panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@saczers438 gdyby był tu Bartomeu, z pewnością zrobiłby sprytną wymianę za Douglasa Costę. W końcu piłkarze z Douglas w nazwie zawsze budowali historię tego klubu i jakoś tak dobrze się wszystkim kojarzą.
0
@RosjaninBut nie nazwał... chce by było jasne, że uważam, że USA to kraj imperialistyczny, który u mnie w szeregu stoi na jednej półce że Związkiem Radzieckim i ich postępowanie obrzydza. Nie mniej jednak Turcy zawsze razili tym, że tyle lat po tych strasznych wydarzeniach i okropieństwach których się dopuścili nie potrafią uderzyć się w pierś i nazwać, rzecz po imieniu. Tylko tyle i aż tyle. Co do zbrodni USA, wiesz jak jest, historię piszą zwycięzcy... Dopóki hegemonem na świecie jest USA, zbrodnię tego kraju będą w podręcznikach nazywać wzorową walką z terroryzmem, ale to jest temat na osobną dyskusję i wątek ;) nie mniej jednak chce mocno podkreślić, że nie jestem wyznawcą USA rodem z PiSu
0
@shoZu terminarz najłatwiejszy teoretycznie, to fakt, ale forma chyba też najsłabsza. Są świadomi roztrwonienia duuuzej zaliczki, braku bardo ważnego Suareza i w tej chwili już braku marginesu błędu, chociaż moim zdaniem cała trójka jeszcze punkty gdzieś pogubi. W tej chwili Barcelona wydaje się punktować najsolidniej, ale niektóre zwycięstwa szczególnie ze słabymi rodziły się w bólach. Remis nie jest wielką tragedią dla Realu, zważywszy że mecz Atletico Real siła rzeczy powoduje, że ktoś z tej dwójki lub obie drużyny punkty stracą.
21
Pierwszy z czterech meczy wyjazdowych, który został do końca, moim zdaniem najtrudniejszy, choć paradoksalnie drużyna która nie postawi autobusu od początku może być łatwiejsza do napoczęcia niż Eibar i Levante. Nie ważne... Z Misterem Ronaldem po zwycięstwo !
0
@AmigoBlancos no właśnie dlatego chciałem poznać Twoją opinię nieco z innego punktu widzenia. Zawodnicy grający jak Casemiro zawsze będą szczególnie nielubiani przez kibiców drużyny przeciwnej, a potęguje się to jeszcze kiedy dostają jakiś dziwny częściowy immunitet od sędziego. Casemiro jest bardzo twardo grającym pomocnikiem, czasami wręcz brutalnie, chociaż mecz z Getafe pokazał, że dla drużyny znaczy bardzo dużo (pokazał jego brak oczywiście).
2
@Kamilos84 ja uważam, tylko puchar Gampera się liczy. Inne trofea obchodzą tylko słabiaków.
0
@AmigoBlancos czy masz jakiś pomysł o co chodzi z tym Casemiro i przymykankem oczu na jego faule, tudzież nie karaniu go kartkami za nawet brutalne lub liczne wejścia ? Też to dostrzegasz czy to może nasze niezbyt obiektywne oczy przekłamują prawdę i widzimy to co chcemy zobaczyć ?
1
Żarty się skończyły, ten genialny strateg w drugiej połowie wzniesie klaskanie na zupełnie nowy, astronomiczny poziom, a wiatr wrzutek sforsuje wasze wielkie płyty w blokowiskach i poczujecie go na twarzy siedząc w fotelach.
0
@Katalonbar który ?!?!
0
@Wilczeq yyyy... Przemilczeć i nic nie mówić ?
1
@amanter taaa , podobnie jak on i cała Europa milczą w sprawie tego co dzieje się w Arabii Saudyjskiej czy Katarze. Za to Iran jest beeee i wszystko to co tam się dzieje jest zawsze wielokrotnie podkreślane i eskalowane. Taki mamy polityczny klimat, to nie są idealiści tylko wszyscy tak naprawdę walczą o swoje interesy.
3
@AmigoBlancos może i zjechał, ale i tak trzymam się zdania, że zajdzie dużo więcej niż jego kolega w czapce "wpierdolce" z wielkimi warami. Nie jest tak pompowany, trochę w cieniu, ale talentu mu nie brakuje. Jemu życzę akurat jak najlepiej.
3
Prezydent Biden nazwał dzisiaj, w dzień pamięci eksterminacji Ormian tę zbrodnię dokonaną przez Turków ludobójstwem- wielki szacunek za to !
1
@kamillek88 gardzę: casemiro, ramos, carvajal.
Nie lubię Viniciusa
bardzo szanuję: Kroosa i Modrica.
3
@ZelekBARCA to Florentino sika z dachu, żeby piłeczka szybciej chodziła
1
@Djzordon ale przecież sędziowie mylą się w dwie strony... Zawsze ... Dziś dadzą ci w meczu z Bayernem i PSG, a jutro zabiorą gdy strzelisz prawidłową czwartą bramkę Espanyolowi i gwizdną niesłusznie spalonego... Taki jest football.
0
@Kacper1998 jak dla mnie dwójka była chyba lepsza niż jedynka, co nie zmienia faktu, że oba filmy to absolutny top horrorów i bardzo mi się podobały. Te późniejsze produkcje typu Zakonnica czy Anabelle to była cienizna w porównaniu z Obecnością.
0
@Abominacja a jesteś też za zakazem smażenia, szczególnie cebuli w blokach ? Kiedy wychodzisz na klatkę, rypie niemiłosiernie, jak sąsiadka placki ziemniaczane robi, mi i innym to przeszkadza... delegalizujemy smażenie smrodliwych rzeczy w mieszkaniach ? ;)
0
Koeman się wk****ł, wsiadł do PeKaeSa, pojechał do chałpy i sobie teraz gra w CeeSa :D
3
W sumie wynik 3:3 byłby wpisany w DNA Barcelony w takich okolicznościach, więc... why not ?
0
brawo Griezman ! Wreszcie zaznaczył swoją obecność w tym meczu !
1
obrońca Getafe okazał się lepszym napastnikiem Barcelony, niż minutę później nasz Antek Griezman xD
3
Cholerny Judasz jeszcze Oscara uszkodzil...
6
@SteuerFreiMoney napisałeś bez wątpienia bardzo głupi komentarz, a ludzie wypunktowali to ...nie lepiej zatem powiedzieć: "panowie, poniosło mnie, jeszcze kawa nie weszła, głupio wyszło, głupio napisałem, wycofuję się... "tylko brnąć w to do oporu? To żadna ujma, każdemu, nawet najtęższej głowie się to zdarza, najważniejsze to ogarnąć się, że może jednak przesłanie nie było zbyt szczęśliwe i wycofać się z podniesioną głową.
1
@jeyx77x ja bardziej jestem naukowcem niż nauczycielem akademickim, ale godziny dydaktyczne i kilka wykładów muszę odrobić ;) takie życie ;)
0
@adasko1998 :) szkoda, a już myślałem, że może jesteś z jakiejś grupy, którą uczyłem lub uczę ;) ale ja to CMUJ w Krakowie ;)
0
@adasko1998 gratulację, ale ja tak zapytam z innej beczki ... :) gdzie studiujesz tę farmację ? :)
0
@draxidox "ja myślę, że dlatego, że nikt na ciebie jeszcze nic nie znalazł" xD to Wiśnia nie w temacie insta-story Matiego xD
0
@Chakalaka
Ja nie ukrywam, że nie jestem do końca obiektywny, jestem katolikiem i Jan Paweł II wciąż pozostaje dla mnie jedną z jaśniejszych postaci kościoła (mimo że postawa Francisza, inna niż JPII sprawiła, że to właśnie obecny papież przyciąga mnie jeszcze bardziej). O sytuacji z Pinochetem wypowiadam się, ponieważ te relacje zgłębiłem i czytałem o nich a także wizycie JPII w Chille w wielu źródłach, swego czasu mnie to interesowało. W odniesieniu do tego co napisałeś, papież pojechał do Chille, nie dla Pinocheta czy polityków, ale dla ludzi, dla zwykłych Chillijczyków, którzy jako naród przeszli prawdziwą gehennę, tak JPII postępował wizytując kraje. Zdjęć owszem, jest więcej, ponieważ chyba nie wyobrażasz sobie, że JPII przyłapany z Pinochetem, nagle będzie zakrywał twarz i nie pozwoli sobie zrobić zdjęcia. Wyjątkowość tego o którym rozmawiamy polega jednak na tym, że to zdjęcie wygląda jak specjalnie pozowane i wykonane za zgodą JPII, w rzeczywistości zauważ, że Pinochet jest krok do tyłu za papieżem, nieco schowany, ja jestem w stanie uwierzyć, że była to propagandowa zagrywka.
Do dwóch pozostałych przypadków niestety się nie odniosę- nie mam wystarczającej wiedzy w tym temacie i nie zgłębiłem tego, a nie chcę odpowiadać na podstawie wizyty na kilku przypadkowo wybranych stronach internetowych o tak ważnej kwestii - to nie mój styl. Musimy być odpowiedzialni za "fakty" którymi posługujemy się w dyskusjach. Ja nigdy tego nie zgłębiłem w poważniejszej literaturze, więc nie wypowiem się ;)
Ja też dziękuję i wbrew pozorom lubię z Tobą dyskutować. Fanem Donalda nie jestem i w tej kwestii często się nie zgadzam, choć nie komentuję, ale doceniam to, że jak dyskutujesz to zawsze robisz to w sposób grzeczny i kulturalny, więc z przyjemnością jeśli czuję się na siłach i mam obiekcje to zajmę stanowisko ;) Poza tym lubię, jak ludzie mają swoje zdanie i szanuję taką postawę, nawet przeciwną do mojej (nawet jeśli jest to uparte zdanie za powrotem Neymara do Barcelony).
1
@marcin000019 nooo, czyli: nie potwierdzam, nie zaprzeczam ;) a zestawiając to z immunitetem chroniącym posła, Berkowiczowi nic nie grozi, a Ty porzuć nadzieje o jakiejkolwiek karze i strzel sobie meczyk na wieczór :)