26

Ciekawostka:
Dokładnie za 4 lata zaczną się... Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2022 w Katarze...

3

Wydaje mi się, że RDR2 jednak jest o poziom wyżej przy całej mojej sympatii do W3 :)
Ale nie wiem, nie grałem. Opnię opieram na różnych tekstach, gameplayach, detalach. Tak czy siak W3 jest niemalże wybitny, RDR2 pewnie też.
A liczę, że Cyberpunk pozamiata swoim rozmachem, historią i również detalami.

3

"CD Projekt RED: Cyberpunk 2077 będzie dopracowany tak, jak Red Dead Redemption 2"

Oby!

https://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=112143

0

U mnie Lincoln (głównie dlatego, że po prostu interesuję się Jego życiorysem), a reszta tak samo, choć obok Daliego od razu Gaudi mi się skojarzył :)

0

30

Myślałem, że będzie Casemiro :D

To zaszło za daleko...

8

Czasem dobrze jak bramkarz jest trochę bardziej bezczelny etc. W jakiś sposób to pewnie pomaga w grze.
Ale takiej buty, bezczelności i przemądrzałości jaką ma Grabara to nienawidze u ludzi. Gardzę.

0

To 2x bardziej :P
Mam takie wrażenie po prostu, może mylne, nie wiem. Ale wynika ono z obserwacji. Mam trochę znajomych w różnych zakątkach świata i często jest to niestety różnica jeśli chodzi o wynagrodzenie i życie.
Oczywiście - w PL możesz dobrze zarobić, ale droga do tego jest często dużo cięższa. Kraj Ci tego nie ułatwia, a wręcz często utrudnia.
Jak ja zarobię troszkę ponad 3k, to mój znajomy, też grafik w tym samym wieku 24 lat, który ma rok mniej doświadczenia, zarobi 3,5/4k w ojro, w zasadzie na tym samym stanowisku. A 3k jako grafik "dżunior" to też jest rzadkość. Są firmy, które "dżuniorowi" dadzą nawet i 4k zł, ale takich firm jest mało. Większość da Ci 2k/2,5k. W innych krajach Europy, szczególnie skandynawia, takie stanowiska są po prostu lepiej opłacane i jest Ci łatwiej.

3

Kraj absurdów i tyle.
W PL zawsze chyba tak będzie, że trzeba się 5x bardziej narobić, by jakoś nieźle żyć. A jak chcesz mieć większą frajdę z życia, choć trochę mniej stresu i więcej zarabiać, to powinieneś się po prostu gdzieś wynieść.

0

Ok, czekaj.




Już.

5

FIFA jest tak zarąbiście realistyczna...

https://www.facebook.com/GiveMeSport/videos/500955453716068/

1

Z kupnych, to może właśnie biżuteria, jakieś kolczyki/naszyjnik etc.
Możesz Ją gdzieś zabrać, na koncert, do filharmonii, a później do fajnej restauracji.
A jeśli te rzeczy odpadają, to może zrób coś ręcznie? Nie wiem jakie masz predyspozycje, ale to będzie bardziej wyjątkowe :)

0

To samo co boski Diego!

4

Miłego dnia wszystkim!

1

Zależy co kto wiezie w bagażu.

31

4

I w trypletach. I żeby CR sobie upadł i sobie głupi ryj rozwalił! O!

0

Ha, właśnie wszedłem na dokładnie tą samą stronę, przez reddita :)
Ale i tak dzięki! Niech Ci Bóg w dzieciach wynagrodzi!

0

Nie wiem czy ten temat był poruszany, ale czy można już gdzieś zobaczyć "Take the ball, pass the ball", z angielskimi napisami?
Widział już ktoś? Na imdb.com, ma ocenę 9,6/10 z 206 recenzji, ot taka mała ciekawostka :)
Byłbym wdzięczny za jakieś info, gdzie można zobaczyć/ściągnąć/kupić.

13

No tak, najlepiej niech będą media narodowe. Codziennie o 19 będzie mówić wódz Kaczyński, o 20 będzie prowadzony wywiad z wodzem, a prowadzącą będzie Holecka, która będzie miała od razu mokro na sam widok Jarosława.

W sumie byłoby zabawnie :)

A podawanie informacji z portali takich jak niezalezna, tvrepublika, wyborcza, powinno być w sumie zakazane.
Ale na dobrą sprawę nie znam bardziej obiektywnych "mediów". Albo w jedną stronę przegięcie, albo w drugą.

6

Chłam i paździerze się najlepiej sprzedają. Trochę przerażająca rzeczywistość. Dlaczego tyle jest idiotycznych serialo-dokumentów w stlu "Rolnik szuka żony"? Dlatego, że to się najlepiej sprzedaje. Zresztą, patrząc na to jak społeczeństwo się zachowuje, patrząc na jakichś antyszczepionkowców, płaskoziemców, to my chyba naprawdę się cofamy w rozwoju. Zadowalamy się g*wnem, gdzie mamy dostęp do czegoś nieporównywalnie bardziej wartościowego.
A tacy politycy to po prostu wykorzystują, bo wiedzą, że jesteśmy narodem dość... głupim.

1

Niech Cię ręka Boska broni od gotowców!

https://www.purepc.pl/zestawy_komputerowe/jaki_komputer_kupic_zestawy_komputerowe_na_listopad_2018

Tutaj masz opis jaki komputer, za ile etc. Poczytaj trochę o tym, popisz z ludźmi na forum etc.

7

1

Albo rypał w łeb babe i brał do swej jaskini. Kurłaaa, za moich czasuf to był podryw, a nie że teraz trza wydawać jakiemś piniondze na kwioty, restauracyje czy cuś...

2

No. Tera to ni mo czasuf.

1

Stara bida.

3

Chyba tylko Nawałka dostał za gest do Grosickiego, by się położył na murawie.

24

"Siatkarze wciąż nie otrzymali nagród, które obiecał im premier Mateusz Morawiecki za triumf w mistrzostwach świata. Powód? Rozporządzenie ministra sportu limituje ich wysokość, a Witold Bańka nie chce zmienić jego zapisów.
- Na razie wszystko jest w lesie, ale nie sądzę, by ktoś chciał złamać złożone obietnice - mówi kapitan reprezentacji Polski Michał Kubiak."

W PL najbardziej finansowo opłaca się być:
- politykiem, trzymającym sztamę z aktualną władzą
- księdzem

Dużo większy hajs, niż jakieś tam sukcesy sportowe. Gdyby zamiast siatkarzy byli politycy, lub taki Rydzyk, to nikt nie patrzyłby na przepisy, tylko je olał i od razu wypłacił, nawet i więcej.

Polska: kraj totalnych absurdów i sprzeczności.

5

Jedni i drudzy siebie warci.
Ale PiS demonstruje doskonały przykład totalnej hipokryzji.

0

O Boszzz... faktycznie.
*Piłsudski

Powyżej edytować już nie mogę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?