0

@LUPR przepisy chyba takie, że Real trzeba ciągnąc za uszy zawsze i wszędzie. To jest tak jak powiedział to Pique, bardzo w punkt: "po każdej skandalicznej sytuacji zaczyna się pieprzenie, że właściwie można było to gwizdnąć, albo można było to puścić", no właśnie, tylko w przypadku można było lub nie można było, zawsze jest naciągane na korzyść Realu. A później zaczyna się szukanie w czeluściach pamięci, kiedy być może Barcelona lub inny klub otrzymał coś podobnie wyglądającego.

2

@Janiama a daj spokój Minguezie i nie wrzucaj go do tej dwójki... sorry, ale on zostawia w tyle drogich i lepiej zarabiających Umtitiego i Lengleta, a gość wskoczył do pierwszej drużyny praktycznie z marszu bo była taka potrzeba. Właściwie to nawet Duńczyk nie zasługuje na porównanie do tej bośniackiej miernoty, która nawet się nie stara jak na boisku, a później udaje, że nie wie o co chodzi .

0

@PanZagadka my to rozumiemy, problem jest jednak taki, że ten człowiek nie ma żadnej pozycji.

0

Pochettino ogląda to w Paryżu i robi pod siebie.

0

No i fajno, ten Breit to słaby, wręcz mierny piłkarz, ale przynajmniej się stara. Nie jego wina, że tutaj trafił a ktoś ułomny w Barcelonie uznał że tutaj pasuje. W przeciwieństwie do Pjanica nie można odmówić mu zaangażowania i założę się, że jeśli siedzi na ławce, to w przeciwieństwie do Bośniaka, wie dlaczego tam siedzi. Ten bośniacki osioł dalej tego nie rozumie.

0

@Peniu Myślałem jeszcze o Hansim Flicku i Fernando Alonso.

0

a kogo ma przepraszam wprowadzić ? Casemiro ?

0

Wbrew większości opinii, z tej rzeczonej dwójki Busi - Pjanic, to zdecydowanie bardziej wolę opcję numer 1. On przynajmniej się trochę stara, a że możliwości i forma pozawalają na tyle co pozwalają, to czasem wychodzi jak wychodzi. No i Busi przynajmniej naprawdę czasami potrafi posłać dobrą prostopadłą piłkę do przodu. Pjanic nie daje absolutnie nic. Takiego dna w Barcelonie nie widziałem od dawna, naprawdę mam wrażenie, że gdyby w jego miejsce na boisku pojawiał się Neto albo trzeci bramkarz, nie widzielibyśmy różnicy. Na dodatek, gość wygląda na boisku po prostu jak rozleniwiony Garfield na kanapie. Ten przygłup Bartomeu dał mu wysoki kontrakt i teraz Bośniak pokazuje, jak bardzo ma wszystko i wszystkich w d***e. A ponieważ obecnie na tej pozycji mamy wybór między Busim a Pjanicem, ja bez wahania wybieram Busiego z wszystkimi jego mankamentami. A Pjanica, to ja najchętniej nawet na ławce bym nie oglądał.

4

@urbipl spoko, ja nie mówię że jestem zwolennikiem czy przeciwnikiem pracy w niedzielę, wydaje mi się, że mogłaby być tutaj pewna dobrowolność, albo np. obowiązkowe, określone ustawowo dopłaty do pracy... mam mieszane uczucia co do tego, ale jednocześnie wiem, że w wielu krajach zachodu niedziele są wolne od pracy i jakoś z tym żyją (np. Niemcy, Portugalia).
Ja po prostu nie lubię, jak ktoś mi wciska takie bzdury i huczy jeszcze, że to jest prawda, nie znoszę, gdy ktoś próbuje opowiedzieć mi ile ja dodatkowo dostaję/dostawałem za przepracowaną niedzielę, podczas gdy mój pasek wynagrodzenia mówił kompletnie co innego.

3

@Mixtape "nikt nie chce chodzić do pracy w niedziele ? Człowieku Ty chyba nie masz zielonego pojęcia o rynku pracy."

Ty albo nie wiesz, albo wierutnie kłamiesz i wrzucasz wszystkich do jednego worka. W gorszych czasach gdy pracowałem w aptece i nigdy nie dostałem złotówki więcej za pracę w niedzielę. Rozumiem, że gro osób zarabiało dwa razy więcej w niedzielę niż w tygodniu, ale nie wrzucaj wszystkich do jednego worka i nie dissuj tak @urbipl , ponieważ może on akurat był w jednym worku ze mną i ma trochę inne patrzenie na to. Ja pracowałem w dużej sieciówie i co miesiąc dostawałem grafik, w miesiącu 1-3 niedziel po 12 godzin ze średnią roczną 2 niedziel/miesiąc.

0

@kuz kontakt był, ale to raczej otarcie niż kopnięcie, tamten przyaktorzył ... :D

prawda jest taka, że sędzia mógł chociaż udawać zainteresowanego i podejść do VARu i obejrzeć tę sytuację, jak chociażby wczoraj angielski sędzia w meczu Liverpool Everton.
Jeszcze większa prawda jest taka, że Lenglet to kompletny debil.

3

Jak patrzę na śmiejącego się po tej akcji Lengleta to bym go odesłał do drugiej drużyny a po sezonie sprzedał do Alaves.

1

Moim zdani m Brait nie jest tak irytujący jak Pjanic. Jeśli weźmie się pod uwagę zarobki i cenę, to co ta miernota prezentuje to jest miazga. On nawet się nie stara. Na taczki i za bramę z nim.

0

@Kgorecki2500 no to kogo zaproponowałbyś w miejsce tej trójki, żeby był lepszy wynik, np. 0:1 ?

0

@robsesh takie komentarze, to faktycznie szkoda pisać...

0

@patrykzmc2000 z Barceloną Busi by mu to lepiej wystawił xD

4

Oni nawet wrzucają we własne pole karne xD ale tam nie było Benza.

0

@PatrykBarca no ale co on miał zrobić w tej sytuacji? Jego interwencja była czysta, a potem gość w zasadzie zza niego wbiegł w niego i potknął się o jego głowę. Trzeba by było naprawdę sprawdzić to w przepisach, czy coś takiego to karny czy nie. Jestem przekonany, że gdyby bramkarz złapał piłkę, albo wybił na rzut rożny, karnego by nie było.

3

@M4G1K no faktycznie klarowna sytuacja, TAA po prostu leży na boisku nie widzi co się dzieje za nim a zawodnik Evertonu wpada na niego i się przewraca. Moim zdaniem niejednoznaczna sytuacja.

0

@kuz tak, to prawda :) ale to chyba jednak nie był jeszcze ten poziom, za który zapłaciliśmy tyle pieniędzy. Ja nie mam pretensji nawet do Bartomeu o Coutinho, bo sam byłem podeskcytowany tym transferem. Mam na myśli tylko to, ze przed Kloppem on grał tak, że moglibyśmy za niego zapłacić 40 może 45 mln, a to co później było za Kloppa to już była eksplozja :)

1

@Dalhi bo to nie o Dembele :)

1

@Homeopata8989 tak... jednego nawet mamy już od paru lat w Barcelonie, do dziś nie może się chłop ogarnąć po tym wyciskaniu. Tu jeszcze lepsza była sytuacja, bo Barcelona, prezes, trene i kibice uwierzyli, że to nie jest średni zawodnik, tylko wręcz "top of the top".

0

Dobry klasyk w Niemczech, niby Borussia prowadzi grę i miażdży posiadaniem, ale Schalke groźne w kontrach. Te mecze prawie zawsze są podszyte emocjami.

0

@Szakalaka12369 nudne, to nie czytaj. Nie ma w regulaminiu punktu, który każe Ci czytać moje wypowiedzi.

1

@PatrykBarcelona jak nie chcesz to nie zaczynaj :)

3

Jeśli Atletico się wypruje i starci przewagę, to sędziowie z pewnością przewiozą łysego i białą spółkę na mistrza. Przypomnę tylko dokończenie poprzedniego sezonu, to samo będzie w tym. W Hiszpanii nikt nie pozwoli Barcelonie zgarnąć tytułu, kiedy decyduje tak niewielka różnica punktów.

15

nad Busquetsem nawet nie ma się co zastanawiać, tylko zrobić godne pożegnanie.
Alba - tutaj trzeba pogłówkować, bo póki co klub sprowadzał piłkarzy, którzy regularnie przegrywali z nim rywalizację (Digne i Firpo), a na piłkarza klasy światowej na lewą obronę nie ma pieniędzy.
Jeżeli chodzi o Pique, to tutaj nawet nie ma co rozważać odejścia tego zawodnika. Nikt w klubie nie ma takiego silnego przywiązania do barw, takiego mentalu i charakteru jak Gerard. Musi zostać i to on już od dawna powinien być kapitanem, a nie Messi.

1

@VamosRakieta Oprócz tego co tutaj powiedzieliście, Pique wyróżnia jeszcze jedno w drużynie, czym przebija Messiego, Busiego i całą resztę: motywacja, mental, miłość do klubu i nienawiść do białych. Żaden piłkarz w klubie nie ma tych cech na takim poziomie jak Gerard. Wylewać na niego pomyje po tych wszystkich latach to po prostu szczeniackie, pianie w internecie.

0

@BarcaInfo Griezmann i Coutinho popłyną i w ich miejsce sprowadzenie Haalanda nie jest moim zdaniem tak odrealnione jak mogłoby się wydawać. Przynajmniej młody piłkarz, którego można traktować jako inwestycja. Gdybym miał wybierać między Haalandem i Mbappe i tak wybrałbym tego pierwszego.

1

Wymieniasz Suareza z Breita i jeszcze doplacasz do tego 7 mln. Tak to widzę finalnie.

Inna sprawa że kibice żądali odejścia Suareza, nie spodziewali się jednak że w jego miejsce nikt nie przyjdzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?