macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Będzie wielka giera.
Szkoda tylko, że takim pecetowym szaraczkom jak ja, nie będzie dane zagrać, przynajmniej na razie... :(
https://www.gry-online.pl/S022.asp?ID=12956
8
I tym o to sposobem Brzęczek staje się ulubieńcem La Ramblii!
4
Co tu się...
Ej, La Ramblo!
48
No czerwo ewidentne. Zepsuł go.
https://scontent.fpoz1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/42141816_1864122870337108_2375789055594987520_n.jpg?_nc_cat=109&oh=c292543b16391891087e238665a6b5b9&oe=5C214D19
1
Jest coś takiego jak Hell Unleashed. Jakiś czas temu było 25 takich buteleczek na całą PL, oczywiście w jakichś strasznych cenach.
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/18582502_1851332665104693_831085408594230150_n.jpg?_nc_cat=0&oh=cb15722582019ebe1cfa446196a72349&oe=5C29CDC5
1
Poszukaj sobie :)
https://bedziepieklo.pl/Sosy-ekstremalne-c27
A jeśli chodzi o ostre sosy, to polecam Ci sosy Blairs After Death. Oprócz oczywistej mocnej ostrości, są również bardzo smaczne.
http://www.nareo.pl/product-pol-189-Blairs-Death-Sauce-Feel-Alive.html
1
Strasznie trafny komentarz.
40
Idealnie.
Idę powiedzieć w pracy.
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/42145019_1872500342825600_6009397899874533376_n.jpg?_nc_cat=0&oh=6886b709ffb87111d47db0e56bdc0394&oe=5C226CDF
6
Xavi/Iniesta?
Jak popatrzymy na to co osiągnęli i jak grali, to jest to niezły wybór.
1
Jest.
Idę się leczyć.
Siiiiii!!!!!!!
0
Już myślałem, że C. Ronaldo jest nominowany...
W sumie po ostatnich latach, nie zdziwiłbym się.
0
.........Owca?
3
Nie wiem, nie pisałem tego art./nie robiłem tego zestawienia.
Myślę jednak, że jest to porównanie do krajów, które są trochę bardziej rozwinięte niż my. A, że rząd mówi jak to w PL jest fantastycznie, cudownie i inne kraje mogą nam zazdrościć, to jest to zestawienie pokazujące trochę bardziej prawdziwe oblicze miejsca w której znajduje się nasz kraj.
Poza tym... jeśli mamy się porównywać do Ukrainy i Białorusi, to ja nie mam pytań... zresztą do tego chyba dążymy. Ale taką Grecję i Rosję bardzo chętnie bym zobaczył, jak to u Nich wygląda.
3
Drugie, zaszczytne miejsce dla Węgier, czyli dla "obiektu paczań i fapań" Jarosława K.
Dobra zmiana!
1
Żem nie głosował na żadnom z tych partyji.
43
Nieco miażdżące dane...
I nie chodzi tylko o iPhone'a, ale o większość rzeczy.
https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/42087347_10156686283489583_8711087686615564288_n.png?_nc_cat=1&oh=94965fbe393bd6137201e58bc592c783&oe=5C27BE6F
8
Moim zdaniem ludziom narzekającym na styl (w tym mnie) chodzi o to, że z takimi piłkarzami moglibyśmy spokojnie grać dużo bardziej atrakcyjnie. Szanuje Valverde, jest bardzo dobrym trenerem, ale moim zdaniem zbyt mało ryzykownym i charyzmatycznym jak na taką drużynę jak Barcelonie. Po latach Cruyffa, atrakcyjna gra weszła w DNA Barcelony, to stało się znakiem rozpoznawczym ten drużyny. Artyzm, polot, magia. Tego strasznie brakuje i IMO o to się ludzie czepiają: często słusznie, bo po prostu powinniśmy grać ładniej, mniej chaotycznie, gra powinna być bardziej uporządkowana, z większym polotem, na większym ryzyku. Wczoraj Liverpool miał fantastyczny pressing, m.in. tego cholernie brakuje, takiej agresji, zawziętości.
Jeszcze raz: szanuję i lubię Valverde, ale wg mnie powinien z tej drużyny wycisnąć bardziej atrakcyjną grę, bo ją na to stać.
Zresztą, tak jak wspominałem, gra z polotem i kreatywnością to była jedna z cech rozpoznawczych Barcelony. A niestety w ostatnich latach wyjątkowość tego klubu jest mocno nadszarpywana, chociażby przez absurdalny projekt koszulek na następny sezon jaki mieliśmy okazję ujrzeć. Kto jest winny? Myślę, że niestety zarząd. To od Nich się wszystko zaczęło, to że ta drużyna jest niestety nieco inna niż 10/15 lat temu... mecze wygrywamy, trofea też i dopóki Messi i taki Busquets są w składzie to tak będzie, ale bardzo boli to, że z wyjątkowości tej drużyny powoli zostają jakieś resztki...
10
Gramy w 10, więc akurat tutaj jest to zrozumiałe.
5
Jutro Ronaldo będzie strzelać z każdej pozycji.
#potwierdzoneinfo
0
M.in. właśnie dlatego uwielbiam Suareza. Może mu mnóstwo rzeczy nie wychodzić, ale przynajmniej jest w stanie zagrać niekonwencjonalnie i kreatywnie jak przed chwilą, gdzie przy Barcelonie Valverde jest to rzadkość.
2
Podobnie jest z Rakiticiem. Bardzo Go szanuje, ale "nie bójmy się tego powiedzieć", że często tez jest drewniany...
0
Była. Wiadomo jaka (Barca Guardioli i odrobinę, ale w dużo mniejszym stopniu Barcelona Lucho).
7
Jest to może dość kontrowersyjne, ale ta drużyna nie zasługuje na kogoś takiego jak Messi... albo inaczej: Messi zasługuje na lepszą drużynę, drużynę która będzie grać choć trochę zbliżoną piłkę do tego co gra Argentyńczyk.
0
Ten co zwykle... Pieprzony geniusz.
0
Wincyj takiego klepania poproszę, WINCYJ!
17
Wielu ludzi ta grafika zaboli, ale myślę że jest bardzo trafna.
https://scontent.fpoz1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/42092456_865891640282351_7706461970991415296_n.jpg?_nc_cat=0&oh=64b58c1a55c827bfe0b951867be4f321&oe=5C145DD9
0
Panasewicz to fan Barcelony :)
Kiedyś widziałem jakiś Jego komentarz na facebook'u pod informacją o Barcelonie, chyba na profilu sport.pl. Ktoś Go tam wyzwał od alkoholików (fan Realu), a On jakoś mega spokojnie i miło odpowiedział i to było fajne ;)
0
Absurd.
2
Absurdalne kwoty jak na polskie warunki.
Theodore_Bagwell:
Ma znaczenie, bo gdzieś mogą być to lepsze ceny. Np taka wizja.tv.
0
Czy da się gdzieś wykupić Polsat Sport Premium? Nie chodzi mi o platformę ̶z̶ł̶o̶d̶z̶i̶e̶j̶a̶ ̶i̶ ̶i̶g̶n̶o̶r̶a̶n̶t̶a̶ Z. Solorza, ale o inną stronę typu wizja.tv
Szukałem trochę w googlu i nic nie mogę znaleźć :/
Jeśli nic nie ma, to jakby mógł ktoś zapodać sprawdzony link do serwisów zagranicznych, może być również płatny. Byłbym wdzięczny!