6

Engel pieprzy tak, jakby myślami wciąż był selekcjonerem w Korei w 2002.

0

Firpo wystawiłbym na OLX i próbował sprzedać po cenie gruzu... bezużyteczny, niewyróżniający się, fatalny...

0

Komentarz usunięty

1

@MESSIah16 dystansując się już od tematu słuszności aborcji... średniowiecze zakończyło się, kiedy aborcja płodów z wadami genetycznymi stała się legalna tak ? i wtedy zaczęło się odrodzenie? to jakiś wyznacznik ?

2

przykre, że pomimo tak fatalnej sytuacji kadrowej, Koeman nie chce dać nawet niewielkiego kredytu zaufania Puigowi.

11

boli was wielki Sergi Roberto ?

0

Tak sobie myślę, że może jednak wuja powinien zostać zdymisjonowany nie po meczu Polski z Holandią a po meczu Hiszpanów z Niemcami... jak sobie porównać grę, to z całym szacunkiem do ambitnych chłopaków jak Moder czy Góralski, to nasi już powinni rezerwować terminy u najlepszych europejskich proktologów. Taktyka "długiej piłki i powalczyć" naprawdę nie wystarczy.

1

@Chakalaka mam wrażenie, że fascynacja osobą Donalda Tuska jest niezdrowa. Zaczynam się bać o byłego premiera, bo trochę zaczyna to przypominać relację Marka Davida Chapmana i Johna Lennona

1

@MarioVeB! praworożny czyli strzela głównie wkręcając piłkę z rzutu rożnego z prawej strony boiska ?

0

Wuja musi im w przerwie rozrysować strzałki jak wejść z piłką na połowę Włochów.

0

@masq 14.11.2020
liczba zmiażdżonych sut:0 (słownie zero)
ale piłkarz z niego niezły, ma potencjał na granie, ale niestety też bardzo nieregularny.

0

@masq Maxi Gomez, moim zdaniem sprawdziłby się i ma talent, mimo, że może liczy do końca tego nie potwierdzają.
Ogólnie jest posucha na rynku na tej pozycji. Możnaby spróbować Immobile, ale obawiam się, że on nigdy nigdzie poza serie A nie zaistnieje.

17

A w redakcji sportu dalej trwa impreza a dziennikarze w zbyt dużych ilościach wciągają kreski Gandalfa Białego. Mógłby ktoś tam zapukać i zakończyć ten melanż, którego efektem jest kolejny orwellowski dzień kibiców Barcelony zatytułowany "Neymar w Barcelonie"

0

@Criss18Barca 1 Engelberg, 2. Zakopane, 3. Planica

0

@Ratamahatta nie chce nic mówić, ale został chyba tylko Kukiz :D :D :D

0

@marcin000019 wymienić i dopłacić Atletico ze 20 mln... może się zgodzą.

0

@SiSenior przecież to Czarzasty w peruce !
Strajk miał sens i wyraz do momentu, kiedy za jego przywódco samowolnie nie zabrała się lewica z Lempart i Schleswig-Holstein na czele. Przez takie jak Lempart idea upada, ale oczywiście muszą promować nowe osoby, które normalnie nie mają nic do zaoferowania, nic do pokazania, nic do przekazania... szkoda tylko tych dziewczyn, które poszły i idą w słusznej sprawie.

1

@Hubso oby, ale szanse nikłe

1

@SiSenior przychodzi mi do głowy to, że Twoje ciało staje się potencjalnym źródłem zakażenia innych osób, atem chcąc żyć i uczestniczyć w życiu społeczeństwa, powinieneś nie stanowić zagrożenia dla innych jego członków.
Co do aborcji, tu się nie zgadzam, ale nie chcę wywoływać gównoburzy, i tak jest ich już wystarczająco...

0

@Chakalaka to Iran i USA są w stanie wojny ?

4

I bardzo dobrze, wróci mocniejszy, Umtiti powinien uczyć się profesjonalizmu od Fatiego

0

jak Marcelo zaczyna w pierwszej jedenastce, to tak jakby Real zaczynał ze stanu -2 :0

32

kamery zarejestrowały Ramosa krzyczącego do sędziego po pierwszej próbie karnego:
"anuluj bo przegramy!"

3

na drugą połowę, Zidane wyciągnie z garażu swoją opatentowaną turbodośrodkowywarkę i wtedy zobaczymy :D

0

no i Varane znów jest baran :)

2

jak oni to teraz w tej przyczepie zrobią, żeby gola nie było ? :D

0

@gumaz dymy, protesty, nieuznawanie wyników wyborów :) z tej dwójki, nie podobał mi się żaden z kandydatów, ale trzymałem kciuki jednak za Trumpem, bo to lepsze dla Polski, niestety... Donek nie umie przegrywać z godnością :)

1

@Benek1899x1910 bardzo zabawne, chyba zabawniejszy jest tylko brak zrozumienia ironii w słowie "żond" uwzględniającym, że do "rządu" temu rządowi jest bardzo daleko :D

0

obserwujcie co się dzieje w USA po przegranej Trumpa... jak kiedyś runie żond Prawa i Sprawiedliwości, tutaj będzie to samo.

3

no to siadamy w fotelu, zapinamy pasy i lecimy .... z dzisiejszym odcinkiem Wiadomości TVP :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?