1

Jak dla mnie póki co bardzo dobrze :)
Zagrać tak w II poł z poprawioną skutecznością i myślę że będzie spokojna wygrana. Strasznie cieszy bardzo szybki i agresywny odbiór piłki + mądra i odpowiedzialna gra. Takie coś chce się oglądać.

1

Moglibyśmy już spokojnie prowadzić z 2:0.
Ale znając piłkę, to kurła zaraz jakiś farfocel i Inter 1:0

0

Suarez kurła ogarnij siem!

13 minut i na razie pełna dominacja i kontrola. Oby tak było do 90 minuty.

63

La Rambla chwali skład, gramy we Włoszech, Marciniak sędziuje...

Czuje ostry wpierdziel :(

0

Szczerze to wolałbym mieć taką Romę w grupie, a nie w ćwierćfinale, w dodatku po pierwszym meczu z wygraną 4:1 :/

1

Mówisz o Kaczyńskim?
Myślę, że dużo więcej osób musiałoby odejść, z jednej (PiS), jak i z drugiej strony (PO/KO). Zresztą ten problem jest ogromnie zakorzeniony w tym kraju, w polskiej mentalności, więc musiałaby być naprawdę ogromna rewolucja, by zmienić podejście do drugiego człowieka, aby kraj był... normalniejszy.

12

100 lecie odzyskania niepodległości przez kraj, który mnóstwo wycierpiał w swej historii, a ludzie tego dnia zamiast świętować wspólnie, będą podzieleni jak nigdy.
Smutna perspektywa Polski dzisiaj i na kolejnych wiele lat, bo wątpię że się coś zmieni.

4

No. Choć nie wiem czy lepszy jednostajnie przyspieszony, czy zamaszysto posuwisty.

5

Człeku, jest 19. Poczekaj z tym pytaniem po 22, a najlepiej po meczu.

1

No i co tam dzisiaj gotują?
Jest to jeden z niewielu momentów, gdzie ciesze się, że będę oglądać transmisje na internecie, na zagranicznych, profesjonalnych (!!!) kanałach.

Gdyby nie Polsat, to szukałbym możliwości kupna transmisji na polskiej stacji na dużo różnych sposobów. A tak... zaoszczędzę i obejrzę mecz z porządnym komentarzem i dobrym studiem. Dzięki Polsat, dzięki Solorz!

23

Generalnie to chyba bardzo prosty standard. Zapyta Socjopatę co gra i obstaw odwrotnie niż On.

1

Oj są, są. Poczekaj jeszcze trochę, cały czas się coś "fajnego" pojawia :)

2

Taa. To bardziej byłby taki "łan łej tiket".

2

Ja nie zrobie? Kurła, poczymaj mi piwo

1

Ja też. Może na profilowe tutaj se wstawie :D

4

Kliknij sobie 13 zdjęcie.

https://paszport.info/nowy-paszport-2018

9

Tak. Czapki "niej*bki" z logo walczącej Polski też.

33

Nowe paszporty. Oficjalny wzór.
Do największych zmian zalicza się dopisek "Bóg, honor, ojczyzna.", który notabene wygląda podobnie jak u mnie na targu "logo" zakładu mięsnego.

Mogliby pójść już po całości i dodać napis w stylu: "Jest paszport, nie ma wp***!", lub "Śmierć wrogom ojczyzny.".

https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/45419374_755653874786816_1676858169839583232_n.jpg?_nc_cat=105&_nc_ht=scontent-frt3-2.xx&oh=a4be314b0d9750138cc81675f2813795&oe=5C86D3A1

1

Pełne sztucznych owoców.

7

Oby w maju/czerwcu było tak samo.

8

Mądrze ujęte i w sumie się zgadzam. Jednak jest paru polityków, którzy moim zdaniem z inteligencją się trochę pokłócili. Ale jeśli chodzi o dwóch ludzi, których nienawidzi cała Polska (jedna połowa polski jednego, druga drugiego), to są moim zdaniem bardzo inteligentni i sprytni ;)

1

Si. Poprawione :)

8

Tusk wczoraj* na Twitterze :D
Wiem, że dla wielu "kłamca, leń, złodziej i na szubienice", ale jest to inteligentny i bystry facet.

3

Smutne ile jest chamstwa i nienawiści w tym społeczeństwie.

0

A przesłucham, dzięki bardzo :)

0

Milutki jesteś jak Pan z Twojego profilowego :)
Programów stricte o ekstraklasie też jest sporo.
Ale mnie to przerasta, faktycznie. Zaniżam poziom tej strony, wśród tak wybitnie inteligentnych postaci jak Pan, Panie xNF. Przepraszam i usuwam się w cień tej haniebnej z mojej strony dyskusji, która uraziła tak Wielką Osobowość jak Pan.

0

Młotek.

4

Coś w tym jest. Niby heheszki z memów, ale tak naprawdę trochę smutne. Jeszcze niedawno marzyłem o robieniu gier, o założeniu własnego studia, miałem bardzo duży power... jednak od jakiegoś czasu zapał trochę zatraciłem i coraz chętniej zaszyłbym się w jakiejś chatce na odludzi na Islandii, niż podążać za dawnymi marzeniami. Wynika to trochę z różnych prywatnych trosk, zmartwień, tego że niestety u nas w kraju... ciężko jest młodej osobie, głównie pod względem finansowym. Ale dość narzekania. Mam nadzieje, że powróci dawny zapał, staram się go ponownie wzniecić.
A Tobie życzę również jak największej chęci do życia :)

0

Ja nie.

14

Nje pszejmuj sie, dobre chłopaki muszom paczeć na świat zza krat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?