15

Penisiusz to widzę wkurza nawet samych graczy Realu, wymowna mina Kroosa, czy wcześniejsze słowa Benzemy świadczą o tym. Koleś zgrywa wielkiego gwiazdora, drugiego Neymara, a jest cienkim przeciętniakiem, poziomem z Getafe albo Huesci, mam wrażenie, że on nawet w obecnym Sociedad by się nie wyróżniał. Znacznie lepszy jest moim zdaniem nie tak rozdmuchany i znacznie skromniejszy Rodrygo, produktywny, grający dla drużyny. Vinicius szybciej skończy się niż się zaczął.

1

@jakub1906 oczywiście... z Pique to on był wręcz bardzo chwalony

2

Ramos, jakkolwiek bym go nie lubił, jest wzorem kapitana i jego obecność podnosi jakość całej reszty. Przy nim nawet taki przeciętniak jak Varane na środku obrony, przestaje wyglądać jak Longlet, a zaczyna jak klasowy obrońca. Czasem mam wrażenie, że nawet jakby Vladimir Zografski zagrał z nim na stoperze, to byłaby wciąż solidna para obrońców.

4

taki pączek w takich sytuacjach to ma spoko, wstrząśnienie mózgu mu nie grozi.

0

@Encore co wy wszyscy chcecie, przecież dobry jest, a jakie sztuczki robi:



:D

0

Trzecie miejsce Realu w LM bralibyście w ciemno, czy interesuje was tylko totalne upokorzenie i czwarte miejsce bez możliwości gry w Lidze Europy ? xD

0

był dzisiaj odgrywany jakiś cyrk "antyrasistowski" przed meczem PSG ?

1

w Paryżu ponoć poszło o to, że techniczny nazwał któregoś tam z tureckiej drużyny "black man" czyli czarnoskórym... o to jest ten cały dym, warto mieć świadomość tego, jakie to wszystko jest nienormalne, jak dla mnie i jedni i drudzy walkower i 0 punktów powinni mieć wlepione

20

Puig mógłby tutaj nawet dwie bramy zapakować i asystować przy trzeciej, a w następnym meczu para pivotów to Pusi i FDJ a przed nimi Kałtinio

1

jest szansa na walkower dla Basaksehir ?

2

czy możemy już mówić o Fatidependencii ?

0

Messi z wolnego ... będzie za długa czy w mur?

0

Lenglet to jest poziom ławki rezerwowej Elche.

0

teraz jak się nie chce piłkarzom grać, to ogłaszają incydent rasistowski i schodzą ?

6

Koeman niebzepiecznie zbliża się z zespołem do levelu "Setien"

0

@CuttingHead gdybyś może wyscibil nosa poza pierwsze 16 minut tego meczu i spojrzał na całokształt sezonu, to może byś zrozumiał kwintesencje problemu.

0

@Kwasiak98 oczywiście że tak ...

2

no to z drugiego miejsca prost na Bayern i tam oklep 16:3 i dziękujemy po raz kolejny...

Messi, który ma w dupie wydarzenia boiskowe i myślami jest w City, jest nam niepotrzebny. Powinien odejść dla dobra swojego i klubu, a 10 zostać zastrzeżona w Barcelonie. To piłkarz który obecnie działa destrukcyjnie na pozostałych a sam nic nie daje.

2

@Kajtek77 ja typuję wyznawcę Tuska, co to prowadzi tutaj kącik byłego premiera xD

0

@dawid230188 prawda jest taka jak napisał @RosjaninBut , każdy z nich ma w tej sytuacji to na sumieniu, Alba najbardziej a Ter Stegen najmniej. MATS gra zawsze na dużym ryzyku i nie inaczej było tym razem, tyle z tym razem się nie udało ... Bardziej asekuracyjny bramkarz wykonałby to na rzut rożny, MATS miał trudną piłkę ale postanowił powalczyć i dlatego pewną niewielką cząstke winy ponosi.

11

Trochę zaczyna mnie Koeman wq... z tym uparciem w kwestii Puiga. Akurat jeśli chodzi o pomocników mógłby spokojnieee dać mu pograć, bo pozostali są pod formą.

0

@El dominatore cześć, pa !

0

@El dominatore nie fakt, opinia ...
tak jakby podobną opinię wygłosił Orłowski w trakcie meczu, ale co on tam może wiedzieć w obliczu tajemnej wiedzy jaką w księgach posiada @El dominatore

0

@El dominatore tak, w wiekszości jesteśmy tu nonameami, a ponieważ nie jesteś żadnym autorytetem, twoją opinię w dalszym ciągu mam w dupie, możesz ją kolejny raz powtórzyć i tak ona tam pozostanie :)

0

Ramso za takie ciągnięcie miał karnego, oczywiście tutejsi eksperci bili brawo decyzji sędziego... co za stronniczość sędziowania.

0

@El dominatore na pewno nie będę przejmował się oceną mojej osoby przez noname'a z internetu, opcją było nie wchodzić w przebitkę tylko wybić na rzut rożny ... dziękuję dobranoc

0

@Destiny @AlexDark00 @Nicko @FCbarca750 , Longlet nigdy nie był i raczej już nie będzie na półce absolutny top 5 jeśli chodzi o obrońców, MATS przez wielu uważany jest za najlepszego bramkarza, wstarczyło wy...ać piłkę na rzut rożny i byłoby po sprawie, moim zdaniem 75% winy Longlet, 25% winy MATSa

1

ktoś jeszcze uważa, że Ter Stegen stoi na półce z Neuerem i Oblakiem ?

0

Brazylijski Frankenstein graczem meczu xDxDxD

0

Ten gość to może i Neymar, ale jakiś home edition... Nawet bramki strzela jak Home edition.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?