4

Wpadłem policzyć komentarze "Riki Picz" w tym momencie :D

4

Griezmann na ławce = Barcelona gra w 11

0

@BarcaInfo Pedri to nie jest człowiek, to android.

0

@BarcaInfo bardzo dobra decyzja. Żeby odrobić ten wynik, w pierwszej kolejności trzeba myśleć, żeby nie dostać bramki w plecy co w Barcelonie praktycznie się nie zdarza. Obrońcy nie potrafili zachować czystego konta nawet jak przyjeżdżała Huesca, a co dopiero Sevilla. Nawet gdyby nie było trzech środkowych obrońców, tylko dwóch, to z przodu wyrósłby jak grzybek po deszczu bezproduktywny Griezmann, więc już naprawdę przy takich opcjach cenniejsze jest zahcowanie czystego konta z tyłu i szarpanie ile fabryka dała z przodu. Podsumowując, na boisku wolę Mingueze niż Antoina "jestem sam na sam z bramkarzem więc zejdę do boku" Griezmana.

0

@oskar_wojak ponoć jest szansa, że wróci na finał Ligi Mistrzów :)

0

@Encore Stawiam na Zacha LaVine'a :) Jeśli będzie miał swój dzień, to nawet Curry go nie zatrzyma.

0

@Bobo25 "gość narazie przegrał niemal wszystko co może."

Póki co gość na razie jest w grze o wszystkie trofea. Z Ligi Mistrzów się nie wykaraska i nie ma się co oszukiwać, że będzie tu inaczej, ale ... nawet jeśli, to do końcowego sukcesu tutaj kadra i tak jest za słaba i za krótka, a piłkarze za mało doświadczeni by ogrywać City czy Bayern.
Z Sevillą mecz jest do odrobienia, liga wbrew pozorom nie jest skończona.

Ale najważniejsze, Koeman nie przyszedł tu wygrywać tu i teraz, tylko zbudować drużynę, która będzie w stanie wygrywać jutro i pojutrze, w oparciu na wprowadzaniu młodych zawodników. Robi to doskonale, a nie umiał tego robić np. Valverde. Koeman nie dostał takich pieniędzy na transfery, w sezonie letnim okazało się, że Barcelona jest finansowym wrakiem, a ten zrezygnował z prowadzenia dobrze już ustawionej i bardzo mocnej Holandii, żeby objąć swój ukochany klub. Należy mu się chyba za to trochę szacunku, zaufania i chyba jednak docenienia tego co robi. To taka sama legenda klubowa jak Guardiola i Louis Enrique.

2

@Sulimo też nie rozumiem, gość wreszcie pokazał, że umie sam coś napisać, a nie tylko cytować "byłego..." a tutaj taki hejt, zamiast braw i gratulacji.
@Sulimo pisanie, że "wyklęci mordowali cywilów i nikt tego nie zapomni" to takie upraszczanie, jak pisanie, że wyklęci nie mordowali cywilów. Tu prawda nie jest taka czarno biała, jak to piszesz Ty czy prawicowcy. Prawica zakłamała sprawę, bo wrzuciła wszystkich co odstrzelili przynajmniej jednego komunistę do jednego worka i dzisiaj mamy takie komentarze jako efekt tego, a z tych postaci należałoby każdego z osobna prześwietlić i sprawdzić dokładnie działalność.

0

@norbi77 o cholera... trzymam kciuki żebyś dożył, wtedy im dop********z :)

0

@norbi77 dołóż im !!! :)

0

Ten Munoz, to jest jakiś zagubiony zawodnik z V-ligowca, który przypadkiem zakopał się pod ziemią po jakimś meczu Pucharu Króla, właśnie się obudził i wypełz na powierzchnię grać mecz?

0

"Bracie, on gra przeciwko nam, nie graj z nim..." K.Benzema

0

Knur na sterydach dzisiaj kopiuje Ramosa, ale ten kanciasty łeb nie ułatwia strzelania.

16

Sraczo ma dzsiś pełne Portu xD

2

Kurde, przysięgam, pierwszy raz w życiu, patrzę na livescore jest 0:0, wchodzę na mecz a tu jest 1:0 ale nie dla Realu Madryt... nie wierzę, nieprawdopodobne...

0

@Wilczeq wojna degeneruje ludzi i Kuraś z pewnością tego doświadczył, tylko czy to powinno wpływać na ocenę jego i jego oddziału w kwestii tego co robił później z cywilami np. Słowakami? Takie to były trudne czasy, ale moim zdaniem ktoś z tytułem bohatera narodowego, krwi cywilów, bezbronnych dzieci i kobiet na rękach nosić nie powinien. Mamy naprawdę dużo lepsze wzorce w historii, nawet wśród bohaterów II wojny światowej. Jakby polska prawica pochyliła się nad tematem chociażby polskiego września 39, to takimi przykładami dosłownie by się obwiesiła.

2

@CatalanDream
Skopiuję swoją wypowiedź z innego wątku, bo nie ma sensu się parafrazować.
Polska prawica bardzo uprościła historię i każdego kto tłukł się z komunistami niezależnie od pobudek, patriotycznych czy po prostu zbójeckich i rabunkowych wrzucił do jednego worka tzw. "żołnierzy wyklętych". Skutkiem tego tak jasna, przejrzysta i bardzo pozytywna osoba jak rotmistrz Witold Pilecki, wymieniana jest niemal jednym tchem z taką kreaturą jak Józef Kuraś "Ogień", który do komunistów należał, był zwykłym alkoholikiem, był w UB i z "niejasnych przyczyn" wrócił do lasu. Wsławił się między innymi powieszeniem ciężarnej kobiety i nacjonalizmem.
@MarioVeB! No Ty właśnie przesadzasz jak ideologiczna prawica, tylko 180 stopni w drugą stronę. Jest tam kilka osób, które zasługują na miano bohaterów, ale zgodzę się, że generalnie to mamy wielu bohaterów w historii znacznie bardziej jaskrawych i jednoznacznych a zapomnianych, jak np. Pułkownik Stanisław Dąbek dowódca obrony Oksywia w Kampanii Wrześniowej czy kapitan Bolesław Zajączkowski który zginął pod Zadwórzem czyli polskimi Termopilami.

14

@SiSenior Czarzasty ma tutaj rację. Polska prawica bardzo uprościła historię i każdego kto tłukł się z komunistami niezależnie od pobudek, patriotycznych czy po prostu zbójeckich i rabunkowych wrzucił do jednego worka tzw. "żołnierzy wyklętych". Skutkiem tego tak jasna, przejrzysta i bardzo pozytywna osoba jak rotmistrz Witold Pilecki, wymieniana jest niemal jednym tchem z taką kreaturą jak Józef Kuraś "Ogień", który do komunistów należał, był zwykłym alkoholikiem, był w UB i z "niejasnych przyczyn" wrócił do lasu. Wsławił się między innymi powieszeniem ciężarnej kobiety i nacjonalizmem.

30

Wszystkim piejącym z zachwytu przypomnę, że kiedy jednego prezesa Barcelony już aresztowali, więzili a całkiem niedawno uniewinnili. Przypomnę też, że to nie za niegospodarność Bartomeu został zatrzymany. A na końcu dostudze jeszcze emocje i wspomnę, że prawdopodobnie dzisiaj zostanie zwolniony i zarzutów mu nikt nie postawi. Też go nie lubię, ale lepiej nie ferować za szybko wyroków.

1

@Pilka_jest_okragla Bunga, bunga presidente ! :D

0

@messi564 Griezmanna zaliczyłbym do kolejnej farsy, ponieważ przyjście tego zawodnika od początku skazane było na porażkę. W samym Atletico z sezonu na sezon mocno już obniżał loty, ale kij z tym, on tu po prostu nie pasował, do systemu 4:3:3, który jest markowy dla Barcelony. To była zbrodnia pakowanie go na siłę na skrzydło, podczas gdy on to właściwie najczęściej grywał fałszywego napastnika albo wolnego zawodnika.

Z plusów transferów Bartka: Dembele i Cou na pewno się bronią, mocno przepłaceni- ale taki to były czasy. Ter Stegen, De Jong, transfery Arthura, Lengleta, Umtitiego, Vidala - to wszystko miało swoje uzasadnienie.
Największe przestępstwa transferowe to właśnie Griezmann i Pjanic, pry czym przyjście tego ostatniego to już jest zbrodnia. I nie przyjmuję tutaj pieprzenia o kreatywnej księgowości, za te miernotę mógł przyjść kto inny, ktokolwiek inny, Juventus wepchnął szrot i każdy kto oglądał Juve w poprzednim sezonie wie o czym piszę, on tam już nie istniał.

0

@AmigoBlancos "⚽Mijatovic - bramką dająca 7 LM po 32 latach."

to ten złoty gol z metrowego spalonego, "przeoczonego" przez arbitra ? xD faktycznie dobrze definiuje Real Madryt w każdym okresie, nie tylko w tamtym.

7

@BarcaInfo i to jest dobra wiadomość !

0

@escarabajo może nie chciał po prostu wypominać, że gdy Sevilla wyciągała z Leganse El Nesirego, do nas trafił Brait : )

1

@Ojciec5tkidzieci tak :) chociaż trzeba przyznać że kiedyś Donek kompromitował się swoim językowym skillem a teraz się bardzo wyrobił :) widać dobre kursy zrobił i już wstydu nie ma. Ale dobre memy ze starych czasów zostały :)

2

Liga Europy nudna jak flaki z olejem, więc można sobie powtórzyć co nieco idiomy języka angielskiego.
Kto zrobi to lepiej niż były premier Polski i obecny przewodniczący europejskiej partii ludowej Donald Tusk :)

https://speakingo.com/angielski-z-tuskiem/

1

@Tomek54321 z jednej strony, można tak powiedzieć, osiągnięcia międzynarodowe robią wrażenie, ale z drugiej jak się np zerknie na ilość wygrywanych trofeów, to może wyjść różnie :
http://firsteleven.com/artykuly/7969,10-najbardziej-utytulowanych-klubow-w-europie?img=10

Zależy kto i jak ułoży statystykę pod siebie ;)

0

Ta fraza z Valdesem, to takie samo pieprzenie ludzi związanych z białymi, że "jesteśmy Realem Madryt, najlepszym klubem na świecie", więc teoretycznie każdy może sobie takie swawolne i subiektywne opinie wygłaszać :D

1

@Rewolucja123 no to idę po pop-corn, rozstawiam stoliki, biorę po 200 zł z konta każdej z drużyn i słucham państwa :D ...

0

@IronSanHybrid Kurła czy Kurtuła ? Atalanta tylko dwa niecelne strzału więc Jaś Fasola dzisiaj raczej nie był decydujący xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?