3

Mateusz Lahoz i Marciniak, dziś sędziowie mądrzejsi od VAR-u, także Ci z wozu mogą iść na piwo :D

4

@Gosciuu BVB -PSG to szansa na piękne widowisko i ten mecz zdecydowanie wybieram. Atletico Liverpool pachnie mi bezbarwnym 0:0 na Wanda , Liverpool załatwi temat u siebie.

3

@Rakitovic00 musisz często bywać w kościele, żeby wiedzieć jakie panują w nim standardy.

0

@HansLanda a czy Suarez nie ma zmiennika od teraz ? A czy Dembele łamie się od teraz?

3

@tristan87 Ćwiąkała ostatnio o Barcelonie niezwykle krytycznie, ale bardzo w punkt. Oczywiście kilku tutejszych orędowników obecnej władzy będzie bronić Bartomeu i przyjaciół do upadłego, ale z Ćwiąkim trudno się nie zgodzić. Barcelona odpuściła naprawdę ciekawych zawodników, dokonali kompletnie nietrafionych vtransferow, teraz to zarząd próbuje pudrować trupa na szybko, a od odejścia Paco zmiennika dla Suareza nie sprowadzili. A nie, sorry był tu Boateng...

2

@NaFazieHitman ja mam wrażenie, że TVN to zwykła propaganda, ale kiedy włączę Wiadomości, czuję się jak w Korei, tej Północnej. TVN trochę jednak dba o pozory, TVP ma pozory ekstra w dupie.

2

@xVENUMx obejrzyj przynajmniej ze trzy mecze Interu, to dobra terapia odmartenizująca organizm, który zakażony został dwumeczem z Barcą.

1

@fryteusz komentarz w stylu "obrońca zostawił celowo nogę, utrudniając Ramosowi dojście do piłki, sytuacja co najmniej kontrowersyjna" to po prostu żenad i popis braku obiektywizmu.

1

@LuisSalvano Nie no 16 straconych a 29 straconych bramek to jednak jest subtelna różnica, przyznasz :) Co do reszty, pełna zgoda ! :) wyszło na Twoje ! :) na szczęście ;)

58

komentatorom to chyba śmietana na mózg zeszła, jesli oni tam karnego widzą

0

@LuisSalvano to na jaki adres mam Ci wysłać tego browara ? xD

0

@LuisSalvano też prawda :)

0

@LuisSalvano wiem człowieku, tylko, że w tym sezonie to ich pisanie ma naprawdę sens :)

1

@danio1899 no aż się cisnął na usta po prostu :) Umtiti z Pique czy Longletem to wyglądają jak pajace w porównaniu jednak do naprawdę solidnych Ramosa i Varana czy nwet Nachosa. U nas jedynie MATs poziom trzyma, chociaż Kurtyna też też się ogarnął.

5

@LuisSalvano porównywanie obrony Realu i Barcelony w tym sezonie jest wysoce nie na miejscu :D

4

@HansLanda nie po jednym meczu... po jednym meczu z Barceloną to ocenia go 90% kibiców tutaj łakomych Lautaro w Barcelonie.

12

Fajny ten Lautaro... tak nie za mocny, w sam raz dla Barcelony za symboliczne 100 milionów + 50 mln zmiennych :D

0

@jedrek7000 ... jedna kontuzja chyba Dembelem nie czyni ?
@Hiacynk no chyba jednak nie :D
@GeraltzKatalonii wystarczy włączyć sobie streama i obejrzeć dzisiejszy mecz. Hazard wraca dopiero co po kontuzji i zrzuceniu nadwagi.

2

Jak się ogląda dzisiejszy Real, to łatwo zrozumieć, dlaczego zrobili lepszy interes sprowadzając Hazarda, aniżeli Barcelona kupując Griezzmana. Griezzmana póki co bronią liczby, ale niestety tylko liczby no i harówka na boisku, ale z punktu widzenia kibica jego pobyt na boisku wywołuje krwawienie z oczu.

0

@Tomo1989 bo zarząd Barcelony i większość kibiców oglądali go tylko w dwumeczu z Barcą, w którym pokazał się z dobrej strony...

0

toooonigt ...we are Young !!!! :)

5

Celta zdecydowanie za wcześnie strzeliła bramkę, łysy Algierczyk w drugiej połowie zacznie mocniej klaskać, sędzia zVARiuje i zrobi się 1:1, a później bramkarz zaliczy klopsa stulecia, na SB odpalą tę szantę co puszczają po strzelonych bramkach i wszyscy się rozejdą i będzie po temacie. róbcie skriny :D

0

@pazio23 Sterlinga i Laporta

0

@LuisSalvano wszystko ładnie pięknie, opisałeś, co najmniej, jakby Sanchonie strzelał, asystował i nie kreował, ale Neymar w Paryżu staje się typową dziesiątką, my już dwie typowe dziesiątki w drużynie posiadamy, jedną niepodważalną (Messi), a drugą, która próbuje sobie znaleźć miejsce na boisku. No i jeszcze kwestia najważniejsza, co z tego, że strzela, asystuje itd. jak on średnio w sezonie, od kiedy jest w Paryżu gra mniej więcej tyle meczy , co sławetny Osman "pojawiam się i znikam" Dembele. No i żeby już całkiem osłodzić temat, Neymar to Brazol -> oddany klubowi jak skurwol, parafrazując Kapitana Bombę oczywiście :)

1

@Chwytliwy dla mnie osobiście lepszy jest Sancho, ale kwestia którego gracza lepiej mieć u siebie nie podlega dyskusji. Neymar 27 lat Sancho 19 lat, Neymar -szklanka, opuszczał mnóstwo bardzo ważnych spotkań w Paryżu, Sancho - znacznie lepsze zdrowie. Fakt, nie opinia.

0

@escarabajo majty są luźne :) to tylko moja opinia i przypuszczenia ;)

3

@escarabajo rozumiem że proponujesz po Dembele nie kupować już nigdy najlepszych zawodników ligi niemieckiej xD ?

1

@Bernard777 czyli kolejny Griezzman do wszystkiego i do niczego. Do dziś amerykańscy naukowcy nie ustalili jakiej pozycji zawodnikiem jest Griezz. Małym sukcesem po tylu latach jest odrzucenie pozycji bramkarza, ale wszystkie inne wciąż wchodzą w grę

1

Żaden wiekowy Neymar, żaden jednosezonowy Lautaro, tylko Sancho ma papiery, żeby kiedyś wskoczyć w buty Messiego i pociągnąć drużynę. To jedyny pilkarz za którego warto zapłacić ponad 100 mln , nie licząc nieosiągalnego Mbape

0

Ten odpowiedni moment nastał, kiedy stracił miejsce w podstawowym składzie San Sebastian rozumiem... Rivaldo , wstydu oszczędź

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?