4

Coś w tym jest. Niby heheszki z memów, ale tak naprawdę trochę smutne. Jeszcze niedawno marzyłem o robieniu gier, o założeniu własnego studia, miałem bardzo duży power... jednak od jakiegoś czasu zapał trochę zatraciłem i coraz chętniej zaszyłbym się w jakiejś chatce na odludzi na Islandii, niż podążać za dawnymi marzeniami. Wynika to trochę z różnych prywatnych trosk, zmartwień, tego że niestety u nas w kraju... ciężko jest młodej osobie, głównie pod względem finansowym. Ale dość narzekania. Mam nadzieje, że powróci dawny zapał, staram się go ponownie wzniecić.
A Tobie życzę również jak największej chęci do życia :)

0

Ja nie.

14

Nje pszejmuj sie, dobre chłopaki muszom paczeć na świat zza krat

1

Stwórzmy własny program. "Misja La Rambla". Będzie nadawany przed każdym meczem Barcelony, po ogłoszeniu składu na mecz, więc będzie to program 18+ :D

0

Mam tak samo :)
Jakiś czas temu jeszcze słuchałem, głównie z szacunku do mówiących... :D
Poza tym czegoś się chciałem dowiedzieć o ekstraklasie, bo tematem średnio się interesuje. Ale po prostu jest tego już za dużo, tym bardziej że nasza liga mnie po prostu żenuje. Nawet nie chodzi czysto o umiejętności piłkarskie zawodników, ale to co się dzieje na szczeblach organizacyjnych, jak mało profesjonalności jest w tym wszystkim.

0

Jasne, ale:
- polska piłka... jest jaka jest i nie wiem czy jest sens gadać o tym przez 50 minut
- są inne magazyny o piłce stricte polskiej, więc tam powinien być ten temat poruszany, a Misja Futbol, jak sama nazwa wskazuje, powinna być o ogólnych tematach piłkarskich, mogliby poruszać to co się dzieje w 4/5 największych ligach świata, trochę ten czas podzielić... ale to moje zdanie, mogę się mylić ;)

4

Czy Was też irytuje, że w większości programach, głównie w Misji Futbol rozmawia się w bardzo dużej większości o polskiej ekstraklasie?
Człowiek chciałby posłuchać opinii znanych komentatorów/dziennikarzy na temat wielu spraw w piłce, formy poszczególnych drużyn, przewidywań etc. A i tak nasza śmieszna i często żałosna piłka jest strasznie oklepywanym tematem, co dla mnie osobiście jest mega męczące.

7

Naprawdę? Potrzebujesz dowody by to stwierdzić? :D
Tak czy siak jak przedstawię dowody, to będzie bronienie, odpowiedź w stylu "a PeŁo ma Niesolowskiego!!!" etc.
Zachowania Pawłowicz, niedawny "plaskacz" jakiejś kobiety z PiS-u na placu w stronę innej kobiety, z własnego życia prywatnego też mam parę znajomych, którzy są z PiSu i relacje nam się bardzo mocno popsuły, bo nie można krytykować.
Platforma, czy tam inne partie też mają agentów, którzy są chamscy. Ale moim zdaniem nie aż tak bardzo i nie w takim stopniu jak partia aktualnie rządząca.

2

Jacy?

25

A mnie się wydaje, że jednak PiS odniósł trochę klęskę. Tak jak już parę tyg. temu pisałem - myślę, że to jest początek końca rządzenia tej partii. Czy to dobrze? Tak czy inaczej, wpadniemy z deszczu pod rynnę. Jednak osobiście bardzo nie lubię PiS-u, bardzo nie lubię agresywnej i pełnej chamstwa i buty polityki, dlatego poniekąd się cieszę, że duża część ludzi, którzy wygrali wybory, jest spoza tej partii.

18

Potrzebowaliby większy kibel, bo by się dużo osób od razu zes*ało widząc takie coś.

23

Oficjalnie na Bernabeu zakończył się (chyba) remont toalet!
Cudne. Na tych ekranikach mogliby puszczać ostatnie El Clasico.

http://www.sportbible.com/football/news-reactions-real-madrid-install-tv-screens-on-urinals-at-the-bernabeu-20181104?source=facebook

7

Zaorali nas jak El Jarek bezczelnych barcelońskich tłiterowiczów.

0

Może, ale myślę że to już kwestia gustu :)

0

Świetne dialogi, fantastyczna zabawa Tarantino różnymi gatunkami filmów, momentami wybitna gra aktorska...
Zdecydowanie jeden z najlepszych filmów wszech czasów.

0

To można stawiać jakieś 4:0 dla Interu :/

54

Guardiola spoko ziomek.

4

Antyszczepionkowcy, płaskoziemcy, wcześniej jeszcze moda na rureczki, na jutubie sporo filmików odnośnie makijażu do szkoły dla chłopaków, oddanie kraju w ręce Matki Bożej... kurła, gdzie my zmierzamy?

0

Cofamy się w rozwoju jako naród, społeczeństwo, świat...

1

A tak mi się jakoś skojarzyło...

26

Jesteś El Jarkiem?

4

Może to Rakitić powinien zagrać Geralta?

0

Cóż, chyba będę musiał poczekać... :/
Dużo większa frajda będzie z historii i gry jak po prostu zagram, niż jak obejrzę fabułę u jakiegoś jutubera...

1

Strasznie jaram się RDR2, tym jak ludzie tą grę zachwalają, różnymi detalami, smaczkami etc. No i tutaj pojawia się dylemat ziomeczka, który posiada tylko PC. Konsoli na razie nie kupię, bo mam mnóstwo innych wydatków, więc pozostają 2 opcje:
- obejrzeć se let's playa na jutubie jak jakiś noob/nerd, by już zaspokoić ciekawość odnośnie fabuły i generalnie czerpać przyjemność z tego, jakbym oglądał świetny film
- modlić się o wersję PC i po prostu cierpliwie czekać, cierpiąc z faktu, że jeszcze nie mam możliwości wejścia w ten świat
Ciężkie jest życie pecetowego szaraczka :(

2

"Maciej Musiał."


:(

43

Aż się wzdrygnąłem.
Deraxium, nie bluźnij!

1

Już mam ponad 40 stron zrobione, więc już zostanę... ale trochę jest to katorga dla mnie. Następnym razem poszukam czegoś innego, lub po prostu rzucę wszystko i wyjadę w Bieszczady :)

0

To trochę bezsensu, bo musiałbym w efekcie 2x importować. Z Worda do InDesigna, tam zrobić wszystko, a później z InDesigna do Worda, bo chcą mieć to w docx :D
Więc mija się to z celem. Poza tym na bank się coś by wysypało.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?