macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
26
Ciekawostka:
Dokładnie za 4 lata zaczną się... Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2022 w Katarze...
3
Wydaje mi się, że RDR2 jednak jest o poziom wyżej przy całej mojej sympatii do W3 :)
Ale nie wiem, nie grałem. Opnię opieram na różnych tekstach, gameplayach, detalach. Tak czy siak W3 jest niemalże wybitny, RDR2 pewnie też.
A liczę, że Cyberpunk pozamiata swoim rozmachem, historią i również detalami.
3
"CD Projekt RED: Cyberpunk 2077 będzie dopracowany tak, jak Red Dead Redemption 2"
Oby!
https://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=112143
0
U mnie Lincoln (głównie dlatego, że po prostu interesuję się Jego życiorysem), a reszta tak samo, choć obok Daliego od razu Gaudi mi się skojarzył :)
0
Tygodnik Powszechny wybrał najsłynniejszego Polaka świata.
To Pan z mojego avatara :D
http://kultura.gazeta.pl/kultura/7,114528,24192852,tygodnik-powszechny-wybral-najslynniejszego-polaka-swiata.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Gazeta
30
Myślałem, że będzie Casemiro :D
To zaszło za daleko...
8
Czasem dobrze jak bramkarz jest trochę bardziej bezczelny etc. W jakiś sposób to pewnie pomaga w grze.
Ale takiej buty, bezczelności i przemądrzałości jaką ma Grabara to nienawidze u ludzi. Gardzę.
0
To 2x bardziej :P
Mam takie wrażenie po prostu, może mylne, nie wiem. Ale wynika ono z obserwacji. Mam trochę znajomych w różnych zakątkach świata i często jest to niestety różnica jeśli chodzi o wynagrodzenie i życie.
Oczywiście - w PL możesz dobrze zarobić, ale droga do tego jest często dużo cięższa. Kraj Ci tego nie ułatwia, a wręcz często utrudnia.
Jak ja zarobię troszkę ponad 3k, to mój znajomy, też grafik w tym samym wieku 24 lat, który ma rok mniej doświadczenia, zarobi 3,5/4k w ojro, w zasadzie na tym samym stanowisku. A 3k jako grafik "dżunior" to też jest rzadkość. Są firmy, które "dżuniorowi" dadzą nawet i 4k zł, ale takich firm jest mało. Większość da Ci 2k/2,5k. W innych krajach Europy, szczególnie skandynawia, takie stanowiska są po prostu lepiej opłacane i jest Ci łatwiej.
3
Kraj absurdów i tyle.
W PL zawsze chyba tak będzie, że trzeba się 5x bardziej narobić, by jakoś nieźle żyć. A jak chcesz mieć większą frajdę z życia, choć trochę mniej stresu i więcej zarabiać, to powinieneś się po prostu gdzieś wynieść.
0
Ok, czekaj.
Już.
5
FIFA jest tak zarąbiście realistyczna...
https://www.facebook.com/GiveMeSport/videos/500955453716068/
1
Z kupnych, to może właśnie biżuteria, jakieś kolczyki/naszyjnik etc.
Możesz Ją gdzieś zabrać, na koncert, do filharmonii, a później do fajnej restauracji.
A jeśli te rzeczy odpadają, to może zrób coś ręcznie? Nie wiem jakie masz predyspozycje, ale to będzie bardziej wyjątkowe :)
0
To samo co boski Diego!
4
Miłego dnia wszystkim!
1
Zależy co kto wiezie w bagażu.
31
No, jesteśmy przecież bardzo tolerancyjnym narodem :D
Szczególnie dla siebie. Somsiad somsiada kocha.
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/46420088_2148332378510288_2120627238972948480_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&oh=271c2b1f1384222a994a6631ade59a9e&oe=5C7095D6
4
I w trypletach. I żeby CR sobie upadł i sobie głupi ryj rozwalił! O!
0
Ha, właśnie wszedłem na dokładnie tą samą stronę, przez reddita :)
Ale i tak dzięki! Niech Ci Bóg w dzieciach wynagrodzi!
0
Nie wiem czy ten temat był poruszany, ale czy można już gdzieś zobaczyć "Take the ball, pass the ball", z angielskimi napisami?
Widział już ktoś? Na imdb.com, ma ocenę 9,6/10 z 206 recenzji, ot taka mała ciekawostka :)
Byłbym wdzięczny za jakieś info, gdzie można zobaczyć/ściągnąć/kupić.
13
No tak, najlepiej niech będą media narodowe. Codziennie o 19 będzie mówić wódz Kaczyński, o 20 będzie prowadzony wywiad z wodzem, a prowadzącą będzie Holecka, która będzie miała od razu mokro na sam widok Jarosława.
W sumie byłoby zabawnie :)
A podawanie informacji z portali takich jak niezalezna, tvrepublika, wyborcza, powinno być w sumie zakazane.
Ale na dobrą sprawę nie znam bardziej obiektywnych "mediów". Albo w jedną stronę przegięcie, albo w drugą.
6
Chłam i paździerze się najlepiej sprzedają. Trochę przerażająca rzeczywistość. Dlaczego tyle jest idiotycznych serialo-dokumentów w stlu "Rolnik szuka żony"? Dlatego, że to się najlepiej sprzedaje. Zresztą, patrząc na to jak społeczeństwo się zachowuje, patrząc na jakichś antyszczepionkowców, płaskoziemców, to my chyba naprawdę się cofamy w rozwoju. Zadowalamy się g*wnem, gdzie mamy dostęp do czegoś nieporównywalnie bardziej wartościowego.
A tacy politycy to po prostu wykorzystują, bo wiedzą, że jesteśmy narodem dość... głupim.
1
Niech Cię ręka Boska broni od gotowców!
https://www.purepc.pl/zestawy_komputerowe/jaki_komputer_kupic_zestawy_komputerowe_na_listopad_2018
Tutaj masz opis jaki komputer, za ile etc. Poczytaj trochę o tym, popisz z ludźmi na forum etc.
7
Łap!
https://ibb.co/jUr4s0
1
Albo rypał w łeb babe i brał do swej jaskini. Kurłaaa, za moich czasuf to był podryw, a nie że teraz trza wydawać jakiemś piniondze na kwioty, restauracyje czy cuś...
2
No. Tera to ni mo czasuf.
1
Stara bida.
3
Chyba tylko Nawałka dostał za gest do Grosickiego, by się położył na murawie.
24
"Siatkarze wciąż nie otrzymali nagród, które obiecał im premier Mateusz Morawiecki za triumf w mistrzostwach świata. Powód? Rozporządzenie ministra sportu limituje ich wysokość, a Witold Bańka nie chce zmienić jego zapisów.
- Na razie wszystko jest w lesie, ale nie sądzę, by ktoś chciał złamać złożone obietnice - mówi kapitan reprezentacji Polski Michał Kubiak."
W PL najbardziej finansowo opłaca się być:
- politykiem, trzymającym sztamę z aktualną władzą
- księdzem
Dużo większy hajs, niż jakieś tam sukcesy sportowe. Gdyby zamiast siatkarzy byli politycy, lub taki Rydzyk, to nikt nie patrzyłby na przepisy, tylko je olał i od razu wypłacił, nawet i więcej.
Polska: kraj totalnych absurdów i sprzeczności.
5
Jedni i drudzy siebie warci.
Ale PiS demonstruje doskonały przykład totalnej hipokryzji.
0
O Boszzz... faktycznie.
*Piłsudski
Powyżej edytować już nie mogę.