panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Baniek nieustannie odświeżając La Ramblę podczas transmisji ;)
1
tak, nie ma pieniędzy na tak tanich zawodników, a mrzonki o Hallandach, Neymarach rosną jak grzyby po deszczu. Prawda jest taka, że nawet jeśli klub pozbędzie się Griezmana, Coutinho, Pjanica i innych zawodników balastowych, to tylko po to, by stabilizować sytuację finansową... i uważam, że wobec szansy pozyskania tej dwójki (Garcia, Depay) byłoby to świetne posunięcie. Tak jak można było się spodziewać, Laporta będzie musiał dużo, dużo posprzątać, żeby zrobić miejsce na zawodników pozyskiwanych za darmo.
2
@Zoker nigdy nie znajdę powodu, dla którego można kibicować prześcieradłom, szczególnie jeśli ten ktoś uważa się za fana Barcelony. Nie rozumiałem jak można im kibicować w meczu z Atletico, tak nie rozumiem jak można było ich wspierać z Atalantą czy Liverpoolem.
0
@Bobo25 oni piszą to samo, bo kłamstwo powtarzane wielokrotnie staje się prawdą. Tam nawet już chyba w to wierzą co po niektórzy.
1
@Bodybuilding trzymaj się tam kolego, chciałbym Ci coś napisać mądrego, dać jakąś radę czy pozytywną moc, ale nie mam pojęcia co... po prostu chyba słuchaj swojego serca i sam będziesz wiedział co robić... jestem myślami z Tobą i @Katalonczyk2306
0
@pafcioxxx ale jak taa zobaczył, że Viniciusz ma wary jak dupa pawiana to mu od razu zmiękła rura...
2
Nie ma już normalnych sędziów... z emeryturą Pierluigiego umarło sędziowanie...
0
@MrCule_X Wnicjusz ma za duże wary żeby rokować, Nazario to przyszłość.
1
@Greenalley po prostu go skasował od tyłu, ale to nie stało nawet obok czerwonej kartki... szczerze ? Gdyby w meczu z Realem, przeciwnik królewskich dostałby za coś takiego czerwoną, sam krzyczałbym że to jest skandal, drukarnia itd.
Już prędzej dałbym czerwoną za to co kolega @AxelF pisze, czyli sytuację z łokciem w Grieza, który wyglądał jak dla mnie mało przypadkowo. Gdybym był sędzią i obejrzał powtórkę akcji z Dembele, to nagrodziłbym jeszcze co najmniej żółtą kartką gościa, który kopnął Francuza kolanem w głowę, bo to było bardziej brutalne. Sam faul to dla mnie książkowe żółteczko.
3
@Kamson33 , @jeyx77x dajcie już temu Louisowi spokój. Ja to osobiście szanuję... gość ma swoje zdanie i broni go jak najbliższej rodziny i naprawdę to jest godne podziwu, szacunku. Żeby nie było, ja się z nim kompletnie nie zgadzam w kwestii Neymara, jesteśmy na zupełnie innym biegunie, ale lubię ludzi, którzy przynajmniej mają swoje zdanie na jakiś temat i bronią go, nawet jak to jest passe
0
@Migel tak, ja w pierwszej chwili myślałem, że to właśnie on dostaje tę czerwoną kartkę, warto było się pochylić nad intencjami zawodnika, który sprzedał Dembele tego kopa w głowę. Tu by się VAR przydał.
18
jak dla mnie każda z tych sytuacji jest oczywista:
-karny po faulu na Deście należał się jak psu buda
-karny po ręce Alby nie powinien zostać podyktowany, Alba został nastrzelony z bliskiej odległości w rękę, nie miał szans jej schować, ręka nie był podniesiona, wyglądała jak naturalnie ułożona podczas ruchu
-czerwona kartka za to wejście nie powinna zostać pokazana, to wyraźnie za surowa kara, szczególnie w sytuacji, że sędzinio miał wczoraj wysoki próg faulu w pokazywaniu kartek
-bramka Dembele prawidłowo zaliczona - tego to się nawet komentować nie chce, faul nie był kluczowym elementem akcji
1
Messi MoM chyba tylko dlatego że kartki uniknął.
1
A wejde se na notatnik, popcorn lepiej smakuje jak człowiek jest w cyrku :D
0
Dzisiaj wahadła absolutnie nie hulają :(
0
@norbi77 warto mieć w domowej apteczce ;) w niektórych meczach jak w rewanżu z Sevillą trzeba uważać, żeby nie przedawkować, bo wtedy defekacji przez parę dni nie będzie :)
3
Radzę profilaktycznie zażyć loperamid, bo będzie sraczka o wynik dzisiaj.
0
@LuisSalvano pamiętaj, że nawet jak się z kimś umówisz , to na 99% ten ktoś nie przyjdzie i będziesz czekał jak Najman na Stanowskiego w niebieskiej najmanówce...
a zdanie o Neymarze - szanuję- kompletnie się z nim nie zgadzam, wsadzam je między takie opinie jak "za powrotem Douglasa do Barcelony" albo "za powrotem Ardy Turana do Barcelony", ale mimo wszystko szanuję i rozumiem, że miłość (czy raczej sympatia) do zawodnika może być ślepa ;)
0
@Avatarr ja mam przeczucie, że Moriba zagra zamiast FDJ
0
@D1OS ja myślę, że tu w tym wszystkim brakuje zrozumienia u czarnoskórych, że czarny = biały i nazwanie kogoś czarnym nie jest żadnym wytykaniem odmienności czy ułomności, bo to po prostu nie jest żadna odmienność czy ułomność. Z tej wrażliwości, która się wytworzyła (moim zdaniem do przesady) wynika trochę tak, jakby przedstawiciele rasy czarnej uważali, że ich kolor skóry jest właśnie jakąś ułomnością. Moim zdaniem powinien to być dla nich raczej powód do dumy... Nie mówię tu oczywiście o określeniach w stylu "ty czarna małpo" albo "asfalcie" albo nawet "ty czarnuchu" - to ma w oczywisty sposób obrazić, chociaż też nie uważam, że jako przedstawiciele rasy czarnej mają się jakoś tego bardziej wstydzić, niż gdyby ktoś ich nazwał "ch*em", "kozojebcą", "obciągaczem" czy jeszcze inaczej. bardziej chodzi jednak o niezrozumiałą wrażliwość na określenia dotyczące stanu faktycznego, które nie niosą żadnych złych emocji czyli "murzyn" , "czarny", "czarnoskóry".
0
@Nano22 tak... jak Alaba coś mówi to cały Bayern na baczność i słucha xD łącznie z Flickiem xD
1
ale to naprawdę dobry tekst był :D tylko mi się tak skojarzyło co by było gdyby było po staremu :)
3
Już tu jeden był co matka negocjowała warunki kontraktu i nawet chciała zawrzeć w kontrakcie na jakiej pozycji ma synalek grać...
W tych piniondzach sprowadzać sobie kolejnego tatuśka, jak dopiero co od starego Neymara się uwolniliśmy, to byłoby jak strzał w kolano.
8
@Barcza223 Valverdowi mógłby lizać bez końca, a i tak do osranej śmierci nosa poza Bacę B by nie wyścibił.
0
@LuisSalvano Panie ... już abstrahując od lojalności Neymara i tego, że jest nam potrzebny jak rybie rower... Ale za co miałby go sprowadzić ? Chałupe sprzeda ? Żone z dziećmi sprzeda na targu niewolników ? Patrz Pan Panie Luisie, jedyne transfery jakie nas interesują i o których klub głośno mówi to te darmowe, planowane są obcinania pensji zawodnikom, jeśli uda się pozbyć niechcianych, to kasa zaoszczędzona pójdzie raczej na stabilizację finansową klubu. Jeśli natomiast Laporta zdecyduje się wydać jakieś pieniądze to wyda je na młodego Halanda który gra na pozycji priorytetowej dla nas, a nie na kolejnego skrzydłowego, których w klubie mamy już trochu... Panie Louisie zjedz Pan sernik i odNeymaruj się trochę ;)
0
@Peniu 9 mln to jest w tej drabince tak dużo ? ostatnio była o tym dyskusja, SR jest 9. w kolejności w drabince, przed nim są takie orły jak Pjanic, Coutinho, Griezz, Umtiti ... Ci to dopiero mają pokaźną pensję w porównaniu z tym ile wkładają do zespołu. Niewiele mniej ma choćby rezerwowy młokos Trincao.
1
@FCMichalo Roberto świetnie sprawdza się w roli zawodnika typu "zapchajdziura" tak jak kiedyś grał Seidu Keita. Pokaż mi drugiego takiego w zespole? Nominalny pomocnik, który tyle lat wygrywał rywalizację z jednym z wydawałoby się topowych prawych obrońców (Semedo). Moim zdaniem, posiadanie kogoś takiego w zespole to jest po prostu niedoceniane szczęście i należy go szanować. Nie kosztował ani euro, nie czesze niebotycznej pensji, same plusy...
1
@kkbarca aż żal, że nie do 2036 roku, to dałoby wieczny spokój z tym komediantem w kontekście do powrotów najemnika do poprzedniej roboty.
6
Jeden z najbardziej ryjących głowę i przerażających filmów jakie oglądałem. Dzisiaj na mszy, ksiądz wspomniał to wydarzenie, uznając, że warto wspomnieć ostatnie słowa pilota Ił-62M w kontekście Zmartwychwstania.
Czy wierzymy, czy nie wierzymy, warto wspomnieć te słowa i mimo tego, że bez wątpienia jesteśmy tu tylko na chwilę, zatrzymać się i pomyśleć nad ulotnością życia. Warto też przemyśleć sobie, czy na pewno chcemy snuć żarty i śmieszki z katastrof lotniczych, nawet jeśli jedna czy druga grupa fanatyków używa ich dla własnych nawet najbardziej obrzydliwych celów.
0
@Nazio87 to brzmi jak pytanie retoryczne...