panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@przemek14qwe jesteś wyjaśniony, bo piszesz swoje zdania nie podpierając tego żadnym materiałem źródłowym, literaturą czymkolwiek... powiem więcej, obleśnie kłamiesz bo fałszywie powołujesz się na materiał źródłowy, w którym tych informacji nie jesteś w stanie się doszukać, bo ich tam po prostu nie ma. Sam się kompromitujesz, ja Ci do tego nie jestem potrzebny.
"płód to nie dziecko, deal with it." takie zdania może sobie każdy napisać, sęk w tym, że z genetycznego punktu widzenia, płód to odrębna jednostka ludzka, która w momencie zapłodnienia otrzymuje swój unikatowy genom, niepowtarzalny dla żadnej innej jednostki.
To co Ty chłopie piszesz, to jest takie "najmanowanie" to jest tak jakbyś napisał "na Marsie jest życie" albo "Ziemia jest płaska" ... no ok... ale bo co? jakiś dowód " cokolwiek ?
Ruszyłeś już tak daleko na lewo, że wyłączyłeś prawą półkulę mózgu. Rozumiem, że tych źródeł z podręczników do biologii nie będzie... trzy dni szukasz i ch*j xD ot taki naukowiec co go podręczniki szkolne przerosły.
0
@viscajasiek
"okazało się to zgodne z konstytucją, gdyż środki w OFE uznały zostane za publiczne"
jeden powie, że leżała jakaś sterta pieniędzy i uppsss "okazało się" że są one publiczne, a więc niczyje i bęc...
a drugi zapyta, kto ciężko harował na te pieniądze, kto je wypracował i w związku z tym tak naprawdę czyje one są i kto może sobie do nich rościć pretensje?
nie wiem, czy to jest taka tylko kwestia interpretacji, w moim odczuciu zupełnie nie.
0
@przemek14qwe długo Ci zeszło ... tak myślałem... więc przestań łgać bo z nauką to ty nie masz nic wspólnego. Jesteś wyjaśniony, dziękuję, dobranoc...
2
Takie mecze jak wczorajszy Realu i dzisiejszy Barcelony doskonale pokazują jak w piłce wielką rolę odgrywa motywacja i nastawienie. Drużyny z ni=szych lig wychodzą zmotywowane +70%, mistrzowie i wicemistrzowie grając z ogórami wychodzą niezmotywowani odbębnić mecz z mentalem -50% bo trudno się zmotywować na takich rywali i w efekcie na boisku obserwujemy dwie podobne drużyny.
0
@LyFT to jak zawsze, od kiedy zostawił głowę w Portugalii i jeździ bez jego korki dymią na okrągło, nawet jak siedzi na ławce.
0
wpadłem sprawdzić czy tu płonie ? :D
1
@DanielOOL *120.
3
@daniel32778 też długi czas o Stanowskim wiedziałem generalnie tyle, że istnieje... nie interesowało mnie Weszło i Hejtparki, ale tyle razy słyszałem już to nazwisko, że stwierdziłem, że zaryzykuję i sprawdzę... posłuchałem słynnego hejtparku z Najmanem, a później "omówienia" książki o Brzęczku. Stwierdziłem, że Najman jakim łebkiem jest, takim jest, ale w jednym miał rację: Stanowski to nie dziennikarz, to zwykły hejter, tyle, że przebrany za dziennikarza. Kreuje się jako Wojewódzki sportu, ale to niestety tak niski poziom, że lepiej tego nie oglądać, bo odzobaczyć już się nie da.
1
" Barcelona nie przestaje obserwować zawodnika. "
to najlepiej niech przestanie, dość wywalonych w błoto pieniędzy
0
@przemek14qwe poszukaj w jakimś podręczniku szkolnym do biologii informacji, którą przytoczyłeś: "płód nie jest człowiekiem" i wrzuć w formie skanu lub zdjęcia... jeśli nie znajdziesz, a pewny jestem że nie znajdziesz, to przestań wierutnie kłamać.
0
@tobiasson92 z pierwszym zdaniem się zgadzam, drugie zdanie to kpina xD
ale lepszy był Rysio Terlecki, który na pytanie co będzie z Emilewicz odpowiedział: "jakieś zawieszenie xD"
3
@Bykunn "Znowu mając na ustach wiarę, ktoś chce się dopuścić barbarzyństwa. Nie tylko w stosunku do tego człowieka, ale też w stosunku do jego absolutnie najbliższych."
ja myślałem, że barbarzyństwem jest skazywać kogoś na śmierć z braku wody i jedzenia, ale ważne, że NIE w imię wiary uzasadnił odmowę transportu do Polski:
"cierpienia chorego związane z chociażby transportem byłyby dużo większe niż oczekiwanie śmierci w brytyjskim szpitalu"
0
@masq tak z ciekawości, grałeś kiedyś w mistrzostwach Polski Izb Aptekarskich ? :)
7
@pride1899
wielkie niedopatrzenie, jest:
"mamy stale udostępniane przez Ciebie posty byłego premiera Donalda Tuska "
winno być:
"mamy stale udostępniane przez Ciebie posty byłego premiera oraz byłego przewodniczącego Rady Europejskiej Donalda Tuska"
celowo umniejszasz wybitnemu politykowi xD xD xD
5
Potrzebny byłby chyba tylko po to żeby leżeć w końcówkach meczów wygrywanych na styk. Niesamowicie irytujący kmiot. Barcelona też wygrywała wczoraj mecz bardzo długo i takiego cyrku z podkładaniem się jak ten pajac nie odstawiała. Przepraszam za określenia pod adresem tego gościa, ale innych nie znajduję.
0
@tbas raczej nie wrócił do normalności po erze Setien'a. Dla mnie on jest bardziej tykający niż Mingueza, naprawdę drżę, jak widzę jego interwencje "na raz", obijane dłonie w polu karnym, których chowa, nabieranie się na łatwe kiwki. Fakt, podaniem do przodu potrafi zaskoczyć i potrafi jak się skupi czytać grę, ale dla mnie on spikował z formą w dół nieprawdopodobnie. Naprawdę mam wrażenie, że on nie potrafi się skupić prez 90 minut i zaangażować do meczu.
0
@tbas można trenować, tyle, że raczej tacy piłkarze jak Alba czy Lenglet powinni wiedzieć jak się ustawiać. Możesz trenować te stałe fragmenty do oporu, ale w momencie gdy jeden z drugim są zdekoncentrowani i myślami gdzieś daleko... to Koeman nie ściągnie ich na ziemię. Lenglet moim zdaniem pokazuje już to wielokrotnie, to nie materiał na Barce, nawet Barce spłukaną z pieniędzy. Gość nie jest w stanie meczu bez kartki skończyć.
0
@Cobra303 Koeman sam ma wejść ? czy bramkarza ma zmienić ?
0
@tbas no ale to kim on ma tam grać ? Zamiast Longleta może Umtitiego wstawić, czyli drugą tykającą bombą, za Albe kogo ? Firpo, który ma poziom na Elche lub Huesce ?
Zmiany jakieś Koeman robić musi, a że ma na ławce towar jaki ma, to wprowadza kogo może.
1
Będę dalej bronił Koemana... odzyskał po eruni Setiena wielu piłkarzy, wprowadził do drużyny młodych zawodników, trochę uparcie pomija Puiga, który powinien być pierwszym zmiennikiem ale... facet oprócz Desta nie otrzymał żadnych zawodników, którzy przydaliby mu się w zespole. Trincao, Pjanic, Brejt... to wszystko wynalazki ery Bartomeu, z niektórych z nich nie da się po prostu skroić zawodników na miarę Barcelony i czy u sterów będzie Koeman czy Xavi czy Guardiola to się nie stanie, tak jak nie stało się z Czygryńskim, Andre Gomesem itd. Koeman nie miał jak poprzednicy trzycyfrowych kwot na wzmocnienia, a kontuzje również nie omijają zespołu, przede wszystkim Pique i Fatiego.
Podsumowując: to nie Koeman jest źródłem problemów Barcelony, chłop orze jak może...
0
@Janiama szykuje się ujemna ocena występu De Jonga :)
0
Czy ktoś widział w akcji tego Matthew Hope'a z Schalke ? W 6 meczach 4 bramki w słabiutkim Schalke. Nie żebym go zaraz do Barcelony chciał wstawiać, ale tak się po prostu zastanawiam, bo to chyba jedyny jasny punkt Schalke w tym sezonie.
0
Stawiam dzisiaj podium:
1) Lindvik
2) Stękała
3) Huber
6
@mr_robot może to już pora na ten upragniony transfer do Realu xD
8
@Janiama ale szambo to Ty szanuj :)
3
Trzeba anulować drugą serię bo przegramy xD
1
@AxelF nie chcę się zagłębiać w temat za bardzo, ponieważ to miał być tylko przykład w dyskusji, że lewa strona forum nie jest wcale tak wyidealizowana jak wspomniano. Ja znam ten obraz i dla mnie jest on wyraźny, pamiętam kiedyś jeden kolega prosił o jego zmianę właściciela, bo go nie tyle co obraża co boli. Sam właściciel wspomniał, że przez całą jego bytność tylko trzy osoby miały z tym problem. Ale czy to oznacza, że jeżeli są one w mniejszości (chociaż być może większej ilości osób to przeszkadza tylko o tym nie piszą), to można je ignorować? To zupełne chyba zaprzeczenie lewicowym ideałom.
Tak czy siak, to tylko przykład w dyskusji, nie miałem na celu dyskutować, kogo to obraża, czy to obraża, boli itd.
pozdrawiam :)
0
@AxelF no porównanie generalnie trafne, tyle, że jedna drobna różnica, to nie ja tutaj "paraduję z pupą z balkonu" tudzież jakimś jej odpowiednikiem. Wyraźnie napisałem też, że nie czuję się tym obrażony, bo nie jest w stanie mnie obrazić to że ktoś sobie coś tam wrzuci jako avatar na forum. Dla mnie to jeden z milionów użytkowników internetu. Niektórych jednak prawdopodobnie będzie to ruszać i takie głosy tutaj tu były.
Nie uważam też, bym robił jakiś szum wokół tego, spójrz na mój pierwszy post, który napisałem w kontekście dyskusji do wypowiedzi @pax a. Po prostu zwróciłem uwagę, że lewicowi uczestnicy forum nie są barankami i też w swojej działalności tutaj próbują dokopać tanimi chwytami prawicowym użytkownikom. Uważam, że takim przykładem jest lewicowy użytkownik, który manifestuje swoje poglądy i jednocześnie w avatarze ma zdjęcie z karykaturą Chrystusa miłosiernego. To wszystko, żadna burza.
0
@Persyfl
"to polecam np zerknąć na ostatnich 25 wpisów @Persyfl i wyświetlające się przy nich zdjęcie. " Pax prosił o 25 wpisów wycelowanych od strony lewicowej w prawicową, napisałem, że przy 25 ostatnich Twoich wpisach wyświetla się zdjęcie z karykaturą centralnej postaci Chrześcijaństwa. Uważasz, że przy jednym z Twoich ostatnich 25 wpisów nie wyświetla się to zdjęcie?
Ok, naprawdę szkoda mojego i Twojego czasu na tę dyskusję. W tym czasie mógłbyś np "skasować" kilku prawaków na tym forum, bo patrząc na Twoją aktywność przynajmniej ostatnią w komentarzach głównie tym się tu zajmujesz, bo przecież nie footballem.
11
Piłka Griezmanna jeszcze leci ? Ma ktoś info ?