panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@formentera2017
Po części się zgadzam, a po części nie... Koeman od początku bardzo mocno postawił na Araujo i Pedriego, na tego drugiego punkcie wyglądał wręcz na ześwirowanego.
@yoli Ja trenerowi nie ujmuję, pragnę jednak zauważyć, gdzie znajduje się drużyna Koemana (z zawodników po Guardioli pozostał tylko Busquets i Messi i kontuzjowany Pique) i jakie środki na transfery otrzymał jeden i drugi. EV dostawał praktycznie co sezon wielkie nazwiska, Griezmana, Cou, Dembele, Longleta, De Jonga, Arthura, Semedo itd. itd. Koeman otrzymał Desta i Pedriego zakontraktowanego wcześniej, mimo że prosił o tak tanie transfery jak Garcia, Wijnaldum czy Depay ( zawodnicy z końcówkami kontraktu).
Na mnie wrażenie robi to jak Koeman odzyskuje piłkarzy, którzy za Valverde po prostu gaśli, takich jak De Jong i Dembele. Plus najważniejsze, dzisiaj gramy moim zdaniem znacznie ładniejszą piłkę niż za EV.
1
@pax Właściwie to chyba jedynym nominalnym zawodnikiem który może grać na tej pozycji pokazując jako taką jakość. Nie mniej jednak to, że Busquets w takiej formie jak jest i popełniający kardynalne błędy wciąż gra na tej pozycji pokazuje, że jest to kolejna niedostatecznie obsadzona pozycja w klubie.
10
Dlatego Koeman>Valverde... o Setienie nawet nie wspomnę. Ronald Koeman ma drużynę w zupełnie innym miejscu niż miał EV, a jednak pozwala sobie na eksperymenty ze słabszymi rywalami, wprowadza umiejętnie młodych, każdy może liczyć, że dostanie szansę nawet w mniej oczekiwanym momencie. Nawet jeśli w tym sezonie nic nie wygramy i prawdopodobnie tak będzie, uważam, że przyszłość Koemana jest w Barcelonie, a w tych trudnych czasach będzie w stanie utrzymać drużynę na poziomie. Przypominam ile to wpisów było za EV grzmiących, że woleliby oglądać piekną, ambitną grę, gryzienie trawy, nawet jeśli nie szłyby za tym wyniki, teraz trochę tak jest... Gdyby była tu 9 na poziomie, moim zdaniem mielibyśmy koło 8 pkt więcej... i nie mówię tutaj o Suarezie, bo on już od co najmniej dwóch sezonów był tutaj wypalony i z pewnością nie rozgrywałby tak spektakularnego sezonu jak w AM.
0
@MESSIah16 ok, dzięki za wyjaśnienie, nie wiedziałem.
2
@MESSIah16 może to jest po prostu sprzeciw wobec aborcji na życzenie.
0
@MarioVeB! Neymar gdy będzie w wieku 35 lat i pogrywał z ławki w lidze amerykańskiej, a nas będą dalej karmić informacjami o możliwym półrocznym wypożyczeniu, a dzieciaki dalej będą wrzucać na YouTube filmiki gdzie laska śpiewa "I'm coming home"
2
@zadafcb ciekawe co Śmiszek miał paskudnego na myśli w tym billboardzie ?
7
@Pstryk nie to co ten "parszywy" Rakieta, tylko patrzył, żeby się nie uszkodzić przed meczem z nami i wczoraj bezczelnie zapakował nam bramkę i jeszcze udawał, że go to nie cieszy xD
18
Mingueza lubi to :)
18
@VamosRakieta aleś strollował :DD
11
Co za szczęście w Madryckiej prasie... wreszcie po meczu Barcelony nie muszą pisać o wczorajszym treningu Realu Madryt, tylko można coś o meczu.
0
#oskarmusisz 15 znaków
0
Cieszcie się, że Pjanic kontuzjowany bo przynajmniej w duecie z Busim nie musicie oglądać tego cyrku. Ale na prawej pomocy to bym chyba dzisiaj już wolał Trincaowicza oglądać niż Firpo.
5
@BarcaInfo Co najlepszego może zrobić obecnie Laporta by wygrać wybory?
Absolutnie NIC... najlepiej nic nie robić, jego rywale robią na tyle dużo, że wystarczy na spokojną wygraną w wyborach, Joan może jedynie wygodnie siedzieć w fotelu i obserwować ten cyrk na kółkach w którym swoje przedstawienie odgrywa Font.
0
"To półfinał Pucharu Króla, dobry wynik jutro jest dla nas dobry"
Odkrycie 2021 :D
2
@Firestone kolega z pracy - Włoch z pochodzenia i wierny kibic Juve, notorycznie zadaje mi pytanie, jakim cudem wymieniliście Pjanica na Arthura? Arthur błyszczy w drugiej linii Juve, a tymczasem u nas bezproduktywny Bośniak nie pokazuje kompletnie nic... to ogromny błąd zarządu i taka różnica sportowa między zawodnikami nie ma prawa tłumaczyć nawet zagrywek finansowych. Pjanic w sezonie przed przyjściem do Barcelony grał na takim poziomie jak obecnie w Barcelonie - a właściwie nie grał tylko grzał ławę, nie ma racjonalnego wytłumaczenia sportowego dla tej zamiany.
2
@Persyfl No właśnie, a w przypadku ciąży i seksu można to stwierdzić na 100% (zakładając wyłączenie wiatropylności) :)
0
Czułem to , czułem że tak będzie !!!
0
Antoine zawsze lubił ewilibrystyczne bramki :)
2
Busi zachował się w tej sytuacji jak Pusi.
6
Niezależnie. Od wyniku tego meczu, wiemy już co będzie "najgorsze" w podsumowaniu tego meczu.
0
@Persyfl
a to nie powinno być tak:
zamiast:
"11. Analogicznie więc do 9, pani B nie powinna leczyć nowotworu jelita grubego, bo powinna wiedzieć, że 4 i wziąć odpowiedzialność za swoje decyzje o jedzeniu czerwonego mięsa. Wszystko w imię dorosłości."
napisać:
11. Analogicznie więc do 9, pani B musi borykać się z leczeniem nowotworu jelita grubego, znosić enterostomie, chemioterapie i innego rodzaju niedogodności, bo powinna wiedzieć, że 4 i wziąć odpowiedzialność za swoje decyzje o jedzeniu czerwonego mięsa.
Z problemem nowotworu pani B musi borykać się sama, ale też sama jest sobie winna bo jadła czerwone mięso. (oczywiście nie jest to prawda, bo nie wierzę i nie sądzę, że są na to tak jednoznaczne badania, że spożywanie czerwonego mięsa aż tak zwiększa prawdopodobieństwo takiego nowotworu, żeby na 100% wskazać je jako przyczynę, no chyba, że pani B miała zwyczaju zjadać krowę dziennie).
9
Robertson dzisiaj coś nie rumakuje, w rewanżu z Barceloną był tak hop do przodu, że do Messiego skakał, a dzisiaj pod pantoflem City już tak głośno nie szczeka.
1
Alisson był na urodzinach Neymara i jeszcze kac go trzyma. Po meczu oprócz testu na COVID będzie małe dmuchanie.
1
Klopp rozważa zmianę Alisona ...
1
Aleś Pan Panie Alisonie narobił ...
0
@socha a czekasz jeszcze na coś ?
0
@socha ważne żeby sędzia na VARze był zdrowy i w pełni formy :)
0
@Criss18Barca aaa ok, źle zrozumiałem, pełna zgoda
0
@Criss18Barca 8 bramek w dwa lata w reprezentacji , to wcale nie jest taki słaby wynik, zważywszy że nie jest też klasycznym napastnikiem.