0

Niestety niechlujność jest dość charakterystyczna dla Barcelony Valverde.

1

Heh, oj nie :) Do studiów mi baaaardzo daleko.
Z zawodu grafik ;)

14

"A jeśli Ci nie starcza, to zmień pracę, weź kredyt", jakby to powiedział Komorowski.
Politycy, tacy troskliwi.

4

Północne stany. Ale jeśli miałbym większą dowolność w wyborze, to chyba wybrałbym Kanadę :)
Może kiedyś...

1

Dzięki Wam bardzo za odpowiedź. Niech Wam Bóg w dzieciach wynagrodzi!

1

Czy ktoś wie jak wygląda sprawa z InPost i paczkomatami w tym momencie?
Zamówiłem jedną książkę i niestety - głupi ja - nie pomyślałem, że może być w cholerę dużo opóźnień przez święta. Czy rzeczywiście jest aż tak źle, że przesyłka w paczkomacie pojawi się dopiero za tydzień, 2...?

2

No to gratuluje, na mnie Kato nie robi takiego wrażenia ;)

3

A Wa-wę rozważam dość poważnie, tylko nie ze względu na tego skandalicznego, pełowskiego (tfu!) Trzaskowskiego, tylko na samo miasto i sentyment, bo mam tam parę osób z rodziny. Paradoksalnie Warszawę znam bardziej niż miasto w którym pracuje - Katowice ;)
Poza tym dużo większe perspektywy, różnorodność spędzania czasu, dużo eventów nie tylko rozrywkowych, ale również z mojej branży graficznej. Katowice się bardzo starają, ale jednak nie darzę sympatią tego miasta, z całym szacunkiem do mieszkańców etc. Parę lat tutaj jeszcze pobędę, później Warszawa, lub Trójmiasto. Albo... zagranica. Ale wtedy będę już totalnie wyklęty przez "prawdziwych patriotów" :P

2

:O
Paradoksalny dramat dramatyczny.
To ja już lepiej se wyjadę gdzieś na północ...

3

"Ostatecznie PiS przegrał, tak jak przez ostatnie 15-20 lat."

Gdzie mieszkasz? Przeprowadzam się.

5

Daj spokój... jednego mojego znajomego stamtąd znam. Kiedyś się z Nim mocniej kumplowałem, ale od kiedy wszedł mocno w politykę miejską, to jest to osoba ciężka do rozmowy. Już kiedyś o tym tutaj pisałem, ale PiS płaciło mu przez nawet parę lat za mieszkanie, by się mocno udzielał w różnych wydarzeniach z życia miasta, nie tylko fizycznie (pojawiać się etc.), ale również w social mediach. Teraz jest już radnym, więc chyba dostaje jakieś normalne wynagrodzenie...

26

W moim mieście zdecydowana większość rządzących, to PiS. Jakiś czas temu Trzaskowski w Wa-wie wydał oświadczenie, że nie będzie sztucznych ognii w sylwestra. Oczywiście "prawica" się oburzyła, zaczęły być tłumaczenia, że ludziom odbiera się przyjemność z zabawy i że to bez sensu. Takie same głosy zauważyć można było w postach/wypowiedziach ludzi z urzędu miasta, w którym mieszkam. Dziś została wydana informacja, że u nas w mieście również nie będzie sztucznych ognii i że jest to wielki (!) triumf urzędu miasta, na czele z klubem radnych PiS-u.

Niesamowite jak wielkie bagno to polska polityka.

2

Ktoś na bank gra w FIFĘ/PESa.

3

Obiecanki cacanki...

1

Translejt w góglu, poza tym parę słów na logikę: belle -> piękno, raccomando -> rekomenduje/polecam.

65

FCBarca.com Premium. 40 zł tygodniowo. Numer konta podam na priv.

7

W zeszłym roku, osobą najczęściej polecającą komentarze był "Don-Corleone".
W tym roku, ma bardzo poważnego konkurenta, mianowicie użytkownika "FilippoInzaghi", który poleca absolutnie wszystko jak leci. Założyłeś się z kimś o flaszkę, czy co? :P

1

Taktyk

13

Niesamowite jest to, że za takie g*** się płaci 440 mln zł...

2

Chyba poraz pierwszy się z Tobą zgodzę.
Świetna książka, zebranie najciekawszych wywiadów w ciągu chronologicznym. Coś dla ludzi, którzy lubią Tarantino i coś dla ludzi, którzy uważają Jego filmy za zbyt brutalne/wulgarne, bo w paru wywiadach świetnie opowiada na temat brutalności w swoich filmach etc.

A Tarantino jest jednym z moich ulubionych reżyserów. Najbardziej Go cenię za fantastyczne dialogi, jedne z najlepszych we współczesnym kinie, dodatkowo świetne wykorzystanie aktorów, pracę kamery, jak i sam wyjątkowy styl.

31

Sprzedać póki coś wart.

0

http://allgoals.info/

Pobierasz, masz cały czas na dysku, nawet jak Ci odłączą neta. Rejestruj się mordeczko!

3

Dej, dej mi, mam horom cebule.

3

Może Rakitić na ławce tym razem?
La Rambla eksploduje.

8

Ała, moje serce... :(

3

To po cholerę chcesz wchodzić na konto bankowe, skoro masz 1,50 zł? :D

86

Podaj dane do logowania, to spróbuję coś na to poradzić.

13

Cristiano to dla mnie wiecznie zakompleksiony dzieciak. Szanuję oczywiście Jego osiągnięcia, to czego dokonał w futbolu etc. Jednak nie zmienia to faktu, że gość ma prawdopodobnie mnóstwo kompleksów i uwidacznia je w większości swoich wypowiedzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?