1

coś czuję że na Gwinea Bissau popłyną transporty z węglem z Drotmundu :)

24

NAJMŁODSZY STRZELEC W HISTORII LIGI MISTRZÓW ANSU FATIIIII !!!!!!!!

1

a biedny Franciszek de Jong jeszcze długo po meczu będzie stał na Meazza na murawie i czekał na tę zwrotną piłkę od Pereza

0

@Vxb93 w tej kwesti z Janiamą się kompletnie nie zgadzam :) Puig zasługuje przynajmniej na kilka szans, żeby pokazać co potrafi :)

2

jestem olbrzymim zwolennikiem talentu Puiga, uważam, że powinien wskakiwać do pierwszej drużyny powoli, ale dzisiaj wstawienie go na tych fizycznych zawodników Interu, to byłby bardzo słaby pomysł... chłopak tylko by się zniechęcił, a przepychany Puig fruwałby jak puszek po boisku . Moim zdaniem, dobra decyzja Valverde

0

@patry295 to nawet nie o to mi chodzi. Trochę śmieszy mnie walka czarnoskórych gości którzy mają kasy jak lodu , złote Lamborghini itd z pojedynczymi wypierdkami, którzy przezwa ich w tumulcie "ty czarnuchu" dla mnie rasizm i rasizm na stadionach także to obecnie problem marginalny. Luther King walczył bo problem był ogromny , realny a on ryzykował w tej walce życie... Moim zadaniem porównanie jego walki do gości z bandą ochroniarzy , kupą kasy na koncie i opaskami na ręku jest zupełnie nietrafione.

0

@patry295 dobrze, że emancypantki, Martin Luther King czy Rosa Parks, nie ograniczyli swojej działalności tylko do noszenia opasek... nikt nie cytowałby dzisiaj Kinga, gdyby powiedział "miałem opaskę..."

0

@MarioVeB! mistrzu intelektualny... tu nie chodzi o wiedzę tylko o interpretację faktów. Raczej nie spieramy się o to, czy Kubo żądał miliona pensji w łapę i stawiał roszczenia, tylko kłócimy się o to, czy powinny zostać spełnione i ewentualnie w jaki sposób można temu zaradzić. Co do Kubo, patrząc jak gra Mallorce i oceniając jego talent, biorąc pod uwagę, że jest już reprezentantem Japonii, patrząc na to, jakie zarząd w ostatnich latach czynił wtopy w kwestii transferów i wysokich kontraktów (przykład Dembele temu służył, nie pomoże tu twoja manipulacja o mistrzu świata, bo mistrzem został po przyjściu do Barcelony, więc nie rozumiem po co to piszesz, a pensję uzyskał taką jak dwukrotny mistrz Europy i mistrz świata Pique), patrząc jaki potencjał marketingowy w Azji niesie Kubo i jakim blamażem wizerunkowym jest to, że zarząd dał sobie podebrać zawodnika przez Real Madryt, uważam, że warto było wziąć Kubo i wypożyczyć, nawet dzieląc jego pensję z innym klubem. Tylko Ty nie potrafisz powiedzieć normalnie: "nie zgadzam się z tym bo to, tamto, sramto i owamto", Ty po prostu wyjeżdżasz z wiejską filozofią, trochę jak dziecko udające dorosłego. Wiedzę masz na pewno dużą, ale poziom wypowiedzi i dyskusji, to jednak zupełnie co innego.

1

@MarioVeB! moja kuweta jest ogarnięta, ale twój poziom dyskusji, sposób odzywania się do interlokutora i stawianie się w roli autorytetu w czasie dyskusji jest po prostu tak wieśniackie, że dyskusji z Tobą się odechciewa. Nie mówię tutaj nawet o miernym moim zdaniem poziomie argumentów, z tym można sobie względnie łatwo poradzić, ale Twój poziom jest nie do przeskoczenia. A jeszcze uwzględniając, że na końcu lecisz z płaczem do kumpla-admina i jeśli ktoś napisze, że twój argument jest głupi to kolega od razu kasuje wypowiedź, to naprawdę wydaje się, że powinieneś mieć swoją własną Ramble 2, gdzie żyłbyś i tworzył ewentualnie ze swoim kółkiem wzajemnej adoracji.

0

Komentarz usunięty

4

@MarioVeB! te poglądy zakrawają już na sekciarstwo... strasznie pi****sz
Zapytam kolejny raz, czy te "zasady" polegają na tym, że Dembele po jednym zajebistym, ale jednak JEDNYM sezonie, dokładnie tyle samo ile zarabia Pique i więcej niż np Ter Stegen czy Jordi Alba ? To są te zasady ? Co do wyjaśnienia dlaczego Kubo miałby dostać taką pensję, to wyjaśniłem swoje zdanie powyżej, zresztą, można było go spróbować go uchronić przed zakusami Realu znacznie wcześniej, gdyby tylko komuś się chciało. Można zawsze było zrobić tak jak Real, to znaczy wypożyczyć go i płacić połowę pensji, a drugą połowę próbować wynegocjować od klubu, który by go wziął, możliwości było wiele. I nie porównuj go do La Masi, bo czas pokazał, że on jest już gotowy na powolne wchodzenie do Primera Division. Ale tu trzeba trochę ruszyć głową i chcieć coś zrobić, od Ciebie tego myślenia nie oczekuję, od zarządu trochę tak. A teraz leć poskarżyć się kolegom adminom, żeby usunął mi komentarz.

9

@Pustelnik moim zdaniem, sytuacja z Kubo nie jest tak prosta jak tutaj piszesz. Po pierwsze, Kubo to nie Katalończyk, żeby czuć takie silne przywiązanie z klubem jak inni wychowankowie, po drugie, Kubo w bardzo młodym wieku zawrócili do Japonii, na skutek głupich regulacji prawnych, wylatywał z Barcelony ze łzami w oczach jako dzieciak, można było to wynagrodzić tą milionową pensją, ewentualnie dogadać się co do nieco mniejszej pensji, w końcu to zawodnik, który naprawdę odnajduje się już w tej chwili na poziomie 1 ligi hiszpańskiej, a przyszłość przed nim. Po trzecie, w piłce trzeba być skutecznym, można na to spojrzeć jak na zdradę Kubo, ale równie dobrze można jak na kolejną do kolekcji nieudolność tego zarządu. Przypominam, że za Dembele, który raptem rozegrał JEDEN fantastyczny sezon w barwach Borussi, wywalono 115 mln a zawodnikowi wlepiono niebotyczną pensję. Podkreślam jeszcze raz, takie starania podjęto dla zawodnika, który rozegrał tylko jeden sezon na fantastycznym poziomie. Florek znów wydymał Bartka, jak chciał i bez wazeliny.

5

Kubo to kolejny kamyczek do ogródka tego "wspaniałego" zarządu i ludzi dla których sprawy dzieją się same. To zaniedbanie odbije się moim zadaniem jeszcze nie raz czkawką w przyszłości.

0

@Odesseiron "no w tej chwili w Polsce para homoseksualna nie może dziedziczyć. A powinno być to uregulowane"
Może, wystarczy to załatwić u notariusza :) Co nie oznacza, że uważam, że jest w Polsce dobrze... dla mnie układ idealny i pewien kompromis to związki partnerskie, na którym skorzystałyby nie tylko pary homoseksualne ale też heteroseksualne, które z różnych przyczyny ślubów nie chcą zawierać. Co do ślubów, moim zdaniem powinny być zarezerwowane tylko dla par heteroseksualnych, które służą podtrzymaniu gatunku, ale to raczej temat na dłuższą polemikę :)

6

@vebmroku to pewnie @BarcaInfo

0

o której mniej więcej zacznie się walka Ruiza ? Będzie konflikt z meczem Barcy i trzeba będzie oglądać na dwa ekrany ?

0

@niepoprawniepoprawny w takim razie my nie mamy też po co grać, bo jak co roku w jakimś rewanżu dostaniem srogie bęcki, oczywiście bo świetnym "dającym awans" meczu u siebie :)

0

proponuję nie zwalniać Pepa dopóki City gra jeszcze w Lidze Mistrzów, MC nie odbębni straconego sezonu kiedy wygra Ligę Mistrzów, nawet jeśli w Lidze zajmą 3-4 miejsce, myślę że to nie będzie dla nich problem. Podobna sytuacja jest w Barcelonie, gdzie głód tego trofeum jest wielki, zwycięzca może być tylko jeden.

0

United bez Pogby > United z Pogbą
Wniosek: sprzedać Pogbę do Realu, tam takich potrzebują, żeby posadzić za dobrze grającego, ale ze słabym nazwiskiem Fede Valverde na ławce.

0

@MarioVeB! Aha .

2

@Cou7_ley do Griezza akurat nie piłem, więc tu pełna zgoda, co do Coutinho, uważam, że miał 1,5 genialnego sezonu tak naprawdę, co sprawiło, że Barcelona sięgnęła po niego. Klopp zbudował u siebie w klubie zawodnika, w którego Barca uwierzyła, że wart jest 160 mln, a który ruszając się poza Liverpool najpierw spowolnił swój rozwój, a później zanotował regres.To nie był piłkarz, który poradził sobie wszędzie, bo jego przygody w Interze czy w Espanyolu to raczej były klapy.

0

@Mesi12 serce mówi że Ruiz, a umysł podpowiada Joshua :)

0

A komu bten Lautaro potrzebny ? Za mało tu jeszcze było zawodników ściągniętych za ponad 100 mln po jednym dobrym sezonie ? Nic to wciąż nie dało do myślenia ?

0

@badej60 ja już się kilka razy przekonałem, że ten typ o którym jest dyskusja ma tutaj plecy u moderatorów. Jakiś czas temu usunięto mój komentarz, w którym napisałem mniej więcej, że swoim komentarzem osiągnął dno głupoty. Komentarz został usunięty, najlepiej tego typa zignorować i niech bawi się we własnym towarzystwie wzajemnej adoracji, tym bardziej, że merytorycznie to dno muliste i naprawdę niczego nie wnosi do dyskusji.

1

@AllBundy z tej dwójki wolałbym Neymara, Rashford jest bardzo przereklamowanym nazwiskiem, naprawdę wydaje mi się, że nie ma sensu powiększać tria bubli transferowych: Dembele-Cou-Griezz.

0

@Persyfl ja akurat za ten mecz biję i doceniam Valverde. Faktycznie drużyna dała się przez pół godziny klasycznie wyszumieć przeciwnikowi i trener doskonale przewidział, że przez 30 minut będą pressować ile wlezie i należy to przeczekać. W drugiej połowie Atletico fizycznie już się trochę wysypali. Martwi mnie ciągle Griezz, który wygląda jak statysta, równie dobrze mogłoby go nie być na boisku i nie zauważalibyśmy wielkiej różnicy, on po prostu nie pasuje do Barcelony

21

ta drużyna ma dwóch cudotwórców, dwóch "Messich", jeden gra w polu a drugi stoi na bramce. Moim zdaniem ten na bramce "strzelił" dzisiaj więcej bramek i to on powinien być zawodnikiem meczu.

0

@MarioVeB! powiedz mi, co Ty robisz moderatorom tutejszym, że kasują niewygodne dla Ciebie komentarze....

3

@MNSbEstEver to nie o to chodzi, przecież to jest jasne, że ten gość nie rządzi w tym klubie, ale do jasnej ***** nędzy to jest forum i jeśli ktoś uważa, że Dembele nie ma sensu trzymać i trzeba się go pozbyć to ma prawo to sobie napisać, w niczym nie obraził go z tego co widzę, a opinie wolno tutaj sobie przedstawiać... a szczekanie w stylu "dobrze że ty o tym nie decydujesz", właściwie nie wiadomo co ten gość chce przez to powiedzieć
@MarioVeB! Ty wiesz co to w ogóle są kompleksy, czy tak piszesz żeby tylko coś napisać ? co do reszty wypowiedzi, o dziwo się zgadzam, tyle, że ja nie rozumiem gdzie ten gość nie okazał Demebele szacunku w swoim komentarzu

12

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?