65

Löw: "Chcemy zagrać odważnie przeciwko mistrzom świata. Oczywiste jest, że potrzebujemy zmian po przegranej 3-0. Jedyne, co mogę powiedzieć, to że Manuel Neuer wyjdzie w podstawowym składzie."

Od wąchania tych pach, stracił totalnie kontakt z rzeczywistością.

6

Natrafiłem na świetne ilustracje Pepa Guardioli. Jeśli ktoś ma ochotę zobaczyć, to wrzucam link poniżej.

https://www.behance.net/gallery/68570853/Pep-Guardiola-for-Goal?tracking_source=for_you_recommendations

1

Jakbyś miał ochotę, to zamieszczam link do projektu, coś jak "Behind the scenes" ;)

https://www.behance.net/gallery/66347343/Heart-of-a-Lio-Gatorade

5

"Pracownicy Rockstara pracują 100h tygodniowo nad Red Dead Redemption 2."

Ostro. Choć w sumie przykład takiego crunchu w branży gier to nic niezwykłego.

0

Aaa, masz rację! Zapomniałem. Poprawione. No to zostają tylko zmiany nietrafione :)

0

W sumie fajnie byłoby zobaczyć mecz Polska Brzęczka vs. Barcelona Valverde bez Messiego. To mógłby być jeden z najnudniejszych meczów ostatnich lat :D

Generalnie Brzęczek to taki nasz polski Valverde. Zmiany często niezrozumiałe, Jego drużyna gra totalnie bez pomysłu, błysku. Przynajmniej w Barcelonie ma kto ratować (Messi, Coutinho), są indywidualności, czego w PL za bardzo nie ma...

0

Albo jak koniec remontu kibli na Bernabeu.

1

Nie wiem czy było, ale wstawiam.

"Valverde considers leaving at the end of the season. [Diario Sport]"

0

Ludzie bardziej zagłębiający się w piłkę pamiętajo. Ludzie, dla których piłka to coś więcej niż wygrywanie etc. Ale takich ludzi jest coraz mniej.

Ciekawe czy za 20/30/40/50 lat będzie się wciąż mówić o Barcelonie Guardioli, stylu gry itp.

1

1

Również tak uważam.
Oby tak było!

1

W sumie to jest dość ciekawe, przejrzałem parę tych artykułów z najlepszymi drużynami "ever" i nie ma tam Realu Zidane'a. Rankingi robione w różnych latach 2016/2017/2018. Jest Real z Di Stefano, ale Zidane'a nie ma. Mnie to osobiście cieszy :)
W TOP 15/20 jak najbardziej powinien się znaleźć, ale w TOP 10... nie.

2

Czy świetny, to się okażę, ale życzę mu ogromnie wszystkiego dobrego. Jeden z moich ulubionych byłych piłkarzy :)
Mam nadzieje, że Henry jeszcze wróci do Barcelony. Nie wiem czy w roli trenera, ale że będzie miał jakąś fajna funkcję, dzięki czemu Barcelona nawiąże trochę do tych lat wyjątkowości etc.

19

FC Barcelona 2009? Dla mnie 2008-2011, w sumie włączając w to 2012, czyli całą erę Guardioli. I ten zespół na 1 miejscu, ze względu na Messiego i wyjątkowy styl gry.

PS. Wg mnie brakuje Ajaxu 1965-73 Rinusa Michelsa i Cruyffa. To były narodziny futbolu totalnego, a Ajax z małego klubu wyrósł na giganta, który rzucił cały piłkarski świat na kolana.

6

Mnie to na początku wyglądało na polskie gimnazjum.

25

Pep Segura pewnie był protagonistą całej tej rozmowy i zarzucił Eniemu, że drużyna gra zbyt technicznie i ma za dużo technicznych zawodników. Powinni grać bardziej fizycznie, wystawić linię pomocy Raiktić-Busquets-Vidal i grać 100% piłek do Messiego, ale takich króciótkich, bo wiadomo że przesadne ryzyko jest złe.

0

Dejcie mi wiadro z wodom, bo nie wyczymie

6

"Messi was leading the poll with 50% of the votes.
@francefootball deleted the poll and now they show an article of Messi's tax problems."

To prawda, że tak zrobili?

https://scontent.fpoz1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/43750609_2133350673648832_5659365310860361728_n.png?_nc_cat=111&oh=caa5172682712857f4d6dc49e6831389&oe=5C45517B

1

Napój piwopodobny :)
Jeśli postrzegać w takich kategoriach, to smaczne, coś jak Desperados.

1

Nie za bardzo interesując mnie e-sportowe transmisje, ale fajnie że są również w planach programy dotyczące sprzętu, gier etc.

"Autorskie programy i relacje będzie można śledzić również na platformach internetowych: IPLA, YouTube i Twitch."
Znając Polsat, to na bank nawet na jutubie będą opłaty. Drobne 40 zł za 7 dni!

http://www.benchmark.pl/aktualnosci/polsat-games-nowy-kanal-kiedy-start-jakie-programy.html

0

Jak dla mnie to nie jest bardziej przerażające, a równie przerażające. Może Polacy po prostu mają taką tendecję to popadania ze skrajności w skrajność, nie wiem. Ale mało ludzi używa swojego mózgu, a coraz większa część go już prawie w ogóle nie ma...
Chory kraj. Chory świat.

0

Heh, cudzysłowia powinny być wytłuszczone i pisane fontem 2x większym :D

38

Najbardziej absurdalne i przerażające dla mnie jest to, że ktoś ze 100% pewnością mówi jaki ten film jest, a... go nie widział.
Inteligentne.

0

Valencia wczoraj zrobiła to co miała zrobić Roma, czyli po prostu spuchła i miała tylko pojedyncze zrywy w dalszej fazie meczu, głównie przez naszą niefrasobliwość i brak koncentracji.

Zresztą... jest taki niski poziom gry w stosunku do poprzednich lat, że jest to dla mnie szokujące...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?