macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ktoś na bank gra w FIFĘ/PESa.
3
Obiecanki cacanki...
1
Translejt w góglu, poza tym parę słów na logikę: belle -> piękno, raccomando -> rekomenduje/polecam.
65
FCBarca.com Premium. 40 zł tygodniowo. Numer konta podam na priv.
7
W zeszłym roku, osobą najczęściej polecającą komentarze był "Don-Corleone".
W tym roku, ma bardzo poważnego konkurenta, mianowicie użytkownika "FilippoInzaghi", który poleca absolutnie wszystko jak leci. Założyłeś się z kimś o flaszkę, czy co? :P
1
Taktyk
13
Niesamowite jest to, że za takie g*** się płaci 440 mln zł...
2
Chyba poraz pierwszy się z Tobą zgodzę.
Świetna książka, zebranie najciekawszych wywiadów w ciągu chronologicznym. Coś dla ludzi, którzy lubią Tarantino i coś dla ludzi, którzy uważają Jego filmy za zbyt brutalne/wulgarne, bo w paru wywiadach świetnie opowiada na temat brutalności w swoich filmach etc.
A Tarantino jest jednym z moich ulubionych reżyserów. Najbardziej Go cenię za fantastyczne dialogi, jedne z najlepszych we współczesnym kinie, dodatkowo świetne wykorzystanie aktorów, pracę kamery, jak i sam wyjątkowy styl.
31
Sprzedać póki coś wart.
0
http://allgoals.info/
Pobierasz, masz cały czas na dysku, nawet jak Ci odłączą neta. Rejestruj się mordeczko!
3
Dej, dej mi, mam horom cebule.
3
Może Rakitić na ławce tym razem?
La Rambla eksploduje.
8
Ała, moje serce... :(
3
To po cholerę chcesz wchodzić na konto bankowe, skoro masz 1,50 zł? :D
86
Podaj dane do logowania, to spróbuję coś na to poradzić.
13
Cristiano to dla mnie wiecznie zakompleksiony dzieciak. Szanuję oczywiście Jego osiągnięcia, to czego dokonał w futbolu etc. Jednak nie zmienia to faktu, że gość ma prawdopodobnie mnóstwo kompleksów i uwidacznia je w większości swoich wypowiedzi.
8
Smutne...
Ale najważniejsze, że mamy węgla na 200 lat, więc jako kraj, jesteśmy proEko!
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/48041582_2264103986942064_5931263605717598208_o.jpg?_nc_cat=105&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&oh=b31b25a1b98edf18db38fb4e9d8322f3&oe=5C66FFCF
2
Z tym, że Ibra ewidentnie robi sobie z tego jaja, jest ironiczny i sarkastyczny w swoich wypowiedziach. Ale jest pewien Portulagczyk, który już frazę "jestem najlepszy" mówi zupełnie serio i się przy tym bardzo spina :)
Co do Dembele, to myślę że Barcelona Go trochę naprostuje, o ile nie stracą do Niego cierpliwości. A z czego to wynika to nie mam pojęcia. Może faktycznie ze środowiska w którym często przebywa poza piłką. "Z kim się zadajesz, takim się stajesz", czy jak to tam szło...
11
Wczoraj natrafiłem na fantastyczny artykuł, który ktoś wrzucił pod jakimś postem na mordoksiążce.
Artykuł nosi banalny i dość prymitywny tytuł "Who Is the Best Footballer of All Time?", jednak jest ogromnie obszerny. Autor do każdego z wielkich zawodników podchodzi z dużą uwagą, dając swoje "za i przeciw", obszernie opisując każdego z Nich. Dodatkowo na końcu artykułu jest przedstawiona wg. autora najlepsza XI zawodników wszech czasów, tak samo jak najlepszy trener, ławka, gracz, klub etc.
Kawał wielkiej i moim zdaniem bardzo rzetelnej i mądrej roboty.
Zachęcam do lektury -> ważne: artykuł po angielsku :)
https://footballarguments.wordpress.com/2017/07/23/who-is-the-best-footballer-of-all-time/
PS. IMO fajnie został przedstawiony "problem" najlepszej drużyny/klubu wszech czasów. Zostało to mądrze rozdzielone. Jako najlepsza drużyna, autor dał Barcelonę 2008-2012, ale już jako najlepszy klub, widnieje Real Madryt. I ciężko z tym się nie zgodzić. Real, bo jest to najbardziej utytułowana drużyna (chodzi mi głównie o najważniejsze trofea jak mistrzostwa Hiszpanii, Puchary Europy etc.), a Barcelona 2008-2012 jako najlepsza drużyna czysto piłkarsko.
0
To prawda. To jest jedna z naszych największych wad: większa uwaga do porażek, niż do zwycięstw, pozytywów etc. Do tego można dorzucić wieczne niezadowolenie.
PS. Żeby nie było, u siebie też te wady widzę... ale myślę, że staram się z tym walczyć.
34
Taką grą za rok awansuje na 4!
1
Jak dla mnie w większości koncert. Choć prawdziwy koncert zagrał Messi. Na początku II połowy oczywiście Barcelona "musiała" się trochę cofnąć, ale to niestety standard, że się czasem cofamy i oddajemy inicjatywę...
Tak czy inaczej wg. mnie bardzo dobry mecz całej drużyny, a szczególnie cudny Messiego.
29
W sumie dość fajne jest to, jak boisko za**biście weryfikuje te wszystkie plebiscyty i butne wypowiedzi dawnych/teraźniejszych piłkarzy.
50
4 najlepszych piłkarzy wszech czasów.
https://scontent.fpoz1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/48377430_2606351269405642_2911137534832541696_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_ht=scontent.fpoz1-1.fna&oh=339335f2074a1d8386e531a9d66329f9&oe=5C946D36
3
No i Cristiano znowu będzie smutny :/
44
Przeciek, co Pele powie w następnym wywiadzie.
https://scontent.fpoz1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/48370459_2226589247421049_7392661275114733568_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_ht=scontent.fpoz1-1.fna&oh=e74f264b91de67f1db1d16924cb03e71&oe=5CA7AE29
12
Messi jest ponad wszystkimi innymi piłkarzami i tyle. Szanuje Modricia, ale porównywanie Go do Messiego jest bez najmniejszego sensu. Ba, dla mnie nawet porównywanie CR do Leo nie ma sensu.
24
Messi 2 absolutnie perfekcyjne bramki z wolnego, siatki, dryblingi, śliczne podania.
I kurła idę o zakład, że będzie stosunkowo mało "poruszenia" tym faktem w sołszyl midjach, szczególnie w Polsce...
1
A no tak. Mądre i logiczne.
1
Dlaczego szansy dzisiaj nie dostał Alena, mimo pewnego prowadzenia?
Pytanie głównie do barcelonaLM, który broni Valverde jak lew. Chcę się po prostu dowiedzieć jaką masz argumentację na ten fakt.