macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
65
Löw: "Chcemy zagrać odważnie przeciwko mistrzom świata. Oczywiste jest, że potrzebujemy zmian po przegranej 3-0. Jedyne, co mogę powiedzieć, to że Manuel Neuer wyjdzie w podstawowym składzie."
Od wąchania tych pach, stracił totalnie kontakt z rzeczywistością.
6
Natrafiłem na świetne ilustracje Pepa Guardioli. Jeśli ktoś ma ochotę zobaczyć, to wrzucam link poniżej.
https://www.behance.net/gallery/68570853/Pep-Guardiola-for-Goal?tracking_source=for_you_recommendations
1
Jakbyś miał ochotę, to zamieszczam link do projektu, coś jak "Behind the scenes" ;)
https://www.behance.net/gallery/66347343/Heart-of-a-Lio-Gatorade
5
"Pracownicy Rockstara pracują 100h tygodniowo nad Red Dead Redemption 2."
Ostro. Choć w sumie przykład takiego crunchu w branży gier to nic niezwykłego.
0
Aaa, masz rację! Zapomniałem. Poprawione. No to zostają tylko zmiany nietrafione :)
0
W sumie fajnie byłoby zobaczyć mecz Polska Brzęczka vs. Barcelona Valverde bez Messiego. To mógłby być jeden z najnudniejszych meczów ostatnich lat :D
Generalnie Brzęczek to taki nasz polski Valverde. Zmiany często niezrozumiałe, Jego drużyna gra totalnie bez pomysłu, błysku. Przynajmniej w Barcelonie ma kto ratować (Messi, Coutinho), są indywidualności, czego w PL za bardzo nie ma...
39
Niedługo...
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/44043269_1090151864517914_3801853661135503360_n.jpg?_nc_cat=106&oh=f57f1dfca1445a8283461a339705c576&oe=5C5F8CC2
0
Albo jak koniec remontu kibli na Bernabeu.
1
Nie wiem czy było, ale wstawiam.
"Valverde considers leaving at the end of the season. [Diario Sport]"
38
Zawodnicy Barcelony jako piłkarze i trenerzy. Fajne grafiki:
https://scontent.fpoz1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/43879803_2134962686820964_2580763908780326912_n.png?_nc_cat=108&oh=90803c1be3621b84dfc765e80b1ba20d&oe=5C4FE6D2
https://scontent.fpoz1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/43828627_2134963540154212_1153297434504331264_n.png?_nc_cat=108&oh=33e4b275d4faf43c5a9657aca377df81&oe=5C514A5D
https://scontent.fpoz1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/44088748_2134963733487526_6904141958176833536_n.png?_nc_cat=110&oh=fe4ec51d4e17629f280a72e675b02522&oe=5C4099ED
https://scontent.fpoz1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/43878104_2134963806820852_6127040026229342208_n.png?_nc_cat=106&oh=0c0fd63e11368f1f3a51aa3d75d4a73f&oe=5C5760DD
Liczę, że niedługo dojdzie do Nich Xavi :)
A Valverde nie ma...
0
Smaczny tort.
https://scontent.fpoz1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/43694649_981669152005941_5771888119666180096_n.jpg?_nc_cat=101&oh=d5d50820f44d041522db4ee1ff7bb488&oe=5C422916
0
Ludzie bardziej zagłębiający się w piłkę pamiętajo. Ludzie, dla których piłka to coś więcej niż wygrywanie etc. Ale takich ludzi jest coraz mniej.
Ciekawe czy za 20/30/40/50 lat będzie się wciąż mówić o Barcelonie Guardioli, stylu gry itp.
1
Maradona jakąś godzinę przed tą wypowiedzią:
https://starecat.com/content/wp-content/uploads/maradona-with-huge-cocaine-bag-on-football-match-photoshopped.jpg
1
Również tak uważam.
Oby tak było!
1
W sumie to jest dość ciekawe, przejrzałem parę tych artykułów z najlepszymi drużynami "ever" i nie ma tam Realu Zidane'a. Rankingi robione w różnych latach 2016/2017/2018. Jest Real z Di Stefano, ale Zidane'a nie ma. Mnie to osobiście cieszy :)
W TOP 15/20 jak najbardziej powinien się znaleźć, ale w TOP 10... nie.
2
Czy świetny, to się okażę, ale życzę mu ogromnie wszystkiego dobrego. Jeden z moich ulubionych byłych piłkarzy :)
Mam nadzieje, że Henry jeszcze wróci do Barcelony. Nie wiem czy w roli trenera, ale że będzie miał jakąś fajna funkcję, dzięki czemu Barcelona nawiąże trochę do tych lat wyjątkowości etc.
19
FC Barcelona 2009? Dla mnie 2008-2011, w sumie włączając w to 2012, czyli całą erę Guardioli. I ten zespół na 1 miejscu, ze względu na Messiego i wyjątkowy styl gry.
PS. Wg mnie brakuje Ajaxu 1965-73 Rinusa Michelsa i Cruyffa. To były narodziny futbolu totalnego, a Ajax z małego klubu wyrósł na giganta, który rzucił cały piłkarski świat na kolana.
6
Mnie to na początku wyglądało na polskie gimnazjum.
25
Pep Segura pewnie był protagonistą całej tej rozmowy i zarzucił Eniemu, że drużyna gra zbyt technicznie i ma za dużo technicznych zawodników. Powinni grać bardziej fizycznie, wystawić linię pomocy Raiktić-Busquets-Vidal i grać 100% piłek do Messiego, ale takich króciótkich, bo wiadomo że przesadne ryzyko jest złe.
1
Są takie zdjęcia, których za bardzo nie da się wytłumaczyć...
https://scontent.fpoz1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/43788776_982435228596000_6602856397568737280_n.jpg?_nc_cat=103&oh=ae7387c8ab0363836ea66b86f4a5769d&oe=5C423F79
0
Dejcie mi wiadro z wodom, bo nie wyczymie
6
Pjontek.
A może bym se jakie piwo kupył...
https://scontent.fpoz1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/43765121_1840674079315871_271124225786380288_n.jpg?_nc_cat=1&oh=c049e9bc19fd870eca5995c7c25b0305&oe=5C16B8DF
4
No nie wiem, dla mnie rola idealna dla:
https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/xZoktkqTURBXy83NDdkNzdhOWMwNGU2Nzc0NDkzMTlhZWI3NzZhN2MzMi5qcGVnkZMCzQNSAA
6
"Messi was leading the poll with 50% of the votes.
@francefootball deleted the poll and now they show an article of Messi's tax problems."
To prawda, że tak zrobili?
https://scontent.fpoz1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/43750609_2133350673648832_5659365310860361728_n.png?_nc_cat=111&oh=caa5172682712857f4d6dc49e6831389&oe=5C45517B
1
Napój piwopodobny :)
Jeśli postrzegać w takich kategoriach, to smaczne, coś jak Desperados.
1
Nie za bardzo interesując mnie e-sportowe transmisje, ale fajnie że są również w planach programy dotyczące sprzętu, gier etc.
"Autorskie programy i relacje będzie można śledzić również na platformach internetowych: IPLA, YouTube i Twitch."
Znając Polsat, to na bank nawet na jutubie będą opłaty. Drobne 40 zł za 7 dni!
http://www.benchmark.pl/aktualnosci/polsat-games-nowy-kanal-kiedy-start-jakie-programy.html
0
Jak dla mnie to nie jest bardziej przerażające, a równie przerażające. Może Polacy po prostu mają taką tendecję to popadania ze skrajności w skrajność, nie wiem. Ale mało ludzi używa swojego mózgu, a coraz większa część go już prawie w ogóle nie ma...
Chory kraj. Chory świat.
0
Heh, cudzysłowia powinny być wytłuszczone i pisane fontem 2x większym :D
38
Najbardziej absurdalne i przerażające dla mnie jest to, że ktoś ze 100% pewnością mówi jaki ten film jest, a... go nie widział.
Inteligentne.
0
Valencia wczoraj zrobiła to co miała zrobić Roma, czyli po prostu spuchła i miała tylko pojedyncze zrywy w dalszej fazie meczu, głównie przez naszą niefrasobliwość i brak koncentracji.
Zresztą... jest taki niski poziom gry w stosunku do poprzednich lat, że jest to dla mnie szokujące...