panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Te 6 minut to chyba Zidane shakował tablicę i doliczył...
0
@baryn gościowi z pewnością chodzi o to, że każdą statystyką da się zakłamać realia. Równie dobrze, ktoś nastawiony przeciwko Valverde może powiedzieć: "mamy za sobą fatalny rok, bo Barca straciła tyle i tyle bramek, obrońca i bramkarz najsłabsi od lat" Gdzie leży prawda ? Gdzieś po środku, a moim zdaniem jej wyznacznikiem jest ilość i jakość trofeów. I dlatego uważam, że mimo wszystko był to dobry rok, ale bez rewelacji. Wygraliśmy Ligę, skądinąd łatwą, ale zwycięzców sie nie sądzi. Powtórzyliśmy jednak stary scenariusz w Lidze Mistrzów, a to ona była celem numer jeden. No i przegrany finał w tym zdecydowanie trzecim trofeum czyli PK. Szału nie ma, tragedii nie ma, a taka statystyka jak te mecze u siebie, to tylko... statystyka. Moim zdaniem jest bezużyteczna.
3
@koszol ale myśmy dzisiaj nie przegrali z Realem 1:2 na CN :D ...
1
Barcelona jest obecnie w jakiejś "dziwnej" i niestabilnej formie.
Pomocnicy przegrywają środek pola z pomocnikami Realu i to z kretesem. Frenkie De Jong wyglądał dzisiaj jak dziecko we mgle, ewentualnie wcale nie wyglądał. Rakitic i Roberto - zagubieni w akcji. Wspomagał ich Messi, dzięki temu jeszcze jakieś piłki szły do przodu, ale ale... przechodząc do Messiego. Zauważyłem, że od pewnego czasu drużyna ma jakąś dziwną tendencję i wielu zawodników cierpi na syndrom "niewypadaniepodacdomessiego". Skutkiem tego jest taka sytuacja jak dzisiaj Griezmana, kiedy zamiast ładować, na siłę oddawał piłkę do Messiego mając dobrą sytuację... no gość za 120 mln chyba może kropnąć raz na czas piłkę w stronę bramki przeciwnika. Zauważam, że zawodnicy trochę dębieją, jak w ich otoczeniu pojawia się Messi i czasami naprawdę na siłę oddają mu piłkę, albo inaczej... nie wiadomo po co oddają mu piłkę. Taka gra jest dla rywali czytelna i akcje się nie kleją. Nie było tego z Interem i od razu lepiej to wyglądało. Oprócz tego po raz kolejny powtórzę: Sergi Roberto powinien zapomnieć o pomocy i naprawdę cieszyć siebie i nas grą na prawej stronie. To nie jest Dani Alves i pewnie nie będzie, ale Semedo to on tam zjada i tak Valdek powinien to ustawiać.
Dzisiaj fura szczęścia, zabieramy lepszy wynik niż gra. To co dzisiaj widziałem, na Napoli wystarczy, ale na odrobinę lepszą drużynę, może być dużo za mało.
15
Biorę po dwa karne z konta każdej z drużyn iiiii słucham Państwa.
1
@MikeBajson pozostaje się cieszyć, że nie zapłaciliśmy za to ani złotówki extra, poza tym co dostęp do Eleven czy Canal Plus :) Ja idę chyba starego Batmana obejrzeć, żeby nadrobić emocje, które sobie obiecałem
5
oglądałem wczoraj Dortmund z Lipskiem i cieszyłem się jak dziecko, że nie przegapiłem tak doskonałego meczu, co los dał wczoraj zabrał jednak dziś i musiałem oglądać to zło... 2 godziny życia + box sushi z Lidla za 20 zł to cena tego gówna na które patrzyłem na dodatek z własnej, nieprzymuszonej woli
0
Coś czuję, że Messi dzisiaj dostanie plastra osobistego w postaci Valverde. Myślę że to jest ta broń o której mówił ZZ. Myślę, że Valverde nie ma jednak na tyle kozaka w sobie by podołać skończy jak Kovacic.
1
@Dzemix111 mógłbyś wrócić na Liverpool ? od 5 minut nikt nie strzelił bramki w Dortmundzie! :)
3
Jest Meczycho na Westfalen Stadion !!!!
2
@Hiacynk jeśli w 2002 roku on nie znał też żadnego Koreańczyka , a przekonywał że Korei nie ma się co bać, to nie dziwota że ten cesarz taktyczny tak skończył jak pamiętamy ... zresztą Hajto był tam też strasznie objeżdżany więc nie wiem jakim prawem tą ekipa próbuje przekonywać kogo należy się bać a kogo nie...
0
Valverde pewnie wyjdzie jako gracz antyMessi, ale moim zdaniem nie da rady. Dobrze, gdyby z Pączkiem złapali bszybkie żółte karti...
3
@MarioVeB! Nie sądziłem, że to napiszę, ale... zgadzam się z Tobą, co... Miał wyjść i powiedzieć "nie musimy nawet tego rozgrywać bo i tak wiadomo że Napoli jest bez szans" ? Trzeba rozróżnić krytykę trenera od elementarnego braku szacunku.
0
@Messibestplayerintheworld nie wiem co na to przepisy xD
0
Może po El Classico drużyny zamiast koszulkami wymienią się Valverdami ?
0
@Azi właśnie wtedy jak oglądałem Real z Bruggią, to stwierdziłem że już nie rozumiem do końca, kiedy sędzia może, a kiedy nie wrócić do danej sytuacji. Wydawało mi się, że jak już podjął decyzję, a mecz został wznowiony od bramki, to już nie można zmieniać wyniku i uznać bramki parę minut później...
0
@takisobiektos jak działa system VAR to przekonałem się wczoraj w czasie meczu na Anoeta :) A prawda jest taka, że pomimo tego, że naprawdę ten system wniósł bardzo dużo dobrego do piłki i sędziowanie wniósł na dużo wyższy poziom, to jednak dalej jest niedoskonały i powinien być jednak rozwijany :) No i uważam, że sędziowie którzy dysponują powtórkami powinni ponosić znacznie większe sankcje za poważne błędy, bo jeśli już masz powtórki, to jednak wymagania wobec nich także powinny rosnąć :)
0
@Azi tak tak, ale pamiętasz jak było w pierwszym meczu z Bruggią ? Sędzie nie uznał Ramosowi bramki, grał bramkarz od bramki. Pięć minut później nagle pojawiła się jedynka przy wyniku Realu i sędzia jednak uznał bramkę (skąd inąd słusznie), ale to już było dawno po tej sytuacji.
0
JA bym się jeszcze nie cieszył, Real to jedyna drużyna w meczach której Var nawet po pięciu minutach potrafi uznać lub anulować bramkę jak to było z Bruggią
0
czekajcie, bo wóz Var robi wszystko żeby nie uznać tej bramki :D
1
Coś dzisiaj słabo wrzucają koleżanki z Madrytu... ale jak to mówią... niby człowiek wie, ale jednak się łudzi :)
0
@Gaucho otóż to :) i dużo taniej wychodzi
0
@Gaucho a oczywiście że nie ... Tylko po co w tej sytuacji wywalać setki milionów na kolejnych piłkarzy którzy nie mogą wejść w zespół
0
@Hushovt typie, to wniosek podsumowujący cała przygodę jego w Barcelonie. Przypominam, że Rakieta cały początek sezonu nie grał , a Griezman był aktywny jak drzewo w lesie.
0
Griezman na boisku to jak z automatu gra z jednym mniej zawodnikiem, godny następca Coutinho...
0
Busquets może nie najmądrzejszy, ale ten karny to kpina.
9
A ja chciałbym zobaczyć Todibo na pozycji Busquetsa w dzisiejszym meczu. Moim zdaniem broni na tyle dobrze, żeby ustawić go tam, a jednak jako stoper nie jest tak pewny jak nawet Umtiti, z kolei z takim wyprowadzaniem piłki i zacięciem do wchodzenia w głąb nadaje się na tę pozycję. Chciałbym zobaczyć linię pomocy Todibo-De Jong-Rakitc i po przerwie za Rakietę wprowadzonego Alenie.
4
Bardzo trafne oceny, jedynie zastanowiłbym się nad zawodnikiem meczu, faktycznie Todibo i Alenia dali silne argumenty i zapracowali na to, ale moim zdaniem można spokojnie zawodnikiem meczu okrzyknąć także Neto. Kilka naprawdę ratujących tyłek interwencji i świetna postawa. Moim zdaniem również zasłużył, ale MoM dla Todibo czy Alenii nie można na pewno negować.
1
coś czuję że na Gwinea Bissau popłyną transporty z węglem z Drotmundu :)
24
NAJMŁODSZY STRZELEC W HISTORII LIGI MISTRZÓW ANSU FATIIIII !!!!!!!!