panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Mateusz Lahoz i Marciniak, dziś sędziowie mądrzejsi od VAR-u, także Ci z wozu mogą iść na piwo :D
4
@Gosciuu BVB -PSG to szansa na piękne widowisko i ten mecz zdecydowanie wybieram. Atletico Liverpool pachnie mi bezbarwnym 0:0 na Wanda , Liverpool załatwi temat u siebie.
3
@Rakitovic00 musisz często bywać w kościele, żeby wiedzieć jakie panują w nim standardy.
0
@HansLanda a czy Suarez nie ma zmiennika od teraz ? A czy Dembele łamie się od teraz?
3
@tristan87 Ćwiąkała ostatnio o Barcelonie niezwykle krytycznie, ale bardzo w punkt. Oczywiście kilku tutejszych orędowników obecnej władzy będzie bronić Bartomeu i przyjaciół do upadłego, ale z Ćwiąkim trudno się nie zgodzić. Barcelona odpuściła naprawdę ciekawych zawodników, dokonali kompletnie nietrafionych vtransferow, teraz to zarząd próbuje pudrować trupa na szybko, a od odejścia Paco zmiennika dla Suareza nie sprowadzili. A nie, sorry był tu Boateng...
2
@NaFazieHitman ja mam wrażenie, że TVN to zwykła propaganda, ale kiedy włączę Wiadomości, czuję się jak w Korei, tej Północnej. TVN trochę jednak dba o pozory, TVP ma pozory ekstra w dupie.
2
@xVENUMx obejrzyj przynajmniej ze trzy mecze Interu, to dobra terapia odmartenizująca organizm, który zakażony został dwumeczem z Barcą.
1
@fryteusz komentarz w stylu "obrońca zostawił celowo nogę, utrudniając Ramosowi dojście do piłki, sytuacja co najmniej kontrowersyjna" to po prostu żenad i popis braku obiektywizmu.
1
@LuisSalvano Nie no 16 straconych a 29 straconych bramek to jednak jest subtelna różnica, przyznasz :) Co do reszty, pełna zgoda ! :) wyszło na Twoje ! :) na szczęście ;)
58
komentatorom to chyba śmietana na mózg zeszła, jesli oni tam karnego widzą
0
@LuisSalvano to na jaki adres mam Ci wysłać tego browara ? xD
0
@LuisSalvano też prawda :)
0
@LuisSalvano wiem człowieku, tylko, że w tym sezonie to ich pisanie ma naprawdę sens :)
1
@danio1899 no aż się cisnął na usta po prostu :) Umtiti z Pique czy Longletem to wyglądają jak pajace w porównaniu jednak do naprawdę solidnych Ramosa i Varana czy nwet Nachosa. U nas jedynie MATs poziom trzyma, chociaż Kurtyna też też się ogarnął.
5
@LuisSalvano porównywanie obrony Realu i Barcelony w tym sezonie jest wysoce nie na miejscu :D
4
@HansLanda nie po jednym meczu... po jednym meczu z Barceloną to ocenia go 90% kibiców tutaj łakomych Lautaro w Barcelonie.
12
Fajny ten Lautaro... tak nie za mocny, w sam raz dla Barcelony za symboliczne 100 milionów + 50 mln zmiennych :D
0
@jedrek7000 ... jedna kontuzja chyba Dembelem nie czyni ?
@Hiacynk no chyba jednak nie :D
@GeraltzKatalonii wystarczy włączyć sobie streama i obejrzeć dzisiejszy mecz. Hazard wraca dopiero co po kontuzji i zrzuceniu nadwagi.
2
Jak się ogląda dzisiejszy Real, to łatwo zrozumieć, dlaczego zrobili lepszy interes sprowadzając Hazarda, aniżeli Barcelona kupując Griezzmana. Griezzmana póki co bronią liczby, ale niestety tylko liczby no i harówka na boisku, ale z punktu widzenia kibica jego pobyt na boisku wywołuje krwawienie z oczu.
0
@Tomo1989 bo zarząd Barcelony i większość kibiców oglądali go tylko w dwumeczu z Barcą, w którym pokazał się z dobrej strony...
0
toooonigt ...we are Young !!!! :)
5
Celta zdecydowanie za wcześnie strzeliła bramkę, łysy Algierczyk w drugiej połowie zacznie mocniej klaskać, sędzia zVARiuje i zrobi się 1:1, a później bramkarz zaliczy klopsa stulecia, na SB odpalą tę szantę co puszczają po strzelonych bramkach i wszyscy się rozejdą i będzie po temacie. róbcie skriny :D
0
@pazio23 Sterlinga i Laporta
0
@LuisSalvano wszystko ładnie pięknie, opisałeś, co najmniej, jakby Sanchonie strzelał, asystował i nie kreował, ale Neymar w Paryżu staje się typową dziesiątką, my już dwie typowe dziesiątki w drużynie posiadamy, jedną niepodważalną (Messi), a drugą, która próbuje sobie znaleźć miejsce na boisku. No i jeszcze kwestia najważniejsza, co z tego, że strzela, asystuje itd. jak on średnio w sezonie, od kiedy jest w Paryżu gra mniej więcej tyle meczy , co sławetny Osman "pojawiam się i znikam" Dembele. No i żeby już całkiem osłodzić temat, Neymar to Brazol -> oddany klubowi jak skurwol, parafrazując Kapitana Bombę oczywiście :)
1
@Chwytliwy dla mnie osobiście lepszy jest Sancho, ale kwestia którego gracza lepiej mieć u siebie nie podlega dyskusji. Neymar 27 lat Sancho 19 lat, Neymar -szklanka, opuszczał mnóstwo bardzo ważnych spotkań w Paryżu, Sancho - znacznie lepsze zdrowie. Fakt, nie opinia.
0
@escarabajo majty są luźne :) to tylko moja opinia i przypuszczenia ;)
3
@escarabajo rozumiem że proponujesz po Dembele nie kupować już nigdy najlepszych zawodników ligi niemieckiej xD ?
1
@Bernard777 czyli kolejny Griezzman do wszystkiego i do niczego. Do dziś amerykańscy naukowcy nie ustalili jakiej pozycji zawodnikiem jest Griezz. Małym sukcesem po tylu latach jest odrzucenie pozycji bramkarza, ale wszystkie inne wciąż wchodzą w grę
1
Żaden wiekowy Neymar, żaden jednosezonowy Lautaro, tylko Sancho ma papiery, żeby kiedyś wskoczyć w buty Messiego i pociągnąć drużynę. To jedyny pilkarz za którego warto zapłacić ponad 100 mln , nie licząc nieosiągalnego Mbape
0
Ten odpowiedni moment nastał, kiedy stracił miejsce w podstawowym składzie San Sebastian rozumiem... Rivaldo , wstydu oszczędź