4

Już pal sześć styl gry, który często jest moim zdaniem żenujący jak na taką drużynę jak Barcelona, z taką historią...

Ale tych zmian, to ja kurde TOTALNIE nie kumam. Przecież to jest wręcz śmieszne...

1

O jednym i drugim :)

2

To ostatnie bardzo mi się podoba :)

7

Pff. NOJER przecie jest lepsiejszy kurła!!!

1

Nie tylko z przodu. W środku i z tyłu często też.

:/

1

Suarez kiks za kiksem, a pewnie zaraz pierdzielnie bramkę z przewrotki czy coś :D
Cały Suarez.

2

Messiego nie ma, to można już spokojnie, bez ogródek zacząć narzekać na grę :)

Tak pół żartem, pół serio, ale ta drużyna totalnie nie potrafi kontrolować gry i zachowywać spokoju... i to jeszcze prowadząc 2:0.

0

Trzeba czekać na oficjalne informacje, bo na razie to informacje mediów, ale na szczęście część jest pozytywnych.
Módlmy się! :D

23

"In case there is no fracture and its just a stretch, everything suggests that Leo Messi will be ready for El Clasico. [RAC1]"

Z facebooka Viva Barca.

7

"Lionel Messi has left the Camp Nou. At first it seems like a hyperextension of the elbow but more tests will be done to see the extent of the injury. [@FCBRAC1 - @gerardromero]"

hyperextension of the elbow - nadmierne rozciągnięcie łokcia

Nie jestem lekarzem, ale może nie będzie tak źle. Oby. Dosłownie zamarłem, w sumie jak wszyscy na Camp Nou i przed TV/komputerami...

0

A to nie, bo 500+ zabiorom

1

Panie, oddaj za darmo, mam horom curke

38

Kibice Barcy:
#LopeteguiStay
#ValverdeOut

Kibice Realu:
#ValverdeStay
#LopeteguiOut

1

Memory... fajf... "Halo, Zidane? W sumie to wiesz, śmieszna sytuacja..."

2

Dokładnie. Lepiej żeby to Ona... była... jak ten przysłowiowy pelikan ( ͡° ͜ʖ ͡°)

18

Polemizowałbym.

7

I teraz mnóstwo Januszy będzie tak twierdzić, bo "jak polak-rodak tak mówi", to tak jest!

Swoją drogą szkoda, że tego nie rozwinął. Chętnie poznałbym argumenty mówiące o Ronaldo, jako najlepszym w historii.

2

Chciałbym, by po prostu Barcelona grała dużo bardziej atrakcyjnie i artystycznie, a za Wengera mogłoby tak być. Jednak jeśli miałbym wybierać, to postawiłbym na kogoś totalnie innego. Taki Quique Setién. Albo Marcelo Bielsa.

8

Podobno gra będzie tak dopracowana, że będzie można włożyć papierosa dokładnie między zęby i go zapalić. Brud zostanie pomiędzy zębami, chyba że się umyjemy.

http://bi.gazeta.pl/im/56/91/15/z22614614V,Tomasz-Karolak.jpg

1

Zapowiada się świetnie. Z pewnością się obejrzy. A potem obejrzy się spotkanie dzisiejszej Barcelony i człowieka ogarnie zarąbisty smutek...

7

Trzeba będzie zagrać.
Ciekawe na ile będzie realistyczny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

http://www.benchmark.pl/aktualnosci/priest-simulator-symulator-ksiedza-zapowiedziany.html

5

Luz, już niedługo będzie można zacząć narzekać na Barcelonę :)

3

Chcemy wiedzieć co słychać u somsiada, jak siem powodzi...

1

Czyli, że większośc Niemców wącha pachy? :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?