gość jaja, ale jednoczesnie jest świadom, że jest liryka, epika i obrona Barcelony więc trzeba kombinować.

0

@Bevii No zawsze dodatkowa asekuracja dla stoperów w wątpliwej formie tak sobie myślę. Sądzę, że bez Griezza nasz przód przeżyje, ale z tyłem bez dodatkowego zabezpieczenia, może być cholernie krucho i szybko mogą nam coś wbić. Może lepiej tego uniknąć i postarać się nie stracić bramki a w Paryżu wyjść z Araujo w bardziej ofensywnym ustawieniu i tam przede wszystkim nastawić się na strzelenie bramki.

1

A tu cyk, Koeman ustawienie 4-2-2-2 i Mingueza z Busquetsem a przed nimi De Jong z Pedrim i na desancie rzucony Dembele z Messim i Franciszek nabiegający jako fałszywa 9 :)

0

@Jacu327 ja nigdy nie mam takich wątpliwości, z kimkolwiek by nie grali zawsze będę kibicował rywalowi Realu.

0

@ArterkHD błędy w obronie są raczej pewne, kluczowa będzie więc moim zdaniem asekuracja i frajerstwo PSG... żeby z tych błędów nie korzystało skrzętnie. Kluczowe będzie unikanie stałych fragmentów gry pod własną bramką. O środek pola jestem raczej spokojny porównując pomocników i nie obchodzi mnie, czy tam zagra Veratti czy go nie będzie.

1

Trzeba być konsekwentnym, albo budujemy nową, młodą drużynę, która za 2-3 lata będzie łoić każdego i wygra ligę mistrzów, albo wywaliliśmy Rakiete, Suareza, Vidala i w ich miejsce sprowadzamy bardzo drogiego w utrzymaniu podstarzałego Alabę, który pewnie jeszcze ze 2 lata pogra na bardzo wysokim poziomie. Oczywiście ktoś powie, że na co nam był ten Pjanic w takim razie, ale to już pytanie do niejakiego J.M. Bartomeu.

0

@Bobo25 ja mimo wszystko obstawiam dzisiaj zwycięstwo P$G... niestety, ale Barcelona wciąż nie jest gotowa wygrywać z potentatami, jak również finałów. Atut własnego boiska w obliczu braku kibiców również trochę bleknie. Jeśli Barca wygra, będę mile zaskoczony, jeśli przegra, nie będę specjalnie rozczarowany, ja dzisiaj moge tylko wygrać dobry nastrój ! :)

0

Barcelona - PSG 0:2

0

@Bobo25 nie wydaje mi się, żeby dzisiaj lub w rewanżu PSG miało nas huknąć 8:2

2

@Midast "a Pjanić i Busqets winni grać jako zmiennicy."

z tym tylko bym się nie zgodził: Pjanic w ogóle nie powinien być członkiem tej drużyny, on nigdy nie powinien zostać tu sprowadzony, sprzedać i zapomnieć o kolejnym wynalazku Bartomeu.

3

@FanKFC oczywiście :) pełna zgoda ... i też jestem fanem KFC ! :)
@Cule007 Ja jestem wielkim fanem Ronalda i uważam, że za swoją prace to on przede wszystkim zasługuje na specjalne traktowanie, a nie jakieś wypowiedzi kandydatów na prezesa kwestionujące go, zwalniające go zanim wygrają jeszcze wybory itd. Koeman to pilkarsko taka sama legenda tego klubu ja Guardiola, a pracę jako trener wykonuje również świetną i odzyskuje po kolei piłkarzy, którzy za Valverde i Setiena po prostu znikali ze sceny. Nie mogę odżałować Arthura, bo uważam, że za RK on również byłby wielkim beneficjentem i zyskał świetne przygotowanie fizyczne i stałby się filarem tego zespołu.

3

@FanKFC ja myślę, że ten sezon trzeba traktować w przypadku Dembele, jako jego sezon debiutancki w Barcelonie, jakkolwiek idiotycznie to brzmi. Dopiero w tym sezonie ma możliwość rozwijania się i pokazania pełni swoich wartości. Sytuacja jest o tyle skomplikowana, że on praktycznie przez trzy sezony nie grał - tak to trzeba nazwać. Mimo wszystko, bardzo bym się zastanawiał w kwestii przedłużenia kontraktu, bo pytanie na ile jego dobra gra ostatnim czasem jest grą pod otrzymanie nowego kontraktu. Nie jestem jakimś wielkim fanem tego piłkarza, on też pokazał już wielki brak profesjonalizmu, ale jeśli już tyle czasu dostał i tyle cierpliwości ze strony zarządu, to pytanie co z nim zrobić pozostaje otwarte.

0

@Joe_Pesci one nie nadchodzą, one już tu są od dłuższego czasu :)

2

@FCBparasiempre teraz też bym przygarnął pewnego Austriaka, tyle że do naszej obrony. Swoją drogą, ciekawe, czy byłoby to możliwe z punktu widzenia jego zarobków, gdyby pozbyć się Coutinho (ok 13 mln) i w jego miejsce zatrudnić Alabę (ok 10 mln). Coutinho wydaje się zbędnym obciążeniem w obliczu dobrej gry Puiga i Pedriego.

0

@arasz1819 myślę, że wszystko jest w historii edycji :) nie widzę jednak problemu gdy dokonam tego zanim odpowiesz mi na mój post, chociaż tak sobie myślę, że mogłeś faktycznie odpisywać w trakcie kiedy edytowalem i wtedy nie widziałeś nowej wersji w której chyba dostatecznie zawarłem wyjaśnienie.
PS nie zależy mi na atencji publiki, bo nikogo nasza dyskusja już tutaj nie interesuje.

0

@arasz1819 akurat to Ty tutaj dorabiasz teorię ... gdzie ja Scherlocku napisałem że odpadły celowo ? Jeśli dorabiasz sobie do tego zdania jakieś swoje domysły, które Ci pasują, to już nie moja wina że nie potrafisz doszukać się sensu. Ja Ci wyjaśniłem znaczenie tego zdania powyżej, moim zdaniem dostatecznie jasno i więcej już nie będę.

0

@arasz1819 może zdanie nie jest głupie tylko po prostu go nie rozumiesz ?

piszesz, że Atleti i Real woleliby być na miejscu Barcelony i być w półfinale przegrywając pierwszy mecz 2:0. Przy tak znikomych szansach na awans do finału, lepiej wychodzi na tym Atleti i Real, bo ich piłkarze mają tych parę meczy mniej w nogach, w porównaniu do Barcelony... po rewanżu będzie to jeszcze jeden dodatkowy mecz (prawdopodobnie) a finalny efekt dla wszystkich trzech drużyn będzie (wciąż najprawdopodobniej) taki sam: brak trofeum... to jest chyba proste.

Taktykę szybkiego odpadania część zespołów świadomie obiera: jeśli nie angażujesz się w 100% w wygranie jakiegoś trofeum, to szkoda sobie dupę zawracać i marnować energię zawodników, więc lepiej daj sobie spokój wcześniej... podobnie, jeśli wiesz, że jesteś za krótki żeby wygrać jakieś trofeum to też korzystniej jest odpaść jak najszybciej, żeby np. walczyć o utrzymanie, albo Ligę Europy czy co tam jeszcze...

0

@arasz1819 tak, tak, jeszcze dużo się może zdarzyć w Lidze, ale na tym etapie to można równie dobrze pisać, że Granada też walczy o mistrza bo matematyka jej tego nie odbiera. Jak się zrobi nie wiem: 5-6 punktów różnicy to można faktycznie stwierdzić, że jest jakaś walka, póki co Atletico to maszyna z pewną przewagą nad resztą.
Co do 0:2 - nie zgadzam się, uważam, że dla takiej Barcelony, która walczy na wielu frontach jeśli nie wygrywa się rozgrywek to lepiej odpaść jak najwcześniej, szczególnie przy tak intensywnym terminarzu. Odpadnięcie w półfinale oznacza rozegranie tak naprawdę wielu dobrych, nikomu niepotrzebnych meczy po drodze, które tylko eksploatują piłkarzy.

0

@dge21 @Mario96w szanuję, nie podzielam ale szanuję... trochę to regres i cofnięcie się do starożytnego Rzymu, gdzie ludzi bawiły walki gladiatorów. Z mojego punktu widzenia, jest to zwykłe pajacowanie, wychodzą na te walki niemal jak Fury z Kliczką, pompowanie, dookoła kręcą się lalki, łysole organizują to wszystko i trzaskają kasiurę, promują się jakieś Don Kasja i siostry Godlewskie, ale cóż, może i masy lubią faktycznie niskolotne rozrywki :)

0

@arasz1819 no z tą grą w lidze o mistrza, to Cię trochę poniosło, tam jest 8 punktów i jeden mecz więcej rozegrany, czyli wirtualnie 11 pkt... to jest przepaść, w PK w pierwszym meczu jest również 2:0 do odrobienia, co raczej optymistycznie nie napawa.

3

@dge21 stale się zastanawiam, co ludzi w tym kręci ? Sportowcy na emeryturach jak Kołecki, Janikowski, Saleta itd., pseudocelebryci, yotuberzy, gwiazdy Warsawshore ... łysole i gangusy organizujący to nakręcają ich konflikty, prowokują na tych galach, mnóstwo ustawianek... Nie lepiej było się rajcować Kołeckim jak był prawdziwym sportowcem niż jarać się tym co wyprawia obecnie z tym pajacowaniem na dobicie do konta ?

9

Koeman w przerwie wchodzi do wozu VAR:
"który idiota tu dowodzi?"

0

pokazali tego spalonego gdzieś czy ja coś przysnąłem ?

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?