panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Piszczek to chyba najsłabsze ogniwo wyjściowej jedenastki z Dortmundu. Już drugi jego poważny błąd, to trochę tykająca bomba.
0
@eckov no oczywiście masz rację, każdy z nich w swoim klubie grał na topie , ale tak naprawdę sprowadzono zawodników albo takich których nigdy nie potrzebowalismy jak Griez, Arda, albo takich na których nie było pomysłu jak Cou ( który jakby się po fakcie zastanowić nie blyszczal w żadnym innym klubie oprócz Liverpoolu,nie poradził sobie ani w Interze ani Espanyolu) Dembele wydawał się racjonalny , ale tu kwestia kontuzji.
1
Patrząc na obronę Tottenhamu, miło widzieć, że ktoś ma gorszą obronę niż nasza, później zadajesz sobie pytanie, jakim cudem oni byli w finale Ligi Mistrzów, a potem dopada Cię refleksja, że ich za chwilę w LM już nie będzie i "przywilej" posiadania najgorszej obrony będzie należał do twojej ukochanej drużyny.
0
@barpol11 Lautaro moim zdaniem bardzo słabo przypomina Suareza, zupełnie nie ta liga i raczej Suarez to poziom nigdy dla niego nieosiągalny. Werner to moim zdaniem pewniak i promocja. Najlepiej, jeśli zarząd przestanie już wyrzucać pieniądze w błoto swoimi wynalazkami typu Griez Cou Dembele itd. i zostawi kwestię budowania kadry kolejnemu zarządowi.
2
@FDJ Ty to wszystko piszesz tak na serio ? Bo ja nie mogę uwierzyć i dalej wydaje mi się, że trollujesz i tam za komputerem świetnie się bawisz, że ludzie tańczą w rytm Twojej melodii xD
13
Costa by się może i nadawał, tylko jak zsynchronizowac jego kontuzje z kontuzjami Dembele ? Tak żeby jeden wypada ł a drugi wchodził do gry. Może uzbierał by się z tej dwójki jakiś w miarę dostępny zawodnik na cały sezon.
0
@Hiacynk konfident !!! :)
0
był ten karny, czy to był karny po królewsku ?
0
@kubasa ciekawe, czy rezerwom też będą się tak gładko podkładać xD
0
@FranzMaurer a wiesz może, czy Laporte wróci na rewanż z Realem ? Bo to jedyny ŚO który się tam do czegoś nadaje.
2
@baby_face_killer z tą "imaginacją" rzutu karnego, to jakaś prowokacja czy Ty tak na serio ?
0
@Tomek54321 tak, tak, ale chodzi mi ogólnie (uwzględniając całą kadrę), a nie w meczu z San Sebastian. Wręcz uważam, że to za mocny przeciwnik na eksperymenty.
2
Ja jeśli miałbym poeksperymentować to postawiłbym na taki skład:
Ter Stegen
Semedo-Pique-Umtiti-Alba
Busquets - De Jong
Vidal
Messi - Griez - Braithwaite
Nie oszukujmy się, tracimy pierdyliard i dwóch DP mogłoby trochę pomóc w ograniczeniu tego. No i możnaby wreszcie wyciągnąć więcej z FDJ, który ewidentnie morduje się dalej od swojej bramki, a w Ajaxie tak pięknie wyprowadzał piłki będąc bliżej własnej bramki.
1
@masik86 otóż to, nikt go nie nazwał następcą Messiego, gdzieś go porównywali do Pedro, ale do Messiego - nie słyszałem.
0
@yoli no właśnie o to chodzi. Setien ma takich graczy w jakich dostał i musi z tego coś ułożyć. FDJ w mojej opinii to za dobry zawodnik, żeby tak łatwo sadzac go na ławce. Moim zdaniem można spróbować ustawienia z dwoma DP czyli Busim i FDJ a przed nimi któryś z Arturow wspomagany przez cofajacego się Messiego
26
Byleby Setien zachował spokój, bo moim zdaniem jednak gra drużyny zmierza w lepszą stronę. W meczu z Realem zdecydował trochę brak szczęścia, gra wyglądała moim zdaniem dużo lepiej niż w pierwszym Klasyku. Po takim meczu najłatwiej domagać się głowy trenera i slynne sprzedać wszystkich , kupić wszystkich,ale nie ma się co oszukiwać, zostało jeszcze dużo czasu, Real jeszcze nieraz się wyłoży grając taki piach, my także zresztą.
7
brazylijskiego pastucha pompowanie ciąg dalszy... pompowali Robinhopompowali Asensio, pompowali Vasqueza, pompowali... zawsze kończyło się tak samo, więc dobry prognostyk.
1
@vangoor zamiast memem, lepiej brzmi "Milanem"
0
@Explode na quick to już lekko za późno :D
4
@BarcaInfo naszym największym wzmocnieniem będzie Dembele :)
17
W obecnej sytuacji przyjście Neymara, to trochę jak łyknięcie tabletki przeciwbólowej. Ból niby na jakiś czas zniknie, ale przyczyna bólu pozostanie. MD ma rację, tutaj jest potrzebny człowiek z jajami, który dokładnie zbada problem, dlaczego nieźli piłkarze nie potrafią grać na swoim optymalnym poziomie. Moim zdaniem, to kwestia podporządkowania drużynie Messiego. Oczywiście jest on crackiem i często dobre drużyny tak grają, ale tutaj, po prostu inni zawodnicy są stłamszeni. Nic tak nie wkurza, jak szukanie podania do Messsiego przez zawodnika, który ma świetną pozycję do strzału, a piłkę podaje do Argentyńczyka, który paradoksalnie jest bardziej do boku od bramki. Piłkarze wyglądają, jakby się podlizywali Messiemu, albo wierzyli, że tylko on może zbawić klub.
0
@T_TG Z tego składu jedyne kogo bym wymienił to Martinez, a w jego miejsce Timo Werner. W tego pierwszego nie wierzę i uważam za jednosezonowego gracza, a co do tego drugiego mam pewność, że pasowałby do Barcelony i w topie pozostaje już któryś sezon z rzędu.
0
@pax Nie widziałem ocen z Napoli, dopiero teraz i uderzam się w pierś. Wybacz w takim razie za personalny wyjazd. Jedno chce sprostować - nie zależy mi na herbach na Rambli, gdyby tak było to wyjechałbym z tym tekstem po meczu, a nie w czasie Klasyku, gdzie liczba przewijanych komentarzy to jest 1/10 sekund i raczej oznaczeń zdobywa się mało. Także po nadrobieniu lektury Twoich postów, jeszcze raz przepraszam za pomówienie o brak obiektywizmu.
3
@IronSanHybrid właśnie miałem pisać, że gdzieś tam widzę w tle Ernesto ze szklaneczką wybornego whiksacza, delikatnie uśmiechającego się pod nosem :)
0
@yoli Moim zdaniem Semedo jednak od przyjścia Setiena to piłkarz, który zdecydowanie odżył i dobre mecze w tym sezonie już miewał. To tak jak dzisiaj Wolski powiedział: nigdy nie będzie Danim Alvesem, bo po prostu jest za słabym piłkarzem, ale trochę jakości jednak na tej prawej stronie może z siebie wykrzesać i moim zdaniem jednak krzesze. Żeby nie było, nie uważam, że na tej prawej stronie jest zdecydowanym numerem jeden i powinien posadzić Roberto na ławce, ale w tej chwili gra tak, że można się poważnie zastanawiać na kogo tam stawiać :)
5
Szkoda tej pierwszej bramki dla Realu, dużo przypadku, "brazylijski pastuch" nawet nie chciał strzelać, ale niefortunna interwencja Pique zrobiła z tego strzał w krótki róg MATSa. Niestety duża nieporadność przez 10 minut poprzedzające zapowiadała tę katastrofę. Szkoda, szkoda, szkoda, bo w pierwszej połowie były szanse, żeby to nawet na 2:0 do przerwy wyprowadzić i później grać w miarę spokojnie. Tak to już w tych meczach czasem bywa. Teraz zaczną się achy i ochy nad Viniciusem, który tak naprawdę rozegrał bardzo przeciętny mecz, bo piłkarzem też jest bardzo przeciętnym. Robi trochę dymu, ale dzisiaj Semedo w większości akcji kasował go w pojedynkę. Mam tylko nadzieję, że nie doda to białym na tyle wiatru w żagle, że powalczą jeszcze w Manchesterze, City jest jednak w zupełnie innym miejscu, niż my obecnie jesteśmy.
Duży Minus: FDJ
Minus: Messi
Na plus: Arthur, Semedo, Busquets i Umtiti (wraca ewidentnie do formy)
0
@pax wybacz, pisałem szybko na telefonie :) Chodzi o to, że mam wrażenie, że nie jesteś do końca obiektywny jeśli chodzi o niego, ale to pewnie wiesz o co mi chodzi :) A "znów" bo nie spotkałem pozytywnej oceny występu Semedo z Twojej strony, więc mam nadzieję, że dzisiaj jednak (jednak - bo pomimo niekorzystnego wyniku i faktu, że z jego strony poszła bramka) docenisz Semedo jako jednego z lepszych na boisku. Sorki jeszcze raz za brak oznaczenia, byłem pewien że Cię oznaczyłem "małpą", ale tak jak piszę, pisałem szybko na telefonie :) pozdrawiam !
4
Ciekawe czy Pax rozliczy Semedo po dzisiejszym meczu i czy znów zdefiniuje go jako najsłabsze ogniwo drużyny.
1
@Walker Super ! :) Mój młody dzisiaj też ma swój pierwszy Klasyk. Wojciech podobnie śpi już, ale ubrany jest w zaprojektowany i wykonany na zamówienie body jak poniżej :)
https://zapodaj.net/f362187607bf8.jpg.html
2
Jak Rambla ocenia sytuację z bramką w meczu Everton - MU ? Ja nie mam pojęcia podobnie jak komentatorzy :D