6

Niech PiS dalej się tak mało inteligentnie zachowuje, to poparcie za bardzo nie będzie rosnąć. Dla mnie zawsze ta partia była mocno "wsiowa" i średniowieczna i raczej zawsze już tak będzie. Ucieleśnienie Januszostwa.

PS. NIE, nie jestem za Platformą, nie jestem lewakiem.

1

W Psarach ziomek 81%, w Czeladzi 80% :)
Nie wiem jak w Psarach, ale w Czeladzi była duża nagonka na prezydenta ze strony politycznych przeciwników, mocno Go oskarżali. Tak samo było w Łodzi. Co ciekawe w obydwu tych miejscach była miażdżąca przewaga dla ludzi, którzy byli często nieczysto atakowani.

3

A mi jest go trochę szkoda... Po "przygodzie" z Barceloną, totalnie zatracił swoją pewność siebie, to co pokazywał w Valencii.

1

Idąc tym tropem, to w sumie mogliby Brzęczka wziąć.

0

Że Krysia i wiele osób z PiS uzna, że są sfałszowane? Nie, ale nadal to śmieszy :D
"Jakby Wam plunąć w twarz, to powiecie że deszcz pada."

0

Nie tylko komunizm. Po tych ciężkich latach można było zrobić dużo więcej, by teraz żyło się lepiej m.in. pod względem finansowym w naszym kraju. Ale niestety polityka w PL to bagno podobne do ekstraklasy. Też ludzie nieporadni, pokraczni, często śmieszni i żałośni.

4

A mnie się wydaje, że powoli to będzie początek końca PiS. Coraz więcej mają przeciwników, wybory też są na to dowodem.
Osobiście mnie to bardzo cieszy, bardzo mi ta partia działa na nerwy o czym już tutaj wielokrotnie pisałem.
Jednak jak zwykle... będzie z deszczu pod rynnę, bo wygra pewnie KO. Ciekawe ile jeszcze musi minąć czasu, by rządził ktoś totalnie inny. I czy w ogóle kiedyś tak będzie, bo perspektywa jest marna na dłuższą metę.

0

Ha!
Ja gram :)
Najwięcej osób jest wieczorem/późnym wieczorem. Mecze typu Deathmatch, Znajdź i zniszcz, Tryb dowolny, bo w nie najczęściej gram i da się pograć. Jednak jeśli chcesz tryby hardcore, to mało jest osób. Ale da się pograć. Ja rok temu kupiłem za jakieś 20/30 złotych i nie żałuje, fajnie się gra. Jeden z najlepszych CoD-ów jeśli chodzi o multi :)

43

Już ten żart był z koszulkami Barcelony, Realu, Liverpoolu, Legii, Manchasterów dwóch, Chelsea i Juventusu.
Sporo tej przemocy musiało się przelać.

9

Niedawno wróciłem do książki "Pep Guardiola. Sztuka zwyciężania.", głównie by sobie przypomnieć różne rzeczy i się zainspirować, zmotywować do roboty.

Wrzucam więc dość ciekawy cytat, jeśli ktoś ma ochotę przeczytać, to polecam :)

"Jak mówi Jorge Valdano, nigdy wcześniej pomysły jednego człowieka nie miały tak ogromnego wpływu na FC Barcelonę. Pep był większy niż Messi, większy niż prezydent. Wyzwaniem katalońskiego klubu od zawsze było to, by przemienić nieregularne sukcesy w metodę, która zagwarantuje ich ciągłość. Lecz nie tylko ciągłość sukcesów - one mogą często zależeć od rzeczy będących poza kontrolą - ale przede wszystkim integralność wewnątrz klubu.
Z Guardiolą klub stał się silniejszy. Patrząc na wszystko z otwartym umysłem, opierając się na przewodniej filozofii klubu, Pep zmienił ideę w metodę i plan. Jak powtarzał setki razy na korytarzach Camp Nou i bazy treningowej: "Jeśli mamy wątpliwości, atakujemy - bierzemy piłkę i atakujemy".
Pod wodzą Pepa futbol stał się radosny również dla piłkarzy. Każda praca, gdy staje się zawodem, przestaje wzbudzać emocje, które wywołuje u amatorów, Traci się wtedy przyjemność, która powinna towarzyszyć wykonywaniu każdego zajęcia. Jednak jego piłkarze mieli z gry taką radość, jak w dzieciństwie. Pep przypomniał im, że osoba, która myśli: "Idę potrenować kilka godzin i tyle", upadnie o wiele szybciej niż ta, która cieszy się z tego, co robi. "Są wyjątkowi dlatego, że są amatorami w swoim fachu", mówi Pep. Ale to on pozwolił im ponownie zakochać się w futbolu, pomógł im obudzić w sobie ducha sportu."

Jak dla mnie mega fajny fragment pokazujący wyjątkowość tamtej drużyny, jak i mankament nie tylko dzisiejszej Barcelony, ale również i wielu drużyn w Europie.
Im więcej czytam książek o Guardioli, Cruyffie etc, tym bardziej widzę totalne przeciwieństwo tego co się dzisiaj dzieje z Barceloną, w jak przeciwnym kierunku zmierza ta drużyna. Ale długo by o tym pisać...

1

A czy za Valverde była kiedykolwiek Barcelona jaką ludzie kochają?
Chyba tylko z Sevillą w Pucharze Króla. Świetny mecz, prawdziwy koncert. A w każdym innym zwycięstwie było często gorąco i brak kontroli nad meczem, dużo chaosu, brak pomysłu itd.

1

Za tydzień może być hokejowy wynik, bo my g*wno w obronie, Real też.

2

No jak Messiego nie ma, to Valverde nasz krejzol może se w końcu poszaleć :D

4

Już pal sześć styl gry, który często jest moim zdaniem żenujący jak na taką drużynę jak Barcelona, z taką historią...

Ale tych zmian, to ja kurde TOTALNIE nie kumam. Przecież to jest wręcz śmieszne...

1

O jednym i drugim :)

2

To ostatnie bardzo mi się podoba :)

7

Pff. NOJER przecie jest lepsiejszy kurła!!!

1

Nie tylko z przodu. W środku i z tyłu często też.

:/

1

Suarez kiks za kiksem, a pewnie zaraz pierdzielnie bramkę z przewrotki czy coś :D
Cały Suarez.

2

Messiego nie ma, to można już spokojnie, bez ogródek zacząć narzekać na grę :)

Tak pół żartem, pół serio, ale ta drużyna totalnie nie potrafi kontrolować gry i zachowywać spokoju... i to jeszcze prowadząc 2:0.

0

Trzeba czekać na oficjalne informacje, bo na razie to informacje mediów, ale na szczęście część jest pozytywnych.
Módlmy się! :D

23

"In case there is no fracture and its just a stretch, everything suggests that Leo Messi will be ready for El Clasico. [RAC1]"

Z facebooka Viva Barca.

7

"Lionel Messi has left the Camp Nou. At first it seems like a hyperextension of the elbow but more tests will be done to see the extent of the injury. [@FCBRAC1 - @gerardromero]"

hyperextension of the elbow - nadmierne rozciągnięcie łokcia

Nie jestem lekarzem, ale może nie będzie tak źle. Oby. Dosłownie zamarłem, w sumie jak wszyscy na Camp Nou i przed TV/komputerami...

0

A to nie, bo 500+ zabiorom

1

Panie, oddaj za darmo, mam horom curke

38

Kibice Barcy:
#LopeteguiStay
#ValverdeOut

Kibice Realu:
#ValverdeStay
#LopeteguiOut

1

Memory... fajf... "Halo, Zidane? W sumie to wiesz, śmieszna sytuacja..."

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?