1

@Maniek9444 mimo całej sympati i podziwu: tak

9

Vini- prawdziwy talizman Zidana i Realu.

0

@Persyfl z tego co wiem to zależało od szpitala... Czyli dr facto sprowadza się do tego ze nic się nie zmieni. W niektórych szpitalach załatwią temat odwołując się do ryzyka zagrożenia zdrowia matki , a w innych nie będą odwlekać tylko będę powoływać się na wyrok TK Julii Przyłębskiej. Tak mi się przynajmniej wydaje.

3

Parę tygodni temu sprzedawany przez 90 procent kibiców i ramblowiczów, wystarczyło że zagrał kilka dobrych meczy i w tych samych oczach stał się zbawcą i główną siłą ognia obok Messiego. Nabawi się kolejnej kontuzji i znów wszyscy będą go sprzedawać... i tak w kółko. Ciężkie jest życie piłkarza Barcy (i nie tylko Barcy)

0

@MESSIah16 na nieszczęście na czele protestujących stanęła samozwańczo Lempart, która swoim prostactwem wkrótce skutecznie abortuje ... większość protestujących z ulic do domu... i skończy się jak poprzednio.

0

@MESSIah16 możemy sobie dyskutować i nakręcać się ekstremalnymi przypadkami o dzieciach z mózgiem na wierzchu itd. ale w praktyce nic się nie zmieni. Każdy lekarz usunie taką ciążę, w której człowiek ma wadę letalną i nie ma szansy przeżycia, podkładając pod to ryzyko zaburzeń psychicznych i ciężkiej depresji poporodowej u matki. W przypadku ryzyka zdrowia matki aborcja wciąż jest dozwolona, więc jak najbardziej w świetle prawa będzie wszystko wykonane legalnie. To jest tylko temat zastępczy, mocny - bo od dawna wiadomo że sprawy światopoglądowe elektryzują najbardziej - chociaż tak naprawdę skala problemów o których rozmawiamy jest marginalna i zwykle są one wręcz incydentalne.

39

@Sherem w jeszcze większej ilości miejsc jest problem uprzywilejowania czarnego człowieka względem białego (nie wiem czy rasizm to w końcu dobre słowo czy nie, bo według wielu rasizm jest skierowany tylko w jedną stronę).

0

Pooglądałby sobie człowiek "Młode Wilki", fajny film, dobre kino lat 90. ... tylko jak tu tego Jakimowicza ścierpieć tak długo ?

1

Jak to mawia Twarowski: 'Siadamy w fotelach, zapinamy pasy i lecimy z najnowszym odcinkiem wiadomości !"

0

@Kondziubarca jeszcze nie było dzisiaj wiadomości, co Ty już taki nerwowy ? :)

1

"przedstawiciele opozycji przyszli na komisję jak zwykle: nieprzygotowani" xD

0

@Barca1992 Bingo ! żywcem z Wiadomości :D

3

"Atak na groty- czyli uderzenie w polski przemysł zbrojeniowy"

zgadnij skąd ten cytat ? :D

0

@BarcaInfo do obiektywnej oceny przydałaby się wysokość długu którą Laporta zastał, wówczas okazałoby się czy @Gaz ma rację odnośnie jego gospodarności, jak również wysokość długu w momencie w którym zaczynała się pandemia koronawirusa, bo to jest też nieprzewidywalny czynniki, który mocno odcisnął się na każdym klubie. Generalnie dobrze byłoby zobaczyć jak za kadencji każdego z nich bardzo wysokość długu wzrosła.

1

@JimMorrisonFCB szacunek za komentarz o piłce, jeszcze większy, że dotyczy Barcelony. Niestety komentarze o piłce i Barcelonie na Rambli od pewnego czasu są passe. Lepiej czekać na kolejne potyczki lewicy i prawicy oraz oracje pod adresem Donalda Tuska. Ale fajnie, że próbowałeś :)

0

@sevs bo Bartek myślał, że jak więcej zapłaci, to ziomek będzie lepiej grał.

1

@Encore Z dwóch słabszych prezydentów, znacznie słabszy był Komorowski. Wtopa, wtopą poganiająca i nijakość, ksywka "gajowy" była bardzo wymowna, zresztą o czymś to świadczy, że przegrał wbrew wszelkim sondażom, które pytały jedynie, czy będzie konieczna II tura czy nie.

0

@Katalończyk 99 no nad tym, że Real jak trzeba będzie to i tak zepnie pośladki bardziej niż Barca i wśliźnie się na pierwszą pozycję... sęk w tym, że potknięcia rywala, to oni wykorzystają w zimniejszą krwią z pewnością niż Barca. Wiesz... VARy, pakty z diabłem, pomyłki sędziowski i te sprawy xD

0

Nie wiadomo czy kibicować temu Atletico czy trzymać kciuki żeby tracili punkty: z jednej strony trzeba gonić lidera, ale z drugiej strony, Real do tego lidera ma bliżej niż my...
Dobrze, że nasze trzymanie kciuków nie ma żadnego znaczenia :)

1

@JarekS eeee, nie psychofani... może i Puig się nie nadaje, problem jest tylko taki, że inni nie nadają się jeszcze bardziej, a niewspółmiernie bardziej obciążają klub finansowo, a w związku z tym, że dużo zarabiają muszą stale pojawiać się na boisku.

4

@Gall myślę że -1,5 za holowanie i +0,25 za asystę będzie w punkt xD

1

@Gaz akurat Arthur nie okazał się słabym transferem, w Juventusie jest bardzo chwalony, a tutaj... należało mu dać jeszcze jeden sezon, a nie wymieniać na starego Pjanica, który nie wnosi do drużyny absolutnie nic. Dzisiaj wolałbym mieć na ławce Arthura, a nie Bośniaka i nawet jako zmiennik, dawałby tej drużynie cokolwiek w środku pola. Pjanic przed odejściem miał katastrofalny sezon w Juve, ale Bartomeu i reszta sprowadzili go chyba po obejrzeniu starych kompilacji na youtubie. Arthur nie był idealny, a jego kondycja fizyczna i fakt, że od 60 minuty wyglądał jak karp w worku foliowym wkurzało jak nie wiem + częste problemy z dyscyplina, ale fakt jest taki, że można było trochę więcej cierpliwości mu okazać. Dembele dostał dużo czasu na ogarnięcie się i teraz to procentuje, jestem przekonany, że z Arthurem też by tak było.
@VamosRakieta z Suarezem pełna zgoda, ale jak odchodził to 2/3 rambli piało z zachwytu, jakby jego odejscie miało zakończyć smutną erę i rozpocząć nową nadzianą zwyciestwami i pucharami.

0

@przemek14qwe hahahaha xD made my day xD

0

@przemek14qwe ty nie dość że jako źródło wrzucasz Wikipedię, co już definiuje Cię jako laika, to jeszcze wrzucasz link do terminu human_personhood co nie jest wbrew pozorom równoznaczne z human. Po drugie, nie wiem dlaczego uparcie wyjezdzasz mi tutaj z moimi jakimiś koneksjami z religią ? To nie jest ściśle powiązany temat z religią, a ja w przeciwieństwie do Ciebie odwołuje się do nauki. Ty nawet swoim odwołaniem który jest nie na temat nawiasem mówiąc, odwolujesz się do religii. Tak naprawdę myślę że skończę tę dyskusję, oprócz tego że jesteś kłamcą jesteś też kompletnie pozbawionym logiki ignorantem. Co do nauki...ja na Rambli kiedyś wrzucałem okładkę swojego doktoratu. Możesz pochwalić się swoim ?

2

po dzisiejszym meczu z Monaco, tylko jeden wniosek odnośnie Arka:
kłopoty, kłopoty Milika !

0

@przemek14qwe
"jakich źródeł sobie życzysz? "
chociażby podręczników do biologii na które się powołujesz przytaczając swoje kłamstwa.
"Przecież artykuły naukowe wysmiejesz, naukowcy będą lewakami
"
To twoje słowa. Raczej nie będą, ponieważ sam jestem naukowcem, parę ładnych lat pod doktoracie i u progu habilitacji, na jednym z najlepszych uniwerków w Polsce, ze stażami w zagranicznych uniwersytetach, bynajmniej nie zajmującym się naukami humanistycznymi.
"Poczekajmy aż proboszcz z ambony tak powiem, wtedy sam to przyznasz. Twardogłowy katoliku. "
tego nie komentuje, bo to jakiś debilizm
"Może sam przedstawisz dowód na poparcie swojej tezy?"
tak, przedstawiłem go powyżej i jest to uzasadnienie z genetycznego punktu widzenia, ale skoro Ci za mało to powtórzę jeszcze raz: w momencie zapłodnienia nowy człowiek uzyskuje genom, który ma później przez całe życie NOWY, inny niż mają jego rodzicie, dziadkowie itd. I ten genom człowiek posiada już przez całe życie w tej właśnie postaci, każda jedna jego komórka.
Ta 14 w nicku to jednak chyba wiek...

0

@socha zaliczył kontakty z piłką które można policzyć na palcach dwóch rąk.

1

golazzo Jovetica Monaco - Marsyli 3:1

1

@koksik2700 już pomijając aspekt, który przedstawił @sebasek99 i który wydaje mi się, że w przywołanym artykule jest nieco zafałszowany i bazuje na amerykańskim systemie, gdzie czekanie na egzekucje to tyle czasu, że niektórzy umrą w międzyczasie śmiercią naturalną... to naprawdę chciałbyś pozostawić temat w rękach policji, prokuratury i sądów? Masz do tych instytucji na tyle zaufania? Te instytucje potrafią być tak upolitycznione, nastawione na wynik (wskazanie winnego, a nie odnalezienie sprawcy), często skorumpowane. Osobiście wolałbym bardziej nastawić system penitencjarny na minimalne nakłady na każdego więźnia (czytaj: skromne warunki odbywania kary), z możliwością ich poprawienia przy wykonywaniu konkretnych prac (tak, by każdemu dać jednak jakiś cel).

1

@przemek14qwe
"Tymczasem PiS stosujący metody podobne do Putina nie wypowiada się żeby nie wyjść na hipokrytów. "

No to jedziemy:
"Postępowanie władz rosyjskich wobec Aleksieja Nawalnego nie może nie mieć konsekwencji dla relacji społeczności międzynarodowej z tym krajem. W imieniu Polski - członka Rady Praw Człowieka ONZ, apeluję o międzynarodową solidarność w tej sytuacji." A. Duda

"Zatrzymanie @Navalny to kolejna próba zastraszenia demokratycznej opozycji w Rosji. Szybka i jednoznaczna reakcja na poziomie UE jest niezbędna. Poszanowanie praw obywatelskich stanowi podstawy demokracji. Apeluję do władz w Rosji o natychmiastowe uwolnienie zatrzymanego." M. Morawiecki

I strongly condemn the detainment of @navalny and hope for his immediate release. I express my solidarity with all Russian people who share the ideals of the detained Russian opposition leader. Alexey, don’t give up! #Navalny Z. Rau

Czy ty możesz wreszcie przestać notorycznie ściemniać, kłamać i wypisywać niesprawdzone informacje?
PS. nie piszę jako zwolennik PiSu.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?