0

@pax no w innym:
z Romą w pierwszym meczu my grzmocili, w drugim nas grzmocili
z Liverpoolem w pierwszym meczu my grzmocili, w drugim nas jeszcze bardziej zgrzmocili
z Bayernem spuszczę zasłonę milczenia
z PSG w pierwszym meczu nas grzmocili, a w drugim meczu mieliśmy spore szanse grzmocić, ale na fajerwerkach się skończyło

Różnica jest jednak taka, że w tym trzecim przypadku, było dużo prowizorki choćby w obronie, dużo młodości, ładne statystyki w drugim meczu i obraz meczu znacznie ładniejszy niż wszystkie te pojedynki wymienione wcześniej. I to wszystko rozpala nadzieje na przyszłość.

1

W to okienko klub powinien przede wszystkim ustabilizować sytuację finansową i sprowadzić tylko niezbędnych piłkarzy oraz pozbyć się nieprzydatnych, zaczynając od miernego Pjanica. Koeman powinien dalej pracować z młodzieżą bo idzie mu to naprawdę dobrze i widać, że przemiana pokoleniowa wreszcie się zaczęła. To niestety trochę wina Valverde, który przez dwa i pół roku był trenerem krotkodystansowym, który nastawiony był na tytuły tu i teraz, bez myślenia kto będzie grał za trzy, pięć i siedem lat w klubie. Dzisiaj sa tego efekty, ale Koeman pracę wykonuje fantastyczną.

1

@Encore nigdy nie zrozumiem, jak mozna uważać za wybitnego zawodnika przedniej formacji , który nie potrafi wygrać pojedynku 1 na 1... Bartomeu zapłacił klauzule takiego piłkarza w wysokości 120 mln.

3

@mrboom lepszy: odsyłam do rewanżu w PKk z Sevillą... Jak mawia klasyk: może niewiele lepszy ale... Ale lepszy :)

0

Najważniejsza różnica między słynną remontada a dzisiejszą, niedoszłą: wtedy był Trapp, a dzisiaj był Navas... Gdyby dzisiaj stał tam Trapp, z tymi sytuacjami i karnym bylibyśmy w ćwierćfinale.

5

PSG prowadzi lokomotywę w Teleexpressie

2

PSG głosuje na PiS.

0

@Qlewer jedynie patrzę czy strzeli bramkę czy nie. Jego oczy mnie nie interesuja ;)

0

@Qlewer no mnie to raczej nie podniecało, nie patrzę mu tak głęboko w oczy.

0

@Qlewer rzeczywiście, spustu godne spojrzenie...

0

Lengleta w swoim stylu :(

0

Oscar może tego nie skończyć dzisiaj :(

0

Koeman po prostu odrabia lekcje i nie popełnia błędów Valverde, który miażdżył rywala w pierwszym meczu, a później był miażdżony w rewanżu i odpadał. Ronald postanowił być zmiażdżonym w pierwszym meczu i miażdżyć w drugim meczu xD

0

Boli mnie ten Griezmann w pierwszym składzie, jak on zaczyna mecz, to zwykle wyglądamy jakbyśmy zaczynali w dziesięciu. Mimo wszystko trochę Koemana rozumiem i jego wybór taktyki. Głupio tak chcąc odrobić 4:1 z pierwszego meczu, zaczynać z trzema środkowymi obrońcami.

0

Juventus został wyeliminowany po zwycięstwie w dogrywce a nie remisie. Błąd w tłumaczeniu pewnie.

0

@Rust_Cohle no i to się rozumie, bo było za co ! Ale jest różnica między chwaleniem zawodnika, a sztucznym pompowaniem na bazie jednego występu... zaczeło się wycenianie, ustalanie kolejnego klubu itd. On wciąż musi i ma dużo do udowodnienia, a do tego potrzeba trochę spokoju a nie pompowania.

0

@sebo939 bo Kounde strzelił fajną bramkę Barcelonie i zaczęło się pompowanie gościa i robienie z niego nie wiadomo kogo, niemal kolejnego obok Wiśniasjusza i Pajacensio zdobywcę Złotej Piłki.

0

@Encore ani Haaland nie jest młodym Ronaldo, a tym bardziej Mbappe nie jest młodym Messim ani go nie przypomina. Ludzi ponosi z takimi porównaniami bo PSG klepnęło Barce 4:1 a ten strzelił hat-tricka, przed meczem przypominam, wszyscy wypominali Mbappe, że jest bez formy.

0

@AmigoBlancos no Wy bez Cristiano raczej jeszcze długo też nie.

0

ten karny, to powiedziałbym taki mocno madrycki ... z grupy "nooo mooożna było to od bidy gwizdnąć"

0

@donleo12 trafiają na City i tę predykcję szlak trafia :)

4

@Emhyr dokładnie, nawet skromne 1:2 czy 0:1 dla Barcy to zastrzyk pewności siebie i kosmiczne doświadczenie dla tych chłopaków, szczególnie jeśli naprzeciw ten konstelacji z Paryża wyjdzie taki Mingueza , Pedri, Dest, a o Moribie już nawet nie wspomnę. Ważne żeby pokazać charakter i walczyć o każdą piędź ziemi.

0

@AmigoBlancos to jest akurat jedyna z tych czterech ostatnich lig mistrzów zwyciężona bez żadnych wtop sędziowskich i wałków. Potem było ciągnięcie za uszy, wcześniej też bywało (skandaliczna bramka Mijatovica), ale LM w 2014 była czyściutka i przyznaję to z taką otwartością, z jaką nienawidzę Realu Madryt :)

0

@Quavosk najlepszym zaprzeczeniem tego, co ona głosi jest fakt, że ona jest pośliną na sejm, podobnie jak jej koledzy posłowie. Mało tego, może wziąć i kandydować na prezydenta, jak jej koleżanka Ogórek. Może chodzi jej o to, że sam fakt bycia kobietą nie dostaje dodatkowych 10k głosów?

1

@Bykunn tak jest... pełna zgoda :)

1

@Bykunn w takim razie szacuneczek i pardone, przeczytałem Twój pierwszy komentarz ("Ale niech dziecko zdecyduje jak już nie będzie dzieckiem czy mu to pasuje" i miałem wrażenie, że jesteś orędownikiem tego pomysłu. Autorowi tego pomysłu, za mocno coś weszło, albo nie weszło, żeby dyskutować, włażąc z zakazami w czyjeś życie i wychowywanie dzieci. Rozumiem niechęć czy nienawiść do KK, ale to nie usprawiedliwia wpierdzielenia się w ludzkie wolności i wybory odnośnie wychowywania dzieci.

0

@Bykunn to nie jest chory wniosek, tylko ten pomysł jest chory. Zamiast proponować uzdrowienie systemu, rozdzielenie kościoła od państwa i poprawki systemowe, dzięki którym apostazja byłabym również finansowo odzwierciedlana, to wy chcecie z zakazami do rodzin się wpierdzielać i kazać albo zakazywać ludziom decydowania o własnych dzieciach ? Wy na tej skrajnej lewicy to jednak jesteście jak PiS tylko 180 stopni w drugą stronę... Byle uprzykrzyć życie tym z drugiej strony i ładnie to ubrać w słowa. PiSowczyki karmią ludzi takimi waszymi pomysłami, a później się dziwić, że 38 procent społeczeństwa jest z nimi.

7

@Bykunn czyli chcesz decydować. Bo to rodzice jednak wychowują dzieci, płacą pieniądze, utrzymują itd. i jeśli mają ochotę j taki plan to pozwalają na ochrzczenie. Takie zakazy to jest jednak wpieprzanie sie, bo dobrze wiesz, że dla niewierzących chrzest nic nie znaczy. Jeśli dzieciak kończy 18 lat i wybierze inną drogę, to dla niego ten chrzest po prostu nie istniał i nigdy się nie wydarzył, bo nie wierzy w jego znaczenie. I gdzie tu jest problem ?

6

@Bykunn nie chcesz by państwo i grupa fanatyków decydowała o czyjejś ciąży, a chcesz decydować o czyichś dzieciach i ich wychowywaniu ?

1

@LUPR szczególnie popuszczanie pączkowi żółtych kartek i gwizdanie wszystkich sytuacji stykowych. Świetnie w wywiadzie opisał to kiedyś Pique. Stykowe sytuacje, decyzje 50/50 , decyzje u których podstaw jest interpretacja zagrania, w znacznej większości gwizdane są na korzyść Realu. No i tzw. decyzje i karne o których później w Madrycie jest mówione: "można to było gwizdnąć" albo "można to było puścić" lądują na koncie Realu. Widać to szczególnie po wprowadzeniu VARu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?