macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
21
- kwiaty + kolacja w całkiem dobrej knajpie. W 300 zł powinieneś się zmieści.
- biżuteria + kwiaty
- czekoladki z Mount Blanc w kształcie serca, czy coś w tym stylu
W ostateczności myjka i mop, a jeszcze Ci na browary zostanie!
6
Dla kogo długi weekend, dla tego długi weekend.
0
I tak nic nie pobije tego, że podobno Neymar ma wykupionych "przyjaciół" (to miało jakąś specjalną nazwę, ale nie pamiętam). Dbają o Jego humor, rozśmieszanie, a nawet fryzurę.
Poziom absurdu przekroczony już dawno.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
60
A propos ostatnich "delikatnych" wojaży Ramosa.
Pamiętam moment, gdzie Ramos w typowy dla siebie ̶c̶h̶a̶m̶s̶k̶i̶ niechcący sposób sfaulował Suareza. Chwilę później Messi wjeżdża na pełnej jak w masło, a Ramos nie wie co się dzieje. Zazwyczaj nie pochwalam takich zachowań, ale wtedy byłem tak podjarany i dumny z Leo, jak Borek po golu Cristiano.
18
Z gaciami opuszczonymi do kolan...
1
Czyli raczej to wszystko fejki :D
Pewnie jest gdzieś wersja, gdzie Jose mówi: "For me the top player in history is young Pawel Brozek."
9
"For me the top three players in history are Messi, Pele and Maradona." - José Mourinho
Nie wiem na ile cytat prawdziwy, ale wstawiam, może ktoś zweryfikuje.
Cytat z fb "The Barça Nation".
0
Nie ma Cristiano.
Oj Pan Borek będzie bardzo smutny. 1/3 Misji Futbol o wczorajszym golu Ronaldo, 1/3 o tym dlaczego nie zagra z Polską i kolejna 1/3 oczywiście o ekstraklasie.
4
Halyna, dostałem podwyszke, lecim na Malediwy!
https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/45638247_1936961533092182_4549039947570479104_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_ht=scontent-frt3-2.xx&oh=454083a41fdce974fdae0af8572ddbbd&oe=5C711507
29
Podobno seryjnie ma rodzić Złote Piłki.
30
A niektórzy i tak powiedzo, że to fotoszop...
https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/45588488_1930196543729740_1497410347403837440_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_ht=scontent-frt3-2.xx&oh=a396e32d158b5437f564e7506c29829b&oe=5C79678B
3
Ja Skandynawów bardzo podziwiam. Uważam, że są dużo mądrzejsi w poczynaniach społeczno-gospodarczych niż my, mimo że popełniają błędy, ale wiadomo: kto nie popełnia. Moglibyśmy się od Nich bardzo dużo nauczyć. Ale po co... duma przecie nie pozwoli!
3
Chyba tak, wcześniej wchodziłem na Jej twittera i coś tam było, że jest z jakiejś organizacji walki z aborcją i coś o rodzinie.
Generalnie rzecz biorąc, byłaby to wielka walka, bo bieda umysłowa jest przerażająco olbrzymia. Na pierwszy ogień ta Pani + Pani Pawłowicz :)
No i dobra, żeby ludzie proPiS się nie popłakały, że tylko ich szkaluje, to dodam jeszcze Niesiołowskiego.
6
No widzisz, jakie to Peło złe. A fe. Tfu. Na szubienicę, z każdym z tej niemieckiej, antypolskiej organizacji!
26
Powinienem się zrzec obywatelstwa polskiego :(
Podobno mam inny kod kulturowy.
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/45494916_2255309347844123_1840956861491183616_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&oh=dce1bb4688eeca8350d33e51717bd488&oe=5C44E926
0
Jeszcze wtrącę:
Podawanie linków do skrajnie prawicowych i lewicowych źródeł typu mocno rakowa niezależna, republika, czy wpolityce, a z drugiej strony wyborcza, polityka (mimo, że poziom ma chyba najwyższy) powinno być zakazane :D
2
...i patostream na yt.
0
Ale tutaj będzie walka 11-go listopada pomiędzy obrońcami PiS-u, a obrońcami KO.
Smutne, że w taki dzień, ale w sumie popcorn i tak się przyda :)
1
Dzięki Kamil! :D
Piąteczka Panowie!
A teraz Kamilu oburzam się na PiS, bo jest okazja. Szczelam fochem, bo żem zdrajca i złodziej.
0
Jak można oceniać kogoś patriotyzm, skoro się Go nawet nie zna? :D
6
Komentarz usunięty
56
Celnie.
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/45461298_888045804733601_6016488877995327488_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&oh=a5bda8310535bc6f4f9e5ca2ad231c0f&oe=5C7E3211
4
Jeden/2 pomniki wystarczą, ewentualnie jakieś tablice upamiętniające, ale nie 50...
2
Dokładnie. Tusk by to pewnie dla siebie wszystko wziął, złodziej jeden kurła, a tak mamy pomnik upamiętniający tragicznie poległego (!) najlepszego prezydenta w historii.
1
Fajny taki, nie za ładny, nie za piękny.
0
Szkoda, że Bareji już nie ma, bo miałby taki ogrom pomysłów w dzisiejszej Polsce, że mógłby siekać tych filmów/seriali setki :)
1
"Pomnik Lecha Kaczyńskiego został już ustawiony na cokole przy placu Piłsudskiego. Mierzy ponad sześć metrów. Montaż przed Dowództwem Garnizonu Warszawa odbył się bardzo szybko. Uroczyste odsłonięcie rzeźby byłego prezydenta planowane jest na 10 listopada."
Jak podkreślał sekretarz Komitetu Społecznego Budowy Pomników, wyznaczenie daty odsłonięcia pomnika na 10 listopada nie jest przypadkowe - ma łączyć w sobie wigilię Święta Niepodległości z tradycyjną miesięcznicą."
Ktoś idzie na odsłonięcie? :D
15
Świetnie.
2
Wrzuć se to na głośniki/słuchawki :D