panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Penisiusz to widzę wkurza nawet samych graczy Realu, wymowna mina Kroosa, czy wcześniejsze słowa Benzemy świadczą o tym. Koleś zgrywa wielkiego gwiazdora, drugiego Neymara, a jest cienkim przeciętniakiem, poziomem z Getafe albo Huesci, mam wrażenie, że on nawet w obecnym Sociedad by się nie wyróżniał. Znacznie lepszy jest moim zdaniem nie tak rozdmuchany i znacznie skromniejszy Rodrygo, produktywny, grający dla drużyny. Vinicius szybciej skończy się niż się zaczął.
1
@jakub1906 oczywiście... z Pique to on był wręcz bardzo chwalony
2
Ramos, jakkolwiek bym go nie lubił, jest wzorem kapitana i jego obecność podnosi jakość całej reszty. Przy nim nawet taki przeciętniak jak Varane na środku obrony, przestaje wyglądać jak Longlet, a zaczyna jak klasowy obrońca. Czasem mam wrażenie, że nawet jakby Vladimir Zografski zagrał z nim na stoperze, to byłaby wciąż solidna para obrońców.
4
taki pączek w takich sytuacjach to ma spoko, wstrząśnienie mózgu mu nie grozi.
0
@Encore co wy wszyscy chcecie, przecież dobry jest, a jakie sztuczki robi:
:D
0
Trzecie miejsce Realu w LM bralibyście w ciemno, czy interesuje was tylko totalne upokorzenie i czwarte miejsce bez możliwości gry w Lidze Europy ? xD
0
był dzisiaj odgrywany jakiś cyrk "antyrasistowski" przed meczem PSG ?
1
w Paryżu ponoć poszło o to, że techniczny nazwał któregoś tam z tureckiej drużyny "black man" czyli czarnoskórym... o to jest ten cały dym, warto mieć świadomość tego, jakie to wszystko jest nienormalne, jak dla mnie i jedni i drudzy walkower i 0 punktów powinni mieć wlepione
20
Puig mógłby tutaj nawet dwie bramy zapakować i asystować przy trzeciej, a w następnym meczu para pivotów to Pusi i FDJ a przed nimi Kałtinio
1
jest szansa na walkower dla Basaksehir ?
2
czy możemy już mówić o Fatidependencii ?
0
Messi z wolnego ... będzie za długa czy w mur?
0
Lenglet to jest poziom ławki rezerwowej Elche.
0
teraz jak się nie chce piłkarzom grać, to ogłaszają incydent rasistowski i schodzą ?
6
Koeman niebzepiecznie zbliża się z zespołem do levelu "Setien"
0
@CuttingHead gdybyś może wyscibil nosa poza pierwsze 16 minut tego meczu i spojrzał na całokształt sezonu, to może byś zrozumiał kwintesencje problemu.
0
@Kwasiak98 oczywiście że tak ...
2
no to z drugiego miejsca prost na Bayern i tam oklep 16:3 i dziękujemy po raz kolejny...
Messi, który ma w dupie wydarzenia boiskowe i myślami jest w City, jest nam niepotrzebny. Powinien odejść dla dobra swojego i klubu, a 10 zostać zastrzeżona w Barcelonie. To piłkarz który obecnie działa destrukcyjnie na pozostałych a sam nic nie daje.
2
@Kajtek77 ja typuję wyznawcę Tuska, co to prowadzi tutaj kącik byłego premiera xD
0
@dawid230188 prawda jest taka jak napisał @RosjaninBut , każdy z nich ma w tej sytuacji to na sumieniu, Alba najbardziej a Ter Stegen najmniej. MATS gra zawsze na dużym ryzyku i nie inaczej było tym razem, tyle z tym razem się nie udało ... Bardziej asekuracyjny bramkarz wykonałby to na rzut rożny, MATS miał trudną piłkę ale postanowił powalczyć i dlatego pewną niewielką cząstke winy ponosi.
11
Trochę zaczyna mnie Koeman wq... z tym uparciem w kwestii Puiga. Akurat jeśli chodzi o pomocników mógłby spokojnieee dać mu pograć, bo pozostali są pod formą.
0
@El dominatore cześć, pa !
0
@El dominatore nie fakt, opinia ...
tak jakby podobną opinię wygłosił Orłowski w trakcie meczu, ale co on tam może wiedzieć w obliczu tajemnej wiedzy jaką w księgach posiada @El dominatore
0
@El dominatore tak, w wiekszości jesteśmy tu nonameami, a ponieważ nie jesteś żadnym autorytetem, twoją opinię w dalszym ciągu mam w dupie, możesz ją kolejny raz powtórzyć i tak ona tam pozostanie :)
0
Ramso za takie ciągnięcie miał karnego, oczywiście tutejsi eksperci bili brawo decyzji sędziego... co za stronniczość sędziowania.
0
@El dominatore na pewno nie będę przejmował się oceną mojej osoby przez noname'a z internetu, opcją było nie wchodzić w przebitkę tylko wybić na rzut rożny ... dziękuję dobranoc
0
@Destiny @AlexDark00 @Nicko @FCbarca750 , Longlet nigdy nie był i raczej już nie będzie na półce absolutny top 5 jeśli chodzi o obrońców, MATS przez wielu uważany jest za najlepszego bramkarza, wstarczyło wy...ać piłkę na rzut rożny i byłoby po sprawie, moim zdaniem 75% winy Longlet, 25% winy MATSa
1
ktoś jeszcze uważa, że Ter Stegen stoi na półce z Neuerem i Oblakiem ?
0
Brazylijski Frankenstein graczem meczu xDxDxD
0
Ten gość to może i Neymar, ale jakiś home edition... Nawet bramki strzela jak Home edition.