0

@marcin000019 musieliby mu udowodnić, że w środku jest marihuana, może tam był po prostu tytoń, a poseł pokazał to tylko dla funu...
przypominam, że kiedyś podobny atrybut odpalił wręcz na wystąpieniu inny poseł: Janusz Palikot, wtedy nie spotkała go bardzo surowa kara, a lewica nie miała wiele przeciwko temu ;)

10

@Chakalaka
Chyba nie masz jednak racji, a co do Pinocheta mylisz się na pewno, tutaj masz ciekawy artykuł w tym temacie:
https://tvn24.pl/polska/pinochet-baby-doc-i-inni-jan-pawel-ii-a-dyktatorzy-ra419614-3356881

żródło jak widzisz - TVN, a nie żadne prawicowe propagandy. Cała historia wizyty w Chille jest w ogóle interesująca, łącznie z podstępem wykonaną fotografią, na której Pinochett wręcz "dokleił się" do JPII. Krytykowanie JPII stało się w ostatnich latach modne, jako że stał się mocnym symbolem KK w Polsce. Lewica wali trochę na oślep i tworzy argumenty jakoby JPII wspierał obsesyjnie prawicowe dyktatury. Otóż JPII nigdy nie był obsesyjnym prawicowcem, walczył z władzą komunistyczną, a raczej głębokim socjalizmem w Polscce, ale nigdy nie był skrajnym, obłąkanym prawicowcem, a taką łatkę próbuje mu się teraz doklejać.

9

Trener nie prosi o nie wiadomo kogo z niewiadomo jak wielkimi roszczeniami, klub powinien zadbać i te nazwiska z listy. Z drugiej strony, bardzo dobrze że wreszcie prowadzą negocjacje w sposób rozsądny i korzystny dla kasy klubu, zaczynając od niskich kwot, a dokładając bonusy za trofea. To tylko pokazuje, że w 2015 roku źle się stało że wygraliśmy LM, gdyby wtedy Barcelonę objął ktoś normalny, a nie Bartomeu, być może dzisiaj ten klub i drużyna wyglądałyby znacznie lepiej.

9

Pomysł nie do końca popieram, Pereza nie lubię, ale nie mam słów do tych łamistrajków...

0

@Katalonbar zapomnij że nas połączą z Czechami , ich to ze Słowacją, a nas co najwyżej z Wegrami.

1

@JarekS zgadzam się, tak nawet wczoraj sobie pomyślałem, że ten remis to jest trochę zasługa Barcelony i "wywalczenia" tej czerwieni dla pączka w końcówce, w tej 88 minucie to było tak, jakbyśmy jednak strzelili tę wyrównującą bramkę, którą odebraliśmy w następnym meczu. Pączek niestety nie jest tak wiekowy jak Modric, żeby być zmęczony. Bardzo cenna uwaga odnośnie podejścia do starszych zawodników ! Podpinam się i popieram !

4

Getafe>Espanyol - fakt, nie opinia ;)

0

@bartekvisca stary a skąd wiesz jak to przejdziesz i czy nie będziesz miał trwalych powikłań po ? Jak się zaszczepisz to być może i tak przejdziesz ale bardzo łagodnie, bo twój układ immunologiczny da radę.

1

@Ciule123 brzmi uczciwie :D

9

@BARCA1899Messi i tak i nie... młody człowiek, często pochodzący z biednej rodziny w małym afrykańskim kraju, który ma jakiś obrany cel i dąży do niego, jest podatny na kuszenie pieniędzmi innego klubu i nagle staje do niego perspektywa, że wszystko może otrzymać tu i teraz, a alternatywą do tego jest niepewna przyszłość. Wciel się w kogoś takiego, nie zawsze jest łatwo podjąć decyzję. Pamiętaj o świętych słowach Franza Maurera "każdy ma swoją cenę"

18

Ten Real to jest taka klasyczna wsza łonowa. Włażą z butami między interesy Barcy, tak jak było z Viniciusem, Rodrygo i Kubo, dzwoniąc sakiewką i przebijając oferty. Zarząd musi być naprawdę czujny i wiedzieć co robi.

0

@Ratamahatta nie ma co umniejszać Realowi, ale fakt jest taki, że gdyby dzisiaj sędzia wyrzucił prosiaka za to wejście w Milnera, to mogłoby się to różnie potoczyć. Z Atalantą jakoś łatwo szło mu wyrzucanie zawodnika drużyny przeciwnej, a tutaj żółteczko i jeszcze dla Robertsona, żeby było po równo. Nie mam zamiaru rozpływać się nad grą Realu, zagrali dobry mecz, ale otrzymali też wiatr w plecy od sędziego. To była obowiązkowa czerwona kartka.

1

Liverpool poszedł w ślady Coutinho.

2

pachnie bramką dla Realu.

1

Mane, Firmino, Arnold i Robertson... gdzie Ci piłkarze z tamtych lat ... ?

1

@VamosRakieta wraca combo Ivan z Ernesto i znów lądujemy w półfinale LM !

0

@Barca_Big_Moment no jak debil Bartomeu chciał koniecznie wymianę zrobić, żeby mu się rachunki skończyły to jest jak jest. Zamiast Arthura mamy karykaturę piłkarza czyli Pjanica, gościa, dla którego nawet segunda to za wysokie progi, bo tam trzeba naprawdę biegać i biegać.

0

@Damian11 ja zazdroszczę oprócz Kroosa jeszcze drugiego z pomocników czyli Modrica, tyle lat na karku a koleś rusza się tak, jak Arthur nigdy nie będzie.

4

@sergio5 całe szczęście że poszedł do Liverpoolu. W tej formie to razem z Pjanicem narzekałby, że mało gra.

0

zawodnicy trzymający kciuki za zwycięstwo Realu - takich nie powinno być w Barcelonie, to nie jest absolutnie duch tego klubu i drużyny. Każdy kto tak myśli, nie rozumie miejsca w którym się znalazł, bez względu na argumenty. A jak ktoś myśli, że zawodnicy Realu będą zmęczeni meczami Ligi Mistrzów, to niech odpali ostatni klasyk albo mistrzostwa świata w wykonaniu Chorwacji i poogląda Modrica,

2

@Gwyn ojjj tam, biskup Wróbel to pewnie człowiek Pfizera, tam konkurencja jest ostra i ziomek chce trochę nagonić na swoją stronę xD

1

Piotr Liroy Marzec Sane xD

0

@svensonFCB który to już raz ...
poza tym, nie chcę być złośliwy, ale osoby nieznające języków obcych to raczej elektorat PiSu xD

4

Nie rozumiem podejścia Koemana do Firpo. Gość zaliczył mega mecz z PSG, zastąpił w trzydziestej którejśtam minucie Mingueze i będąc bardzo szybkim graczem schował do kieszeni Mbappe. Wydawało się, że na tym kariera Juniora w Barcelonie może się rozbujać, on uwierzy w siebie, trener uwierzy w niego itd. a tymczasem później nawet nie powąchał murawy (niech mnie ktoś poprawi, jeśli mówię głupoty, ale kwintesencja jest taka, że nie grał, lub grał bardzo mało). To trochę tak, jakby zdał arcyważny egzamin, ale w praktyce nic mu to nie dało. Szkoda, że w GD Koeman nie powtórzył zagrywki z PSG i nie pokrył Viniciusa Juniorem, myślę, że jeśli Żółwia Ninja ogarnął, to tego jeźdźca bez głowy tym bardziej schowałby do kieszeni.

1

@lukaszmatusiewicz Nasze skupienie na tym temacie czy na tamtym i tak nic nie zmieni i nie pomoże Barcelonie przygotować się do finał CdR. Ja osobiście bardzo lubię takie "ciekawostki" odnośnie sędziowania .

1

@cules100pro nie wszedłby bo byłby właśnie kontuzjowany -to niestety najbardziej prawdopodobny scenariusz tego gdybania.

4

Tradycyjnie już po niekorzystnym wyniku, Rambla wraca do starego pomysłu: "sprzedać wszystkich, kupić wszystkich". Kto dzisiaj zawiódł najbardziej ? Moim zdaniem Pedri i Messi, to znaczy, że mamy sprzedać Pedriego i Messiego? No chyba raczej nie, jeden to przyszłość, a drugi regularnie dostarcza punktów takich samych jak były dzisiaj do wygrania. Real ma to szczęście, że ich amigosi dłużej utrzymują się na poziomie i trzymają całą formację pomocy. U nas z tej grupy został tylko nierówny Busi, Messi który znika w klasykach i Alba który zwykle nie zawodzi. Wszsytkie znaki na niebie i ziemi wskazuję też na to, że wbrew opiniom tutejszym ich młodzież nie jest jednak tak fatalna, a wielu z nich jest bardziej dojrzałych bo dłużej gra w pierwszym zespole.

Ja w przeciwieństwie do reszty nie jestem za tym, by kogokolwiek po tym meczu sprzedawać i jestem przeciwny zmianom kursów transferowych. Mecz nie wyszedł, ale projekt jako całość i tak zmierza w dobrą stronę.

2

@Biniu_VeB_X ale pan p****sz, naprawdę... a jakby Moriba strzelił to co ? opinia o 180 stopni w drugą stronę ?

0

@Avernand przecież to kompletnie nie o to chodzi jak graliśmy. Czasu doliczonego nie ustala się według tego jak grała jedna czy druga drużyna, ale ile było przerw i jak długie były, a 4 minuty to Manzano walczył ze sprzętem. Dodatkowo zmian od groma i wieprz jak dostał czerwo to też schodził ze dwie minuty.

0

@fcbfan1993 jeśli każdy może głosować, to zwróć się tutaj z prośbą :) Chętnie Cię pewnie wesprze więcej osób niż tylko ja :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?